Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За да се подразним малко. Ужасно скучно е във форума, а и напоследък съм твърде добра, не мога да се позная! :3fdb8960598fa63e:

Не ми е до това. Великден е. Поздрав

 

Тази песен защо е изтрита от тубата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да се подразним малко. Ужасно скучно е във форума, а и напоследък съм твърде добра, не мога да се позная! :3fdb8960598fa63e:

Сигурно е заради празниците, и аз трудно те разпознавам така :1000 (29):Ама ти отива де :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е до това. Великден е. Поздрав

 

Тази песен защо е изтрита от тубата?

 

 

Сигурно е заради празниците, и аз трудно те разпознавам така :1000 (29):Ама ти отива де :3fdb8960598fa63e:

 

Прави сте!

Христос Воскресе!

 

 

Иначе, Фаст, не само "100 живота" е изтрита - същото е и с "Безумна цена" и "По дяволите Рая".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от доброта вече! :mf_surrender: Един свестен скандал не може да стане, чак забравих кога беше последният. :gun_bandana:

 

Къде отидоха завистта, злобата, клетвите, мръсотията и подлостта? Христос възкресъл! И Адам бил направен от реброто на Ева!! :mf_surrender: Ай сиктир, не на мене тия! Късно е за опрощение.

 

 

Да бъдем добрииииии, да се обичамееее, да сме търпеливи и опрощаващи! Както е казала Башурица навремето "На майка ти путката!". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от доброта вече! :mf_surrender: Един свестен скандал не може да стане, чак забравих кога беше последният. :gun_bandana:

 

Къде отидоха завистта, злобата, клетвите, мръсотията и подлостта? Христос възкресъл! И Адам бил направен от реброто на Ева!! :mf_surrender: Ай сиктир, не на мене тия! Късно е за опрощение.

 

 

Да бъдем добрииииии, да се обичамееее, да сме търпеливи и опрощаващи! Както е казала Башурица навремето "На майка ти путката!". :Vishenka_05:

Празниците ще минат и пак ще станем лоши, бъди спокоен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Празниците ще минат и пак ще станем лоши, бъди спокоен :3fdb8960598fa63e:

 

Айде по-бързо! Щото и това сираче, дето сме го взели за Великден у нас, почна вече да ме дразни. Не иска да се изкъпе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде по-бързо! Щото и това сираче, дето сме го взели за Великден у нас, почна вече да ме дразни! Не иска да се изкъпе!

:roll1: :roll1:

Днес е неделя, като се наспи ще се изкъпе.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За някои "мъже" наистина трябва да се върне казармата,за да се отнасят наистина като глигани с тях там.

 

В казармата не се отнасят с мъжете, като с глигани, а като с войска. Плюс това "мъжете" ги освобождаваха от служба, по разбираеми причини. Пишеха ги болни и недъгави, за да не отговарят на критериите и да не влизат по общия ред. Но никой тогава не се правеше на педал, за да отърве казармата. А днес педали масово без заплаха от казарма. Нещо се сбърка тоя свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз му говоря, че съм разгледал родата на Деса до 4-то коляно в масивите на БДС, а той шуменският докачлив дърдорко взел акъл ръси. :gun_bandana: Плюс това на какъв ми се прави тук Славчо, като цялата държава от 50 години знае, че леля и Мими Иванова си е помакиня? Къде някой е казал, че това е проблем? И взел завалията комплексиран да говори за помаци в северозападна България. Б'аси смешкото, тук след белоградчишкото въстание нема как да намериш рязана пушка. Всичко е изтребено и изселено. Това да не ви североизтока, където са под път и над път. То бива да се унижаваш заради някаква си Деса, ама тия нейните са направо зомбирани.

 

 

В нито една страница , предложена от Гугъл, не присъстват Мими Иванова и помакиня в в един резултат.

https://www.google.bg/search?ei=tkrJWtzACoT...1.0.PI1vW8SLuCM

Така, че недей да говориш от името на държавата подобни глупости, че на днескашния ден е грехота да лънготиш така...

 

Айде, дай да ги разгледаме и ние или предостави нещо по конкретно след като си имал достъп до тях. Мислиш, че някой е длъжен, щото уж ти си бил видял лично, да ти приема като чиста монета глупостите, които блещиш, особено с твоето реноме на манипулатор и лъжец... Ти така през годините толкова неща, които си видял и си писал, днес дори не ги и помниш.

