Jump to content



Online: Алисия и Константин - Любов ли е?


VLAD

Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Припевът много прилича на една песен на Димана "Авторът на всички номера, дето ме мотаеш, аз съм да го знаеш...."

 

Иначе е яка.

Видеото е по-евтино от дрехите им... писна ми да залагат на парцалите си само, а не на мултимедията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много рядко не ми харесва песен на Алисия, даже "Запали" ми е в топ 3 на лятото, няма такава тупалка. Обаче тук нещо не ме кефи толкова, много е пято, Коце не допринася с нищо и пеенето му е повече от ужасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фарс! Ако бяха по-умни, щяха да си отложат премиерата (не е като да нямаха време).

Алисия също не знам какви очаквания е имала, но обикновено, когато пускаш поредица от песни, последната не ти е най-слабата, а най-силната. Тук е точно обратното.

Много слабо и за двамата. Ама наистина много слабо, не просто защото инерцията на жанра е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от години (буквално) песен на Алисия ме грабва от първо слушане, чак не е за вярване. И Константин е подбрал добре завръщането си след кратката пауза. Много приятно парче, а клипът също е най-добрият им от доста време насам. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ако бяха по-умни щяха да отложат премиерата, изгубиха от това според мен. Точно в един ден с проекта, който предлага и Азис...... най-неподходящия момент е просто, най! Но по същество..... песента не е толкова лоша, музиката е хубава, даже чудесна, но текста не ми допадна, изтъркан е и в сравнение със "Запали" е меко казано слаба! Константин ми е излишен в този проект, ако беше песен само на Алисия повече би ми допаднала, просто няма място за сравнение с "Не си ти"! Със сигурност няма да има нейния успех, но определено ще си бъде хит, защото такива песни се и слушат в момента..... Видеото отново е доста добро, даже на много по-високо ниво от самата песен, поне на мен повече ми хареса.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми дойде в повече израза "да, да, да, ще те глътна цялата" :mf_surrender:

 

Много безлична песен. Не е трагична, но пък не предизвика никакъв интерес у мен. Различно изпяване и пак поредната Ганьовска песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че не са се опитали да си направят сами кавър на "Не си ти", а това очаквах. Различна е от нея.

 

Иначе е класи под същата, но в никакъв не е лоша. Бая реклама на Plazza-та из постерите виждам в клипа :D

 

Само не ми е понятно Fen на Paint ли ги правят тия обложки, защо са разтегнати, и метнали е букви , ама точно на Paint писани... малко творчество де! Не, че е от кой знае какво значение cover-а, ама все пак...

 

Относно дуетите и с Тунчер - единствено "Не давам да си чужда" ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това излиза в един ден с на Азис проекта?? Тия са луди. Коцьо да спре да прави песни с Алисия, след първата нито една няма да се получи. Стига еднаквост...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът много прилича на една песен на Димана "Авторът на всички номера, дето ме мотаеш, аз съм да го знаеш...."

 

Иначе е яка.

Видеото е по-евтино от дрехите им... писна ми да залагат на парцалите си само, а не на мултимедията.

 

И на мен ми прилича на"Без мен не можеш",иначе ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...