Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз 1998-ма съм бил на 7 години. Просто и модата тогава беше друга, но и Глория си го имаше по-тежкото излъчване. Даже има доста драстична разлика от 90-те години и визия, която придоби вече с "12 диаманта" и "Илюзия" - там ми допадаше най-много.

Оле, Глория и Килата по Нова... Не мога. :1000 (29):

Не говорех конкретно за Глория, а че по-принцип, като сме били по-малки, сме виждали възрастта по различен начин, от който я виждаме сега. В тоя ред на мисли намирам за нормално Глория (или която и да било) да ни се е виждала по-дърта, отколкото всъщност е, само щото ние сме били по-малки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Фоксе, забележи как всияки освен мен ти подминават словоизлиянията. Спри да набутваш име, от което трима човека се вълнувате... Кама за колежките си е ретро изпълнител. Хронорара и 2000, най много 3 000. На кого пробутваш поредната доза измишлотини и дали остана кой да ти се върже. Будиш съжаление с подобни постове. Дори феновете на топ певиците нямат твоите претенции и халюцинации... Айде ракиено време е, успокой се вече, стига се мята...

 

Никой нищо не подминава. Това да не са твоите безсмислени мисли. Всичко живо ме чете със запетайките от 12 години в тези форуми и това не ти дава мира. Ти верно ли си мислиш, ама сериозно, че Кама ще има хонорар 6000 лева без ДДС през 2014 година в каталога на Пайнер и днес, когато е сгазила цялата чалга, връща оферти на клубове, щото не ще повече от 10-12 участия на месец, ще седи в прайм-тайма на БТВ пред 1 500 000 души всяка неделя за цели 4 месаца и ще бъде на 2000 лева? Верно ли само "десовите" сте толкова обсебени, че да го напишете даже? Хората ви се смеят бре, кьорави ли сте? Не може бре Славчо, не може вече срещу Кама. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не разбирам каква е драмата с "В твоите очи". Галена сама си каза, че шефа натиснал Деса да участва. Какъв Галин, какви 5 лева?

Айде дай линк да видим къде го каза :1000 (29):

 

Ето така се измислят истории от чича ви от 20 години... От никъдето ги пръква и го изстрелва като нещо наистина случило се. Галена разказва история, в която Галин е инициатора на този дует, но за всички е ясно, че от 2004 мечтае за такъв дует. Още Деса не е била подписала, а Галена вече се е натегнала. В което няма лошо. Комплимент за Деси е. А комплимент за Галена е това, че Деси е избрала именно нея за първа дуетна половинка, а е имала 5-6 предложения!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не почти винаги, а абсолютно винаги ... Глория има точно 4-5 по-силни представяния - покрай "Ненаситна", която се приемаше супер, тогава пееше и някои яки стари песни като "Феникс" и дуета с Азис, с които имаше по-добри приеми, иначе мачка с неадекватност :gun_bandana:

 

Коментирай как се появява победоносно на сцената на 00:20 - единствения ми любим миг от това нейно "представяне" :3fdb8960598fa63e:

 

Да, ''Ненаситна'' и беше последния хит в истинския смисъл на думата. Щом и младите се раздаваха.

Все едно Папата поздравява, но наистина това е най-ужасната изява на Преслава. 2013 сигурно е най-слабата година в кариерата. Ако не беше пуснала ''Режим неприлична'' щеше да отпадне от играта, но 5 години по-късно все още е в топ 3. :3fdb8960598fa63e:

 

Двата сборни концерта от последните години, на които Глория имаше уместен подбор песни, са 2 години Планета HD и 10 години Планета. Донякъде и на 20 години Пайнер и онези награди, където с Емилия си поделиха Балада. Добър беше и миксът с "Двойна игра", "Уморих се от теб" и "Приятелко ти моя най-добра". Да, "Убиваш на място" просто беше грешка да я пее.

Тя е голям инат. Каквото си иска, това пее, после като я питаш или помолиш друго - "Еми ние тия неща ги съгласуваме с Митко Димитров, а и новите песни за какво ги правя? Не може всичко". То и това е истина, де. На един от концертите даже я бяха прецакали. Почти всички имаха някакви видеовизитки, нея я отрязаха, и беше разочарована. Не си спомням за кой концерт ставаше дума.

На 2 години Планета HD ''Ненаситна'' имаше наистина жесток прием, но както винаги се изложи с ''Феникс-а''. Ако беше изпяла оригиналната версия със сигурност щеше да има много по-добър прием. А ''Любовен дъжд'' не се прие много добре и беше на плейбек, но ''Ненаситна'' и първоначалната реакция на ''Феникс'' (реално докато звучеше оригиналната версия) компенсират и наистина и се получи. Тя самата изглежда супер доволна на този концерт. За 10 години съм съгласен. Според мен самата тя не очакваше тогава ''Ненаситна'' да се приеме толкова добре, ''Циганско сърце'' също изненада със сносен прием а черешката на тортата беше ''Не сме безгрешни''. Ако не се лъжа имаше някакъв опит за бис тогава при нея което си беше изненадващо защото преди ги нямаше. За другия микс не съм съгласен. Глория трябва да различава кога е на собствен концерт и кога е на такъв на фирмата. Със сигурност на собствения ''Уморих се'' и ''Приятелката'' имат супер приеми, но на сборните трябва да си пее песните от ''Крепост''. За младата аудитория това са хитовете на Глория. Трябва тях да налага. Не може да имаш ''Крепост'', ''Присъда'', ''Намери си майстора'', ''Феникс'' и ''Не сме безгрешни'' и някой от тях никога да не ги е пяла на такъв концерт а други само веднъж и то примерно само припев или ремикс версия. На 20 години беше плачевно. Това е най-успешния пайнерски концерт за последните години а тя за пореден път с ужасен подбор на песни. За ''Хипноза'' донякъде съм съгласен защото беше актуална, но ''Ако те няма РЕМИКС'' и ''Носталгия'' бяха абсолютно ненужни. Последната е емблема, но нито беше мястото нито момента да я пее. Със сигурност ако беше изпяла ''Хипноза'', ''Крепост'' и ''Не сме безгрешни'' щеше да има супер прием, но т'ва беше концерта на Преслава, Камелия и Ивана.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде дай линк да видим къде го каза :1000 (29):