 

Преди 10-12 години твърдеше, че лично си бил в некое село в кафенето, в което Деса и Пайнера уреждали Певица за годината за Деса. Беше чул лично. После забрави лъжата си и сега историята ти се промени. Сега Митко Пайнера почукал на вратата на общата им квартира с Деса, но тя за жалост отворила КАмето, а Деса била с млади гаджета...

Ако си записвах всички истории, разказани ЛИЧНО от теб за 13 години по форумите, книгите на Кама, Стоев и Цирков пасти да ядат пред твоите разкази.

 

Половината от историите си, и ти не ги помниш след година.

А и съм забелязал, че винаги когато Десови ти бръкнем у дупето, до няколко дни си станал очевидец на неща , свързани с нея, така че смени стратегията. Преди 3-4 години разказва история, в която Мишо лично на риболов ти разправял какъв боклук е като жена и човек, до момента, в който не стана ясно, че тогава дори не е бил в БГ...

 

Ами историята за В твоите очи, в която Пайнер натиснал Галена за такъв дует. Дори се улиса до там, че си съчиниш, че Галена го е казала публично...

 

Просто от твоите истории ми се приплаква от смях. Но имаш Кондома за слушател, а това все пак е потрбител на 2017, не кой да е :roll1:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Говори с Рени да не дава повече интервюта пийнала. :3fdb8960598fa63e:

Рени през сълзи на Ирини Тенчева: ''Цяла София мина Емануела и толкова семейства разби а кариерата и върви. Аз вечно вярна и наранена от най-красивия боклук не заслужавам ли един тотален хит като нейните?''

Защо се треби из темата на Райнуш, че държала рекорда за най-много концерта на турне в САЩ с 14?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто от твоите истории ми се приплаква от смях. Но имаш Кондома за слушател, а това все пак е потрбител на 2017, не кой да е :roll1:

 

Ти за глупав ли ме имаш? Казах, че постовете му са интересни и съдържателни за разлика от хашлашкте наредби по един ред на Лукас от типа "Гарга хахахахха", после на следващия ред "Гаргата спи с гей хахахаххаха".

 

Мога да си направя сметка кое звучи правдоподбно и кое не. В негова защита мога да кажа, че през годините е съобщавал и доста вярна информация, свързана с жанра и най-вече с Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти за глупав ли ме имаш? Казах, че постовете му са интересни и съдържателни за разлика от хашлашкте наредби по един ред на Лукас от типа "Гарга хахахахха", после на следващия ред "Гаргата спи с гей хахахаххаха".

 

Мога да си направя сметка кое звучи правдоподбно и кое не. В негова защита мога да кажа, че през годините е съобщавал и доста вярна информация, свързана с жанра и най-вече с Камелия.

 

И как разбираш кое е правдоподобно и кое не. Та ти си склонен да вярваш на Силвия, която 10 години след последната им среща започна да ръси неща, които и да бяха с грам истина в тях, не е постъпка на нормална жена. Дори нормалните никога няма да коментират подобно нещо след 10 години. Добре, че е Деса Силвия за 10 години да влезе в пресата и по сайтовете. Кога Силвия се е доказала като авторитетна певица и човек, че думата и да тежи. Толкова завист личи... Дори си позволи да лъже за сегашните отношения на Минчо и ДесиСлава, а година по късно той я покани на някакъв юбилей в Раднево, което показва уважението му и до днес към нея, както и тя към него.

КАто Силвия е била толкова добра певица, защо не са и направили албум, който е главно соло, както този на Деса с оркестъра от 96. Иначе със сигурност има някаква истина, за да съчини подобни истории, но аз съм чувал с ушите си как някой разказва нещо по различен начин от случилото се преди час. А за 10 години колко ли може още да си добави съзнанието, че и подсъзнанието.

 

Не съм те наричал глупав. Но се нагаждаш на няколко стана. Освен това неведнъж подобни истории и за други чалгарки си ги приемал за чиста монета и коментирал в постовете си като нещо вече доказало се във форума, и често боравиш с тези митове след време като аргументи. Не си виновен, че главата ти не изисква повече, за да се убеди. В това отношение аз и Янева сме като томи неверни... Нашите съзнания задават въпроси, поставят отпорни точки, виждат пропукнатините в разнеслите се вече истории.

