Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава пълни дискотеките, а песента й е гърмеж. Има достатъчно снимки и клипове от последните й участия. А и аз съм бил и съм видял с очите, чакайки на супер дългата опашка пред входа за да вляза в дискотеката. За какво да изпитвам яд?

Песента е масов хит и това, че тук не споделяме, кой къде я е чул, не значи нищо. Да тръгна да разправям, че като излезе "Да гори в любов" имах поне 7-8 сторита във фейса, как фрта слушат песента ли? Да пиша колко фрта са я шернали във фийса ли? За какво...? Осъзнай се малко.

Не твърдя, че Джулия е масово разпознаваема, а че Бръм е хит и смятам, че й с новата й се получи.

 

Това може да се каже за немалко изпълнители, защо го казваш сякаш е единствената?

 

Нямах това предвид. Тук е традиция да споделяме кои големи хитове чуваме навън да звучат от средностатисческия българин, който не е потребител на Рамания. От години го правим - така се изгражда по-ясна представа за това кои песни са масово популярни сред обикновените хора. Не виждам нищо инфантилно или неуместно в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми така мога и аз мога, честно казано, да разнасям микрофон и да неадекватнича пред плейбека. Както и 100% от населението, включително форумното Кити. Пък после ша ме кандърдисват харизма имала била, или хитове, а пее Лепа Брена по участия. А за визията дори не ми се коментира - достатъчно е да посочим молива и може да приключваме. Опитите да се изкара няква фитнес маниачка са смешни на фона на плочките на Татяна, нали.

 

Пее Лепа Брена, ама на запис... поне да я изпее на живо, ама не й стиска на новата лидерка. То бива да си неадекватен ама тя мина границите.

 

 

Стелче,мила,не се прави ударена,а дай заслужената почивка на приятелчето ти.Знаеш,че не си Галена на Рамания,защото и към Галена няма никакъв интерес.По-скоро си Мира Добрева,а аз съм твоя Кулагин. :Vishenka_05:

 

Оххх, скъпи, още колко пъти ще ме споменеш днес? Не се отказваш докато не си получиш дозата внимание нали? Треска те тресе....

 

Към Галена няма интерес и затова я коментираш всеки ден. Аз ти го казах и преди няколко дни - живота ти сме аз, Кондомчо и Галена :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее Лепа Брена, ама на запис... поне да я изпее на живо, ама не й стиска на новата лидерка. То бива да си неадекватен ама тя мина границите.

Оххх, скъпи, още колко пъти ще ме споменеш днес? Не се отказваш докато не си получиш дозата внимание нали? Треска те тресе....

 

Към Галена няма интерес и затова я коментираш всеки ден. Аз ти го казах и преди няколко дни - живота ти сме аз, Кондомчо и Галена :Vishenka_05:

Не си придавай излишна важност в моя живот,защото нямаш такава колкото и да ти се иска очевидно. Единственото,което ме интересува сега от теб е да си свършиш работата като модератор :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо обиди? Ти сам каза, че имаш лични проблеми и си нещастен. Значи си нещастник :)

 

Слушам-слушам, не бери грижа. ;)

Ти нали не ме четеше бе? Все знаеш къде и какво съм казал. Плашиш ме... Трябва да разбера как се казваш във фейсбук, за да те блокирам. Имам съмнение , че и там ме следиш. Казват му мания :3fdb8960598fa63e:

Едно е да имаш проблем, а друго е да си нещастен. Никога не съм употребявал тази дума за себе си - нещастен. Дори и да съм - форума е последното място, на което ще занимавам хората със състоянията на духа ми. Това е по твоята част.

Всеки има проблеми. Някои ги решаваме, а други чакат да им се оправят сами, не излизайки от форумите.

Ако Стела беше малко обективна и съвестна, щеше да те банне, защото мен ме банва за злобен и уж за заяждане, а в случая ти го правиш същото. Но явно използва лупата, когато и изнася...

Аз констатирах факт - че от 4 месеца блъскате и досаждате с кючека на Стораро, защото Галена си няма хит, за разлика от Джулия, а ти пак в своя лабилен стил - нещастници, а - у. Няма ден, в който някой да не е тъпак, глупак, нещастник, шебек или т.н.

И не ми говори за моите обиди, защото за тях аз съм получавал десетки банове, а твоите се толерират и то не само според мен.

 

 

 

 

Напротив. Сръбкинята следи изкъсо бг чалгата и кавърдисва все песни на Галена, Преса и разни други лидерки. Е кавърдиса и на Джулия. Факт.

Иначе и Изкушение ми е любима, но тая в момента ми е топ.

В днешно време много песни си приличат, дай автоматично да ги заклеймяваме и да не ги броим за хитове.

