Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото Глорчето тук е на 34, т.е. почти на годините на Анелия, Галена и Преслава сега - помня, че нея всички я приемаха за дърта и досадна нафталинена лелка, а трите коври днес се приемат наравно с тийн идолите.

 

Е тук си бил фен на Ивана. Можеш ли да кажеш 2005-2006, че Глория е досадна лелка... По скоро последните години някак сама спомогна много млади да я възприемат като такава.

 

 

 

Ако Галена имаше контакта с публиката като една Кама например, никой нямаше да смее да отрече и оспори лидерската и позиция. Галена потдържа един образ по клипове, който после по концерти не виждаме... Особено на наградите дето говори за Стефчо. Вика и гледа като пълна селянка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та както казах преди няколко часа, в които разни невежи профили са се опитвали да се упражняват да ни обясняват, че нещо Преслава пеела на живо по участия, а Деса била във вихъра си да отбележа, че никога не могат да заблудят освен разбира се себе си. Господа и една нахъсана млада дама, Камелия е в абсолютният си пик на кариерата в момента. Ще повторя на български - в абсолютният си пик! Тя никога не е текла така от чешмата както тази пролет. Никога не е имала такъв хонорар, какъвто има сега. Никога участията и не са били така пълни, както днес. Никога не е имала такъв брутален PR, какъвто и осигуряват абсолютно всички медии, но които Пайнер не влияе и го правят нарочно, за да го набият четвъртит именно на Пайнер. Медиите масово използват Камелия, за да си отмъстят на чалгата и ще си скъсат дрехите от кеф, като връща всякакви натегачи да се бутат в "Гласът на България" с чалга.

 

Осъзнайте се невежий люде, "чипровската" е отдавна естествен ментор в шоубизнеса и мачка наред бивши и настоящи величия както тя си знае. Къде ми бутате Деса, като тя не само не може да мечтае за такъв статут, а единственото, което и остава е да гледа Кама по телевизора. Всеки независим коментатор днес, гледайки вторият сезон с Камелия по БТВ вече е забравил за 20-годишната лъжа, в която Пайнер вкараха хората, заради Глория, Ивана и Деси Слава. Кама ги победи господа! Взе реванш от всичките. Взе го по най-трудният начин, но пък сега е като отвързана. Нито една от тези кули в чалгата не смее да и се одърви. Не смее да я коментира, не смее да прави нищо освен да се усмихва. Какви са тези изсмукани от пръстите простотии тук на един "шуменски" ментраджия, който взе да подканя всички агитки на гражданска война срещу Кама, защото той с неговото Фатме е безпомощен. Докъде стигна Слави в своето падение? Да молиш децата за помощ, защо след 20 години лъжи Кама им пръсна задниците на всички.

 

Коя е най-голямата чалга звезда днес? Извадете си главите от задниците и прогледнете. Дават я всяка неделя по БТВ, ако не сте разбрали...

 

Свършиха басните, затова Митака спря лъжата и заложи на Джулия. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тук си бил фен на Ивана. Можеш ли да кажеш 2005-2006, че Глория е досадна лелка... По скоро последните години някак сама спомогна много млади да я възприемат като такава.

Точно тогава хората я възприемаха като такава и залезе. Междувременно пускаше нелепи денс песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми малоумно е да те наричат от 25-годишна "дърта". Проблемът е явно, че не се лигави като някои. :whistling: Но българинът си харесва открай време цицорести, сладникави, нискостеблени, лековати жени, които да може да пощипва и с които има мокри сънища. Глория ги отблъсква, щото е властна. Стъписва хората, респектира ги. Въпрос на излъчване. Това не значи, че е изрод. Просто трудно се общува с нея. Трябва да стъпваш на пръсти, което е за хора с железни нерви или по-сервилни такива.

 

Колкото до Галена - има разлика между хитрост и интелект. Не е никак тъпа, простовата е. Не ми се вярва само от притеснение по интервюта да е. Просто беден речник. Иначе си владее кариерата, има нюх. Това е съвсем отделно.

 

Да, Глория я смятаха за дърта още през 2000 година, когато е била само на 27 години!!!!!!! Аз впоследствие, като разбрах, че всъщност Камелия е по-стара от нея изпаднах в депресия за два-три дни. :3fdb8960598fa63e:

 

За Галена - мисля, че много хубаво го каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което даваш с Ивана е този слабия прием на Преслава със "Скоро" - мясаше на прилеп, една руса и кокалеста, 40 кг с мокри дрехи и слаб глас - ужасна!

