Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Десислава: ''Припаднах в нас и изядох 4-ри пици като видях, че една руса бездарница бе обявена за ''Певица на 2002'' година. Добре, че беше Светлозар да ме свестява с одеоколон. За момент се почувствах като Ферхунде от ''Листопад''.'''

Тази девойка мачка с неадекватни интервюта!

А после какво е направила, когато русата бездарница каза, че не е печелила такава награда? :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А после какво е направила, когато русата бездарница каза, че не е печелила такава награда? :D

Десислава: ''Какво нещо е живота - като малка се слагах на чичо Минко който беше на възрастта на татко. Сега вече се слагам само на момчета на възрастта на сина ми.''

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава: ''Какво нещо е живота - като малка се слагах на чичо Минко който беше на възрастта на татко. Сега вече се слагам само на момчета на възрастта на сина ми.''

 

Хахахаха, това беше добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай темите за Цветин и новият хит на Сашка се сетих за това емблематично парче, излязло точно някъде по времето, по което той е помолил Кама да го прикрива няколко десетилетия... Коментирайте каква анти-гей лидерка е била Сашка през 90-те и как само около 10-15 години по-късно си заряза децата вкъщи, за да ходи да живее и прави дуети с Екстрийм. :3fdb8960598fa63e: Кралица!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това коментирано ли е?

Галена: С Преслава нямам взаимоотношения. В живота е така, хората се събират и разделят.

Просто така се случиха нещата, не мога да кажа защо. Има болка, когато загубиш приятел. Когато си давал, а си готов да дадеш повече за другия, отколкото за себе си, е нормално да те боли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това коментирано ли е?

Галена: С Преслава нямам взаимоотношения. В живота е така, хората се събират и разделят.

Просто така се случиха нещата, не мога да кажа защо. Има болка, когато загубиш приятел. Когато си давал, а си готов да дадеш повече за другия, отколкото за себе си, е нормално да те боли.

Сигурно много пъти. В крайна сметка, ако перефразираме Башурица, да и не е сестра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох това интервю: Цъкни ме

Звучи достоверно

И аз го гледах одеве, ма просто казвам темата е коментирана почти до безкрайност. По интересното в случая е как "журналята" са го публикували, а не че Галка го е казала. Как не са се сетили да звъннат и на Кама :)

 

Иначе Жалка в случая звучи 1) като развален грамофон, ма дет се вика, и аз щях да съм така, като ме питат 1000 пъти едно и също, и 2) Като изоставена любовница, хората се събирали и разделяли, ебаси. Все едно са били дългогодишни гаджета и сватба са стягали, едва ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени бясна и шокирана, че Камелия е поканена на концерта 30 години Пайнер: ''Мила Камелия, хайде да излезем на една сцена и да изпея аз ''Като птица'' а ти ''Луда по теб'' и да видим коя ще разбие с прием. Вокално не подлежи на коментар.''

Рени: ''Камелия рекламираше мастика а аз еклери. С какво е повече от мен?''.

 

Руненски, коментирай тези изказвания на Ренесита.

Някой май си е бил пийнал снощи :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко гледах епизод от предния сезон на "Столичани в повече" и в контекста на една от сцените цитираха част от текста на златния дует на Десислава и Руслан " Мила моя, мили мой".

 

И между другото, вече почти 2 млн. гледания на прекрасната им песен в канала на Десислава! :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, има и съвсем естествени и ежедневни снимки. Това са глупости.

На 90% от снимките или е с Фотошоп, или е мумифицирана, или и двете :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...