На кого е Изкушение? Дори не знаех, че има такава песен. На мен на Джулия ми харесва и не ми прилича на никоя. И тази ще стане хит за разлика от неизвестната Изкушение, за която предполагам много хора като мен, дори не са чували...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Химн на всички козирози ... а и не само :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си придавай излишна важност в моя живот,защото нямаш такава колкото и да ти се иска очевидно. Единственото,което ме интересува сега от теб е да си свършиш работата като модератор :girl_witch:

 

Да не те заболи пръста да рефрешваш в очакване на отговора ми само... Пази си го, ще ти трябва за други дейности :3fdb8960598fa63e:

 

Ако искаш мога да ви изпратя заедно на почивка, че не те виждам какво ще правиш тук без него няколко дни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нали не ме четеше бе? Все знаеш къде и какво съм казал. Плашиш ме... Трябва да разбера как се казваш във фейсбук, за да те блокирам. Имам съмнение , че и там ме следиш. Казват му мания :3fdb8960598fa63e:

Едно е да имаш проблем, а друго е да си нещастен. Никога не съм употребявал тази дума за себе си - нещастен. Дори и да съм - форума е последното място, на което ще занимавам хората със състоянията на духа ми. Това е по твоята част.

Всеки има проблеми. Някои ги решаваме, а други чакат да им се оправят сами, не излизайки от форумите.

Ако Стела беше малко обективна и съвестна, щеше да те банне, защото мен ме банва за злобен и уж за заяждане, а в случая ти го правиш същото. Но явно използва лупата, когато и изнася...

Аз констатирах факт - че от 4 месеца блъскате и досаждате с кючека на Стораро, защото Галена си няма хит, за разлика от Джулия, а ти пак в своя лабилен стил - нещастници, а - у. Няма ден, в който някой да не е тъпак, глупак, нещастник, шебек или т.н.

И не ми говори за моите обиди, защото за тях аз съм получавал десетки банове, а твоите се толерират и то не само според мен.

На кого е Изкушение? Дори не знаех, че има такава песен. На мен на Джулия ми харесва и не ми прилича на никоя. И тази ще стане хит за разлика от неизвестната Изкушение, за която предполагам много хора като мен, дори не са чували...

Ето да си я припомниш - приема доказва какъв хит е.

И най-важното - преди нея не беше изпята ''Шушана'' като при Джулка, която излезе на една подлудена публика.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си придавай излишна важност в моя живот,защото нямаш такава колкото и да ти се иска очевидно. Единственото,което ме интересува сега от теб е да си свършиш работата като модератор :girl_witch:

 

Тя не си придава важност - ТИ й я придаваш всеки Божи ден.

 

На екскурзия в някакъв хотел бил, а пак се занимава с мен, Стела и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално изпълнение от това секси парче :Vishenka_05:

Добър лайф особено за тръгваща певица.

И ако след ремонта на нос, скули и устни е секси, точно тук прилича на бита циганка в стил 2004... Сега е доста по секси. Топ ринопластика! Дано не го пипа пак. Емилия и Бони прекалиха в това отношение. Развалиха си лицата след третата ринопластика....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не те заболи пръста да рефрешваш в очакване на отговора ми само... Пази си го, ще ти трябва за други дейности :3fdb8960598fa63e:

 

Ако искаш мога да ви изпратя заедно на почивка, че не те виждам какво ще правиш тук без него няколко дни...

Какви дейности? Явно си доста запозната за какви неща могат да се използват пръстите.Осветли ме!

Ми не,не искам,защото няма за какво. Не съм обидил никого,така че..пък и всички знаем,че когато той не влиза ти също не влизаш. Чакам да предприемеш някакви действия или ще пиша на Фаст. :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може да се каже за немалко изпълнители, защо го казваш сякаш е единствената?

 

Нямах това предвид. Тук е традиция да споделяме кои големи хитове чуваме навън да звучат от средностатисческия българин, който не е потребител на Рамания. От години го правим - така се изгражда по-ясна представа за това кои песни са масово популярни сред обикновените хора. Не виждам нищо инфантилно или неуместно в това.

Не съм длъжен да знам за традициите на форума. Както и не изпитвам потребност да споделям, коя песен колко пъти и къде съм я чул.

Диалогът ни приключи. :)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Химн на всички козирози ... а и не само :Vishenka_05:

 

Хахахах :D

А занеш ли какъв е един от девизите ни:

 

Викай ми Нанси - ще ти взема всичките финанси :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нали не ме четеше бе? Все знаеш къде и какво съм казал. Плашиш ме... Трябва да разбера как се казваш във фейсбук, за да те блокирам. Имам съмнение , че и там ме следиш. Казват му мания :3fdb8960598fa63e:

Едно е да имаш проблем, а друго е да си нещастен. Никога не съм употребявал тази дума за себе си - нещастен. Дори и да съм - форума е последното място, на което ще занимавам хората със състоянията на духа ми. Това е по твоята част.

Всеки има проблеми. Някои ги решаваме, а други чакат да им се оправят сами, не излизайки от форумите.

