Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тръпнем ли Андреа да погали коремчето на Преслава и да забременее и тя? :3fdb8960598fa63e:

Много ми е сладка така.В интервюто й с Кристина Патрашкова ми направи впечатлението,че залага доста на четенето в последно време и ми изглежда по-зряла.

Но пък и скандалната Андреа ми липсва.

Опази Боже не! Съвсем ще отиде кариерата! 2 песни на година са ми крайно недостатъчни,какво остава ако не пусне с години? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опази Боже не! Съвсем ще отиде кариерата! 2 песни на година са ми крайно недостатъчни,какво остава ако не пусне с години? :gun_bandana:

:1000 (29): В сайтовете пишеше,че Кубрат казал в интервю,че двамата били готови за дете.Може с Преси да бутат заедно количките :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси ще ражда, Кама изпусна влака! :Vishenka_05:

След 20 години като й увиснат циците и задника и не може да ги показва, и няма кой да й сменя памперса вкъщи, пак ще си говорим :3fdb8960598fa63e:

Какви грозни изказвания от мъж, и то от фен на певица, която буквално допреди няколко часа се водеше в същия статут като Камелия и й се подиграваха за това.

Но и приказките на Фокси са доста неуместни. Камелия щяла да е по-добре, защото щели да я дават по телевизията, а Деса и Преса щели да са зле, защото щели да си стоят вкъщи и да се отдават на най-голямото щастие в живота. :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви грозни изказвания от мъж, и то от фен на певица, която буквално допреди няколко часа се водеше в същия статут като Камелия и й се подиграваха за това.

Но и приказките на Фокси са доста неуместни. Камелия щяла да е по-добре, защото щели да я дават по телевизията, а Деса и Преса щели да са зле, защото щели да си стоят вкъщи и да се отдават на най-голямото щастие в живота. :blink:

И като имаш предвид, че днес съм извънредно позитивен! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): В сайтовете пишеше,че Кубрат казал в интервю,че двамата били готови за дете.Може с Преси да бутат заедно количките :D

Първо Андрю да пусне някоя песен на ниво "Докрай" или "Най-добрата",която да си слушам с години и нека ражда.След време ще гаджосам моите деца с нейните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо Андрю да пусне някоя песен на ниво "Докрай" или "Най-добрата",която да си слушам с години и нека ражда.След време ще гаджосам моите деца с нейните. :3fdb8960598fa63e:

Тази песен така и не ме грабна..Дано пусне първо попфолк песен , а след това дуета със Серхио

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен така и не ме грабна..Дано пусне първо попфолк песен , а след това дуета със Серхио

И на мен не ми е от най-любимите нейни,но си я слушам чат-пат.Аз чалгия от нея не очаквам преди Коледа или Нова година,освен ако и тази година не изгрее нова Сузанита. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен така и не ме грабна..Дано пусне първо попфолк песен , а след това дуета със Серхио

Яка е, особено текста. Липсва и заряд и кулминация. Скучна е за хит.

Тя преди 2 години обясняваше, че имала цял албум с поп фолк песни. Къде са? Да не си ги слуша сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми е от най-любимите нейни,но си я слушам чат-пат.Аз чалгия от нея не очаквам преди Коледа или Нова година,освен ако и тази година не изгрее нова Сузанита. :1000 (29):

Голям оптимист си! :D

Сега имаш възможност на участието да й подшушнеш някоя друга идея :3fdb8960598fa63e:

 

Дано детето на Преси да е момиченце и някой ден да се сгаджосат с това на Деси... :3fdb8960598fa63e: Те двете като не искат да направят дует, поне децата им. :D

Те искат , просто не го знаят :1000 (29):

Останала съм с впечатлението,че двете имат уважение една към друга.Пък и щом Преси направи дует с Джена ,а Деска с Галена имайки в предвид интригите,които медиите са се опитвали да създадат между тях през годините все пак има някаква надежда :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям оптимист си! :D

Сега имаш възможност на участието да й подшушнеш някоя друга идея :3fdb8960598fa63e:

Те искат , просто не го знаят :1000 (29):

Останала съм с впечатлението,че двете имат уважение една към друга.Пък и щом Преси направи дует с Джена ,а Деска с Галена имайки в предвид интригите,които медиите са се опитвали да създадат между тях през годините все пак има някаква надежда :D

Идеи много,желание от нейна страна-нулево. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, особено текста. Липсва и заряд и кулминация. Скучна е за хит.

Тя преди 2 години обясняваше, че имала цял албум с поп фолк песни. Къде са? Да не си ги слуша сама.

Ами явно ситуацията е същата с попфолк песните през годината само , че 10 пъти по-забавена :mf_surrender:

Много потенциал има в това момиче,жалко е , че го пропилява така..Сега гледах изпълнението й на турнето,хората я обожават,пеят песните й с пълно гърло,има дори и бис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да пита Ивана как си е решила проблема. Калудова имаше дълги години проблем с щитовидната жлеза и го оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано детето на Преси да е момиченце и някой ден да се сгаджосат с това на Деси... :3fdb8960598fa63e: Те двете като не искат да направят дует, поне децата им. :D

:roll1: :roll1:

 

Не забравяй, че и Галена има син. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е! Ако Джулия продължава така много далеч ще стигне.

Интересно ми е колко ще направи за 24h. 200K са сигурни, което категорично ще докаже, че тя вече е Име.

 

Андреа да пита Ивана как си е решила проблема. Калудова имаше дълги години проблем с щитовидната жлеза и го оправи.

Между другото, и аз имам познати с такъв проблем и съм забелязал, че невинаги се напълнява. Не знам какъв точно е случаят на Андреа, но се надявам да се оправи. Ако успее отново да се докара до вида на секс символ, може и това да я амбицира и кариерата й да се повъзвърне.

 

:roll1: :roll1:

 

Не забравяй, че и Галена има син. :3fdb8960598fa63e:

О да, това всъщност ще е по-интересно... Забранена любов. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е колко ще направи за 24h. 200K са сигурни, което категорично ще докаже, че тя вече е Име.

 

Музиката е много яка, куплетите също, но тъпия припев убива цялата песен. Мохамед е на мнение, че "Поздрав за жена ти" ще остане най-големия й хит. Джулка да става фитнес инструкторка.

 

Между другото, и аз имам познати с такъв проблем и съм забелязал, че невинаги се напълнява. Не знам какъв точно е случаят на Андреа, но се надявам да се оправи. Ако успее отново да се докара до вида на секс символ, може и това да я амбицира и кариерата й да се повъзвърне.

 

Оо, 100% вкара ли се във форма, ще мачка като умопомрачена пак. На нея там й стихията - в песните, в клиповете, в скандала. Според мен единственото нещо, което я стопира, са излишните килограми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много яка, куплетите също, но тъпия припев убива цялата песен. Мохамед е на мнение, че "Поздрав за жена ти" ще остане най-големия й хит. Джулка да става фитнес инструкторка.

Оо, 100% вкара ли се във форма, ще мачка като умопомрачена пак. На нея там й стихията - в песните, в клиповете, в скандала. Според мен единственото нещо, което я стопира, са излишните килограми.

И да флопне в дългосрочен план песента на Джулката, поне с този проект ще е доказала, че е име, към което има огромен интерес. А и то вече почти всичко флопва и едвам стига няколко милиона, егати. Жанра все повече изпада, определено имаме нужда от повече нови имена, които да го раздвижат. А старите да се стегнат.

Аз много искам отново клип на Андреа като ония от пика й, но по-малко вулгарни. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...