Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо се изкарва , че само Камелия са поканили за 2ра поредна година в Гласът на България след като и другите са същите от миналата година?

(Роско @ 25. March. 2018 г. - 00:01)

Лейди Преслава tongue.gif biggrin.gif

 

https://www.facebook.com/rosendimitroff/vid...11507841278598/

 

Роско @ 22. March. 2018 г. - 15:32)

Преслава от снощи :

https://www.facebook.com/rosendimitroff/vid...11506519485554/

 

:1000 (19):

 

беше време Пресовите да почнете да ги пляскате през лицата с факти и клипчета, че вече ми е писнало да им чета недоказаните конспирации за плейбека на Преслава, за тропането с крак и други недоказани и преиначени легенди.

 

Преслава е една от броящите се на пръсти, които пеят на живо по концертите на Планета Пайнер. И от участия има много клипове на които пее на живо. Не знам дали всичко или само чуждите песни, но пее на живо. Обаче сега си пуснах Фики и Галена от концерта в Пловдив - пълен плейбек на баладата на Изневериш ли ми... Това е песен за живо пеене... Ако са сложили от Пайнер плейбека върху живото им пеене, още по жалки и неможещи изглежддат. Така че подръжниците на Галенче да се срамуват,а не много да лаят

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Камелия, и Андреа имат много крадени моменти във визия и клип от Карлеуша, доста ги вдъхновяваше по едно време. Но като цяло и двете си имат лични заслуги и идеи, доста са инвестирали във визуален аспект, с което са компенсирали липсата на кой знае какви гласови данни. От двете определено Камелия ще остане във времето - първо, има по-дълга кариера, съумя да си отгледа 3-4 песни, има усет за бизнес и маркетинг, хитра е, има някакъв магнетизъм, урежда си участия, натрупала си е капитали.

При Андреа също имаше силни моменти - Кости периода, двамата наложиха една нова вълна в звученето - доста модерна, пробиви навън, макар и да си е плащала. Въобще силно амбициозни са и двете, но имат много различен тип кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

беше време Пресовите да почнете да ги пляскате през лицата с факти и клипчета, че вече ми е писнало да им чета недоказаните конспирации за плейбека на Преслава, за тропането с крак и други недоказани и преиначени легенди.

 

Преслава е една от броящите се на пръсти, които пеят на живо по концертите на Планета Пайнер. И от участия има много клипове на които пее на живо. Не знам дали всичко или само чуждите песни, но пее на живо. Обаче сега си пуснах Фики и Галена от концерта в Пловдив - пълен плейбек на баладата на Изневериш ли ми... Това е песен за живо пеене... Ако са сложили от Пайнер плейбека върху живото им пеене, още по жалки и неможещи изглежддат. Така че подръжниците на Галенче да се срамуват,а не много да лаят

 

Голяма хвалба, пеела на живо веднъж в годината, една песен. А останалите 364 дни?

 

Иначе навреме се сетиха, това по повод официалното и отказване ли? Може от сега да вземе моделите от Деса, даже да си направят кръжок по плетки с нея и да гледат Кама по телевизора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вярно.

 

2012 имаше нещо като истерийка по Галена след "Спри ме" и "Пак ли". Не можеше да свакса да гостува на всички заведения, които я канеха, в някои я канеха всяка седмица и въпреки това оставаха хора, които не могат да влязат от прекалено много желаещи.

Може. Беше сила след Пак ли. Но тя и вакарелския арлекин имаше такъв пик през 2011-2014. Дори Константин затова е искал дует с нея като шеф на Плаза.

 

Вакарелската Ася е по омаловажавана и Андреа като успехи в този форум. Не е ок да се пропуска навсякъде, за да се бичат пайнерските пачавУри... Дори Андреа през 2012 каза, че най се кефи на продукцията на Алисия последните години. Ася е вакарелска бясна сила. По нищо не отстъпва на Пайнерките. Дори май е единствената, която е извадила селото от себе си и има маниер и по клипове и по участия на западна звезда. Докато Галче по клипове и фотоси - звезда, а по интервюта и концерти - като лалугер се оглежда :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма хвалба, пеела на живо веднъж в годината, една песен. А останалите 364 дни?

 

Иначе навреме се сетиха, това по повод официалното и отказване ли? Може от сега да вземе моделите от Деса, даже да си направят кръжок по плетки с нея и да гледат Кама по телевизора.

