Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия за поредна година го наби и на Преслава и на Галена. Спора кой е лидера е решен. За по малко от 2 месеца Зоопарка е с 10 милиона гледания и 50 000 лайка. В ПланетаПайнер това си е рекорд. Очаквам да задмине дори и Дай ми още по всички параграфи. Новата и с Джулия също още с премиерата си даде заявка за топ хит. Просто последните 2 години Преслава и Галена не могат да се мерят не само с Анелия, но и с Емануела и Теди Александрова :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народът се е утрепал да зяпа Евровизията... Защо Евровизията не пречи на Анелия?

 

Защото повечето вече харесват комерси и цигании, харесват просташкото в една песен. По тази причина не ми е чудно, че Анелия и Джулия с този потрес ще минат Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото повечето вече харесват комерси и цигании, харесват просташкото в една песен. По тази причина не ми е чудно, че Анелия и Джулия с този потрес ще минат Галена.

Ами нормално - повечето нормални хора се отказаха от чалгата. Комерси за кифлите и цигании за мангалите. Правят каквото иска публиката им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия и Джулия парчето дори ще има над 300K за първото денонощие. Това ще е първата такава песен на Джулия, че и на Анелия, на нея други започвали ли са ѝ толкова силно?

Съгласен съм, че Анелия тотално мачка Преслава и Галена и единствено това, че те имат повече фенове, им помага този факт да не изпъкне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Анелия феновете са по-малко от на Яница .. :mf_surrender:

Защо говориш глупости? Анелия я слуша абсолютно всеки и това прави песните й най-големите хитове. Запалени и обсебени фенове имат главно Галена и Преслава...и тук таме някое педалче на Яница. В форума пък са на Деса, Кама и Гло, което само тук е феномен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.. Райна дето агитира роднини, близки, приятели, домашни любимици и т.н да гласуват за нея.. и даже с бози като "Нахално влюбена" е на челните позиции много ясно, че ще е пред нея.

10те фенчета на Яни дето гласуват като луди от всичките си устройства вкъщи и сън не спят за тия класации. :mf_surrender:

Много адекватно сравнение..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия макар и вече почти да няма от стандартния тип фенове, всъщност е от певиците с най-много фенове от един друг тип. Всички знаят коя е Анелия и сумати хора ѝ симпатизират и дори подкрепят доста често. Дори и да не са ѝ точно фенове, те са си ѝ почитатели и затова не е изненадващо, че понякога като пуска силна продукция ѝ помагат да е над певици със стабилни агитки като Преслава и Галена.

И във връзка с това да кажа, че не съм съгласен, че Бръммм започва по-добре от почти всички парчета тази година само защото е тотален комерс. Предните години Анелия пусна какви ли не безумни кючеци и простотии и всичките стартираха с гледания от порядъка на 100-150K, просто защото масата хора бяха потресени и не ги харесваха. Дуета с Джулия ще започне с над 300K и за това има причина. На мен лично това парче все повече ми бие на доста различен кючек с модерен саунд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия много нечалгари от любопитство си пускат песните, да чуят какво е избълвала. Познати, които от поне 5 години не слушат чалга, се кефят на Аз съм Дявола и Генерал - по купони и в коли я надуват, друго фолк НИКОГА. На турбофолк феновете е посветена пък Дай ми още. За всекиго по нещо има Аня. И мангалската аудитория обгради с кючеци, но те й се кефят и на другите песни, понеже е някак престижно да се кефят на Анелия, а не на другите пачавретини. Бетон е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Анелия и Джулия е пусната главно за баловете. Сигурно и те самите не са очаквали че ще направи над 300к за 24 часа. Няма смисъл да я плюете. Ще излязат още поне пет такива този месец. Хванали са вълната. Надали някой обръща внимание на текстовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Анелия и Джулия е пусната главно за баловете. Сигурно и те не са очаквали че ще направи над 300к за 24 часа. Няма смисъл да я плюете. Ще има още поне пет такива този месец. Хванали са вълната. Надали някой обръща внимание на текстовете.

Съгласен. По това време на годината винаги всички се надпреварват каква песен за баловете ще пуснат. Преди време тук беше голям кеф като излизаха такива неангажиращи сезонни песнички, но от край време Рамания взе да става прекалено хейтърска и вече почти нищо да не се харесва. Жанра се изказва залязващ, въпреки че той реално е във възход и дори и най-големите поп и рап имена въвеждат такова звучене в песните си. Да не говорим, че си получихме тъй желаното разнообразие в звученето. Не сме в златните времена на поп-фолка, но поне вече не сме толкова зациклили колкото по Оцково време или когато всяка пееше за кучки и боклуци. Излезлите в последните дни три песни- на Галена, Арти и Анелия и Джулия- са коренно различни една от друга. Предните също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезлите в последните дни три песни- на Галена, Арти и Анелия и Джулия- са коренно различни една от друга. Предните също.

 

И трите нямат абсолютно никаква мелодичност. Толкова ли е трудно да се измисли един нормален отсвир с някакви инструменти? :mf_surrender: Особено ме е яд за песента на Галена - започва много силно, има хубав припев, но след него... дупка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите нямат абсолютно никаква мелодичност. Толкова ли е трудно да се измисли един нормален отсвир с някакви инструменти? :mf_surrender: Особено ме е яд за песента на Галена - започва много силно, има хубав припев, но след него... дупка.

И трите са идеални за дискотека и/или кръчма, а и за купон на плажа, особено на Арти и Анелия-Джулия. Това е достатъчно като за песни, олицетворяващи комерсиалната и дивата страна на поп-фолка, която винаги е съществувала като неизменна част от жанра. Като песента на Галена, разбира се, клони по-скоро към различната и стойностната част. А ако искаме по-мелодични проекти- имаме и пълноценни такива в лицето на някои балади и бързи парчета. За всекиго по нещо, определено си се измъкнахме от онази ужасна дупка с противно еднаквите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От никаква дупка не се е измъкнал жанрът. Всяка година е по-слаба от предходната.

В сравнение с миналата година имаме напредък. Промяната започна някъде в края на миналото лято и есента, благодарение на разнообразяването на звученето от повечето имена. Възхода се забелязва и по цялостния интерес към парчетата. А и как така един жанр се води слаб след като дори и конкурентните поп и рап имена взеха да правят песни с такова звучене?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сравнение с миналата година имаме напредък. Промяната започна някъде в края на миналото лято и есента, благодарение на разнообразяването на звученето от повечето имена. Възхода се забелязва и по цялостния интерес към парчетата. А и как така един жанр се води слаб след като дори и конкурентните поп и рап имена взеха да правят песни с такова звучене?

Кой какви песни прави? Половината чалга се мъчи да рапира. Абсолютно нелепо е. То не че и рапът ни е рап... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...