 

Имаш право на мнение, както всички ни. За мен лично малко преиграваш в оценката си за Фокси. Факта, че самата КАма го е отлъчвала от себе си, говори за опасността на думите, с които замеря. Повечето неща, които е казал, не са устояли на времето. Дори за годините си често изпада в нелепи ситуации като защитава практики, които по рано е плюл. Като това с милионите гледания, които толкова отичаха и той и Кама дори, а днес и тя усети вкуса на 10 милиона, но никой не е забравил приказките за купуванията и на двамата... Или пък за форматите БигБрадър, Гласа, които бяха дъно, когато Деса бе в тях. Аз помня думите "Който ходи по риалити, няма кариера и хитове". Негови бяха. Днес Гласа обаче е причината Кама да е лидер в бранша... Ами пропадането на Преслава от 2009... Ами сума и нови лидерки, които предвеща...

Примери много. Такива хора са опасни за обществото.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчо, семейството се казва Сербиянски и тъпата и куха Деса след 15 години плюене и 2 профукани апартамента от тях взе да им се мазни, като простакесата разбра, че брата на Мишо е станал "Полицай на годината" в Чикаго. Толкова жалка никога не е била. Да плюе мизерницата хората, а като видя, че може да влезе в новините с това взе да се мазни. Ама брат му на Мишо каза, че познава Глория и не се вълнува от бившата на брат си. И да, бях в същото кафе на село, където "звездата" се дуеше на висок глас. Всичко помня и от нищо написано не се отказвам. Аз да не съм като вас, дето сте все в обяснителен режим. Търсиш смехурко публика, но тя отдавна е моя. Не разбра ли 12 години, че чичо Фокс нема стигане?

 

"В твоите очи" е платена от Галена, правена е за авторска и Галена си го каза в интервю. Знам и защо сте така ревниви на тази тема. Това е единствената свестна хитова писен на Деса при завръщането. Ще ви се да е само нейна, ама не е. Нищо, че и вие Деса я раздухахте преди премиерата, за да се свързва само с нея. Смешна работа, десова работа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как разбираш кое е правдоподобно и кое не. Та ти си склонен да вярваш на Силвия, която 10 години след последната им среща започна да ръси неща, които и да бяха с грам истина в тях, не е постъпка на нормална жена. Дори нормалните никога няма да коментират подобно нещо след 10 години. Добре, че е Деса Силвия за 10 години да влезе в пресата и по сайтовете. Кога Силвия се е доказала като авторитетна певица и човек, че думата и да тежи. Толкова завист личи... Дори си позволи да лъже за сегашните отношения на Минчо и ДесиСлава, а година по късно той я покани на някакъв юбилей в Раднево, което показва уважението му и до днес към нея, както и тя към него.

КАто Силвия е била толкова добра певица, защо не са и направили албум, който е главно соло, както този на Деса с оркестъра от 96. Иначе със сигурност има някаква истина, за да съчини подобни истории, но аз съм чувал с ушите си как някой разказва нещо по различен начин от случилото се преди час. А за 10 години колко ли може още да си добави съзнанието, че и подсъзнанието.

 

Пак ли Силвия ще коментираме?

 

Да, вярвам й. Ако не беше истина, Деса щеше да го опровергае, та дори можеше да й скъса задника от съдебни дела и глоби за уронване на престижа. Дали постъпката е нормална или не - това не ме касае. Тук сме, за да ги коментираме и да се забавляваме с тях, а Силвия е дала достатъчно материал за това.

 

Не съм те наричал глупав. Но се нагаждаш на няколко стана. Освен това неведнъж подобни истории и за други чалгарки си ги приемал за чиста монета и коментирал в постовете си като нещо вече доказало се във форума, и често боравиш с тези митове след време като аргументи. Не си виновен, че главата ти не изисква повече, за да се убеди. В това отношение аз и Янева сме като томи неверни... Нашите съзнания задават въпроси, поставят отпорни точки, виждат пропукнатините в разнеслите се вече истории.

