Jump to content



Online: Емануела - Пожелавам ти


Препоръчани коментари


музика: Даниел Ганев
аранжимент: Даниел Ганев
текст: Анастасия Мавродиева и Росен Димитров
режисьор, сценарист и оператор: Александър Моллов

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Доста нетрадиционна песен и екстравагантен клип. Не е типичната фолк балада. Всичко е доста мрачно и потискащо - имаше немалко такива балади навремето и доста напомня на образците в тази област. Харесва ми Емица в тази експериментаторска роля. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм! Както казах наскоро- Емануела слаба балада няма. А в случая и за клипа се е постарала. Браво, така се прави- да си сред най-големите Топ имена и да се възползваш, за да налагаш и не-комерсиална музика. Време й беше. Дано да се оцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, какъв вълшебен и невероятен клип. Приказка! Прикова ми очите и вниманието, това е най, най-добрият клип на Емануела в цялата нейна кариера за мен! Просто този клип и на Азис за мен са най-добрите през тази година! Не вярвах, че ще има нещо толкова добро, но като клипове даже повече съм впечатлен от колкото от самите песни, което рядко се случва. Слаба балада Емануела мисля, че почти няма. Естествено най-добра си остава "Всичко се връща", иначе текста е хубав, песента странна, но хубава на първо слушане.... Доволен съм от нея и тази година, добри неща пуска с изключение на онази първата песен. Такъв клип обаче заслужаваше още по-силна балада, а точно Емануела може повече откъм песни. Дуета за сега й е хита и остава и мой фаворит за 2018. Дано и песента получи заслужено внимание все пак.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом едно нещо те прикове да го гледаш и слушаш, значи оценката е 6. Е, това е случая. Прекрасна песен, прекрасен текст, страхотно изпълнение, чист и леко вълшебен клип, добри визии, идея.

 

Емануела няма слаба не само балада, а изобщо песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, на припева като пее "Да ти трябвам аз ти пожелавам" и ей така си казвам как някои певици я имат тая емоция в гласа, от раз да ти хареса песента. Освен това съм точно в положението текстът да ме докосне както си трябва, настръхвам. В текста на куплетите имам забележки, но припевът е един път. Брутален е, много ми харесва. Видеото става, има хубави кадри. Много силна есен, очаквам другите да продължат така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм! Както казах наскоро- Емануела слаба балада няма.

 

Аххахахахахах..... ей, няма оправия в тия форуми. :hahaha: Защо ли аз не се сещам за нито една балада на тази непрокопсаница? :scratch:

 

Иначе от този клип разбрахме, че чичо Жоро си е качил най-после белите статуи на покрива на замъка в Равадиново....

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО НЯМА МУЗИКА това парче? Защо пак с тези мангасарски вокали, "аманнн-аман" - АМАН вече!

Липсва ми някаква отчетливост в рефрена. Иначе е много различна песента, но някак си в нейн стил в същото време.

В текста има попадения, можеше още малко да поиграят с изразните средства. Осъзнавам, че е много трудно с нашия език, дълги са ни думите, местоименията, наречията ни нямат кратки форми, предлози винаги трябва да има, ударението трябва да е спазено, изобщо..... тегаво е, що се отнася текст да влезе в песен.

 

Видеото е хубаво, въпреки аматьорските ефектчета. Като цяло добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО НЯМА МУЗИКА това парче? Защо пак с тези мангасарски вокали, "аманнн-аман" - АМАН вече!

Липсва ми някаква отчетливост в рефрена. Иначе е много различна песента, но някак си в нейн стил в същото време.

В текста има попадения, можеше още малко да поиграят с изразните средства. Осъзнавам, че е много трудно с нашия език, дълги са ни думите, местоименията, наречията ни нямат кратки форми, предлози винаги трябва да има, ударението трябва да е спазено, изобщо..... тегаво е, що се отнася текст да влезе в песен.

 

Видеото е хубаво, въпреки аматьорските ефектчета. Като цяло добре.

Уф, и аз си мислих това, в гръцките текстове такива изрази падат, толкова надълбоко. Но сякаш много лесно се римуват думите или просто една кратичка на български се превежда трудно, с дълъг израз, много ни е богат езика, но както казваш и по-сложен като че ли. Пък и в поп фолка парчетата следват точно припев и куплети с една и съща музика, няма място за някакъв експеримент, защото ще убие ефекта сякаш, кулминацията. Аз много съм ги хранил през годините, но явно е по-трудно наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е това, но някак не ме грабва. Въпреки това е едно от малкото от последните ѝ парчета, които бих си пуснал може би втори път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлена съм от Емануела този път. Много ми хареса песента и изпяването й. Клипът ми се нарежда сред любимите на Емануела. Браво,че този път се е постарала и за него! Силен проект!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качествен, мрачен и различен проект. Емануелица обаче са я докарали баш като сръбски траверс в клипа, а обикновено поне радва окото след като не пее на живо. Няма как да приема насериозно и като едно от топ имената "певица", която е такава само за 1 час в студиото, а на сцена седи като няма манекенка и не използва гласеца си дори за да каже някоя и друга реплика към публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен, грабва ме от първия път и не мога да я спра. Видеото също е приказно и много ефектно, време и е на Емануела за албум в Пайнер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Адмирации за опита и за клипа. Песента не става. Изпяването е квичащо и не грабва. Текстът не е напаснат спрямо музиката.

Далеч от Нищо не знаеш и Всичко се връща

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен от Емануела и клипът е жесток, а тя е уникално красива.Толкова истинска песен,а от нея ми трябваше такава песен.Не разбирам какво не ви харесва и сте с твърде много притенции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...