Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Чалгарките кат имат толкова хитове и стаж, защо не правят самостоятелни концерти?

 

Глория прави редовно, нейното е нещо невиждано към днешна дата. Софи Маринова имаше концерт в Армеец.

 

Другите са дискотечни пачи, няма как някоя от тях да напълни голяма зала с клубни комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан ще участва ли?

Деса да направи жест и да го покани да изпеят "Ангелите плачат" и да я забият на живо - ще е уникално!

 

ПП: Сега ми направи впечатление, че това е най-гледаната балада в канала на Планета.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките кат имат толкова хитове и стаж, защо не правят самостоятелни концерти?

 

Щото няма какво да изпеят там. Това не са 40 минути чекнене в диското пред пияни пубери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан ще участва ли?

Деса да направи жест и да го покани да изпеят "Ангелите плачат" и да я забият на живо - ще е уникално!

 

ПП: Сега ми направи впечатление, че това е най-гледаната балада в канала на Планета.

Точно и аз това си мислех. Песента си стана голям хит и то без напъни, без реклама, без да е пята някъде. Всъщност на участията си изпълняват ли я?

Миналата година на концерта на "Планета" в Пловдив Десислава я нямаше заради бременността, та баладата не прозвуча тогава, но точно сега е моментът да бъде представена на голяма сцена. Така ще я затвърдят като наистина една от най-добрите песни, излизали в последните години. :)

 

А като гледам интерактивната схема, малко места са останали незаети. Може и да си има доволно хора, което ще е добре. Все пак толкова силен период, като сега, есенният, поп-фолкът не е имал от години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демек - там ще са с покани? Или и те вече не знаят къде се намират?

Не знам какво мислят да пряват. Крайните A.1.6, A.2.6, C.1.1, C.2.1 също са спрени. То, освен да са с покани или да си останат празни, няма други варианти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно, има много хитове наистина, плюс ако се пеят и вечните ще стане яко, но просто ги вземат за подигравка по големи концерти... Наистина не знам кога точно стана така, преди имах приятели, които не слушат чалга толкова, но отидоха на Планета Прима в Благоевград, надигнаха се до там, а сега дори фенове не искат да стъпят, другите тотално им се смеят, някакви ехидни коментари като видят програмата на Арената. Много тъпо... Дано някак си се съвземат, ще е много трудно, но ако са като тази есен/зима с някои изключения може да стане... Още не разбирам двойният стандарт, за някакви мазни сърби може, все пак не всички дето идват са Драгана, Цеца и Брена... Пък за нашите не може...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вариант и да са ги раздали оня ден мернах по Планета предаването “Бъди звезда” и раздаваха билети на всеки. Дано да има публика тая година има бая хитове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има вариант и да са ги раздали оня ден мернах по Планета предаването “Бъди звезда” и раздаваха билети на всеки. Дано да има публика тая година има бая хитове!

Ще е яко тия, на които са раздали, да не отидат. Да падне голям сняг точно тоя ден, на другия да се разтопи! Луна да плати на небето да избълва ледници!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно че никой няма да ходи на тия жалки концерти.

Първо концертите не се правят от 30+ изпълнители, от които поне 20 са излишни.

Второ концертите се правят на живо от ВСЕКИ изпълнител.

Трето в дискотеките може и да са надрусани и да забавляват още по-надрусани пропадняци, но на концерт трябва да покажеш присъствие и харизма, които липсват на 99% от чалгарките.

Четвърто концерт не се прави като преди 99-та, а повечето организатори живеят във онова време.

Пето последните години единствените които посещаваха тия сборища бяха миризливи мангали, някаквки сбъркани селски курвета и няколко педалчета. Малко хора съм виждал по клиповете които да не ме шокират. И да е имало, гарантирам че не се повторили.

Шесто орязаха трите си големи звезди - Глория, Камелия и Ивана, а само с тях биха могли и днес да имат концерти в Арена (и то фул), но беше важно да се налагат бездарни създания с пари.

Седмо няма нови изпълнители. Попа и рапа все повече им крадат аудиторията под 18, а никой адекватен над тая възраст не би посетил подобно нещо.

 

Още да изреждам ли? Гледам още живеете във 2006, но чалгата си отива. Милионите гледания в тубата и повечкото участия им останаха, но скора и това ще му дойде края. Да се маха тая гадна култура, че народа и без нея не е нормален...а с нея двойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяха такива вселенски хитове, повярвай .. щеше да има и публика, а не "зорлен" докарана.

 

Не мисля така!

Мисля , че колкото и големи хитове да има просто българина вече се прави на голям интелектуалец и как ли пък не на чалга концерт ще ходи, а всички знаем колко много са скритите чалгари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля така!

Мисля , че колкото и големи хитове да има просто българина вече се прави на голям интелектуалец и как ли пък не на чалга концерт ще ходи, а всички знаем колко много са скритите чалгари.

Това не е вярно. Както Глория може да събере 4000 души така и другите трябва да могат, да не говорим за цялата фирма.

Истината е, че основните потребители на музика у нас са малките, а малките си имат нови идоли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля така!

Мисля , че колкото и големи хитове да има просто българина вече се прави на голям интелектуалец и как ли пък не на чалга концерт ще ходи, а всички знаем колко много са скритите чалгари.

Така е, но каква е причината да се стигне до там .. как до преди 6 - 7 години пълниха стадионите с по 20 - 30 000 души, а сега една зала не могат да напълнят? Отново е заради "хитовете" им и селския манталитет на повечето "големи звезди", масово хората предпочитат "ретро" чалгата вместо новите бози, включая и тези на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана май ще пропусне. Така се очертава. Галена ще закрива.

Дано не закрива, а я сложат след средата като миналата година. Тогава ще има най-добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали уж Ивана щеше да пее нова песен? А и да пее на концерта няма да й дадат да закрива при наличието на Галена. Ще оставят за финал шоуто с хита на годината - любимата шефка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали уж Ивана щеше да пее нова песен? А и да пее на концерта няма да й дадат да закрива при наличието на Галена. Ще оставят за финал шоуто с хита на годината - любимата шефка. :Vishenka_05:

 

Едва ли биха закрили с песен ,която изобщо не е излъчвана по Планета. Тя си е песен на Фен тв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...