Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тебе баш ще учи за заглавията на лелкините песни :3fdb8960598fa63e:
Лошото е, че нямам какво да науча от него!

Като го гледам, още не си е обявил резултатите в оргинадлъ анкетата си за годинките на Пресли! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че нямам какво да науча от него!

Като го гледам, още не си е обявил резултатите в оргинадлъ анкетата си за годинките на Пресли! :3fdb8960598fa63e:

Чака още гласове сигурно, нещо ми се вижда че не стигат :1000 (29):

Кажи нещо за излагацията на Джулка и Анелия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Анелия и Джулия е хита, както обичам да казвам, това не подлежи на обсъждане. :3fdb8960598fa63e:

И аз така мисля. :3fdb8960598fa63e: Но и на Арти ми се струва с потенциал. На Галена пък е най-качествената от трите, но все повече ми се струва, че може и да остане недооценена. Все пак ще се зарадвам и трите да станат хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАСТРЕЛЯЙ СЕ!

Официален албум - "Мирише на любов": "Да се излъжем"!!!

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Видеоклип: НЕКА ПАК :gun_bandana:

 

Чака още гласове сигурно, нещо ми се вижда че не стигат :1000 (29):

Мина темата на Ванча по гласове :Vishenka_05: Срокът е 12 май.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чака още гласове сигурно, нещо ми се вижда че не стигат :1000 (29):

Кажи нещо за излагацията на Джулка и Анелия...

Е, каква да кажа?

Заслужава ли коментар изобщо... Нито една нова песен не ми харесва, просто са отчайващи. И нека не забравяме, че искрено харесвам Анелия, но... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. :3fdb8960598fa63e: Но и на Арти ми се струва с потенциал. На Галена пък е най-качествената от трите, но все повече ми се струва, че може и да остане недооценена. Все пак ще се зарадвам и трите да станат хитове.

 

На Галена няма да стане хит, още повече, че до 2 седмици ще излезе дуета с Цуци и ще я затапи тотално. Арти е ново име и няма да му се обърне много внимание, следователно песента му няма да стане голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кой официален канал видя видеото, та ми го даваш за пример? :gun_bandana:

На плочката е изписано така .. какъв официален канал :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена няма да стане хит, още повече, че до 2 седмици ще излезе дуета с Цуци и ще я затапи тотално. Арти е ново име и няма да му се обърне много внимание, следователно песента му няма да стане голям хит.

И Анелия и току-виж Джулия ще имат други песни скоро, но според мен това няма да им прецака Бръм. :3fdb8960598fa63e: А Арти тръгва доста добре като за ново име, струва ми се че налагането му може и да даде резултат и да си стане популярен сред децата и тийнчетата, за която аудитория е предназначен поначало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки бълва песни тая година, коя от коя по-големи бози - трагични са, да се поспрат малко, току виж им дошла музата, а не да пускат на конвейр :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, каква да кажа?

Заслужава ли коментар изобщо... Нито една нова песен не ми харесва, просто са отчайващи. И нека не забравяме, че искрено харесвам Анелия, но... :mf_surrender:

Е и аз харесвам Анелия много, като жена и изпълнител, но с тези тъпи песни ме дразни... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен попринцип кючеците и простотиите на Анелия ми идват безумни, като се има в предвид оригиналния й имидж, но парчето с Джулия ми се струва някак различно. Има нещо в инструментала, може би, не е обичайната дивотийка в стил Кристали и други маанета с участието на Анелия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен попринцип кючеците и простотиите на Анелия ми идват безумни, като се има в предвид оригиналния й имидж, но парчето с Джулия ми се струва някак различно. Има нещо в инструментала, може би, не е обичайната дивотийка в стил Кристали и други маанета с участието на Анелия. :1000 (29):

Текста е много зле... това бръммм много дразни :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Анелия и току-виж Джулия ще имат други песни скоро, но според мен това няма да им прецака Бръм. :3fdb8960598fa63e: А Арти тръгва доста добре като за ново име, струва ми се че налагането му може и да даде резултат и да си стане популярен сред децата и тийнчетата, за която аудитория е предназначен поначало.

 

Анелия сигурно чак Юли ще пусне "Просяци", така, че няма страшно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста е много зле... това бръммм много дразни :gun_bandana:

То точно Бръммм е сложено с цел да зарибява. :1000 (29): Дори и аз дето не съм фен на дискотеките си представям какво избухване би ставало на него там.

Ние наистина си се върнахме в ретро чалгата обаче... Взеха да излизат всякакви дивотийки с акцент върху конкретната дума от заглавието (Граната, Бръм, даже и Сашето се отчете с Хитът на сезона), също така и други с по-малък акцент върху заглавието (Зоопарк, Нотариално заверен, Твоя бях, По такива си падам и т.н.), а междувременно с тях и стойностни песни за душата, сякаш излезли от сърцето на кръчмата- Как да изтрезнея, Мотел, Ангелите плачат и т.н. Галена явно се опитва да прокара в картинката и някакъв поп по начина, по който баджаначката й го прокара в първото ретро, но дали ще й се получи- ще видим. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На плочката е изписано така .. какъв официален канал :mf_surrender:
Притежавам всички оригинални дискове на Ивана и гледам какво пише на обложките, където са поместени и авторите на съответните песни!

Отивай да правиш добрини някъде, че да си запушиш устата най-после! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...