Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз не разбрах какво стана, че се сдърпахте, но явно си имате стара вражда - не знаех, помислих, че някаква ирония вкарахте. Все пак ми се струва грубо да нареждаш така момиче 😐

Да си гледа работата. Следващия път да не се ебава по-тънката. Не ме ебе ква е, тука в интернет пространството немога да се съобразявм момиче ли и е , момче ли е, траверс ли е.

След, като има ташаци да пуска намеци от вчера още, ше търпи. Ботокс си била сложила, да я били кълняли.... алоо, тука не сме ти аверите От Ловеч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Значи да приемем, че някъде до към 2008 Митко е поемал половината разходи.

 

Де да беше така, ама не е. До 2002-ра всичко е ОК. После нищо или почти нищо. Бил я направил звезда, да се оправяла сама и да не го търси.

 

А за "Фалшива кожа" той просто искаше да прецака Ненчо Касъмов, който я бе спазарил за Теодора. За целта трябваше да плати 10 000 евро на гърците, ама не му се даваха всичките пари и търсеше с някой да ги подели. Тогава не знаехме, че Преслава никога нищо не плаща за продукция, а Пресли бе сигурна, че Митака ще я купи за нея. Затова бяха там едни драми лятото и есента на 2008. И Кама нямаше да се навие за песента, но Теньо Гогов написа невероятен текст и затова в рамките на 2 седмици оправиха всичко и дори клип снимаха. Хубаво се получи тогава. Фотосесията към клипа бе за мен поне най-добрата в кариерата на Кама и не вярвам някога да направи по-добра. Пропагандата тръгна чудесно и някак от началото на турнето, та цяла есен и чак до зимата се скъса от работа. След нова година по желание си вдигна хонорара, че да се кротнат участията. Лошото в цялата работа тогава бе, че ако някога Кама е имала илюзии, че в тази фирма може да има желание за развитие, то в този период всички илюзии свършиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още + ще имам ли в репутацията?

Явно и други немогат да дишат пишман модераторка от Ловеч.

 

Стелюшо голяма хапка ще изляза за твоята уста, да знаеш. Хубаво ще ти приседне.

 

Ами нормално да ти дават плюсове. Мъжката част във форума е предимно хомосексуална, това не е тайна за никого. Ако не сега, то някой ден в близкото бъдеще и те ще започнат с филърите, кремчетата и пудрата - нормално да се подкрепяте :)

 

А сега ще ти дам един 7-дневен бан за обиди към модератор. Нарече ме "селска пръчка" и "катър". Приятна почивка! ;)

 

Други желаещи има ли да се заяждат с мен тази вечер? Давайте смело, днес съм в настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А себе си няма ли да баннеш защото няколко потребители си дадоха сметка, че цитатите са взаимни? Той те нарече селска пръчка а ти него педал и даже постваш иронични песни на Антонина за да засегнеш, че не е мъжкар защото използвал крем. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нормално да ти дават плюсове. Мъжката част във форума е предимно хомосексуална, това не е тайна за никого. Ако не сега, то някой ден в близкото бъдеще и те ще започнат с филърите, кремчетата и пудрата - нормално да се подкрепяте :)

 

А сега ще ти дам един 7-дневен бан за обиди към модератор. Нарече ме "селска пръчка" и "катър". Приятна почивка! ;)

 

Други желаещи има ли да се заяждат с мен тази вечер? Давайте смело, днес съм в настроение.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Горкичката...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А себе си няма ли да баннеш защото няколко потребители си дадоха сметка, че цитатите са взаимни? Той те нарече селска пръчка а ти него педал и даже постваш иронични песни на Антонина за да засегнеш, че не е мъжкар защото използвал крем. :roll1:

 

Никъде не съм казвала, че Сашо е педал. Обсъждахме неща, които той сам е решил да сподели и коментира във форума. Не лъжи, не ми вкарвай думи в устата и не се бутай между шамарите. Още един опит за интрига и ти ще си следващият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не съм казвала, че Сашо е педал. Обсъждахме неща, които той сам е решил да сподели и коментира във форума. Не лъжи, не ми вкарвай думи в устата и не се бутай между шамарите. Още един опит за интрига и ти ще си следващият.

''Да не се объркаме'' на Антонина сигурно я постна случайно.

После това ''мъжете във форума са предимно хомосексуални'' бла бла бла и накрая НОРМАЛНО ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ.

Не се прави на интересна и или махни бана на Сашо или си почини 7 дни.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеха да продължат до безкрай да си говорят така, а клиповете вършат работа, когато се замаскира спам 😂 Пряка обида Стела не видях да нанася.

Поздрав за всички с Антонина - Шматка

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Да не се объркаме'' на Антонина сигурно я постна случайно.

После това ''мъжете във форума са предимно хомосексуални'' бла бла бла и накрая НОРМАЛНО ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ.

Не се прави на интересна и или махни бана на Сашо или си почини 7 дни.

Нормално е момчетата, които се мажете с кремове и пудри да се подкрепяте - това имах предвид. И не съм използвала думата "педал". Споделянето на песен във форума не е обида, ако някой го приема като намек, това не е мой проблем. Никого не съм обидила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е момчетата, които се мажете с кремове и пудри да се подкрепяте - това имах предвид. И не съм използвала думата "педал". Споделянето на песен във форума не е обида, ако някой го приема като намек, това не е мой проблем. Никого не съм обидила.

