Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой какви песни прави? Половината чалга се мъчи да рапира. Абсолютно нелепо е. То не че и рапът ни е рап... :mf_surrender:

Рапът ни е чалга. :1000 (29):

Не рапират половината. Просто новия тип звучене на част от комерсиалната музика е с леки елементи на ар енд би. Но си личи, когато песента е поп-фолк и когато рап. Има и много други вариации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рапът ни е чалга. :1000 (29):

Не рапират половината. Просто новия тип звучене на част от комерсиалната музика е с леки елементи на ар енд би. Но си личи, когато песента е поп-фолк и когато рап. Има и много други вариации.

 

Всички се втурнаха да се правят на Гери-Никол и Криско. Един и същ ритъм, агресивно мятане на някакви думи без особен смисъл. Не е нужно да е в този стил, за да е комерсиално и слушаемо. Неслучайно най-големите хитове в последните години са "Шушана", "Хабиби", "Дай ми още" и "Моро му".

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сравнение с миналата година имаме напредък. Промяната започна някъде в края на миналото лято и есента, благодарение на разнообразяването на звученето от повечето имена. Възхода се забелязва и по цялостния интерес към парчетата. А и как така един жанр се води слаб след като дори и конкурентните поп и рап имена взеха да правят песни с такова звучене?

Пълно мъртвило. Ама пълно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението на чалгата от 3-4 години е притеснително. Хитовете не се знаят масово, бъркат се един с друг и са с по 2-3 месеца живот, но сякаш от есента на 2017 се наблюдава едно осъзнаване. Някои пуснаха по музикантски неща и те се овенчаха с успех. Просто трябва да се балансира. Ето една Анелия го прави много добре. Може да я плюете тук, но песните и не са твърде бграп, но се усеща рнб линията. Нито пък прекалява с мазнотиите но все пак залага на етно елемента. Не бяга твърде много от жанра в който се изявява и успеха на парчетата и е налице. За мен Бръм е ок. Идва летния сезон, баловете. Никой не очаква твърде сериозни неща. Има далеч по гнусни неща в чалгата от Бръм. Анелия е хванала вълната, оцелва търсенето на публиката и концепцията и дава резултат.Както самата тя обича да казва - изигра си най добре картите :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти от фенка на Ваня и Деса израстна във фенка на половината кокошки и треторазрядки... :gun_bandana:

Спри Соня Немска и сие :1000 (29):

Анелия не е треторазрядка! :gun_bandana:

 

А ти си в черния ми списък, откакто гласува за грозния пендел, вместо за Мега звездата! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е треторазрядка! :gun_bandana:

 

А ти си в черния ми списък, откакто гласува за грозния пендел, вместо за Мега звездата! :feminist_en:

Давам път на младите. Благородство му се вика. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам път на младите. Благородство му се вика. :1000 (29):

Точно под този мотив Ванча от върха изпадна в дъното на топ 10 за 5 месеца :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, откога харесваш повече Камелия от Десислава...

 

Пресовите пак започвате с преднамерените вотове и сметки. Искаш на финал слаба конкурентка срещу Преслава, но с подобни гласове опорочавате инициативата на Дани...

 

Добре, че сте само 2-3ма такива...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, откога харесваш повече Камелия от Десислава...

 

Пресовите пак започвате с преднамерените вотове и сметки. Искаш на финал слаба конкурентка срещу Преслава, но с подобни гласове опорочавате инициативата на Дани...

 

Добре, че сте само 2-3ма такива...

 

Стига се кара на хората, че не цъкат на Деса бре! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се кара на хората, че не цъкат на Деса бре! :gun_bandana:

Не се карам , а питам.

 

Фаст често говори за грасови данни и стойностни парчета и изведнъж гласува за Кеми Тодоров. Лицемерен вот породен от тънки сметки и стратегии.

 

А ти стига ходи след мен и не ми казвай какво да правя. Да не съм жена ти, ало :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам и двете, но имам повече спомени с песните на Камелия. Същото се отнася за Ивана и Глория.

И аз гласувах на тоя принцип. Иначе към никоя от тези агитки не спадам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карам , а питам.

 

Фаст често говори за грасови данни и стойностни парчета и изведнъж гласува за Кеми Тодоров. Лицемерен вот породен от тънки сметки и стратегии.

 

А ти стига ходи след мен и не ми казвай какво да правя. Да не съм жена ти, ало :whistling:

 

Да бе, ще те оставя аз да си правиш нещастната пропаганда баш тук и то когато съм на линия. :pokey:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, ще те оставя аз да си правиш нещастната пропаганда баш тук и то когато съм на линия. :pokey:

Ужасно досаден си. Визитите ми в този форум и без това уредяха. Може ли точно като съм на линия и ти да си тук. :girl_witch:

Да бяхме като залеза и зората :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, успокой се, може и Камелия да спечели. :D

Ами важното е че Деса спечели на предварителния етап когато още не се крояха схеми и стратегии. Някои доста се уплашиха от това челно място така че разбираеми са сегашните им ходове...

И ние няма да се дадем. Време е да смениме айпи-тата за да вотнем от другите си никове. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами важното е че Деса спечели на предварителния етап когато още не се крояха схеми и стратегии. Някои доста се уплашиха от това челно място така че разбираеми са сегашните им ходове...

И ние няма да се дадем. Време е да смениме айпи-тата за да вотнем от другите си никове. :3fdb8960598fa63e:

Десислава спечели, когато всички гласуваха за своите няколко любимци и тя присъстваше в повечето постове. Това за мен е предостатъчно и по-значимо от това отново да се проведат обичайните битки с Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...