 

 

Нагаждам се на няколко стана? Извини ме, ако не ме влечат форумските лагери Деса VS Кама, Яница VS Теди Александрова и тем подобни. Още от малък любимите ми певици са Камелия И Деси Слава - те ме спечелиха на страната на чалгата. В един момент критикувам едната, после другата. В следващия момент ги хваля. В друг момент ги иронизирам. Това е положението. Не съм от супер върлите фенове като Сашо, Фокси и Лукас, преди съм бил, надживял съм го.

 

Колкото до това, че вярвам на слухове - някои слухове се оказват верни, други са на принципа "Където има дим, има и огън" (или как беше тая поговорка?), други пък са абсолютна лъжа. Имай предвид, че понякога нарочно използвам слухове за дадена певица, за да си изградя по-устойчива теза. Да, това е манипулативен подход. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Имаш право на мнение, както всички ни. За мен лично малко преиграваш в оценката си за Фокси. Факта, че самата КАма го е отлъчвала от себе си, говори за опасността на думите, с които замеря. Повечето неща, които е казал, не са устояли на времето. Дори за годините си често изпада в нелепи ситуации като защитава практики, които по рано е плюл. Като това с милионите гледания, които толкова отичаха и той и Кама дори, а днес и тя усети вкуса на 10 милиона, но никой не е забравил приказките за купуванията и на двамата... Или пък за форматите БигБрадър, Гласа, които бяха дъно, когато Деса бе в тях. Аз помня думите "Който ходи по риалити, няма кариера и хитове". Негови бяха. Днес Гласа обаче е причината Кама да е лидер в бранша...

Примери много. Такива хора са опасни за обществото.

 

Знам за смяната на мненията му. Намирам го за нормално. Той е фанатик на тема Камелия и винаги ще върти и сучи така, че Кама да излезе най-вървежната и богопомазана. Но не ми е неприятен и няма да ми стане понеже на теб ти е неприятен и ти е форумния "враг". Във всеки от по-ярките потребители намирам нещо положително, което да ми харесва - както и всеки има негативни страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не може да се отрече, че Кама и Деса са гигантски чалга звезди. Събрали сме се някакви хора, в 3 посред нощ, да ги нищим...

Коя друга може да се похвали с такова нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не може да се отрече, че Кама и Деса са гигантски чалга звезди. Събрали сме се някакви хора, в 3 посред нощ, да ги нищим...

Коя друга може да се похвали с такова нещо?

 

Мен ме нищят потребители във фейса и в 4 сутринта. :3fdb8960598fa63e:

 

Теб пък са те нищили в следобедно време. :P

 

Нищене да искаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче изглежда супер да съм налагал тук свои тези и децата да са ги запомнили. Това побърква нахалници без свое мнение като Славчо. Няма проблем, че публиката тук бърка мен с някои други хора. Важното е, че основната идейна линия е факт. Само ще маркирам, за да не ми бъркат фатално твърденията.

 

1. Гледанията (цифричките), са фактор за имидж, който без доказателство на концерт нищо не значи.

2. Не вярвам на Пайнер и техните цифрички защото повечето не са истински, а доказателства много.

3. Да си част от жури в музикален формат е комплимент, за всеки изпълнител, а да те журират е унижение.

4. Да водиш коментарно предаване за ВИП Брадър е комплимент, а да си показнаш гъза в къщата унижение.

5. Унижението да търсиш реанимация на музикална кариера чрез ВИП Брадър е достойно за подигравка.

 

Ще има още уточнения, но няма да допусна разни дебили да ми приписват чужди твърдения. Няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се треби из темата на Райнуш, че държала рекорда за най-много концерта на турне в САЩ с 14?

Не знам кой е казал подобно нещо. Рекорда го държи Камелия и веднага след нея е Райна с две успешни турнета в Америка. Да не забравяме, че първия път искаха да направи още 5 концерта и щеше да мине 18-те на Камелия и да държи рекорда с 20 защото ако не се лъжа първото турне бяха 15 концерта, но визата изтече. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@CallyPressyfan, кога ще скандализираш с анкета за любима песен на Преслава през нейния връх ? От 2005 до 2013-2014 ли мислиш да е анкетата ?

 

 

пс Гласувайте за Албумите на Ивана. Следващите изпълнителки са Камелия и ДесиСлава. Ако желаете и Рени ще включим. Невероятната Силвия също. Те дори имат албум с Деси и чичо Минчо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...