 

Ето така се измислят истории от чича ви от 20 години... От никъдето ги пръква и го изстрелва като нещо наистина случило се. Галена разказва история, в която Галин е инициатора на този дует, но за всички е ясно, че от 2004 мечтае за такъв дует. Още Деса не е била подписала, а Галена вече се е натегнала. В което няма лошо. Комплимент за Деси е. А комплимент за Галена е това, че Деси е избрала именно нея за първа дуетна половинка, а е имала 5-6 предложения!!!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде дай линк да видим къде го каза :1000 (29):

 

Ето така се измислят истории от чича ви от 20 години... От никъдето ги пръква и го изстрелва като нещо наистина случило се. Галена разказва история, в която Галин е инициатора на този дует, но за всички е ясно, че от 2004 мечтае за такъв дует. Още Деса не е била подписала, а Галена вече се е натегнала. В което няма лошо. Комплимент за Деси е. А комплимент за Галена е това, че Деси е избрала именно нея за първа дуетна половинка, а е имала 5-6 предложения!!!

 

Напрао от 1985 си е мечтала за тоя дует, мдам, още не е била излязла от на майка си путката, и е искала да запише песен с Деса!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте го яхали Фоксислав, че хайванчето от 9 дерета вода носи, а вече никой освен 3мата фена на Камс продакшън не му се връзват :1000 (29): Според мен е редно да си подвият опашките и да ходят трима големи мъже да обсъждат корици на женски списания :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А последната със златен албум от чалгата в ерата на Интернет е Преслава. :Vishenka_05:

На Рени излиза едно половин година след този на Преси. Пък и извинявай, но говорим вече за платинени, не златни тиражи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Рени излиза едно половин година след този на Преси. Пък и извинявай, но говорим вече за платинени, не златни тиражи. :3fdb8960598fa63e:

Доказателство?

 

http://planeta.tv/news/view/planeta-offici...gel-na-preslava

 

"Неслучайно ”Не съм ангел” донесе на Преслава статуетката за ”Албум на 2008”, а бе обявен и за ”Златен албум” след рекордния тираж от над 10000 копия, в които бе продаден."

 

ПС: Аз за първи път чувам за този албум, ти платинен* го изкара. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм прочела всяка глупост и омаловажаване по адрес на Преслава, която може да се напише, но това, че Рени е продала повече от нея през 2008, бие всичко останало. :helpsmilie:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм прочела всяка глупост и омаловажаване по адрес на Преслава, която може да се напише, но това, че Рени е продала повече от нея през 2008, бие всичко останало. :helpsmilie:

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм прочела всяка глупост и омаловажаване по адрес на Преслава, която може да се напише, но това, че Рени е продала повече от нея през 2008, бие всичко останало. :helpsmilie:

Рени е златото на фолка. Най-продаваната, най-голямата. Ти сега ли разбра? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателство?

 

http://planeta.tv/news/view/planeta-offici...gel-na-preslava

 

"Неслучайно ”Не съм ангел” донесе на Преслава статуетката за ”Албум на 2008”, а бе обявен и за ”Златен албум” след рекордния тираж от над 10000 копия, в които бе продаден."

 

ПС: Аз за първи път чувам за този албум, ти платинен* го изкара. :D

Заповядай. Има и интервюта от този период може да си пуснеш.

http://www.renistar.com/article.php?pg=68

https://m.slusham.com/izkupiha-vopa-opav-na...e-preizdava-go/

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/r...t_news7534.html

6efaffdf57bfc2b2.png

aee8ea085ec5cdde.png

2f2ee69ebaf0ae12.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм прочела всяка глупост и омаловажаване по адрес на Преслава, която може да се напише, но това, че Рени е продала повече от нея през 2008, бие всичко останало. :helpsmilie:

По принцип звучи съмнително, ама някак си подозирам, че щом го казва момчето, сигурно има нещо вярно в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е в килограмите си е от големите, на години също не е малка, ама ако говорим за позиция - в топа на D клас е, малко по-популярна от Татяна, и то предимно с тъпотиите си от Big Brother.

Да беше натискала за Сърбия, нали е построила мост..

Ама като хукнеш след х*я така става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно затова е фалирала, сама си е изкупувала албума. Друга причина не виждам. А и като виждам какви "достоверни" сайтове са я публикували, даже може и една нуличка да е скрита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста занимателна дискусия, но "десовите" определено станаха най-смешни в нея. Удариха в земята и Руневски. Те хем искат да изкарат "В твоите очи" направо авторска на Деса, хем да игнорират Галена. И понеже това е единствената що годе читава песен от позорното и завръщане в Пайнер, те въртят и сучат вече 4 години да ни убедят, че Галена няма нищо общо с песента. А ние в Рамания прекрасно знаем кой качи песента в нета ден преди промоцията, за да може в типичен стил на друга една мастия Преслава, да накара хората да свързват песента с нея, а не с Галена така, както хитрата кучка от Добрич прецака Елена Паришева с "Пия за тебе". Вижте само в какъв коптор от боклуци трябва да се прави кариера в тая фирма. Но това се забравя, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...