Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти пък какви неща рекламираш. :1000 (29): Тук изпълнители, впечатлявали с пеене Марсела Детройт и Слави не се тачат. Няма да я направим достойна за певица на десетилетието, дори и за певица на годината не става, сори. :1000 (29):

Може би го решиха, защото вече им се беше получило успешно веднъж, с Ивана. Митко явно сметна, че на всеки 2-3 години трябва да има нова лидерка (аз по онова време много се забавлявах и се кефих, че Десислава не участва в този цирк :1000 (29): ). Галена беше идеалният нов продукт.

 

ПРОСТО Пайнер печелеше основно от Преслава и си помисли че покрай спонсор като Вафлата ще си направи нова златна кокошка в лицето на Галена която му беше най удобна, но не и любимка. Беше и много рано на Галена тогава, но Пайнера се беше насрал от хитовете на Фен в лицето на Алисия и Емануела и нямаше никакво време. Беше време за действие. Но нещата не се получиха... Както ги е мислил...

 

Обичам те. Радвам се че ми доказваш, че не съм луд или съм си живял в мои филми. :Vishenka_05:

Не си луд. Но сега и мен се опитват да ме набедят за такъв. Имам всички броеве на Нф и нямам търпение да се прибера за да снимам Рейтингите в онези години , за да докажа последните си постове в тази страница. Феновете на Галена се опитват да извъртят хронологията покрай гледанията на старите и песни в тубата и да омаловажат феномена Андреа, но до като мърдам, ще им напомням тъжната истина. Болната амбиция на Галена още през 2009 отблъсна много фенове от фолка. Имитаторка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Начинът на работа на Андреа! :1000 (29): Някои хора съвсем се сдухаха. Явно са "десови", защото само те са толкова нагли да принизяват кариерата на Галена, изтъквайки тази на копирната машина Андреа. :1000 (29): Ама така е когато Галена реанимира буквално мъртвата " десова" кариера, като се съгласи в нейн личен проект "В твоите очи", да участва пропадналото Фатме. Само подобни завистливи същества могат да забравят как 10 години Андра крадеше Камелия, за да има кариера. Ако бе крара от Деса света щяха да ореват. Ама и Андра не е глупава. Краде от най-голямата (Камелия), а не от нейни стари реплики като Фатме.

Аз сега ти разбирам мъката. Андреа наистина е сходна с Камелия - руса, секс и Плейбой. Аз от както пиша в тоя глупав форум се чудя какво пък толкова е копирала КАРИЕРНО. Сега стигам до извода, че то тва беше кариерата на Камелия +5 златни хита. Обаче Андреа освен да си развява гърдите, правеше хит след хит без слабо, всеки клип беше по-добър и по-добър, вдигна нивото на излъчване на самата чалга - преди нея бяха като селски кючекини и магистрални феи, също така преди само тя, Азис и Деса направиха нещо на вън и т.н и т.н Тея всичките неща и ти си ги признавал едно по едно когато нещо не ти изнася, но се правиш на приятно разсеян. Камелия няма нито една причина да е горда спрямо успехите на Андреа. Все пак любимката на Андри винаги е биаа Деса и тя го е повтаряла не веднъж. ;)

 

И хита на последните месеци е "Зоопарк", а не на поредната певица която имаш надежди да измести Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво и е актуалното на Преса? Провал на всички последни концери. Нулев прием по участия. Плейбек и сеири с какви ли не циркаджии и само в канала на Пайнер я раздуват като балон. Айде стига хвалебствия, Галена отдавна я занули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво и е актуалното на Преса? Провал на всички последни концери. Нулев прием по участия. Плейбек и сеири с какви ли не циркаджии и само в канала на Пайнер я раздуват като балон. Айде стига хвалебствия, Галена отдавна я занули.

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена имаше години в които доминира над Преслава. Никой не отрича подобен факт. Но колко бутане, мъка и пари за да се случи това се изляха... А още по лошото за Галена е , че с 3 хита за последната година Преслава пак изравни везните и към днешна дата статута им е един и същ. А и за какво се бият вече не е ясно. Награди няма, концертите са с нулев интерес,а големия хит всеки път го обира Анелия под носовете им и то без агитки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандират наранени дечурлига, които вече знаят, че Пресли свърши курса и предстои да види и обратната страна на медала. :1000 (29): Скоро същите ще скандират и името на Джулия, а за Пресли никой няма да се сеща. Няма да липсва, защото е заменима. Без бутате и наградки толкоз....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандират наранени дечурлига, които вече знаят, че Пресли свърши курса и предстои да види и обратната страна на медала. :1000 (29): Скоро същите ще скандират и името на Джулия, а за Пресли никой няма да се сеща. Няма да липсва, защото е заменима. Без бутате и наградки толкоз....

13 години в топ 3 - кралица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз сега ти разбирам мъката. Андреа наистина е сходна с Камелия - руса, секс и Плейбой. Аз от както пиша в тоя глупав форум се чудя какво пък толкова е копирала КАРИЕРНО. Сега стигам до извода, че то тва беше кариерата на Камелия +5 златни хита. Обаче Андреа освен да си развява гърдите, правеше хит след хит без слабо, всеки клип беше по-добър и по-добър, вдигна нивото на излъчване на самата чалга - преди нея бяха като селски кючекини и магистрални феи, също така преди само тя, Азис и Деса направиха нещо на вън и т.н и т.н Тея всичките неща и ти си ги признавал едно по едно когато нещо не ти изнася, но се правиш на приятно разсеян. Камелия няма нито една причина да е горда спрямо успехите на Андреа. Все пак любимката на Андри винаги е биаа Деса и тя го е повтаряла не веднъж. ;)

 

И хита на последните месеци е "Зоопарк", а не на поредната певица която имаш надежди да измести Преса.

