Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Рени: ''Плака съм'' е продала над 5 милиона копия в България и вече е със сертификат 5xPlatinium. Гордея се, че съм първата поп-фолк певица с подобно постижение.

 

Рени да си научи заглавията на албумите! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го вярвам, щото имам съмнения, че му стига капацитета за такава схема. По скоро е елементарен бияч и подставено лице.

 

За сметка на това мернах из клюкарниците, че Преса се нанесла у тях заедно с майка си, и им вгорчавал живота и на двамата :)

Е, то ясно, че си приписва историите на шефовете. Преса сигурно се подмокря от кеф :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .. тя в продължение на 13 години имаше по 150-200, а в най-силните години и повече, ОФИЦИАЛНО регламентирани участия, при хонорар от порядъка на 5000-8000 лв. .. отдава е станала милионерка и даже да спре да пее, ще има пари за тва дете докато завърши гимназия :3fdb8960598fa63e: А и за другото - нали това е целта точно, като е в майчинство да не се усети липсата й.

ОФИЦИАЛНО Преса беше на трудов договор за 30 бона на месец.

 

Не казвам, че няма пари, а че е известна с това, да харчи за глупости. Като примерно да пуска песни докато няма участия. Тя харчи за проекти едва едва докато има, и от нямане на къде, ти искаш сега баш да развърже кесията. Още повече, майчинството може да и хареса и да реши да дондурка малкия НАГРАДИ за постоянно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .. тя в продължение на 13 години имаше по 150-200, а в най-силните години и повече, ОФИЦИАЛНО регламентирани участия, при хонорар от порядъка на 5000-8000 лв. .. отдава е станала милионерка и даже да спре да пее, ще има пари за тва дете докато завърши гимназия :3fdb8960598fa63e: А и за другото - нали това е целта точно, като е в майчинство да не се усети липсата й.

 

Сбъркани цели, сбъркана концепция. Тя има нужда точно от това да се усети липсата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го вярвам, щото имам съмнения, че му стига капацитета за такава схема. По скоро е елементарен бияч и подставено лице.

 

За сметка на това мернах из клюкарниците, че Преса се нанесла у тях заедно с майка си, и им вгорчавал живота и на двамата :)

 

Кой на кого живота вгрочавал, че не разбрах?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО Преса беше на трудов договор за 30 бона на месец.

 

Не казвам, че няма пари, а че е известна с това, да харчи за глупости. Като примерно да пуска песни докато няма участия. Тя харчи за проекти едва едва докато има, и от нямане на къде, ти искаш сега баш да развърже кесията. Още повече, майчинството може да и хареса и да реши да дондурка малкия НАГРАДИ за постоянно ...

Тя що състояние фърли по наркОтици. Дано е заделила нещо за черни дни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени: ''Плака съм'' е продала над 5 милиона копия в България и вече е със сертификат 5xPlatinium. Гордея се, че съм първата поп-фолк певица с подобно постижение.

Не е възможно Рени да е казала такова нещо. :1000 (29): 5 милиона продажби отговарят на 5 пъти платинен статус само за държава с няколко стотин милиона жители като Америка, а не за няколко милиона като България. За нашата държава такава цифра навярно се равнява на 50-100 пъти платина или 5-10 пъти диамантена, което е невъзможно дори и за най-големите хитове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е възможно Рени да е казала такова нещо. :1000 (29): 5 милиона продажби отговарят на 5 пъти платинен статус само за държава с няколко стотин милиона жители като Америка, а не за няколко милиона като България. За нашата държава такава цифра навярно се равнява на 50-100 пъти платина или 5-10 пъти диамантена, което е невъзможно дори и за най-големите хитове. :1000 (29):

 

:mf_surrender:

 

Стегни се!

 

Какво става с неземния мегахит на Сашка? Гледам е зациклил на 180К... :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е възможно Рени да е казала такова нещо. :1000 (29): 5 милиона продажби отговарят на 5 пъти платинен статус само за държава с няколко стотин милиона жители като Америка, а не за няколко милиона като България. За нашата държава такава цифра навярно се равнява на 50-100 пъти платина или 5-10 пъти диамантена, което е невъзможно дори и за най-големите хитове. :1000 (29):

Невероятна е Рени!

Любимото ми нейно интервю си остава това в което заяви следното: ''Няма да ви лъжа - България вече ми е тясна! През 2012 Лейди Гага заяви, че ще пее в космоса, но както виждаме това отпадна, но днес - АЗ РЕНИ ГАЙТАНДЖИЕВА заявявам, че скоро ще пея там!''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна е Рени!

Любимото ми нейно интервю си остава това в което заяви следното: ''Няма да ви лъжа - България вече ми е тясна! През 2012 Лейди Гага заяви, че ще пее в космоса, но както виждаме това отпадна, но днес - АЗ РЕНИ ГАЙТАНДЖИЕВА заявявам, че скоро ще пея там!''.

Верно ли го е казала? ЛинГ?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Стегни се!

 

Какво става с неземният мегахит на Сашка? Гледам е зациклил на 180К... :P

Започна като мегахит, ама... :1000 (29):

Като за Сашка е титаничен успех, все пак. На нея и ретро хитовете й нямат повече от 200-300 хиляди, а тази нова песен доста бързо ще ги направи.

 

Невероятна е Рени!

Любимото ми нейно интервю си остава това в което заяви следното: ''Няма да ви лъжа - България вече ми е тясна! През 2012 Лейди Гага заяви, че ще пее в космоса, но както виждаме това отпадна, но днес - АЗ РЕНИ ГАЙТАНДЖИЕВА заявявам, че скоро ще пея там!''.

