Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@CallyPressyfan, кога ще скандализираш с анкета за любима песен на Преслава през нейния връх ? От 2005 до 2013-2014 ли мислиш да е анкетата ?
Стига толкова копия на моите теми, моля! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е казал подобно нещо. Рекорда го държи Камелия и веднага след нея е Райна с две успешни турнета в Америка. Да не забравяме, че първия път искаха да направи още 5 концерта и щеше да мине 18-те на Камелия и да държи рекорда с 20 защото ако не се лъжа първото турне бяха 15 концерта, но визата изтече. :Vishenka_05:

Вече си имаме нов (стар) рекорд. Първото турне на Рени има над 20 концерта, а това през 2012г. - 18. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имаме нов (стар) рекорд. Първото турне на Рени има над 20 концерта, а това през 2012г. - 18. :Vishenka_05:

 

Да не говорим, че и Глория на няколко от турнетата си в Америка беше за по 2-3 месеца с над 20 изяви...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имаме нов (стар) рекорд. Първото турне на Рени има над 20 концерта, а това през 2012г. - 18. :Vishenka_05:

Истинска дукеса!

Най-продаван албум за 2008 - ''Опа, опа''.

Най-продаван албум на чужд език - ''Опа, опа''.

Най-успешно турне в САЩ - Рени

Най-продаван чалга албум - ''Като птица''

Най-продаван хит - ''Като птица'' х 5 платина.

Най-гледан епизод на ''Смени жената'' с участието на Рени.

Най-голям хит на сръбски в България - ''Као птица съм свободна''.

 

Ебавам се, браво на жената. Друг е въпроса колко са били успешни тези турнета. За последното мога да ти потвърдя, че беше провал.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не направите такива теми за всички певици, както сте тръгнали..? :mf_surrender:

Янева започна с нейната лелка! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ивана и Преслава мога да се съглася, но чак и за Гергана...

И защо затвори само моята тема, а останалите са отворени? ОТГОВОРИ МИ!!!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има една тема вече за Преслава.

Другата тема обхваща друг период, по тая логика трябва да затвориш втората тема на Ивана.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, спри да ни занимаваш с истериите си! :mf_surrender:

Ти тихо и направи трета тема за лелче: Ивана - Упадък (2007-2018) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тихо и направи трета тема за лелче: Ивана - Упадък (2007-2018) :3fdb8960598fa63e:
Няма нужда ти да ме учиш какви теми да правя, след като е видно, че за да направите вие нещо в този форум, ви е необходимо сериозно вдъхновение и инспириране от мен! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда ти да ме учиш какви теми да правя, след като е видно, че за да направите вие нещо в този форум, ви е необходимо сериозно вдъхновение и инспириране от мен! :Vishenka_05:

Моля? Какво голямо самочувствие, а без покритие, какче. :whistling:

Темите ни нямат нищо общо с твоите. Какви са тези определения? Нашите теми са доста по интересни, занимателни и любознателни. :3fdb8960598fa63e:

Не виждам думите начало, връх, упадък....Какви клевети и обвинения само.

 

Преслава обяви, че чака дете. Животът й навлиза в нов етап. Това е и причината с Кака Кели да върнем малко лентата назад и да си припомним пътят на Преслава дотук. Нейното начало, триумф и успехи.

 

Ти защо реши да натрапваш Ивана? Причина? Или ей така ти щукна да занимаваш цял форум с радините ти вълнения? :whistling:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Какво голямо самочувствие, а без покритие, какче. :whistling:

Темите ни нямат нищо общо с твоите. Какви са тези определения? Нашите теми са доста по интересни, занимателни и любознателни. :3fdb8960598fa63e:

Не виждам думите начало, връх, упадък....Какви клевети и обвинения само.

 

Преслава обяви, че чака дете. Животът й навлиза в нов етап. Това е и причината с Кака Кели да върнем малко лентата назад и да си припомним пътят на Преслава дотук. Нейното начало, триумф и успехи.

 

Ти защо реши да натрапваш Ивана? Причина? Или ей така ти щукна да занимаваш цял форум с радините ти вълнения? :whistling:

Разбитите жълтъци по главата ти, нещо не са се отразили добре на мозъчната дейност... :mf_surrender:

Яйцата направо в кратуната си ли ги разбива и колко твърди бяха?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ивана и Преслава мога да се съглася, но чак и за Гергана...

Защо не? Тази година прави 15 години на сцена и 10 години след топ периода си, реших, че е подходящо да се направи анкета и за нея. Нека да има теми за обсъждане, не виждам нищо лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбитите жълтъци по главата ти, нещо не са се отразили добре на мозъчната дейност... :mf_surrender:

Яйцата направо в кратуната си ли ги разбива и колко твърди бяха?

Какво за мозъчната ми дейност? Дай пак. :whistling:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не? Тази година прави 15 години на сцена и 10 години след топ периода си, реших, че е подходящо да се направи анкета и за нея. Нека да има теми за обсъждане, не виждам нищо лошо.

Кога направи 15 години и тя... Няма ли да пусне песен за годишнината?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво за мозъчната ми дейност? Дай пак. :whistling:
Нали не търсеше диалог с мен и не ти бях интересна? Нещо много бързо обърна плочата...

Нали се сещаш, че няма как някой с мляко около устата, живеещ в детския свят "осъзнавате ли колко много ни е дала Преси и как е жертвала личното си щастие заради нас", да тръгне да дели мегдан с мен?

Хайде, отивай да разработваш "интересните" си теми и не влизай на места, от които няма излизане! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...