 

Хита в последните месеци е на Райна, колкото и невероятно да звучи в 2018. Зоопарк излезе преди 10 дена, ма чак да говорим, че е хит с месеци ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заменима е единствено Камелия, която първо брутално й го набиха с Андреа. След това напуска и очаква нещо, а те най-спокойно си връщат Деса на нейно място. Ти си наранен от Преси, Андреа и Деса, не ние. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Леле, чак през екрана надушвам пицата ...

 

Ся кво ша правят дечурлигата зажаднели за вкусни италиански печива с хрупкаво препечена коричка и ухаеща разтопена моцарела, гладни ли ша седят или Преса учтиво ще предаде ноу-хау-то заедно с рецептата на Джулия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заменима е единствено Камелия, която първо брутално й го набиха с Андреа. След това напуска и очаква нещо, а те най-спокойно си връщат Деса на нейно място. Ти си наранен от Преси, Андреа и Деса, не ние. :1000 (30):

 

Много и го набиха с Андреа, затова Кама извира от телевизори, корици на списания и прочее за пореден път, а на Дора и се налага да пуска димни завеси, че имала участие в Тбилиси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много и го набиха с Андреа, затова Кама извира от телевизори, корици на списания и прочее за пореден път, а на Дора и се налага да пуска димни завеси, че имала участие в Тбилиси.

Всяко чудо за три дни.

 

 

 

съдбата на Андреа и е решил, че виновна е Камелия.

Виновни са мутресите в Пайнер, а не Камелия. Те двете никога не са били конкуренция една с друга, освен в твоята глава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са днес Андреа, Преслава и Деси Слава?

 

Седят си у дома и гледат Камелия по телевизията.... :hahaha:

Точно Преслава ли седи у дома? Същата която е с повече участия от Камелия? :whistling:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяко чудо за три дни.

Виновни са мутресите в Пайнер, а не Камелия. Те двете никога не са били конкуренция една с друга, освен в твоята глава.

Дора също е в списъка с мутресите - щото ползва абсолютно същите похвати. И да, не са конкуренция, копието е винаги по-бледо от оригинала. И щом му свършиха 3те дни ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама никой нищо не може да й набие, но, пожелае ли, може да го набие на всяка една по всяко време. 20 г това прави, така че отдавна й е втора природа и не й коства никакво усилие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама никой нищо не може да й набие, но, пожелае ли, може да го набие на всяка една по всяко време. 20 г това прави, така че отдавна й е втора природа и не й коства никакво усилие.

Жалко само че с талант не може да го набие, а с празни приказки и голи цици :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха :1000 (29): :1000 (29):

И аз да опитам като Фокси.

 

Време е за новата генерация, деца. Смяна на поколенията.

А това се случва, кога? Винаги на пролет. Градинките са прекопани и засети. Започват вече да поникват новите цъфтящи храсти.

Сминдухът Галин започва да бута ароматната бегония Дессита.

Имаме Texas place. Да не мислите, че е случаен този фиййт?

О, не!

Слушайте хитът на пролетта и не протестирайте. :Vishenka_05:

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дора също е в списъка с мутресите - щото ползва абсолютно същите похвати. И да, не са конкуренция, копието е винаги по-бледо от оригинала. И щом му свършиха 3те дни ...

Тя не е бутнала 1 лев от Кобрата, а другите цели кариери и различна личност създават с парите на мъжете си. Разликата е огромна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко само че с талант не може да го набие, а с празни приказки и голи цици :3fdb8960598fa63e:

Тя и Преса не е чак толкоз талантлива, щом се държи толкоз години на сцената със безплатна пица за прегладнелите лапета ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, недей да отписваш пак Преслава. И аз не я харесвам напълно, но достатъчно години й следя кариерата, за да видя, че не е толкова лесна за сриване. Както ти казах онзи ден- Джулия и да успее да стане номер 1, Преслава нищо не губи, защото тя реален номер 1 не е била от доста време. Какъв според теб ще й е проблема да се завърне и да продължи както досега да пуска по един голям хит на година? Никакъв, чак толкова няма да я забравят хората. Да не говорим, че тя със сигурност си е приготвила продукция за по време на бременността и майчинството, така че няма да й забележим отсъствието.

А за Андреа не виждам какво ти пречи да признаеш истината- че за онзи период беше най-голямата сензация. Нито е ставала Певица на годината, та да ти бърка с това в здравето, нито самият шеф я е налагал. Тя сама с нейните си пари си изгради кариера, с която предизвика доста противоречиви страсти. И не, тази кариера не беше като кариерата на Камелия, защото беше много по-скандална и разгонена, а и допълнена от успехи извън чалгата и дори извън България.

 

Укроти горещите си страсти с любимата си песен на Деса... :az:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е бутнала 1 лев от Кобрата, а другите цели кариери и различна личност създават с парите на мъжете си. Разликата е огромна.

От Кобрата - не, ама от баща и? Ма то си личи. В момента в който тате и спря кранчето, виждаме къде и е кариерата, там откъдето почна, кривата круша.

 

Разликата е нулева, затова казвам, че технически е мутреса - кво значение има откъде идват кинтити? Или казваш, че Андреа не стана звезда именно с размятане на пачки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Преса не е чак толкоз талантлива, щом се държи толкоз години на сцената със безплатна пица за прегладнелите лапета ...

:3fdb8960598fa63e:

Камелия кога ще изпее тази песен? И не само тази ... тя нищо народно не е изпяла.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...