Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Преслава е много яка песента, но сравнение с цялостният проект на Камелия няма!

На бързо я минава по лайкове вече ... а дислайковете са 4 пъти по-малко :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че част от потребителите се бъзикате, че това нещо на Преса го виждате като страшен хит. Нито текстът е запомнящ се, нито музиката е УАУ, за клипа да не говорим. Като звучене малко ми напомня "По моята кожа", която е една от най-слабите й песни за мен евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че част от потребителите се бъзикате, че това нещо на Преса го виждате като страшен хит. Нито текстът е запомнящ се, нито музиката е УАУ, за клипа да не говорим. Като звучене малко ми напомня "По моята кожа", която е една от най-слабите й песни за мен евър.

 

На теб ти се струва, но виж накъде отиват нещата - дебют ала "Не се изтриваш", за който ти и аз така и не успяхме с категоричност да докажем, че е с купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Преса доказа, че не е нужно да си съблечена за да си секси.

 

OMG, ти сериозно ли? От една страна, това че не прилича на съсухрен скелет е голям напредък, от друга - щом те дървят бременни жени, лошо няма. Всеки със фетишите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб ти се струва, но виж накъде отиват нещата - дебют ала "Не се изтриваш", за който ти и аз така и не успяхме с категоричност да докажем, че е с купени гледания.

 

100к за 6 часа определено не е нещо нечувано и невиждано. Вероятно ще направи около 300 до утре следобед.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На бързо я минава по лайкове вече ... а дислайковете са 4 пъти по-малко :3fdb8960598fa63e:

На Преслава е в канал с 1.4 милиона абоната, а на Камелия- с 29К. :1000 (29):

Иначе е нормално клип с разголеност да има повече дислайкове от клип с бременна жена.

Но все още ми е странно, че въобще правите сравнение точно с Кама. И на мен ми бие на опит за дразнене на Фокс и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100к за 6 часа определено не е нещо нечувано и невиждано. Вероятно ще направи около 300 до утре следобед.

Повече са .. зациклили са. Не може с 11к харесвания да има 100к гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, ти сериозно ли? От една страна, това че не прилича на съсухрен скелет е голям напредък, от друга - щом те дървят бременни жени, лошо няма. Всеки със фетишите си.

За какво дървене говориш? Според теб дали го казах с тази цел? Но ако ще "го дървя" от жена - то Преслава ми е за предпочитане пред Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница втора в трендинга!

Отдавна не беше имала толкова успешна песен.

Впечатлен ли си от трака "Капки за очи"? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлен ли си от трака "Капки за очи"? :Vishenka_05:

Изпълнението и припева са мноооого силни. Самата песен обаче няма да издържи повече от 3-4 месеца. Клипа е много зле. Лично аз искам Преслава да работи пак с Пашев и да изкара нещо като ''Кажи здравей''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението и припева са мноооого силни. Самата песен обаче няма да издържи повече от 3-4 месеца. Клипа е много зле. Лично аз искам Преслава да работи пак с Пашев и да изкара нещо като ''Кажи здравей''.

"Кажи здравей" не беше нищо особено - мина и замина за 2 месеца. Някак остана в сянката на "Режим Неприлична", после я запуши и с "Пиши го неуспешно".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трето - никакви приятелства с бишви, не лъжи го - има нов, Ангел иска да ми издава пълномощно да го разписвам с послеслов :cheers: :happyppl:

 

 

The HIMN

Тъкмо слушам песента и точно на тази част от текста, отварям и виждам поста ти... :gun_bandana: :1000 (29): :1000 (10): :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 12 ч. - премиерата на Фики.

 

Ще го видим и него, но нещата тази есен се изкристализират прекрасно. Който удря пръв, бие 2 пъти.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо слушам песента и точно на тази част от текста, отварям и виждам поста ти... :gun_bandana: :1000 (29): :1000 (10): :roll1:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ние пък снощи говорихме за пукане на гуми, и днес, връщайки се от деловата среща, видях едно паркирано колело, което ми крещеше "Пукни ми гумите! Пукни ми гумите". :3fdb8960598fa63e:

 

-------------

 

Камелия, га направи такава песен, да ми се обади! Тогава няма да има нужда фенове да й пазаруват гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 12 ч. - премиерата на Фики.

Изобщо не ми липсваше песен от него. Не очаквам нищо, но доста от песните тази есен са добри, да видим какво е направил и той. За сега песните на Малина, Преслава, Азис, Яница, Магда, Емануела, Камелия са много добри.... Песента на Мария също е чудесна, но тя е по-скоро за лятото.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ние пък снощи говорихме за пукане на гуми, и днес, връщайки се от деловата среща, видях едно паркирано колело, което ми крещеше "Пукни ми гумите! Пукни ми гумите". :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

 

- Ало, любави, идем у град да пукаме гуми?

- Па не могу! Знайш, че ми неда..

- Кой ти неда, любави?

- ...... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...