Ако Стела беше малко обективна и съвестна, щеше да те банне, защото мен ме банва за злобен и уж за заяждане, а в случая ти го правиш същото. Но явно използва лупата, когато и изнася...

Аз констатирах факт - че от 4 месеца блъскате и досаждате с кючека на Стораро, защото Галена си няма хит, за разлика от Джулия, а ти пак в своя лабилен стил - нещастници, а - у. Няма ден, в който някой да не е тъпак, глупак, нещастник, шебек или т.н.

И не ми говори за моите обиди, защото за тях аз съм получавал десетки банове, а твоите се толерират и то не само според мен.

Бла-бла-бла, пак полу-романи.

 

Айде спри се вече. Ходи да си пишеш с тия, за които мнението ти е важно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Има добри гледания на повечето песни.

2. Коментарите под клиповете са показателни

3. Бръм е сред топ хитовете на годината.

4. Пръска със заетост по клубовете

5. Яка е

6. Млада е

7. Пускат я с почти всяко парче в дискотеките

8. Днеска ме чуха едни приятели да я надувам в колата ми и ме питаха на кого е тая яка песен. Ето вече и от коли звучи. Бъдещ хит !!!!

+ хонорара й расте скорострелно. Колко неизвестни певици скачат от 800 на 3000 за година и нещо?

Да не говорим колко Топ имена отвява в анкети във фейса. И в тази на Планета дори влезе в Топ 10.

Каквото и да си говорим, Топ звезда си е. Да връщат наградите й да й дават Прогрес, че защо не и нещо по-важно. :whistling:

 

И понеже мернах, че нещо се коментира и песента на Преслава- аз съм я чувал да гърми навън. Именно това ме накара съвсем г

да я призная за хит. Пък доколко ще си остане хит ще видим на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви дейности? Явно си доста запозната за какви неща могат да се използват пръстите.Осветли ме!

Ми не,не искам,защото няма за какво. Не съм обидил никого,така че..пък и всички знаем,че когато той не влиза ти също не влизаш. Чакам да предприемеш някакви действия или ще пиша на Фаст. :girl_witch:

 

Пиши на pop@armenia.com :Vishenka_05:

 

Нали казваш, че стоя денонощно тук, нали не ме следиш, а чак си забелязал кога не влизам. Липсвала съм ти в този период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия трябва съвсем да е луднала, че да пее с Бонка или Тунчер. Тия ще я погребат жива. Едно време Азис не записа готов хит с Бона, само зашото циганката го надвикваше много сериозно и той си беше като бек вокал, а какво остава за Ками бездарното... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето да си я припомниш - приема доказва какъв хит е.

И най-важното - преди нея не беше изпята ''Шушана'' като при Джулка, която излезе на една подлудена публика.

 

Знам я. Но нали е модерно да се правим, че не знаем тази песен или онзи артист. В никакъв случай не е хит, но е прилична песен и не е пошла. Става за слушане. Хитове са фийта и с Галин и сегашната Въртележка. Изкушение не се знае кой знае колко, нито пък беше пръскана по клубовете. Нито милионите и впечатляват.

 

За Джулата е ясно, че ще я налагат докато не стане. Още от миналата година го говоря. Такова налагане е нямало от Цура Янева насам. Но нека да има свежо лице в чалгата. Яница не се ли мъчи 10 години преди да се забележе. Иначе аз наистина не усещам прилика в двете песни. На Яница е мелъди фолк, на Джулата по модерна. Тук все нещо ни прилича на друго.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиши на pop@armenia.com :Vishenka_05:

 

Нали казваш, че стоя денонощно тук, нали не ме следиш, а чак си забелязал кога не влизам. Липсвала съм ти в този период.

А ти задължително трябва да влезеш в сайта : spridakradeshchujdilafcheta.com

 

Забелязвам липсата ти когато от няколко дни не видя грозницата на аватара ти,не се ласкай. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но ДЖУЛКА няма звездната осанка на ЯНИЦА примерно.

Ако ще правят някоя лидерка това трябва да е Яница.

Каква осанка, Яна е метър и двадесет на токчета... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но ДЖУЛКА няма звездната осанка на ЯНИЦА примерно.

Ако ще правят някоя лидерка това трябва да е Яница.

 

Нея са я оставили на самотек, защото има кариера от каменната ера и не се води за що-годе ново име.

 

Мани, че с тоя молив чак Яница и Татяна ми станаха симпатични.

 

Скоро ще дойде денят, в който ще оставят и Джулия да се оправя сама. Тогава ще я видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах :D

А занеш ли какъв е един от девизите ни:

 

Викай ми Нанси - ще ти взема всичките финанси :1000 (29): :1000 (29):

 

:roll1:

 

Моля Starboy да бъде сменено на Нанси

 

Съжалявам, но ДЖУЛКА няма звездната осанка на ЯНИЦА примерно.

Ако ще правят някоя лидерка това трябва да е Яница.

 

Добре, че Леля Хатидже се е залепила за Пашев, иначе ....

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...