Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А ти задължително трябва да влезеш в сайта : spridakradeshchujdilafcheta.com

 

Забелязвам липсата ти когато от няколко дни не видя грозницата на аватара ти,не се ласкай. :3fdb8960598fa63e:

 

А ти се изтърка да повтаряш за чуждите лафове... айде, измисли нещо ново де, толкова ли можеш? Винаги когато няма с какво да ме затапиш, а това е доста честно и казваш това. Ами 1-2 пъти минава номера, ама вече не става. :1000 (21):

 

Грозницата на аватара ми те контролира много сериозно. Пак я спомена, май да почна да ти ги броя, искаш ли? Знаеш, че обичам да го правя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ хонорара й расте скорострелно. Колко неизвестни певици скачат от 800 на 3000 за година и нещо?

Да не говорим колко Топ имена отвява в анкети във фейса. И в тази на Планета дори влезе в Топ 10.

Каквото и да си говорим, Топ звезда си е. Да връщат наградите й да й дават Прогрес, че защо не и нещо по-важно. :whistling:

 

И понеже мернах, че нещо се коментира и песента Преслава- аз съм я чувал да гърми навън. Именно това ме накара съвсем г

да я призная за хит. Пък доколко ще си остане хит ще видим на концерта.

 

Еми по ефтино излиза от Лепа Брена и Яница, ама с това качество на крякане върху песента и аз мога да ида. Иначе ако реално пее някъде на 3000 лв, ми кажи да се пробвам и аз, със сигурност ще направя по добро шоу от новата ви лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер не налага Джулия, налага я Пашев, който я продуцира. Той и урежда ft, дуети, спонсори за клипове и т.н.

Всъщност Пашев ще се окаже доста добър продуцент, при него са и Емрах и Денис..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Яница е перверзница и е лачена.

На Джулка не и се получава. Сега се лашкала с Коко Динев.

Осанка на звезди имат Глория, Камелия, Ивана и Преслава. Райна също, чисто физически, но е толкова инфантилна, че всичко отива по дяволите. Останалото е мнооооого условно, като дори при Галя нещата все още олекват и ще трябват още инвестиции, докато се докара до ранга на звезда, каквито са гореспоменатите.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти се изтърка да повтаряш за чуждите лафове... айде, измисли нещо ново де, толкова ли можеш? Винаги когато няма с какво да ме затапиш, а това е доста честно и казваш това. Ами 1-2 пъти минава номера, ама вече не става. :1000 (21):

 

Грозницата на аватара ми те контролира много сериозно. Пак я спомена, май да почна да ти ги броя, искаш ли? Знаеш, че обичам да го правя.

Ами докато не се научиш да водиш спор с твои думи и аз няма да спра да повтарям това за лафовете.Пък дано го осъзнаеш скоро и започнеш да го правиш /ако можеш :3fdb8960598fa63e: / Повторението е майка на знанието . :Vishenka_05:

 

Пластмасовата изобщо не ме вълнува в живота ми,добре че е Рамания,че да се сетя за нея.Пък и тук сме в чалга форум,няма смисъл да тръгвам да те обиждам на лична основа.Това е за слабаците,а и знам колко си тънкообидна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бла-бла-бла, пак полу-романи.

 

Айде спри се вече. Ходи да си пишеш с тия, за които мнението ти е важно.

 

Очевидно не си прочел нито един роман през живота си. Те се протакват в страници, а не в 6 изречения.

Но то от изказа и манталитета ти е ясно, че ни романи, ни дори разкази не са стигали до твоите очи. То това не е като да кълчиш снага над Милионерче и Пара бидже - там е твойта сила :1000 (29): Изявявай се . Нали си форумската Галена, според твоята посестрима :roll1:

 

Искам да се развихриш и на това, хем да успокоиш нервичките, че много се похабиха:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау...

 

Новата на Джулия има най-много дневни гледания - 173 166 views. Преслава в Топ 3. А защо така при Деса нещата спаднаха до 78 448 views? Тия от Пайнер са много тъпи как сменят в Трендинга, която песен ги устройва. Вместо да оставят ДЕса 1 седмица, после да пуснат премиерата на Джулия - ги застъпват... и за какво?

 

И да - чалгата доминира.

Не знаех, че чак до така степен зависи от фирмата коя песен да си сложат т.е да могат да си сложат песен с по-слаби показатели, вместо такава с далеч по-големи. Това обяснява някои неща...

Ами те си залагат на Джулия, а и нейната песен чисто и просто върви по-добре , откакто е излязла. Пък и Деси стоя доста време в Топ 3 там.

Нейната песен явно наистина върви по пътя на Мойто зайче. Хит с по-малко гледания.