И аз не помня много от този концерт, сещам се че Цура Янева пя "Без думи" и "За господина" с една тясна черна рокля и имаше холограма.

И Глорчето тогава добре се представи, но както винаги смаза с неадекватност като вместо да изпее ''Крепост'', ''Присъда'', ''Феникс''(нормалната версия) или ''Не сме безгрешни'' и наистина да смаже тя заложи на ''Убиваш ме на място''. Ивана почти винаги е имала по-адекватен избор от Глория за сборните концерти. Ако не се лъжа на 2-3 концерта пя ''Любовен дъжд''. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глорчето тогава добре се представи, но както винаги смаза с неадекватност като вместо да изпее ''Крепост'', ''Присъда'', ''Феникс''(нормалната версия) или ''Не сме безгрешни'' и наистина да смаже тя заложи на ''Убиваш ме на място''. Ивана почти винаги е имала по-адекватен избор от Глория за сборните концерти. Ако не се лъжа на 2-3 концерта пя ''Любовен дъжд''. :helpsmilie:

Не почти винаги, а абсолютно винаги ... Глория има точно 4-5 по-силни представяния - покрай "Ненаситна", която се приемаше супер, тогава пееше и някои яки стари песни като "Феникс" и дуета с Азис, с които имаше по-добри приеми, иначе мачка с неадекватност :gun_bandana:

 

Коментирай как се появява победоносно на сцената на 00:20 - единствения ми любим миг от това нейно "представяне" :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е добър ден, за българската чалга. Виждам завист към платинените "чипровски" албуми дори у маргинали, като някакви потребители със статут на наблюдатели, но симпатизиращи на Рени. Странна работа, как па точно този на Рени и другия на Андра раздават акъл тук, нещо оспорват легендарният статут на Камелия и се съмняват за всичко около нея? А в същото време, същата Камелия е създала промоутърска агенция, която чрез нейната най-близка приятелка Сашка "Ангелчето" осигурява единствената реална заетост и на Рени, и на Андреа. Ако не беше тъжно, то определено е смешно....

 

Рени е последната в поп-фолка със златен и платинен албум, който получава такъв статут за 3 седмици. Албум на чужд език, с нови песни и издаден в ерата на интернет, когато спряха да се купуват албуми. И това с "Опа, опа", а си представи потулените продажби на първите и албуми :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е последната в поп-фолка със златен и платинен албум, който получава такъв статут за 3 седмици. Албум на чужд език, с нови песни и издаден в ерата на интернет, когато спряха да се купуват албуми. И това с "Опа, опа", а си представи потулените продажби на първите и албуми :Vishenka_05:

 

Рени нямаше ли и диамантен албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глорчето тогава добре се представи, но както винаги смаза с неадекватност като вместо да изпее ''Крепост'', ''Присъда'', ''Феникс''(нормалната версия) или ''Не сме безгрешни'' и наистина да смаже тя заложи на ''Убиваш ме на място''. Ивана почти винаги е имала по-адекватен избор от Глория за сборните концерти. Ако не се лъжа на 2-3 концерта пя ''Любовен дъжд''. :helpsmilie:

Двата сборни концерта от последните години, на които Глория имаше уместен подбор песни, са 2 години Планета HD и 10 години Планета. Донякъде и на 20 години Пайнер и онези награди, където с Емилия си поделиха Балада. Добър беше и миксът с "Двойна игра", "Уморих се от теб" и "Приятелко ти моя най-добра". Да, "Убиваш на място" просто беше грешка да я пее.

Тя е голям инат. Каквото си иска, това пее, после като я питаш или помолиш друго - "Еми ние тия неща ги съгласуваме с Митко Димитров, а и новите песни за какво ги правя? Не може всичко". То и това е истина, де. На един от концертите даже я бяха прецакали. Почти всички имаха някакви видеовизитки, нея я отрязаха, и беше разочарована. Не си спомням за кой концерт ставаше дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, ако не сте разбрали, сега е моментът: Последният платинен албум в попфолка е "Опа Опа" на Рени. Да се знае! Нищо, че най-вероятно не сте чували за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има Рени 3 диамантени и поне 5 сапфирни. Кама може да си покаже фактурите и плакетчето. На Рени, Деса и Глория никога няма да ги видим, защото ги няма....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Гло какво мислят за тази песен? Мисля, че в нейно изпълнение щеше да е по-известна.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има Рени 3 диамантени и поне 5 сапфирни. Кама може да си покаже фактурите и плакетчето. На Рени, Деса и Глория никога няма да ги видим, защото ги няма....

