Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На предната страница заплашваше и го раздаваше много вървежно а виж сега как изведнъж почна да се обясняваш. Много ясно показа какво ти е отношението по темата и перфектно знаеш, че също заслужаваш бан защото разликата между теб и Сашо е, че той е директен докато ти обиждаше индиректно, но нито ти стиска да махнеш неговия бан нито ти стиска да се баннеш за 7 дни. Ако имаше малко адекватно поведение изобщо нямаше да баннваш един от МАЛКОТО все още пишещи хора в този форум, но за това трябва малко да се мисли преди да се върши нещо. Аз предлагам на повечето мъже използващи кремове да не пишат 7 дни във форума и готово. Някак си много по-големи обиди са се казвали тук и бановете са били за по три дни или любимите ти ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ (на приятелите ти от форума), но сега нали обидата беше към МОДЕРАТОРКАТА дай да са 7.

 

Бана му няма да махна, спри да се натягаш, намери друг начин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Имам една теория защо Галена, Мария и Ивана флопват (една за трите), но ще я запазя за себе си... по-досетливите биха разбрали какво точно имам предвид, споменавайки точно тези 3 имена. :lol:

Като си тръгнала, довърши 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами просто са копи-пейст звезди. С уговорката, че Ивана е копи-плати-пейстни звезда, но повечето хора не ги е грижа дали нещо е легално или не - щом са го виждали или чували вече, нямат интерес.

 

Но пък Галена и Мария умират да копират визии, клипове, текстове, цялостни концепции. Как само на Галена на песните се намира семпъл 1:1, по който е изградена цялата песен? Рови си женичката, харесва си нещо и отива при композитора да го правят на песен. За клиповете скоро май не е имала изцепка, но преди години помним как крадеше от руски звезди, че и от Кание Уест... при Мария кражбите са основно визуални, дали ще е за фотосесия, дали ще е за клип, все нещо си харесва от колежките.

 

Андреа пропуснах, но може би правилно, защото в последните години не сме я хващали в крачка. Не, че има много продукция, но по-скоро мисля, че си е научила урока.

 

Отдавна минаха времената, в които хората нямаха достъп до чужди култури и беше нужно да им се "превежда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е крайно 7 дни за подобни думи. Да, Сашо беше леко груб, но всеки ден пишем и по големи бруталии и няма последствия.

Кой е Старбой. Не се спряхте с тези никове да ги сменяте.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На колкото е Сузанита. :1000 (29):

Глория е за баби. :whistling:

 

:happyppl:

 

И за дядовци става :1000 (29):

 

2003 - силна откъм хитове

 

Също много добра песен от същата година. Добре, че Десислава реши да напуска пайнер, та и колежките тогава да видят що е то да изкараш хит :1000 (29):

 

Иначе смятам, че колкото и невероятно да е нивото пада с всеки изминал ден. Почти във всяка втора тема срещам откровено грозни реплики, избиване на комплекси, а за липсата на елементарни познания по български език ми е направо тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах кое е грешното на това мъж да ползва кремове?! От кога са тези разбирания, от 19-ти век ли? Кожата трябва да се поддържа, то е до себеуважение и хигиена, а не до пол.

 

 

 

един истински мъж трябва да изглежда така

 

Снимка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по-хубава може да не съм станала, ама ти всеки ден ставаш все по-недоволен от живота. Ако искаш може да си сложиш и ти, не боли много. Има и други хора с опит в това, питай ги. :3fdb8960598fa63e:

Че не си станала по-хубава, това е повече от ясно. Но че ботоксът според теб прави хората доволни и щастливи от живота е покъртително :mf_surrender:

 

Даркчайлд, той му е мечта да прилича на Галена.

Е, ти ги разбираш нещата и усещаш хората :mf_surrender:

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не си станала по-хубава, това е повече от ясно. Но че ботоксът според теб прави хората доволни и щастливи от живота е покъртително :mf_surrender:

Е, ти ги разбираш нещата и усещаш хората :mf_surrender:

 

Нека да не съм, за предпочитане е пред това да мразя всички. Ти няма как да знаеш кое прави хората доволни и щастливи, защото вечно си недоволен и нещастен. Тъжно. :confused:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия албум на Райна се очаква да има четири нови песни. Една от тях, дело на Мартин Биолчев ще излезе с видео през септ. заедно с албума. Песента има и рап част с хип-хоп елементи.

Също така има песен на Боби Павлов с арабски мотиви.

Много интересно интервю. Критикува еднообразието в бранша и не подкрепя да се правят копия на топ хитовете на момента и чалга певиците да правят поп проекти защото попа в момента е хитовия бранш.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Райна пак говори глупости. След като не подкрепя еднообразието, защо ще пуска парче на Бобо Павлов с арабски мотиви. Критикува, че колегите и правели рап проекти, а и тя в следващия имала рап партия. Както винаги изглежда недоволна от живота..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Райна пак говори глупости. След като не подкрепя еднообразието, защо ще пуска парче на Бобо Павлов с арабски мотиви. Критикува, че колегите и правели рап проекти, а и тя в следващия имала рап партия. Както винаги изглежда недоволна от живота..

 

Какво ли разбира главата ти на тебе. Много истини каза и както винаги откровена. :hug:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес рожденик е любимецът на форумките - Тунчер Фикрет Али. Изумих се, че не става на 58, а на 42 :whistling: Явно дотам води краденето на кисело млекО :D

Поздрав скромен от мен:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Райна пак говори глупости. След като не подкрепя еднообразието, защо ще пуска парче на Бобо Павлов с арабски мотиви. Критикува, че колегите и правели рап проекти, а и тя в следващия имала рап партия. Както винаги изглежда недоволна от живота..

Когато Райна правеше рап парчета, чалгарките още пееха Лей-Лей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес рожденик е любимецът на форумките - Тунчер Фикрет Али. Изумих се, че не става на 58, а на 42 :whistling: Явно дотам води краденето на кисело млекО :D

Поздрав скромен от мен:

:1000 (29):

Ако ядеше кисело мляко, нямаше да е като дива свиня. Киселото мляко го е спрял :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Ако ядеше кисело мляко, нямаше да е като дива свиня. Киселото мляко го е спрял :1000 (29):

Консумира долна марка и натрупва слуз 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Гло, разбира се заедно със Симона, май ще влизат в Брадъра. Макар че много малка сума са посочили тук - 80 бона, малко се съмнявам да се навие за толкова.

 

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Консумира долна марка и натрупва слуз 😂

По скоро ми изглежда на овньова диета :1000 (29): от там и толкова лоен.

И аз мислех, че е на 55. Дано и Фики последва съдбата му. Интересен би ми бил като бъчва

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Гло, разбира се заедно със Симона, май ще влизат в Брадъра. Макар че много малка сума са посочили тук - 80 бона, малко се съмнявам да се навие за толкова.

 

ЦЪК

80 бона не са малко пари. Само Азис и Преслава са взели повече и то в пика си. Впредвид слабите позиции на Глория днес като хитове и участия, мисля, че са твърде доволни.

 

Вероятно го прави само заради Симона. Да и подпомогне кариерата. Много вероятно е офертата да е била или само към Глория или към двете в комплект.

Хубави новини. Ще се гледа. Със сигурност Глория ще си върне позиции

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...