 

Пайнер не налага Джулия, налага я Пашев, който я продуцира. Той и урежда ft, дуети, спонсори за клипове и т.н.

Всъщност Пашев ще се окаже доста добър продуцент, при него са и Емрах и Денис..

Да, това с Пашев много ми бие на случая с Токича. На Пайнера не му се занимава и затова някой композитор върши работата. :1000 (29): Но реално си се води прогрес за Пайнер, там са си тези изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно не си прочел нито един роман през живота си. Те се протакват в страници, а не в 6 изречения.

Но то от изказа и манталитета ти е ясно, че ни романи, ни дори разкази не са стигали до твоите очи. То това не е като да кълчиш снага над Милионерче и Пара бидже - там е твойта сила :1000 (29): Изявявай се . Нали си форумската Галена, според твоята посестрима :roll1:

 

Искам да се развихриш и на това, хем да успокоиш нервичките, че много се похабиха:

Слав, виждам, че прилагаш музикотерапията, на която те научих. Радвам се за което. :Vishenka_05:

Сега съвсем сериозно, какво ти е? Не мога да те позная направо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ хонорара й расте скорострелно. Колко неизвестни певици скачат от 800 на 3000 за година и нещо?

Да не говорим колко Топ имена отвява в анкети във фейса. И в тази на Планета дори влезе в Топ 10.

Каквото и да си говорим, Топ звезда си е. Да връщат наградите й да й дават Прогрес, че защо не и нещо по-важно. :whistling:

 

И понеже мернах, че нещо се коментира и песента на Преслава- аз съм я чувал да гърми навън. Именно това ме накара съвсем г

да я призная за хит. Пък доколко ще си остане хит ще видим на концерта.

Хем не е известна, хем от 3 дена само тя се коментира.

Лидерка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно не си прочел нито един роман през живота си. Те се протакват в страници, а не в 6 изречения.

Но то от изказа и манталитета ти е ясно, че ни романи, ни дори разкази не са стигали до твоите очи. То това не е като да кълчиш снага над Милионерче и Пара бидже - там е твойта сила :1000 (29):

Изявявай се . Нали си форумската Галена, според твоята посестрима :roll1:

 

Виж сега, на теб няма всеки ден да ти се правят едни и същи забележки. Тук си, за да коментираш музика, не потребители. За стотен път ти се казва.

 

След този пост се ограничи в попфолк тематиката, защото ще имаш бан.

 

А в хроничен план, ако продължаваш да го правиш... ще ти издам една малка тайна................................за теб се готви перманентен бан. Съдбата на Сенуж чука на вратата. Така, че си опичай акъла и се постарай да си овладееш дяволите. Хиляда пъти беше предупреден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами докато не се научиш да водиш спор с твои думи и аз няма да спра да повтарям това за лафовете.Пък дано го осъзнаеш скоро и започнеш да го правиш /ако можеш :3fdb8960598fa63e: / Повторението е майка на знанието . :Vishenka_05:

 

Пластмасовата изобщо не ме вълнува в живота ми,добре че е Рамания,че да се сетя за нея.Пък и тук сме в чалга форум,няма смисъл да тръгвам да те обиждам на лична основа.Това е за слабаците,а и знам колко си тънкообидна. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво значение има дали от Рамания се сещаш за Галена или от друго място? Така или иначе ти си тук постоянно. Колкото пъти влизам може да не пишеш, но ника ти стои в четящите. И разбира се ако аз или Кондомчо сме писали, или някой е споменал Галена се включваш на секундата с развълнувано сърчице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слав, виждам, че прилагаш музикотерапията, на която те научих. Радвам се за което. :Vishenka_05:

Сега съвсем сериозно, какво ти е? Не мога да те позная направо.

 

Янева - лечителката на форума :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но ДЖУЛКА няма звездната осанка на ЯНИЦА примерно.

Ако ще правят някоя лидерка това трябва да е Яница.

 

И двете нямат осанки. Ако имаха, едната нямаше 15 години да се мъчи, а другата да я подбутват 3 години с фийтове, но Джулката вече е с нова осанка. Може и да и се получи този път. Добри хирурзи е избрала, докато Яница още пълни кратерите с фондьотен, при все, че козметиците могат за 800 лв да и напълнят дупките... Нали имаше богато гадже... Да се ориентира бързо към филърите, докато не е направила 40така...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали от Рамания се сещаш за Галена или от друго място? Така или иначе ти си тук постоянно. Колкото пъти влизам може да не пишеш, но ника ти стои в четящите. И разбира се ако аз или Кондомчо сме писали, или някой е споменал Галена се включваш на секундата с развълнувано сърчице.