 

Това кого подкрепям няма общо с това дали ползвам някаква козметика, или други такива глупости. Става въпрос за правото на всеки като страничен наблюдател, да види и прецени сам коя от страните има право в спора. Ако действително мислиш, че всички мъже, ползващи кремове ще подкрепят Сашо, а всички които не - няма, би било доста плоско и се губи смисъла на всичко. Поздрави, ваша чест - Модераторке!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е момчетата, които се мажете с кремове и пудри да се подкрепяте - това имах предвид. И не съм използвала думата "педал". Споделянето на песен във форума не е обида, ако някой го приема като намек, това не е мой проблем. Никого не съм обидила.

Хайде сега не се прави на жертва. Дали употреби думата хомосексуален, педал или гей - все тая. Важното е, че я използва и след като ти се обиди от думите на Сашо и реши, че заслужава 7 дена бан, то аз в момента реших, че израза ''Нормално е момчетата, които се мажете с кремове и пудри да се подкрепяте'' ме обижда и ти предлагам да сложиш и на себе си 7 дневен бан.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега не се прави на жертва. Дали употреби думата хомосексуален, педал или гей - все тая. Важното е, че я използва и след като ти се обиди от думите на Сашо и реши, че заслужава 7 дена бан, то аз в момента реших, че израза ''Нормално е момчетата, които се мажете с кремове и пудри да се подкрепяте'' ме обижда и ти предлагам да сложиш и на себе си 7 дневен бан.

Не виждам защо се обиждаш. На предната страница сам заяви открито позицията си, че си твърдо ЗА кремовете и при двата пола. Хора, които имат едни и същи навици е нормално да се приемат до някаква степен за близки и съответно да се подкрепят. Няма обида тук. И това че някой се маже с крем и пудра не е обида. Актьорите и моделите също ги мажат, но не се обиждат. На теб сега ти изнася да ми изкривяваш думите, но истината е друга. Това как ти ги възприемаш не е моя работа, обида няма нито към теб, нито към друг. Всеки може да тълкува казаното по много начини, но важтото е какво има черно на бяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Копакабана" е трябвало да бъде с Галена, но не е харесала финалната версия и добрата душа Анелия се е включила. :3fdb8960598fa63e:

 

 

И по - добре! Така песента е слушаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжката част във форума е предимно хомосексуална, това не е тайна за никого. Ако не сега, то някой ден в близкото бъдеще и те ще започнат с филърите, кремчетата и пудрата - нормално да се подкрепяте :)

Нееее, това е много тъпо разсъждение и се надявам да не го мислиш наистина...

Не съм мъж, но и за мен Сашо е прав в ситуацията. Той просто има навик лесно да излиза от добрия тон и да "слага сол в раната", но това не прави позицията му по-малко правилната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Копакабана" е трябвало да бъде с Галена, но не е харесала финалната версия и добрата душа Анелия се е включила. :3fdb8960598fa63e:

Тя Галена или си загуби усета за хитове, или зорлем се прави на интересна пред себе си.

Аня каквото и да изпее, и най-голямата боза да е, го прави хит, защото знае как да вкара душа в изпяването.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо се обиждаш. На предната страница сам заяви открито позицията си, че си твърдо ЗА кремовете и при двата пола. Хора, които имат едни и същи навици е нормално да се приемат до някаква степен за близки и съответно да се подкрепят. Няма обида тук. И това че някой се маже с крем и пудра не е обида. Актьорите и моделите също ги мажат, но не се обиждат. На теб сега ти изнася да ми изкривяваш думите, но истината е друга. Това как ти ги възприемаш не е моя работа, обида няма нито към теб, нито към друг. Всеки може да тълкува казаното по много начини, но важтото е какво има черно на бяло.

На предната страница заплашваше и го раздаваше много вървежно а виж сега как изведнъж почна да се обясняваш. Много ясно показа какво ти е отношението по темата и перфектно знаеш, че също заслужаваш бан защото разликата между теб и Сашо е, че той е директен докато ти обиждаше индиректно, но нито ти стиска да махнеш неговия бан нито ти стиска да се баннеш за 7 дни. Ако имаше малко адекватно поведение изобщо нямаше да баннваш един от МАЛКОТО все още пишещи хора в този форум, но за това трябва малко да се мисли преди да се върши нещо. Аз предлагам на повечето мъже използващи кремове да не пишат 7 дни във форума и готово. Някак си много по-големи обиди са се казвали тук и бановете са били за по три дни или любимите ти ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ (на приятелите ти от форума), но сега нали обидата беше към МОДЕРАТОРКАТА дай да са 7.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Галена или си загуби усета за хитове, или зорлем се прави на интересна пред себе си.

Аня каквото и да изпее, и най-голямата боза да е, го прави хит, защото знае как да вкара душа в изпяването.

Имам една теория защо Галена, Мария и Ивана флопват (една за трите), но ще я запазя за себе си... по-досетливите биха разбрали какво точно имам предвид, споменавайки точно тези 3 имена. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам една теория защо Галена, Мария и Ивана флопват (една за трите), но ще я запазя за себе си... по-досетливите биха разбрали какво точно имам предвид, споменавайки точно тези 3 имена. :lol:

 

Интересно ми е да я споделиш. Аз не се сещам. Досега четох предните страници, днеска тука е било мазало, а аз си губя времето да ходя на плаж, където беше супер тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...