Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе и други пият и пак си имат деца, ако това искаше да кажеш. Попринцип алкохола и цигарите оказват влияние, но при тях не е това. Просто един клип в който се веселят хората, всички го правим. И тия коментари защо Камелия няма дете вече не са ок.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и други пият и пак си имат деца, ако това искаше да кажеш. Попринцип алкохола и цигарите оказват влияние, но при тях не е това. Просто един клип в който се веселят хората, всички го правим. И тия коментари защо Камелия няма дете вече не са ок.

Не, "тънкия" намек е, че няма как да забременее, докато мъжо и се занася с други мъже. Много удобен наратив, определено, чудесно вписващ се в родната действителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, "тънкия" намек е, че няма как да забременее, докато мъжо и се занася с други мъже. Много удобен наратив, определено, чудесно вписващ се в родната действителност.

Аз си помислих, че защото е пиян... как можах да помисля на по-високо ниво, да не повярваш :3fdb8960598fa63e:

Абе как ще е гей Цветин и вече толкова години ще живее с Камелия. Поне като приказват малко мисъл да вкарат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си помислих, че защото е пиян... как можах да помисля на по-високо ниво, да не повярваш :3fdb8960598fa63e:

Абе как ще е гей Цветин и вече толкова години ще живее с Камелия. Поне като приказват малко мисъл да вкарат.

Ти била ли си в спалнята им?

Много хора живеят с взаимни договорки, използват някого за параван, бизнес партньор и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти била ли си в спалнята им?

Много хора живеят с взаимни договорки, използват някого за параван, бизнес партньор и т.н.

 

Не, не съм била, просто си казвам мнението. Цветин изобщо не ми прилича на гей.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не съм била, просто си казвам мнението. Цветин изобщо не ми прилича на гей.

20 години - и да нямат личен живот, да си нямат други двойки?? :D Той е нон стоп, навсякъде с нея, познава ги цели шоубизнес, нелепи са твърденията просто.

 

Хората им завиждат на любовта ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и 20.години! Айде..айде

Не моля ви, пак призовавам, не разбивайте мечтите на завистливите дечурлига.

 

Нека си мислят, как Кама, ша си пропилее младостта да играе трета свирка на някой друг, за да гради кариера - колкото и да не е ясен наратива как аджеба прави кариера на гърба на Цветин, нали - вместо да се впише в родната патриархално - хетеронормативна рамка - да се задоми с някой си там, да си направят две три дяца и да си седи вкъщи да ги дондурка и да им прави мусака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и 20.години! Айде..айде
Разбира се - защо да не живеят заедно 20 години, ако се разбират и са си толкова полезни един на друг? Нямат какви толкова да делят и за какво да се карат, бият и т.н.

 

Значи да не вярваме на тези приказки, а на "Легенда за разблудната Фатме" от издателство 'Видин прес" - да... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години - и да нямат личен живот, да си нямат други двойки?? :D Той е нон стоп, навсякъде с нея, познава ги цели шоубизнес, нелепи са твърденията просто.

 

Хората им завиждат на любовта ;)

 

Нали това казвам и аз, не ми се вярва 20 години някой да играе такива роли. Пък и не виждам логика да го правят. Да даде Бог на всеки такава любов, пък нека хората завиждат. Те и като двойка са супер, пасват си идеално. И двамата са хубави поне, макар че Кама ми е по-яка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се - защо да не живеят заедно 20 години, ако се разбират и са си толкова полезни един на друг? Нямат какви толкова да делят и за какво да се карат, бият и т.н.

 

Значи да не вярваме на тези приказки, а на "Легенда за разблудната Фатме" от издателство 'Видин прес" - да... :3fdb8960598fa63e:

Значи, целия шоу бизнес ще ги познава и никой няма да пусне компромат, видиш ли че всичко е игра?

А ако се крият,защо ще качвят клипа публично :D Някак си не ми се връзва, хем да се крият, хем да го качват в нета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, целия шоу бизнес ще ги познава и никой няма да пусне компромат, видиш ли че всичко е игра?

А ако се крият,защо ще качвят клипа публично :D Някак си не ми се връзва, хем да се крият, хем да го качват в нета

Премного любопитен е факта, че 20 години никой никога не е тиражирал такива слухове, а сега изведнъж от едно минутно клипче автоматично са верни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Премного любопитен е факта, че 20 години никой никога не е тиражирал такива слухове, а сега изведнъж от едно минутно клипче автоматично са верни.

20 години- той на всичките й участия, клипове и изяви... кога им остава време да се ебат с техните партньори :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, целия шоу бизнес ще ги познава и никой няма да пусне компромат, видиш ли че всичко е игра?

А ако се крият,защо ще качвят клипа публично :D Някак си не ми се връзва, хем да се крият, хем да го качват в нета

Целият шоубизнес не им е в къщата. И никой не е казвал, че Ивайло от клипа е имал нещо с Цветин. Имало е коментари за връзката между Камелия и нейния спътник, това се обсъжда. Защо да не го обсъждаме, а да може да се коментират разкази за това излизала ли е по гащи Деса пред оркестър "Раднево"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имаше нещо скрито, надали щеше да се мляска пред камера с някакъв си. Това само истински мъж може да си го позволи - който е над нещата и не му пука за хорското мнение, щото е с най-яката мацка и могат само да му завиждат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имаше нещо скрито, надали щеше да се мляска пред камера с някакъв си. Това само истински мъж може да си го позволи - който е над нещата и не му пука за хорското мнение, щото е с най-яката мацка и могат само да му завиждат.

Абсолютно, човек на който не му пука не би се притеснил от такава пиянска изцепка.

 

Янева то и за Ивана имаше слух, че е лесбийка, ама не виждам да си го подложила на съмнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, човек на който не му пука не би се притеснил от такава пиянска изцепка.

 

Янева то и за Ивана имаше слух, че е лесбийка, ама не виждам да си го подложила на съмнение.

Ами Стояна се взе с Румен и му роди дете... Отпаднаха ми съмненията! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Стояна се взе с Румен и му роди дете... Отпаднаха ми съмненията! :1000 (29):

Аааа ... била ли си в спалнята на Стояна? Тук можем да използваме твойта логика за същото нещо :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Стояна се взе с Румен и му роди дете... Отпаднаха ми съмненията! :1000 (29):

Не си й била в спалнята! А и не пречи да са би-сексуални.

Ванча не сме я виждали с мъже, да не се окаже че Стояна я лиже??

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си й била в спалнята! А и не пречи да са би-сексуални.

Ванча не сме я виждали с мъже, да не се окаже че Стояна я лиже??

Ванча в затвора отиде да пее два пъти заради мъж, ти...

Пък и ако е лесбийка, отпадат разказчетата на Георги Стоев, които ни пробутват от Видин! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа ... била ли си в спалнята на Стояна? Тук можем да използваме твойта логика за същото нещо :3fdb8960598fa63e:

А, толкова е очевидно - Ивана е сменила Стояна с някое по-крехно агнешно, може би пълнено с ориз и с препечена коричка, изоставената е ползвала тоз Румен, който всъщност е най-малкото би, за осеменител, и изобщо всичко е параван само и само да не излезе истината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...