Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дискутирано е милион пъти. Галя завидя на Преси за "Певица на 2015", и показа че тя е ламтящата за награди.

 

Знам, но да беше само това причината сигурно досега щеше да се сдобрят, особено в такива емоционални моменти които и двете са ги чакали толкова години и са мечтали да станат майки един ден. Просто ми е странно. Галена не ми се струва като човек който трудно прощава.

 

''Моят нов любовник'' е една от най-добрите песни на Преслава евър. Трябваше да я налага за вечен хит. :gun_bandana:

 

Шлагер. Дано с такива песни се завърне Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокой се, не ми чети коментарите като не ти изнасят.

За съжаление чета без усилие и като видя няколко думи, особено ако не са свързани в особено сложно изречение, ги прочитам, без да видя кой е авторът. Едва ли ще разбереш за какво говоря, но имай предвид, че при много хора е така. А репликата ти е гнусна без значение по чий адрес е написана - твоята любимка също е била "надута" от някой, майка ти също, за да те роди. Супер отвратителна реплика за най-естественото и може би хубаво нещо, което може да се случи на една жена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше, ама тя никога не е мислила в перспектива.

Да, изобщо не си налагаше по концерти старите хитове. Добре, че и там имаше късмет и сами си се наложиха.

Много яко изглежда в клипа. Т'ва и е един от най-добрите проекти. Т'ва голям хит ли е било ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

беше време Пресовите да почнете да ги пляскате през лицата с факти и клипчета, че вече ми е писнало да им чета недоказаните конспирации за плейбека на Преслава, за тропането с крак и други недоказани и преиначени легенди.

 

Преслава е една от броящите се на пръсти, които пеят на живо по концертите на Планета Пайнер. И от участия има много клипове на които пее на живо. Не знам дали всичко или само чуждите песни, но пее на живо. Обаче сега си пуснах Фики и Галена от концерта в Пловдив - пълен плейбек на баладата на Изневериш ли ми... Това е песен за живо пеене... Ако са сложили от Пайнер плейбека върху живото им пеене, още по жалки и неможещи изглежддат. Така че подръжниците на Галенче да се срамуват,а не много да лаят

Аз когато съм имала време съм им давала доказателства,че простотията с плейбека не е вярна,но конкретно лелката не се е спряла и интересно точно тези мои постове пропуска.Имам един пост в предишна тема на Попфолк скандалите,който е доста подробен и подкрепен с клипове.

Иначе Фики и Галена пяха на плейбек на концерта,Фики и Пате-то изпя на плейбек,което много ме разочарова.

 

Голяма хвалба, пеела на живо веднъж в годината, една песен. А останалите 364 дни?

 

Иначе навреме се сетиха, това по повод официалното и отказване ли? Може от сега да вземе моделите от Деса, даже да си направят кръжок по плетки с нея и да гледат Кама по телевизора.

Някои , които толкова подкрепяш и един ден в годината на единствения концерт не пеят на живо.

Теорията ти за плейбека отдавна не върви,ставаш за смях.Всеки с най-прост клик в youtube може да види клипове,в които Преслава пее на живо.Никой от топ изпълнителите не пее 100% на живо,особено Емануела в последно време е на пълен плейбек ама не виждам да ревеш за нея.И отдавна съм писала и давала доказателства за живото пеене по участия това,че ти удобно ги пропускаш не ме засяга.

 

 

Няма по-дразнещи фенове от Галошевите и Камелиевите в този форум.

 

Симеонова,имам нова любимка вече!

Коя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление чета без усилие и като видя няколко думи, особено ако не са свързани в особено сложно изречение, ги прочитам, без да видя кой е авторът. Едва ли ще разбереш за какво говоря, но имай предвид, че при много хора е така. А репликата ти е гнусна без значение по чий адрес е написана - твоята любимка също е била "надута" от някой, майка ти също, за да те роди. Супер отвратителна реплика за най-естественото и може би хубаво нещо, което може да се случи на една жена :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Неприязънта между Blueberry & Slavatore VS stereoto_ не е от вчера и е една от най-интересните сюжетни линии в този форум. :3fdb8960598fa63e:

 

Пресилено реагираш според мен. Знаеш, че тук всички фолк певици биват разчекнати и унижавани денонощно. Свикнали сме отдавна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неприязънта между Blueberry & Slavatore VS stereoto_ не е от вчера и е една от най-интересните сюжетни линии в този форум. :3fdb8960598fa63e:

 

Пресилено реагираш според мен. Знаеш, че тук всички фолк певици биват разчекнати и унижавани денонощно. Свикнали сме отдавна.

Без да те разчекнат, няма как да те надуят, това е ясно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз когато съм имала време съм им давала доказателства,че простотията с плейбека не е вярна,но конкретно лелката не се е спряла и интересно точно тези мои постове пропуска.Имам един пост в предишна тема на Попфолк скандалите,който е доста подробен и подкрепен с клипове.

Иначе Фики и Галена пяха на плейбек на концерта,Фики и Пате-то изпя на плейбек,което много ме разочарова.

Някои , които толкова подкрепяш и един ден в годината на единствения концерт не пеят на живо.

Теорията ти за плейбека отдавна не върви,ставаш за смях.Всеки с най-прост клик в youtube може да види клипове,в които Преслава пее на живо.Никой от топ изпълнителите не пее 100% на живо,особено Емануела в последно време е на пълен плейбек ама не виждам да ревеш за нея.И отдавна съм писала и давала доказателства за живото пеене по участия това,че ти удобно ги пропускаш не ме засяга.