 

Току-що дръпна дявола (a.k.a. Стефимир) за опашката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, съгласен съм за "Да ти забия един шЪмар", "На майка ти путката" и т.н. И аз съм им се кефел. Но Галена имам чувството, че се напъва прекалено много, не знам просто ми звучи тъпо, като почне да се прави на интересна, неестествено някак. Лично мнение.

 

Пак казвам, имаш твърде високи очаквания към обикновената жена от народа, изпяла Чупката, бягай да се снимаш :)

 

Друг е върпоса, че наистина е голям пропуск от нейна страна, дето хвърля толкова пари за какво ли не, да инвестира някой лев някой да я научи как да говори и държи, ама кво да се прави.

 

Ми малоумно е да те наричат от 25-годишна "дърта". Проблемът е явно, че не се лигави като някои. :whistling: Но българинът си харесва открай време цицорести, сладникави, нискостеблени, лековати жени, които да може да пощипва и с които има мокри сънища. Глория ги отблъсква, щото е властна. Стъписва хората, респектира ги. Въпрос на излъчване. Това не значи, че е изрод. Просто трудно се общува с нея. Трябва да стъпваш на пръсти, което е за хора с железни нерви или по-сервилни такива.

 

Колкото до Галена - има разлика между хитрост и интелект. Не е никак тъпа, простовата е. Не ми се вярва само от притеснение по интервюта да е. Просто беден речник. Иначе си владее кариерата, има нюх. Това е съвсем отделно.

 

Не е, ама когато глория е била на 25, ние сме били тийнейджъри. Нормално 25 годишните и нагоре да ни са се виждали дърти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се подигравайте на момчето, де. Поне е добро и грамотно. Ще надрасне това хвалене на Рени в подобни дълги постове.

Но пък не е и лъжа, че Рени мачкаше с тиражи на първите си три албума и тресеше държавата с концерти и хитове. Бяха силни години за почти всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Не говоря Деса какво е обяснявала за Галин, а защо такива като Слафчо има за какво да завиждат. Кво да направим, че се оказа Галин е единствения свестен мъж на чалга певица, а Деса го изпусна

 

2) Естествено, никоя от двете няма да си признае, че Деса е пришита към готовия хит на Галена.

 

3) Много хора може и да са и звъннали, ама никой не проработи с нея, докато Галя не я върна в играта с дуета. Иначе щеше да си остане с обажданията

 

4) Не колкото вие се опитвате да принизите заслугите на Галена Деса да има изобщо някви позиции в Пайнер. Препоръчвам гинко+мента+валериан за успокоение на нервитие и оросяване на пеметта

 

1) Деса не го е изпускала, а го остави. Разлика има.

2) Не познаваш историята около В твоите очи, така че по-добре или се информирай, или не пиши неверни неща ;)

 

Аз съм спокоен, но ми писна да чета вашите глупости на трите фена на Камелия в тоя форум. Едни и същи злобари, едни и същи заучени коментари и едно и също мнение по всички въпроси. Пропагандата на Фоксислав е просто брутално гнусна. Колко ли пари му бутат Камелия и гаджето ѝ? По-зле е и от жълт вестник!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се подигравайте на момчето, де. Поне е добро и грамотно. Ще надрасне това хвалене на Рени в подобни дълги постове.

Но пък не е и лъжа, че Рени мачкаше с тиражи на първите си три албума и тресеше държавата с концерти и хитове. Бяха силни години за почти всички.

 

Така е, но беше така, днес не е. Днес Рени разчита на една девойка от Монтана, да и направи някое участие, за да не остане без доходи. Те това е реалността.

 

И не разбирам каква е драмата с "В твоите очи". Галена сама си каза, че шефа натиснал Деса да участва. Какъв Галин, какви 5 лева?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та както казах преди няколко часа, в които разни невежи профили са се опитвали да се упражняват да ни обясняват, че нещо Преслава пеела на живо по участия, а Деса била във вихъра си да отбележа, че никога не могат да заблудят освен разбира се себе си. Господа и една нахъсана млада дама, Камелия е в абсолютният си пик на кариерата в момента. Ще повторя на български - в абсолютният си пик! Тя никога не е текла така от чешмата както тази пролет. Никога не е имала такъв хонорар, какъвто има сега. Никога участията и не са били така пълни, както днес. Никога не е имала такъв брутален PR, какъвто и осигуряват абсолютно всички медии, но които Пайнер не влияе и го правят нарочно, за да го набият четвъртит именно на Пайнер. Медиите масово използват Камелия, за да си отмъстят на чалгата и ще си скъсат дрехите от кеф, като връща всякакви натегачи да се бутат в "Гласът на България" с чалга.

