Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): Любима тема. Как човек, който не може да пее селектира хора да го правят и им дава съвети. Няма такава държава :1000 (29): :1000 (29):

Не е нещо невиждано. И Бритни не е кой знае какво като глас, но беше жури в американския X-Factor през 2012.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): Любима тема. Как човек, който не може да пее селектира хора да го правят и им дава съвети. Няма такава държава :1000 (29): :1000 (29):
Камчето е изтъкнат вокален педагог! :3fdb8960598fa63e:

 

 

:1000 (29): Друго си е Ивана. Мани ги тия новите :1000 (29):
:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е супер дразнеща и безлична, не зная защо я изкарвате като нещо особено. Добре, че фирмата я бута с колаборации, иначе .... щеше да бъде там, където възможностите ѝ всъщност стигат – никъде.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е супер дразнеща и безлична, не зная защо я изкарвате като нещо особено. Добре, че фирмата я бута с колаборации, иначе .... щеше да бъде там, където възможностите ѝ всъщност стигат – никъде.
Една Соня Немска е далеч по-колоритна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е супер дразнеща и безлична, не зная защо я изкарвате като нещо особено. Добре, че фирмата я бута с колаборации, иначе .... щеше да бъде там, където възможностите ѝ всъщност стигат – никъде.

 

Аа във фитнеса я бива, да вае тяло, да спортува - става. За фитнес инструктор би била перфектна.

 

Иначе в даден момент изпълнителите за колаборации ще се изчерпат и току-виж се наложило да почне да повтаря.

 

Принципно Пайнер бутат някой, но ако се види, че не става, спират и го заебават. При тази положението е такова, че хем няма харизма и не става за ТОП име, хем до някакво средно ниво й се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е симпатична Френска!

 

И на мен напоследък ми става симпатична. Преди яко й се подигравах. Има нещо умилително в инфантилността и психопатията й. И на фона на разни други си е направо цвете.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа във фитнеса я бива, да вае тяло, да спортува - става. За фитнес инструктор би била перфектна.

 

Иначе в даден момент изпълнителите за колаборации ще се изчерпат и току-виж се наложило да почне да повтаря.

 

Принципно Пайнер бутат някой, но ако се види, че не става, спират и го заебават. При тази положението е такова, че хем няма харизма и не става за ТОП име, хем до някакво средно ниво й се получава.

 

Съгласен съм, че за фитнес инструктор става... но като се има предвид, че и Ричард от Випа е фитнес инструктор... смятай. :3fdb8960598fa63e:

 

Гледай я само колко е тъпа .... след 3:13 дори плейбека спира и тя вместо да си изпее поне това, прави lyp sync. Абсолютна некадърница и простачка.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че за фитнес инструктор става... но като се има предвид, че и Ричард от Випа е фитнес инструктор... смятай. :3fdb8960598fa63e:

 

Гледай я само колко е тъпа .... след 3:13 дори плейбека спира и тя вместо да си изпее поне това, прави lyp sync. Абсолютна некадърница и простачка.

 

 

:roll1: 1000%20(29).gif

 

Че и няколко пъти го прави. Не се поучи от грешката си - и пак!

 

Движенията й, докато танцува, са ми едни такива груби и дървени, нехаразматични. Пред тази движения и излъчване, широките усмивки на Ехидната ми се струват като дар Божи. :3fdb8960598fa63e:

 

А не мислиш ли, че понеже си е правила носа е ТОООООП и Гъзарка!!!!! 1000%20(29).gif :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: 1000%20(29).gif

 

Че и няколко пъти го прави. Не се поучи от грешката си - и пак!

 

Движенията й, докато танцува, са ми едни такива груби и дървени, нехаразматични. Пред тази движения и излъчване, широките усмивки на Ехидната ми се струват като дар Божи. :3fdb8960598fa63e:

 

А не мислиш ли, че понеже си правила носа е ТОООООП и Гъзарка!!!!! 1000%20(29).gif :3fdb8960598fa63e:

 

 

О, да.. за това я признавам. Оперирала го и мигом снимала клип, дори се спекуралише тук, че конците си стояли :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да.. за това я признавам. Оперирала го и мигом снимала клип, дори се спекуралише тук, че конците си стояли :3fdb8960598fa63e:

 

Страхотно, но се притеснявам, че ще изкара окото на някой мъж с този пергел, ако го целуне. Целуни Джулия, стани едноок!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно, но се притеснявам, че ще изкара окото на някой мъж с този пергел, ако го целуне. Целуни Джулия, стани едноок!

 

Не вярвам някой да изявява желание да я целува.. но съм сигурност ще накълве нечий корем ..... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, дано да спрат купените гледания и моливът - обратно на лежанката. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, щом и в момента ги има 'купените' гледания значи не зависят от това дали е с Пашев или не. :3fdb8960598fa63e:

 

Ходеше с на Димчо Делев сина. Зайка пък познава по-предния :D

Голяма мъжемелачка, още повече кефи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, щом и в момента ги има 'купените' гледания значи не зависят от това дали е с Пашев или не. :3fdb8960598fa63e:

Голяма мъжемелачка, още повече кефи. :1000 (29):

Миндил :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни фрагмент от последната песен.

 

Една история във песен,

но спомени в душите ни пълни очите.

 

Никаква логика? Или това е грешен текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях се притеснил,че "Шефката" наистина може да стане най-гледаната чалга песен през тази година,но после се сетих за най-големия чалга хит тази година,който няма как да бъде минат,та се успокоих. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях се притеснил,че "Шефката" наистина може да стане най-гледаната чалга песен през тази година,но после се сетих за най-големия чалга хит тази година,който няма как да бъде минат,та се успокоих. :Vishenka_05:

 

Беше се притеснил, че обречената ти кауза ще претърпи крах ли? :3fdb8960598fa63e: И месеци на безмислено опониране и заяждане щеше да се окаже напразно изхабена енергия, загубено време. Хаха... якооо

 

Когато Криско бъде официално признат за попфолк изпълнител, може да опиташ пак. Дотогава рефрешвай като луд "Зоопарк", че изгледите за мразещите Галена хич не са на добре. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше се притеснил, че обречената ти кауза ще претърпи крах ли? :3fdb8960598fa63e: И месеци на безмислено опониране и заяждане щеше да се окаже напразно изхабена енергия, загубено време. Хаха... якооо

 

Когато Криско бъде официално признат за попфолк изпълнител, може да опиташ пак. Дотогава рефрешвай като луд "Зоопарк", че изгледите за мразещите Галена хич не са на добре. :3fdb8960598fa63e:

Няма значение,че Криско не е чалгар или по-точно неофициално такъв. :3fdb8960598fa63e: От край време се правят подобни колаборации между чалгари и попаджии,дори любимката ти има един такъв,така че дерзай,Галена отново ще бъде на любимото й място..второто :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...