Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И да флопне в дългосрочен план песента на Джулката, поне с този проект ще е доказала, че е име, към което има огромен интерес. А и то вече почти всичко флопва и едвам стига няколко милиона, егати. Жанра все повече изпада, определено имаме нужда от повече нови имена, които да го раздвижат. А старите да се стегнат.

Аз много искам отново клип на Андреа като ония от пика й, но по-малко вулгарни. :D

Продължение на "Секс за ден"?

Което затвърждава тезата, че чалгата е тотално изчерпана поради липса на идеи и творци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължение на "Секс за ден"?

Което затвърждава тезата, че чалгата е тотално изчерпана поради липса на идеи и творци.

Секс за ден е една степен по-добре, може и такъв.

Чалгата е изчерпана, да. Но то толкова много години какво ли не се изпя и какво ли не се изсвири... Трябва повече експерименти, за да разнообразят. И да не се целят задължително дискотеките. Песента на Джулия може би донякъде за това ми харесва- хем става за дискотеките, хем не е от обичайните краткотрайни тупалки за там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и то вече почти всичко флопва и едвам стига няколко милиона, егати. Жанра все повече изпада, определено имаме нужда от повече нови имена, които да го раздвижат. А старите да се стегнат.

 

Да, много зле е положението. И целия този срив стана за има-няма няколко месеца. 2016 на мен ми се видя като доста силна година за жанра, бая големи хитове излезнаха и изведнъж след "Дай ми още" сякаш настана кризата. Гледанията на най-популярните песни са паднали сигурно с по 1/4 до 1/3. Чувствам се като в потъващ кораб! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен положението поне засега не е чак толкова зле.Имаме големи хитове в лицето на "Нотариално заверен" и "Аз измръзнах" донякъде и "Обратно в играта",имаме и сезонни хитчета като песента на Райна,Ивана..песента на синчето на Софка също е доста популярна.Така като гледам "Зоопарк" и онова "нещо" на Галин се очертават като първите пролетни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит от новия албум на Лепа Брена:

 

 

Когато 60-годишна жена направи 5 милки за месец. 35 години след дебюта си... :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много зле е положението. И целия този срив стана за има-няма няколко месеца. 2016 на мен ми се видя като доста силна година за жанра, бая големи хитове излезнаха и изведнъж след "Дай ми още" сякаш настана кризата. Гледанията на най-популярните песни са паднали сигурно с по 1/4 до 1/3. Чувствам се като в потъващ кораб! :mf_surrender:

Всъщност проблемът се оформя от повече години, но чак сега ескалира. Клубовете тотално прецакаха всичко, защото ди джеите искаха едно звучене и постепенно почти всички взеха да им го предоставят, за да имат хитове и участия. Но ето, че стигнахме до момент, в който дори и на куподжиите от дискотеките очевидно вече не им се слуша тази еднотипност. Поп и рап експериментите отначало бачкаха, но и там взеха да се изтъркват нещата, дори и при самите поп и рап певци. И като за капак според мен другият основен проблем е, че изпълнителите в чалгата спряха да влагат в клипове, а това също предизвикваше интерес. Какви имаше през 2016, какви през 2017... то през 2017 всъщност само двата на Галена бяха пълноценно добри. :1000 (29):

Трябва си рестарт на Бг музиката като цяло, но не знам какъв. В световен мащаб се забелязва, че в годините, които завършват на 8 винаги се появяват някакви нови имена, които раздвижват нещата, да видим дали и у нас няма да стане така. Трябва и други освен Джулия, но поне тя ако успее да стане нещо голямо ще е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит от новия албум на Лепа Брена:

 

 

Когато 60-годишна жена направи 5 милки за месец. 35 години след дебюта си... :phpgrin2:

И аз й мернах новата продукция, дори мислех да я споделя тук. Изглежда много свежа и модерна, напук на тукашните теории как едва ли не като наближиш 40 трябва да не изглеждаш младежки и да спреш да се опитваш да навлезеш в новото време.