Хаааа,виж кой от кого се вълнувал. Не знаех,че така изкъсо ме следиш.Ти затова ли влизаш като скрита,за да не те виждам кога ме наблюдаваш ли? :1000 (29):

Казвам ти го за стотен път,мисли преди да пишеш или ще се наложи да помоля Янева за курс по музикотерапия и за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница, Камелия и Деси Слава изкараха тупалките този сезон.. чакаме със затаен дъх "Стоп", която усещам, че ще бъде разбивация! :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаааа,виж кой от кого се вълнувал. Не знаех,че така изкъсо ме следиш.Ти затова ли влизаш като скрита,за да не те виждам кога ме наблюдаваш ли? :1000 (29):

Казвам ти го за стотен път,мисли преди да пишеш или ще се наложи да помоля Янева за курс по музикотерапия и за теб.

 

Ако обичаш не ми използвай лафовете, измисли си твои.

 

Драги, аз скрита винаги съм влизала, още опреди ти да знаеш, че Рамания съществува.

 

От музикална терапия нямам нужда, аз и сама знам какво да слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бъдем заедно едни с други, а не едни срещу други, чада мои!

 

 

Вие не гледате ли към небето?! Я си пожелайте по нещичко, дано се сбъдне и стига омраза и вражди! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете нямат осанки. Ако имаха, едната нямаше 15 години да се мъчи, а другата да я подбутват 3 години с фийтове, но Джулката вече е с нова осанка. Може и да и се получи този път. Добри хирурзи е избрала, докато Яница още пълни кратерите с фондьотен, при все, че козметиците могат за 800 лв да и напълнят дупките... Нали имаше богато гадже... Да се ориентира бързо към филърите, докато не е направила 40така...

Янка я пращам при един доктор, който притежава най-уникалния лазер - маха петна, кратери и всичко, което не искаш да ти стои по лицето. Направо и се чудя, как не е предприела нещо. В смисъл мен ме радва, но в днешно време може да оправи проблема си бец проблем. Толкова скъпо се носи, съмнява ме да не може да си позволи подобна услуга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янка я пращам при един доктор, който притежава най-уникалния лазер - маха петна, кратери и всичко, което не искаш да ти стои по лицето. Направо и се чудя, как не е предприела нещо. В смисъл мен ме радва, но в днешно време може да оправи проблема си бец проблем. Толкова скъпо се носи, съмнява ме да не може да си позволи подобна услуга.
Сашконка, за теб съществува ли понятието "вътрешна красота", "духовност", "ценност"? Или всичко е Москино, силикон, ринопластики, гъзарки, зъби и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш не ми използвай лафовете, измисли си твои.

 

Драги, аз скрита винаги съм влизала, още опреди ти да знаеш, че Рамания съществува.

 

От музикална терапия нямам нужда, аз и сама знам какво да слушам.

О,определено имаш нужда като ти знам музикалния вкус.Само че няма да помогнат песни на Ивана или Деса. При теб директно трябва да се започне с Моцарт и Бетовен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашконка, за теб съществува ли понятието "вътрешна красота", "духовност", "ценност"? Или всичко е Москино, силикон, ринопластики, гъзарки, зъби и т.н.

Естествено, че да. Но едното не изключва другото. Или според теб, човек не може да е вътрешно добър и същевременно да иска да изглежда добре?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, на теб няма всеки ден да ти се правят едни и същи забележки. Тук си, за да коментираш музика, не потребители. За стотен път ти се казва.

 

След този пост се ограничи в попфолк тематиката, защото ще имаш бан.

 

А в хроничен план, ако продължаваш да го правиш... ще ти издам една малка тайна................................за теб се готви перманентен бан. Съдбата на Сенуж чука на вратата. Така, че си опичай акъла и се постарай да си овладееш дяволите. Хиляда пъти беше предупреден.

 

Кой си ти , за да правиш забележки? На теб всеки ден ти се правят забележки за обидите към потребителите от безсилие, но не виждам да си се спрял... Дори вече нервите са ти на краен предел.

В моя пост се споменават Пара бидже, Фактите и Милионерче - все по темата попфолк. В предния ми пък говорех за Галена и Джулия. Виж, твоите са чист спам. Няма и грам фолк в тях... Тоест аз отново спазвам правилата, а ти отново не...

Няма основания за перманентен бан. Нито те обиждам, нито си модератор, че да се приложи правилото за заяждане с модератор, нито съм правил фалшиви профили и разпращал по ЛС-та. Целия форум се застъпа за бана за Сенуж. Както усещам, че скоро ще се случи и с теб. Почти не остана необиден от теб потребител.

 

Аз ти предлагам да не хабиш повече нервички, а да се качваш на масата и бързо да го изиграеш, както само ти си можеш, а аз ще ти мятам съвсем заслужено жълти стотинки:

 

Ще те съсипя с кючеци.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...