Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На 90% от снимките или е с Фотошоп, или е мумифицирана, или и двете :mf_surrender:

Чак така.. Жената просто държи да изглежда добре, не виждам нищо лошо в това, защо това да са комплекси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

 

galenche.jpg

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Очакваме интервю с Галя по темата!

"Давай, пришито лице наречи ме! За теб конкурентките на Преси просто нямат друго име!

За восъчна статуя набеди ме, не чувствам нищо, колкото си щеш храни ме..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой май си е бил пийнал снощи :helpsmilie:

Абсолютно. Говори с Рени да не дава повече интервюта пийнала. :3fdb8960598fa63e:

Рени през сълзи на Ирини Тенчева: ''Цяла София мина Емануела и толкова семейства разби а кариерата и върви. Аз вечно вярна и наранена от най-красивия боклук не заслужавам ли един тотален хит като нейните?''

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е едно поне 80% , че и повече на живо реално така , както е и на снимките.

Там се "маже" (reouch) и от там ефекта "мумия", особено ако е некадърно (това съм го обяснявал доста пъти) се махат цели човешки черти, части от носа, нокти, пръсти и всякакви аномалии. На Зоя Мутишева "Чао довиждане" е мазан отвратително зле, аматьорски, с прекаляване и изобщо са я докарали на нищо.

 

При Галена е едно изравняване и евентуално някъде да се "барне" във фигурата (я гъз, я цици), но общо взето 80% от това е реално и леко "подобрено". Все пак клипа или фотосесията - това е продукт, а той трябва да бъде завършен и добре направен.

 

При Андреа е мазане, кривене, разпъване, стесняване, 4 метра крака, 20 кг. талия и тясна глава, некореспондиращо и 10% с реалния глиган , който е на живо. Там е друго. В клипове като Universal Love, Love is mine (най-вече той) и Vitamin се е оляла с нереалността, чак е смешно. На места във Vitamin е докарана на 35 кг. неяла нищо от два месеца манекенка, на други кадри лицето е неразпънато добре и стеснения нос, очи и черти некореспондират със самия недосмачкан фейс.

 

Изобщо -кофти опити за пост-продукция, водени от мерака на един глиган да се докара на фиданка.

 

Галена не виждам в какво има да я обвинявате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е едно поне 80% , че и повече на живо реално така , както е и на снимките.

Там се "маже" (reouch) и от там ефекта "мумия", особено ако е некадърно (това съм го обяснявал доста пъти) се махат цели човешки черти, части от носа, нокти, пръсти и всякакви аномалии. На Зоя Мутишева "Чао довиждане" е мазан отвратително зле, аматьорски, с прекаляване и изобщо са я докарали на нищо.

 

При Галена е едно изравняване и евентуално някъде да се "барне" във фигурата (я гъз, я цици), но общо взето 80% от това е реално и леко "подобрено". Все пак клипа или фотосесията - това е продукт, а той трябва да бъде завършен и добре направен.

 

При Андреа е мазане, кривене, разпъване, стесняване, 4 метра крака, 20 кг. талия и тясна глава, некореспондиращо и 10% с реалния глиган , който е на живо. Там е друго. В клипове като Universal Love, Love is mine (най-вече той) и Vitamin се е оляла с нереалността, чак е смешно. На места във Vitamin е докарана на 35 кг. неяла нищо от два месеца манекенка, на други кадри лицето е неразпънато добре и стеснения нос, очи и черти некореспондират със самия недосмачкан фейс.

 

Изобщо -кофти опити за пост-продукция, водени от мерака на един глиган да се докара на фиданка.

Галена не виждам в какво има да я обвинявате.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това коментирано ли е?

Галена: С Преслава нямам взаимоотношения. В живота е така, хората се събират и разделят.

Просто така се случиха нещата, не мога да кажа защо. Има болка, когато загубиш приятел. Когато си давал, а си готов да дадеш повече за другия, отколкото за себе си, е нормално да те боли.

 

Особено когато става дума за даване на задник, както е в нейния случай. Тогава боли най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи или няма разлика, или е красива. Кое от двете?

Разликата идва от изглаждането на снимките, което всички си правят, не само тя. Почти при всеки има разлика от това как излиза на снимки и как е на живо. При едни повече, при други по-малко. Както казах при Галена почти няма такава. И да, много си е красива на живо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнителките на Пайнер присъствали на Рождения Ден и Наградите през 2002 : ''Благодарим на ДесиСлава, че ни научи да си слагаме тампон. Тя е нашата пътеводителка.''

Силвия: ''Простакеси! Дано чичо Минчо не види на какво ги научи колежката - ще го преживее тежко.''

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо си направи труда да отговориш на коментара? :3fdb8960598fa63e:
За да се подразним малко. Ужасно скучно е във форума, а и напоследък съм твърде добра, не мога да се позная! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...