 

За мен положението поне засега не е чак толкова зле.Имаме големи хитове в лицето на "Нотариално заверен" и "Аз измръзнах" донякъде и "Обратно в играта",имаме и сезонни хитчета като песента на Райна,Ивана..песента на синчето на Софка също е доста популярна.Така като гледам "Зоопарк" и онова "нещо" на Галин се очертават като първите пролетни хитове.

Там е въпроса- много сезонно е всичко. Само Зоопарк го виждам евентуално като нещо дълготрайно, но и за него не се знае. И може би на Джулия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз й мернах новата продукция, дори мислех да я споделя тук. Изглежда много свежа и модерна, напук на тукашните теории как едва ли не като наближиш 40 трябва да не изглеждаш младежки и да спреш да се опитваш да навлезеш в новото време.

Там е въпроса- много сезонно е всичко. Само Зоопарк го виждам евентуално като нещо дълготрайно, но и за него не се знае. И може би на Джулия.

Е,чалгата всяка есен има по някой тотален хит сигурно и тази година ще е така,въпросът е чий ще бъде. :1000 (29): Новата на Джулия сигурно също ще е само сезонно хитче,просто трябва да опита с Ганев за нещо по-дълготрайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,чалгата всяка есен има по някой тотален хит сигурно и тази година ще е така,въпросът е чий ще бъде. :1000 (29): Новата на Джулия сигурно също ще е само сезонно хитче,просто трябва да опита с Ганев за нещо по-дълготрайно.

Миналата година не само за есента, а за цялата година само Шушана и Мотел бяха от онези хитове, които наистина можем да ги наричаме тотални т.е дето всички да ги знаят. Да речем, че и Дай ми още, която е от зимата на по-предишната. Трябва доста повече от това да се прави, преди по 3 тотални хита в чалгата се издаваха на седмица, а сега на повече от година... :1000 (29):

 

Между другото, Сашка и Алфредо ще пускат дует, може там да е надеждата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година не само за есента, а за цялата година само Шушана и Мотел бяха от онези хитове, които наистина можем да ги наричаме тотални т.е дето всички да ги знаят. Да речем, че и Дай ми още, която е от зимата на по-предишната. Трябва доста повече от това да се прави, преди по 3 тотални хита в чалгата се издаваха на седмица, а сега на повече от година... :1000 (29):

 

Между другото, Сашка и Алфредо ще пускат дует, може там да е надеждата. :3fdb8960598fa63e:

 

Децата се пренасочиха и към поп и рап. Нормално да има такъв спад и още повече, че не предлагат нищо ново. От години номера минава да са си в същата стилистика без никакво развитие и разнообразие. За това Джулия няма да стане голяма звезда - не се отличава с нищо. Даже външно е като Преслава и Галена(микс).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Децата се пренасочиха и към поп и рап. Нормално да има такъв спад и още повече, че не предлагат нищо ново. От години номера минава да са си в същата стилистика без никакво развитие и разнообразие. За това Джулия няма да стане голяма звезда - не се отличава с нищо. Даже външно е като Преслава и Галена(микс).

Със сигурност трябва да се разнообрази стилистиката, за да има напредък. И във връзка с това парчето на Джулия наистина ми идва някак различно, макар и комерсиално. Такова не сме имали наскоро. Същото и с песента на Анелия, между другото, досега чалго-рап песните все са клоняли към попа и рапа, но тук си имаме здраво и от двата жанра. Неслучайно в тези двете ми е надеждата, но ще видим.

А Джулия, че е микс е ясно, но кой не би искал микс от Преслава и Галена? :3fdb8960598fa63e: Определено е нахакана като Галена и талантлива като Преслава, че и повечето песни са й приятни. Ако по-натам докато е на вихъра на актуалността вземе да пуска по-експериментални парчета може и да започне да ръководи трендовете и да стане баш тотална лидерка. Забелязва се, че влагат в нея, щом дори и Фокси го обяви хах... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност трябва да се разнообрази стилистиката, за да има напредък. И във връзка с това парчето на Джулия наистина ми идва някак различно, макар и комерсиално. Такова не сме имали наскоро. Същото и с песента на Анелия, между другото, досега чалго-рап песните все са клоняли към попа и рапа, но тук си имаме здраво и от двата жанра. Неслучайно в тези двете ми е надеждата, но ще видим.