Оплакваше се, че няма пари, но явно просто ги е заделяла за пътуването в космоса. :1000 (29):

Встрани от бъзика- Плакала съм наистина е тотален хит. Много ме кефеше Рени по онова време, иска ми се пак да е толкова стойностна и актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Стегни се!

 

Какво става с неземния мегахит на Сашка? Гледам е зациклил на 180К... :P

Днес е направила към 20 хиляди, не виждам кое му е зациклянето!? А и сравнено с Юнона, която пусна песента си 2 дена по-рано, Сашка я размина с гледанията, а по коментари и рейтинг с палците отдавна я е минала. Юнона е в канал с 1 милион последователи и изкарва песен след хит с почти 4 милиона гледания. Мисля, че това е голям успех за Сашка, не виждам защо е тази злоба и ирония.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени бясна и шокирана, че Камелия е поканена на концерта 30 години Пайнер: ''Мила Камелия, хайде да излезем на една сцена и да изпея аз ''Като птица'' а ти ''Луда по теб'' и да видим коя ще разбие с прием. Вокално не подлежи на коментар.''

Рени: ''Камелия рекламираше мастика а аз еклери. С какво е повече от мен?''.

 

Руненски, коментирай тези изказвания на Ренесита.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е направила към 20 хиляди, не виждам кое му е зациклянето!? А и сравнено с Юнона, която пусна песента си 2 дена по-рано, Сашка я размина с гледанията, а по коментари и рейтинг с палците отдавна я е минала. Юнона е в канал с 1 милион последователи и изкарва песен след хит с почти 4 милиона гледания. Мисля, че това е голям успех за Сашка, не виждам защо е тази злоба и ирония.

 

Каква злоба бе? :roll1:

 

На мен Сашка, целият й проект и възхваляването му, че едва ли не се очертава хит ми е смешно просто.

 

Не виждам защо се засягаш все едно Васева ти е била дойка навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашето ако прави по 20-30 хиляди на ден може да стигне доста голяма цифра по някое време (под 1 милион де, но пак голяма като за нея и като цяло стандартна за старата генерация). Но тя самата каза в едно интервю, че с тази песен се цели в дискотеките, така че ако поне там ди джеите решат да пробват нещо необичайно и я завъртят... ще си е екстра. :D

 

Рени бясна и шокирана, че Камелия е поканена на концерта 30 години Пайнер: ''Мила Камелия, хайде да излезем на една сцена и да изпея аз ''Като птица'' а ти ''Луда по теб'' и да видим коя ще разбие с прием. Вокално не подлежи на коментар.''

Рени: ''Камелия рекламираше мастика а аз еклери. С какво е повече от мен?''.

 

Руненски, коментирай тези изказвания на Ренесита.

Откъде тази ирония спрямо Рени във форума напоследък (и не само)? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашето ако прави по 20-30 хиляди на ден може да стигне доста голяма цифра по някое време (под 1 милион де, но пак голяма като за нея и като цяло стандартна за старата генерация). Но тя самата каза в едно интервю, че с тази песен се цели в дискотеките, така че ако поне там ди джеите решат да пробват нещо необичайно и я завъртят... ще си е екстра. :D

Откъде тази ирония спрямо Рени във форума напоследък (и не само)? :1000 (29):

Ами това как ще коментираш:

Десислава: ''Силвия веднъж ме удари с едната си гърда преди да излезем да пеем на едно частно парти за да блесне тя пред богатите господа. После и пресолих вечерята и изпадна в истерия - и аз мога да бъда кучка''.

 

Деси винаги е мачкала.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава: "Чичо Минчо харесваше Силвия повече от мен, а тя дори не знаеше как се слага тампон! Съдбата понякога е толкова несправедлива!"
Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвия: "Деса ме изпревари на два пъти - първо изчука Минчо, после Митко. Добре, че поне съм си едни гърди напред, иначе съвсем нямаше да видя кариера"„

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени бясна и шокирана, че Камелия е поканена на концерта 30 години Пайнер: ''Мила Камелия, хайде да излезем на една сцена и да изпея аз ''Като птица'' а ти ''Луда по теб'' и да видим коя ще разбие с прием. Вокално не подлежи на коментар.''

Рени: ''Камелия рекламираше мастика а аз еклери. С какво е повече от мен?''.

 

Руненски, коментирай тези изказвания на Ренесита.

 

Вокално не подлежи на коментар

 

Да намекнеш грубата на някой , че е бездарен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това как ще коментираш:

Десислава: ''Силвия веднъж ме удари с едната си гърда преди да излезем да пеем на едно частно парти за да блесне тя пред богатите господа. После и пресолих вечерята и изпадна в истерия - и аз мога да бъда кучка''.

 

Деси винаги е мачкала.

 

 

Деси Слава: "Чичо Минчо харесваше Силвия повече от мен, а тя дори не знаеше как се слага тампон! Съдбата понякога е толкова несправедлива!"

 

 

Силвия: "Деса ме изпревари на два пъти - първо изчука Минчо, после Митко. Добре, че поне съм си едни гърди напред, иначе съвсем нямаше да видя кариера"„

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силвия: "Деса ме изпревари на два пъти - първо изчука Минчо, после Митко. Добре, че поне съм си едни гърди напред, иначе съвсем нямаше да видя кариера"„

 

Деси Слава към Силвия: "Добре, че си намалих бюста, иначе щеше да си напред само с шепа антидепресанти!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Десислава: ''Припаднах в нас и изядох 4-ри пици като видях, че една руса бездарница бе обявена за ''Певица на 2002'' година. Добре, че беше Светлозар да ме свестява с одеоколон. За момент се почувствах като Ферхунде от ''Листопад''.'''

Тази девойка мачка с неадекватни интервюта!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...