Коя?

Емануела е последна дупка на кавала, нито има претенциите на Преса как имала глас или била на върха. И е световно известна с плейбека си.

 

За смях ставаш само ти, да сравняваш Емануела с Преслава. И да, естествено, че ще подминавам клипчетата от по 2 минути, в които Преса на живо, при условия, че има такива, в които по 45 минути и нагоре само разнася микрофон по сцената.

 

Но виждам, че не изневерява на стила си, и пее чужди песни по участия. Нали имаше хитове уж тая жена, защо не радва феновете си с тях, ми пее на Софка, на Милко, на Наско?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е последна дупка на кавала, нито има претенциите на Преса как имала глас или била на върха. И е световно известна с плейбека си.

 

За смях ставаш само ти, да сравняваш Емануела с Преслава. И да, естествено, че ще подминавам клипчетата от по 2 минути, в които Преса на живо, при условия, че има такива, в които по 45 минути и нагоре само разнася микрофон по сцената.

 

Но виждам, че не изневерява на стила си, и пее чужди песни по участия. Нали имаше хитове уж тая жена, защо не радва феновете си с тях, ми пее на Софка, на Милко, на Наско?

Защо ли не пее свои песни ? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър избор,тя ми е най-поносима от трите тийн идоли(Дара,Гери-Никол),изглежда земна и забавна.А и пее много добре :3fdb8960598fa63e:

Сега като съм по-свободен ще почна да гледам и Следвай ме,тъкмо да се радвам на един мой crush. :3fdb8960598fa63e: Приятелят на Тита не бил грозен между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, но да беше само това причината сигурно досега щеше да се сдобрят, особено в такива емоционални моменти които и двете са ги чакали толкова години и са мечтали да станат майки един ден. Просто ми е странно. Галена не ми се струва като човек който трудно прощава.

Няма за какво друго да е. Откакто Пайнера спря наградите, не пропуска да ги спомене във всяко нейно интервю, и разбира се изтъква колко е по-"различна" от останалите. В последните години Галена се превърна в злобна и надута кариеристка. В средите говорят че е най-голямата интригантка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като съм по-свободен ще почна да гледам и Следвай ме,тъкмо да се радвам на един мой crush. :3fdb8960598fa63e: Приятелят на Тита не бил грозен между другото.

:D :D Гледал ли си я в шоуто на Дани Петканов?Беше направила уникална бобърска физиономия,с която трябваше да го разсмее :1000 (29):

Какво мислиш за тази песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защо записва песни изобщо, като има толкова чужди хитове, които може да изпее

 

Гледам има материал за цяло участие ...

Обичайна практика по участия,която много изпълнители използват.

Хората , на които пее песните нямат против(освен Луна) , така че не виждам нищо нередно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D :D Гледал ли си я в шоуто на Дани Петканов?Беше направила уникална бобърска физиономия,с която трябваше да го разсмее :1000 (29):

Какво мислиш за тази песен?

Не,този прилича на кон и ми е много противен.Дори Мегз не гледах там. Става,не ми е от най-любимите на Андра ама не ме и дразни,виж тук какъв клип са й монтирали:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайна практика по участия,която много изпълнители използват.

Хората , на които пее песните нямат против(освен Луна) , така че не виждам нищо нередно.

Не съм се и съмнявал. Особено щом е Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма за какво друго да е. Откакто Пайнера спря наградите, не пропуска да ги спомене във всяко нейно интервю, и разбира се изтъква колко е по-"различна" от останалите. В последните години Галена се превърна в злобна и надута кариеристка. В средите говорят че е най-голямата интригантка.

:roll1:

В кои среди? В тези, които колежките на Галя сипят хвалебствия за нея по интервюта и точно обратното за Преслава? Емилия не беше ли намекнала, че Преси тропала с крак на Димитров за награди в едно интервю в Сигнал? Ама сигурно и тя много й завижда и затова така. :1000 (29):

Това като коментарът ти, че Галя завиждала на Преслава за "Певица на 2015". Сигурно за мегахитовете на Пресли от същата година е завиждала тогава. А защо не мислите малко логично. Емилия, за да го каже това за тропането с крак при шефа, нали се сещате,че това е стигнало и до други от фирмата. Включително и до Галя. В един момент Преслава в интервю казва, че това е годината на Галя и накрая се окичва с приза, а през това време в средите се говори,че тропала с крак за същата награда. Ти няма ли да си помислиш, че дружката ти е лицемерка и заблуждава хората с интервюта, за да си кажат "ей, колко е мила и добра Преси" ? А не е единичен случай интервю на Преслава, в което казва,че годината е на Галена, а тя взима приза. Лесно е да се каже,че някой просто завижда или злобее,че Пресли пак вдига незаслужено приза. Обаче достатъчно неща са излезли от кухнята, за да си навърже човек нещата.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралиците на чалгата! :Vishenka_05:

Анелия много добре реагира , когато падна на сцената

 

Не,този прилича на кон и ми е много противен.Дори Мегз не гледах там. Става,не ми е от най-любимите на Андра ама не ме и дразни,виж тук какъв клип са й монтирали:

Все си представям тази песен с клип в стил "Употребена" (с Анелия и Андреа) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...