А Джулия, че е микс е ясно, но кой не би искал микс от Преслава и Галена? :3fdb8960598fa63e: Определено е нахакана като Галена и талантлива като Преслава, че и повечето песни са й приятни. Ако по-натам докато е на вихъра на актуалността вземе да пуска по-експериментални парчета може и да започне да ръководи трендовете и да стане баш тотална лидерка. Забелязва се, че влагат в нея, щом дори и Фокси го обяви хах... :1000 (29):

Ама проблема е че не трябва да има клонинги. Трябва да се намери поне една певица, която да е себе си и да вкара нещо ново в чалгата, както всяка успешна е правила. Не виждам оправия с чалгата ако продължават с певиците от 10-15 години. Те почти са изцедени на макс и втръснали на обществото, а попаджийките тепърва навлизат в материята и са млади и готови да разбиват. Чалгата е мишена, която вече яко е обстрелвана...успешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година не само за есента, а за цялата година само Шушана и Мотел бяха от онези хитове, които наистина можем да ги наричаме тотални т.е дето всички да ги знаят. Да речем, че и Дай ми още, която е от зимата на по-предишната. Трябва доста повече от това да се прави, преди по 3 тотални хита в чалгата се издаваха на седмица, а сега на повече от година... :1000 (29):

 

Между другото, Сашка и Алфредо ще пускат дует, може там да е надеждата. :3fdb8960598fa63e:

Врмената се менят,но аз не смятам,че попаджийте правят кой знае какви златни хитове.Колкото и да им гръмват песните след 2-3 години се забравят.Лично аз смятам,че е много слабовероятно след години някой да се сеща и пее "а каква си антилопа,газела,да ти пръсна дисплея и панела"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година не само за есента, а за цялата година само Шушана и Мотел бяха от онези хитове, които наистина можем да ги наричаме тотални т.е дето всички да ги знаят. Да речем, че и Дай ми още, която е от зимата на по-предишната. Трябва доста повече от това да се прави, преди по 3 тотални хита в чалгата се издаваха на седмица, а сега на повече от година... :1000 (29):

 

Между другото, Сашка и Алфредо ще пускат дует, може там да е надеждата. :3fdb8960598fa63e:

Забравяш удобно Не се изтриваш, която дънеше от всякъде и още се слуша ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,чалгата всяка есен има по някой тотален хит сигурно и тази година ще е така,въпросът е чий ще бъде. :1000 (29): Новата на Джулия сигурно също ще е само сезонно хитче,просто трябва да опита с Ганев за нещо по-дълготрайно.

дори няма да е сезонно хите. стига с тая Джулия вече :mf_surrender: няма харизма момичето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези злобни захапвания за Камелия, че няма дете? Причината никой не я знае все пак. Много е грозно .. :mf_surrender:

Да не говорим, че има хора които едва ли не ги е яд че Преслава ще има пауза, защото е бременна. Сякаш кариерата е най-важното нещо в този живот, ами не е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези злобни захапвания за Камелия, че няма дете? Причината никой не я знае все пак. Много е грозно .. :mf_surrender:

Да не говорим, че има хора които едва ли не ги е яд че Преслава ще има пауза, защото е бременна. Сякаш кариерата е най-важното нещо в този живот, ами не е!

Мегастарката сигурно е в цикъл и няма кой да й го натупорчи, т аза това така се е озлобила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарката сигурно е в цикъл и няма кой да й го натупорчи, т аза това така се е озлобила.

Да искаш любимката ти да си прецака личния живот за да е номер едно е меко казано отвратително.. И най-големите световни звезди имат деца, всяка жена има право на това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да искаш любимката ти да си прецака личния живот за да е номер едно е меко казано отвратително.. И най-големите световни звезди имат деца, всяка жена има право на това.

Това едно настрана.

Ами да се подигряваш на жена, която е губила плода колко пъти вече? И това да ти е смешно?!?

 

Това същество е дъното на форума. Наистина има нужда от натупорчване отзад, че я сърби Кака Кели и е нервна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...