Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Голям резил беше тая Чалга зона, добре че я спряха. :roll1:

Янис е ПР на разни от сорта на Анастасия. От известните имена мисля, че Лияна и преди време Емилия, за Мария също бях чувал, но не съм сигурен.

А на Глория й бяха драскали колата след концерта през 2015. После и още някакъв скандал бяха имали с нея, заради който тя извади ограничителната заповед.

Камелия пък е супер непукист, или поне аз съм с такова впечатление от нея, когато съм я виждал и те са били там. Когато й е кеф им дава снимки, а когато не им дава и я псуват, по-скоро й е смешно. :1000 (29):

Кралицата миии <3 Не я ебе от нищо !!!

 

Единя й беше написал - Красива, но гадна и злобна, под една нейна снимка, а тя му лайкнала коментара и написала - и аз те обичам и сърце :D

Ако беше някоя друга, отдавна да ги е блокирала и изтрила коментара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Мария не съм сигурен, както вече казах. С Емилия мисля, че бяха имали скандал и затова са се разделили.

Ами нали и в онова клипче се държат зле с Камелия и даже се канят да й ритат колата. :1000 (29):

Да подметна, че с тях от край време се мъкне и едно момче Валентин, което освен че също е издивяло по певиците е и тотален измамник. Намира си хора-балами и върти някакви схеми на тяхно име, а накрая ги оставя с дългове. Добре е хората да са предупредени, макар че мисля, че и преди бях писал за него тук.

Брей, големи вагабонти са се събрали в тая банда на Оушън... :3fdb8960598fa63e:

 

Този Валентин да не е един кривоглед гном?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единя й беше написал - Красива, но гадна и злобна, под една нейна снимка, а тя му лайкнала коментара и написала - и аз те обичам и сърце :D

 

:roll1:

 

Брей, големи вагабонти са се събрали в тая банда на Оушън... :3fdb8960598fa63e:

 

Този Валентин да не е един кривоглед гном?

Да, има нещо такова. Едно ниско момченце, което постоянно се снима с всички звезди покрай тримата от запаса. :D А в свободното време докарва дългове на хората, една приятелка още не може да си изплати заемите от 20 хиляди, които й натресе. Ама който се връзва на такива- така ще е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има нещо такова. Едно ниско момченце, което постоянно се снима с всички звезди покрай тримата от запаса. :D А в свободното време докарва дългове на хората, една приятелка още не може да си изплати заемите от 20 хиляди, които й натресе. Ама който се връзва на такива- така ще е...
Че как ще ти се натресе такъв заем? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че как ще ти се натресе такъв заем? :mf_surrender:

Когато те вижда, че си наивница на годината (умишлено казано по този начин- фенка е на Преслава и вманиачеността й е една от причините да не харесвам на 70% въпросната певица :D). Подмами я да тегли кредити и да купува техники на кредит, обещавайки й някакви големи суми в замяна. Разбира се, такива суми нямаше и тя се оказа прецакана. А още по-лошото е, че съвсем не е единствената, доколкото съм чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато те вижда, че си наивница на годината (умишлено казано по този начин- фенка е на Преслава и вманиачеността й е една от причините да не харесвам на 70% въпросната певица :D). Подмами я да тегли кредити и да купува техники на кредит, обещавайки й някакви големи суми в замяна. Разбира се, такива суми нямаше и тя се оказа прецакана. А още по-лошото е, че съвсем не е единствената, доколкото съм чувал.
Хем ми е мъчно за такива хора, хем им се ядосвам къде им е акъла, като ги вършат тези дивотии, с които вредят на себе си!

Добре, че цял живот съм си зла и хитра кучка... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Гласувайте до утре за текстовете на Соня и Райна, защото предстоят песните на тежката артилерия от Айтос и Чипровци, от Теньо Гогов в анкета! :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвах,че ще го кажа някога,но новобранец изкара по-яка песен от Галена... :mf_surrender: :gun_bandana:

Галенчето е вече стара. Глория през 2006г., когато отдавна я вече я бяхте пенсионирали. Дойде и времето на луканката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То, ако тези клипове попаднат на директора на училището, в което се подвизава този, няма ли той право да го уволни, за уронване престижа на институцията и учителската професия?

За Мария не мога да повярвам, че се е занимавала с този! И Башурка му е била шута.

Ама те са псували Камелия в лицето ли? :mf_surrender:

Абе коя е тая Башурка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Гласувайте до утре за текстовете на Соня и Райна, защото предстоят песните на тежката артилерия от Айтос и Чипровци, от Теньо Гогов в анкета! :Vishenka_05:

 

Там е вече топа му !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той имаше предвид Камелия, не се възгордявай ... :3fdb8960598fa63e:
Ахаааа, ти му четеш мислите... :mf_surrender:

Нали знаеш, че нямам вина, че Башурка никога не е работила с най-добрия в жанра за текстове - Теньо Гогов. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаааа, ти му четеш мислите... :mf_surrender:

Нали знаеш, че нямам вина, че Башурка никога не е работила с най-добрия в жанра за текстове - Теньо Гогов. :3fdb8960598fa63e:

Поне малко не харесваш ли Емилия? Някоя песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне малко не харесваш ли Емилия? Някоя песен?
Като жена и певица - не. Като човек не я познавам лично, но това, което демонстрира в публичното пространство, ме отблъсква.

Има песни, които харесвам:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е: НЕКА ПАК да се излъжеш, спри да й пропускаш половината думи в заглавието :gun_bandana:
ЗАСТРЕЛЯЙ СЕ!

Официален албум - "Мирише на любов": "Да се излъжем"!!!

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Първите два текста на Теньо Гогов, които продължават нататък в надпреварата за най-добра лирика в попфолка.

 

След малко - Ивана и Камелия!

 

Страхотни текстове! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...