Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И 20 години да не пуска песни, Ивана има какво да пее, за да вдигне публиката, която със сигурност няма да я забрави никога.

И нафталинената естрада е на този принцип. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Стига чопли, жената си има репертоара, много добре знаеш!

Искаме и нови песни :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно красива песен от една скандална личност! :Vishenka_05: На 15 беше девствена, на 16 - роди. :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно красива песен от една скандална личност! :Vishenka_05: На 15 беше девствена, на 16 - роди. :3fdb8960598fa63e:

 

Верно, че и такова чучело имаше :1000 (29):

 

Кака Кели, Жулиета или Саманта искаш да беше се разгърнала :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно, че и такова чучело имаше :1000 (29):

 

Кака Кели, Жулиета или Саманта искаш да беше се разгърнала :clap:

И двете много ги харесвах, труден избор ... не знам :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко потрай, де! Ще има есенно - зимна.

 

Я ми направи твоя топ 5 на песните на Ванча от периода на спада! Бързо! :gun_bandana:

Не искам да знаеш

Падни на колене

Твое копие

Остави ме

Не ме боли

По дяволите Рая

 

 

Трудно ми е да ги класирам, но това съм слушал най-много. Доволна? :Vishenka_05:

Е, и чат-пат съм се изкушавал от някоя чекия като "Златен", но е било за кратко. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да знаеш

Падни на колене

Твое копие

Остави ме

Не ме боли

По дяволите Рая

Трудно ми е да ги класирам, но това съм слушал най-много. Доволна? :Vishenka_05:

Е, и чат-пат съм се изкушавал от някоя чекия като "Златен", но е било за кратко. :3fdb8960598fa63e:

Много си романтичен, кака! :Vishenka_05:

 

Учудвам се, че не си въртял дупарата на "Ало, девойките" и "Уникална" - че чудесни песни са! И сълзи не си ронил на "Ало, учинайке"? :mf_surrender:

 

Аз пък ще ти кажа коя ми е топ песента преди да се качи на най-големия връх:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си романтичен, кака! :Vishenka_05:

 

Учудвам се, че не си въртял дупарата на "Ало, девойките" и "Уникална" - че чудесни песни са! И сълзи не си ронил на "Ало, учинайке"? :mf_surrender:

 

Аз пък ще ти кажа коя ми е топ песента преди да се качи на най-големия връх:

 

На мен тази не ми харесва. Излъчва ми кръчмарщина и студенина.

Но виж - Скитам се, Страх ме е, Вик .. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тази не ми харесва. Излъчва ми кръчмарщина и студенина.

Но виж - Скитам се, Страх ме е, Вик .. :Vishenka_05:

Хайде да идем да протестираме пред офиса на Пайнер с теб, Калиночи! Да се изправим срещу сушата, на която ни подложи от януари досега лелята! Ще се увием голи в найлони като тия от клипа на "Уморени и студени", като застанем в застинали и мрачни пози, символизирайки тъгата си от липсата на музика от Калуди. Ще сме толкова арт и футуристични, че може и по Планета да ни излъчат! Кой знае, леденото сърце на Иванка може да се трогне. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да идем да протестираме пред офиса на Пайнер с теб, Калиночи! Да се изправим срещу сушата, на която ни подложи от януари досега лелята! Ще се увием голи в найлони като тия от клипа на "Уморени и студени", като застанем в застинали и мрачни пози, символизирайки тъгата си от липсата на музика от Калуди. Ще сме толкова арт и футуристични, че може и по Планета да ни излъчат! Кой знае, леденото сърце на Иванка може да се трогне. :Vishenka_05:

По-скоро ще отидем пред апартамента на лелча на "Гладстон" в Пловдив и ще замеряме по прозорците с домати. :gun_bandana:

Като ходих миналата година си беше паркирала джипа на целия тротоар и хората слизаха по платното да го обикалят. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да идем да протестираме пред офиса на Пайнер с теб, Калиночи! Да се изправим срещу сушата, на която ни подложи от януари досега лелята! Ще се увием голи в найлони като тия от клипа на "Уморени и студени", като застанем в застинали и мрачни пози, символизирайки тъгата си от липсата на музика от Калуди. Ще сме толкова арт и футуристични, че може и по Планета да ни излъчат! Кой знае, леденото сърце на Иванка може да се трогне. :Vishenka_05:

И аз ще дойда, ще изнамеря и някой от старите трансперанти, които тресяха България години наред по концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ще отидем пред апартамента на лелча на "Гладстон" в Пловдив и ще замеряме по прозорците с домати. :gun_bandana:

Като ходих миналата година си беше паркирала джипа на целия тротоар и хората слизаха по платното да го обикалят. :3fdb8960598fa63e:

Ще обикалят, разбира се! Това е мега звезда, ще си паркира джипа, ако трябва и на главата ти, Кали! :Vishenka_05:

 

А това допада ли ти? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си романтичен, кака! :Vishenka_05:

 

Учудвам се, че не си въртял дупарата на "Ало, девойките" и "Уникална" - че чудесни песни са! И сълзи не си ронил на "Ало, учинайке"? :mf_surrender:

 

Аз пък ще ти кажа коя ми е топ песента преди да се качи на най-големия връх:

 

 

Лелеее тази песен я обожавам .... бях я забравил сега постоянно ще я въртя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни искам от нея - тежки за душата. Да си пия виното на тях с кеф :3fdb8960598fa63e:
Аз пък все още фантазирам как показва новото тяло топлес и в горещо и кръшно парче, с което да скандализира и да бъде много плюта, че е стара и с репутация на сериозна жена, а е направила нещо подобно... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако предлага пак такива има вероятност да се върне в топа, защото както казват където е текло пак ще тече!

Но вместо качествени песни, избълва куп чекии или правеше някакви безумно дълги паузи. Мачка с неадекватност.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако предлага пак такива има вероятност да се върне в топа, защото както казват където е текло пак ще тече!
Нещо не виждам да се е запътила към тоя топ. Не че не може, изглежда, че сама си се предаде! Но поне остави толкова яка музика след себе си, а и има такива верни фенове като мен и Калиночката, които сме готови да протестираме с голата си гръд срещу нейното забвение! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък все още фантазирам как показва новото тяло топлес и в горещо и кръшно парче, с което да скандализира и да бъде много плюта, че е стара и с репутация на сериозна жена, а е направила нещо подобно... :3fdb8960598fa63e:

Искаш нещо такова ли?

 

 

Според мен може да си покаже тялото и в умерена, тежка песен.Ще се въргаля по бельо на пода и ще разрошва коси. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...