Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо? Аз си спомням как обожавах да пея "шоколади - бонбони шарени" като малка! :3fdb8960598fa63e:

Първата чалга, която помня, е "Жица, жица", заиграх кючек пред телевизора - "Топ фолк" по Нова. Гледахме го няколко пъти с баба ми, после дълги години нямах поглед над чалгата, но помнех доста песни :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата чалга, която помня, е "Жица, жица", заиграх кючек пред телевизора - "Топ фолк" по Нова. Гледахме го няколко пъти с баба ми, после дълги години нямах поглед над чалгата, но помнех доста песни :D
Да, аз имах касетката "Кралица съм аз" на Тонито, вътре я имаше "Жица, жица - пълна паница, жица, жица - златна жълтица"... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

820K в първите 24 часа за Криско и Слави! :mf_surrender: :gun_bandana:

 

Слави прави песента.

 

Не ти ли харесва?

За тебе ставам звяр одма, хапя като кобра и на себе си не мога да помогнаааа.. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз имах касетката "Кралица съм аз" на Тонито, вътре я имаше "Жица, жица - пълна паница, жица, жица - златна жълтица"... :1000 (29):

Много са подходящи за деца - жици, бонбони, банани... :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти ли харесва?

За тебе ставам звяр одма, хапя като кобра и на себе си не мога да помогнаааа.. :1000 (6):

 

Днес сякаш леко почна да ме зарибява. Но е главно заради Слави. На мен почти всички песни на Криско ми звучат като една и съща.

 

И се чудя, ако е такъв фурор, защо никой не ти я е лайкнал във фейса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес сякаш леко почна да ме зарибява. Но е главно заради Слави. На мен почти всички песни на Криско ми звучат като една и съща.

 

И се чудя, ако е такъв фурор, защо никой не ти я е лайкнал във фейса?

И аз това си мислех днес,или не са я видяли, или просто са смотани. Сега ще я изтрия и ще пусна пак.

Аз да ти призная ли че на Джулката и мен почна леко да ме кефи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

dhfq_200_200.jpg

 

Азис с концерт в Бургас - 7 билета е продал. :1000 (19):

 

Може да пита Глория как си пълни залите :3fdb8960598fa63e:

Кога са пуснати билетите в продажба? Има много време до тогава, според мен ще ги продаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам Преслава скоро да скандализира. Всички знаем каква е и не мисля, че ще се остави ей така.

Е нали скандализира с последния провал? Уж много гледания навъртя за 24 часа, ма после нищо.

 

Пък и не забравяй, че 1) тряя да пести за бебето, та пари да фърля за нови песни, клипове няма смисъл и 2) щяла да излиза в майчинство, за кога и защо да скандализира тепърва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали скандализира с последния провал? Уж много гледания навъртя за 24 часа, ма после нищо.

 

Пък и не забравяй, че 1) тряя да пести за бебето, та пари да фърля за нови песни, клипове няма смисъл и 2) щяла да излиза в майчинство, за кога и защо да скандализира тепърва.

Видях на корицата на Уикенд или Шоу, че нейничкият измамил две баби, като им взел апартаментите и после ги продал. Може още да се опаричат до окончателното обебване :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали скандализира с последния провал? Уж много гледания навъртя за 24 часа, ма после нищо.

 

Пък и не забравяй, че 1) тряя да пести за бебето, та пари да фърля за нови песни, клипове няма смисъл и 2) щяла да излиза в майчинство, за кога и защо да скандализира тепърва.

Омг .. тя в продължение на 13 години имаше по 150-200, а в най-силните години и повече, ОФИЦИАЛНО регламентирани участия, при хонорар от порядъка на 5000-8000 лв. .. отдава е станала милионерка и даже да спре да пее, ще има пари за тва дете докато завърши гимназия :3fdb8960598fa63e: А и за другото - нали това е целта точно, като е в майчинство да не се усети липсата й.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .. тя в продължение на 13 години имаше по 150-200, а в най-силните години и повече, ОФИЦИАЛНО регламентирани участия, при хонорар от порядъка на 5000-8000 лв. .. отдава е станала милионерка и даже да спре да пее, ще има пари за тва дете докато завърши гимназия :3fdb8960598fa63e: А и за другото - нали това е целта точно, като е в майчинство да не се усети липсата й.

Ама ние искаме да усетим липсата й :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях на корицата на Уикенд или Шоу, че нейничкият измамил две баби, като им взел апартаментите и после ги продал. Може още да се опаричат до окончателното обебване :D

Не го вярвам, щото имам съмнения, че му стига капацитета за такава схема. По скоро е елементарен бияч и подставено лице.

 

За сметка на това мернах из клюкарниците, че Преса се нанесла у тях заедно с майка си, и им вгорчавал живота и на двамата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...