Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Карай го по-спокойно. Защо гласът ми ти е толкова важен? :1000 (29):

Просто те изобличавам. Не ми е важен конкретно твоя глас. А и защо сантимента ти към Камелия не пролича в първоначалния етап на гласуването ами сега на финала.

Осъзнаваш ли, че постъпката ти говори за болно фенство или смяташ че всичко ти е в ред... :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно реални са гледанията на Анелия, тази жена просто наистина знае как да прави хитове. :bi: Че и в комбинация с новата Певица на годината- как да не предизвиква интерес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, откога харесваш повече Камелия от Десислава...

 

Пресовите пак започвате с преднамерените вотове и сметки. Искаш на финал слаба конкурентка срещу Преслава, но с подобни гласове опорочавате инициативата на Дани...

 

Добре, че сте само 2-3ма такива...

По-скандален беше твоят вот за Галин! Още не мога да го преглътна... :mf_surrender:

 

 

На мен Ивана ми беше любимка за година две, но я разлюбих. Беше много отдавна.
Огромна грешка си направил! :3fdb8960598fa63e:

С кои песни ти стана любимка и защо я разлюби?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, лелка ще отпадне ли от Глория, как мислиш?
Засега пада, да. Но от Глория ще го преживея, все пак тя успя да запази по-голяма част от аудиторията си, а Ванча изгуби много почитатели, Фаст е само един пример, аз лично познавам хора, които се отказаха от нея, а са я обожавали. Виж, ако беше паднала от бездарника от Добрич, щяха да хвърчат тикви! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега пада, да. Но от Глория ще го преживея, все пак тя успя да запази по-голяма част от аудиторията си, а Ванча изгуби много почитатели, Фаст е само един пример, аз лично познавам хора, които се отказаха от нея, а са я обожавали. Виж, ако беше паднала от бездарника от Добрич, щяха да хвърчат тикви! :gun_bandana:

 

Аз пък съм пример за обратното, не съм я харесвала преди, но от няколко години я оцених. Нещо като ти с Глория. :3fdb8960598fa63e:

Има и такива, които започват да ме разочароват, като Анелия в последно време. :mf_surrender:

И новата песен на Фики е потрес! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я не ни занимавай с тия идиотии, а марш да подкрепиш леля срещу Глора! :gun_bandana:

По-скоро ще подкрепя Глора - тя поне не се излагаше с цинизми и чекии през годините :gun_bandana: И си направи четири концерта в НДК жената, лелча ще си остане с партито на панаира в Пловдив.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм пример за обратното, не съм я харесвала преди, но от няколко години я оцених. Нещо като ти с Глория. :3fdb8960598fa63e:

Има и такива, които започват да ме разочароват, като Анелия в последно време. :mf_surrender:

И новата песен на Фики е потрес! :gun_bandana:

Аз също обожавам Глора, но има още песни да изпее, докато мине Ванча в плейлистата ми! :3fdb8960598fa63e:

 

Искам и Аня да бие Башурка! И Деса да смачка Кама, разбира се!

Амин, дай Боже! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ще подкрепя Глора - тя поне не се излагаше с цинизми и чекии през годините :gun_bandana: И си направи четири концерта в НДК жената, лелча ще си остане с партито на панаира в Пловдив.
Тогава продължи да се занимаваш с темичките си за Пепи... :1000 (29):

Я не се хаби да гласуваш там!

 

А Преси колко концерта направи? Щото Ваня има и турнето "Надуйте музиката". :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава продължи да се занимаваш с темичките си за Пепи... :1000 (29):

Я не се хаби да гласуваш там!

 

А Преси колко концерта направи? Щото Ваня има и турнето "Надуйте музиката". :1000 (30):

На което събираше 300 души по площадите :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също обожавам Глора, но има още песни да изпее, докато мине Ванча в плейлистата ми! :3fdb8960598fa63e:

 

Искам и Аня да бие Башурка! И Деса да смачка Кама, разбира се!

Амин, дай Боже! :Vishenka_05:

И аз искам Деса да бие Кама. Ама ще видим какво ще стане, Камейсъните много нападат нещо. Аз гласувах за Емилия, защото се дразня на Анелия много в последно време с тези бози. Харесвам си старата Анелия, не тази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На което събираше 300 души по площадите :Vishenka_05:
Според Джиги не е било точно така, а той мрази мен и няма полза да каже нещо позитивно за Ванче! :Vishenka_05:

 

А Пепи като събере толкова публика сама, ела пак да си гукаме любовно, сладко Кайче! :3fdb8960598fa63e:

 

 

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-2.jpg

 

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-6.jpg

 

uspeshen-start-za-turneto-na-ivana-4.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах кое те провокира да намесваш Преслава?

Говорехме си за Глория / Ивана. Пак нападки на ниво 2 клас, защото сама знаеш, че Глория е по-успешна в концертната дейност и с по-изчистена дискография от Калудка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огромна грешка си направил! :3fdb8960598fa63e:

С кои песни ти стана любимка и защо я разлюби?

Ако бъда честен спечели ме с "Това е парчето". Скъсвах я от въртене на касетофона. Загуби ме с абсурдния проект "Ти си ми най". Не знам с кой акъл го е правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах кое те провокира да намесваш Преслава?

Говорехме си за Глория / Ивана. Пак нападки на ниво 2 клас, защото сама знаеш, че Глория е по-успешна в концертната дейност и с по-изчистена дискография от Калудка.

Просто за да ти набия в тиквичката, че фен на Пресли няма право да коментира концертите на хората, докато тя самата не направи, за да я видим. Единственото феновете на Глория могат да си позволят да кажат нещо за изявите на Ванча, тъй като тяхната има повече и по-представителни. А буфосинхронадите и дискотечките на Преси и те свършиха, та камо ли някаква надежда да ти даде повод някога да коментираш нейна самостоятелна и голяма проява. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бъда честен спечели ме с "Това е парчето". Скъсвах я от въртене на касетофона. Загуби ме с абсурдния проект "Ти си ми най". Не знам с кой акъл го е правила.
Еееее, с "Аз съм с теб" не си ли върна позициите в очите ти? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто за да ти набия в тиквичката, че фен на Пресли няма право да коментира концертите на хората, докато тя самата не направи, за да я видим. Единственото феновете на Глория могат да си позволят да кажат нещо за изявите на Ванча, тъй като тяхната има повече и по-представителни. А буфосинхронадите и дискотечките на Преси и те свършиха, та камо ли някаква надежда да ти даде повод някога да коментираш нейна самостоятелна и голяма проява. :Vishenka_05:

Какво означава тази глупост? Аз като фен на целия жанр, мога да изразявам мнение за изявите на всеки изпълнител, без значение дали е Глория или Драганка от Каспичан.

 

Като толкова ти се иска да коментираш Преслава, виждам че ти сама я намесваш за ТРЕТИ път - можеш да изкоментираш как блъсна Ванча от върха за няколко месеца и се задържа в топа четири пъти по-дълго от нея :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...