 

Осъзнайте се невежий люде, "чипровската" е отдавна естествен ментор в шоубизнеса и мачка наред бивши и настоящи величия както тя си знае. Къде ми бутате Деса, като тя не само не може да мечтае за такъв статут, а единственото, което и остава е да гледа Кама по телевизора. Всеки независим коментатор днес, гледайки вторият сезон с Камелия по БТВ вече е забравил за 20-годишната лъжа, в която Пайнер вкараха хората, заради Глория, Ивана и Деси Слава. Кама ги победи господа! Взе реванш от всичките. Взе го по най-трудният начин, но пък сега е като отвързана. Нито една от тези кули в чалгата не смее да и се одърви. Не смее да я коментира, не смее да прави нищо освен да се усмихва. Какви са тези изсмукани от пръстите простотии тук на един "шуменски" ментраджия, който взе да подканя всички агитки на гражданска война срещу Кама, защото той с неговото Фатме е безпомощен. Докъде стигна Слави в своето падение? Да молиш децата за помощ, защо след 20 години лъжи Кама им пръсна задниците на всички.

 

Коя е най-голямата чалга звезда днес? Извадете си главите от задниците и прогледнете. Дават я всяка неделя по БТВ, ако не сте разбрали...

 

Свършиха басните, затова Митака спря лъжата и заложи на Джулия. :1000 (19):

 

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Фоксе, забележи как всияки освен мен ти подминават словоизлиянията. Спри да набутваш име, от което трима човека се вълнувате... Кама за колежките си е ретро изпълнител. Хронорара и 2000, най много 3 000. На кого пробутваш поредната доза измишлотини и дали остана кой да ти се върже. Будиш съжаление с подобни постове. Дори феновете на топ певиците нямат твоите претенции и халюцинации... Айде ракиено време е, успокой се вече, стига се мята...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак казвам, имаш твърде високи очаквания към обикновената жена от народа, изпяла Чупката, бягай да се снимаш :)

 

Друг е върпоса, че наистина е голям пропуск от нейна страна, дето хвърля толкова пари за какво ли не, да инвестира някой лев някой да я научи как да говори и държи, ама кво да се прави.

Не е, ама когато глория е била на 25, ние сме били тийнейджъри. Нормално 25 годишните и нагоре да ни са се виждали дърти.

Аз 1998-ма съм бил на 7 години. Просто и модата тогава беше друга, но и Глория си го имаше по-тежкото излъчване. Даже има доста драстична разлика от 90-те години и визия, която придоби вече с "12 диаманта" и "Илюзия" - там ми допадаше най-много.

Оле, Глория и Килата по Нова... Не мога. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени нямаше ли и диамантен албум?

 

Не знаем продажбата на първите и албуми, не съм сигурен :3fdb8960598fa63e: Но Фокси сам е казвал, че през 2000г. Глория и Деси заедно не са продали и 25 000 бройки, което прави средно по 12,5 и то май за цялата година, при положение, че са топ звезди за момента. А Рени, без фирма, прави ретираж на 3тата седмица, до когато е изкупен първия от 17 000 копия. Та с "Джурджевдан", някой друг дует със сръбска легенда и рекламата покрай Шесторката и концерта и, когато дори отказа на Пей с мен, хората, които питаха Рени защо вече не издава нищо на сръбски си купиха албума, за да се запознаят с нечуваните. Както казах, интернета вече бе в силата си, така че не липсват и статии по темата, а щом няма друг след него с такъв тираж, логично е последният. Това, че започна с паузите и нямаше поле за изява и не го налагаше с клипове по Планета, въртящи се през половин час е причината днес този факт да не е известен. След концерта и с Шабан и Илич го заряза, забременя и може би не е много добре реализиран, но фактите са си факти.

П.С. Стеф, не е прехвалване, смятам че щом го има черно на бяло, а те не знаят, е нужно да кажа да се знае. Все пак сме тук да си обменяме информация :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но беше така, днес не е. Днес Рени разчита на една девойка от Монтана, да и направи някое участие, за да не остане без доходи. Те това е реалността.

 

И не разбирам каква е драмата с "В твоите очи". Галена сама си каза, че шефа натиснал Деса да участва. Какъв Галин, какви 5 лева?

Еми нека разчита, де - те и Кама и Глория разчитат и на нея за участия. Разбира се, разликата е голяма, защото Рени загуби много сама и се мъчи да си го възстанови по всякакви начини, ама... съдба. Трябваше да натиска повече в Сърбия едно време. Просто след 2003 нещо изпусна нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...