 

 

Деса отдавна спечели като ментор въпросното предаване, че да има интерес към него... Кама се е надъхала обаче да го печели. Тя сама си каза... Пак по стъпките на Деса ще върви с бастуна бабето...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Галче по клипове и фотоси - звезда, а по интервюта и концерти - като лалугер се оглежда :3fdb8960598fa63e:

 

 

Според мен Галена се притеснява по интервюта и когато е пред голяма аудитория. Не си обяснявам с друго неадекватността й. Чак ме е дразнила на моменти. Изглежда тъпа, а не е. Тъп човек няма как да има усета и нюха да набара такива песни и да направи така, че медиите и колегите да го обявяват за номер 1 в държавата. Вчера Айсберга пусна този клип:

 

 

Още в началото се почва с лапсуси и малоумия:

 

- Е, винаги ме посрещате то-то-толкова топло, благодаря ви е от сърце

 

- Не пак, а отново се виждаме тая вечер. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пак, а отново си е класически лаф. Какво като го ползва Галена. И аз го ползвам. Браво на жената. Повече са го ползва оттук насетне!

 

Малоумно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Глорчето тук е на 34, т.е. почти на годините на Анелия, Галена и Преслава сега - помня, че нея всички я приемаха за дърта и досадна нафталинена лелка, а трите коври днес се приемат наравно с тийн идолите.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво. Посипваме си главата с пепел и повече няма да го ползваме.

 

Извинявай, ако съм засегнал новия ти форумен приятел с коментара си "Малоумно е", надявам се да не съм.

 

Знам, че е това е лаф, но е лаф, в който няма грам смисъл. От звезди, които се водят номер 1 в държавата, би следвало да се очаква едно по-високо ниво, а на ретро улични лафове, били модерни преди 20 години сред подрастващите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена на концертна сцена като цяло е слаба. Не винаги, но в много случай нещата не са се получавали.

Ето тук например ''Пантера'' беше жесток хит а приема е на супер слаб.

Да не говорим, че веднъж не показаха публиката.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Глорчето тук е на 34, т.е. почти на годините на Анелия, Галена и Преслава сега - помня, че нея всички я приемаха за дърта и досадна нафталинена лелка, а трите коври днес се приемат наравно с тийн идолите.

 

Глория я приемат за дърта още от 25-годишна. Още тогава - 1998, й дадоха награда за цялостно творчество, а беше едва 5 година на сцената. Просто тя има дълта кариера, сериозно излъчване, заради това някои хора я считат за "баба Гло", което е изключително малоумно.

Не знам за дърта и досадна нафталинена лелка - може да е и от по-сериозните песни и послания, но изглежда уникално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена на концертна сцена като цяло е слаба. Не винаги, но в много случай нещата не са се получавали.

Ето тук например ''Пантера'' беше жесток хит а приема е на супер слаб.

Да не говорим, че веднъж не показаха публиката.

Галена я признавам само на два концерта - когато пяха "Кой" - единия път на рождения ден на Планета в края на 2013 и след това на Наградите, където беше с червено боди - това бяха и двата пъти, когато категорично беше най-добра за вечерта, респ. над Преслава. В останалите случаи е катастрофа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Галена се притеснява по интервюта и когато е пред голяма аудитория. Не си обяснявам с друго неадекватността й. Чак ме е дразнила на моменти. Изглежда тъпа, а не е. Тъп човек няма как да има усета и нюха да набара такива песни и да направи така, че медиите и колегите да го обявяват за номер 1 в държавата. Вчера Айсберга пусна този клип:

На концерти и интервюта просто имаш шанса да видиш реално кой какъв е. За тва и са измислени - да се докоснеш колкото е възможно до дадения изпълнител. А Галена че е страшно тъпо парче не е тайна за никого. Нюха за всичко което е днес е благодарение на средтсва от Галин и добрия екип с който работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория я приемат за дърта още от 25-годишна. Още тогава - 1998, й дадоха награда за цялостно творчество, а беше едва 5 година на сцената. Просто тя има дълта кариера, сериозно излъчване, заради това някои хора я считат за "баба Гло", което е изключително малоумно.

 

Хубаво. Посипваме си главата с пепел и спираме да я считаме за дърта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ако съм засегнал новия ти форумен приятел с коментара си "Малоумно е", надявам се да не съм.

 

Знам, че е това е лаф, но е лаф, в който няма грам смисъл. От звезди, които се водят номер 1 в държавата, би следвало да се очаква едно по-високо ниво, а на ретро улични лафове, били модерни преди 20 години сред подрастващите.

 

Аз не съм се засягал, на мен ми е ясно, че лафовете ми са си тъпички.

 

По ми е интересно какви високи очаквания имаш към звездите в жанра. На мен лично ми харесват тъпите мохабети или откровените изцепки "Да ти забия един шЪмар", "Елементарници" и "Да не ми е сестра". За всеки случай, по-добре отколкото да се правят на псевдоморалистки със заучени кухи фрази, които вероятно са зубрени наизуст за да видим колко са елитни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Ивана хем е по-стара, хем имаше повече вид на лелка тогава с дългите рокли и едрата фигура, но нея сякаш я приемаха по-ведро и не така консервативно. Не си го обяснявам, не знам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена я признавам само на два концерта - когато пяха "Кой" - единия път на рождения ден на Планета в края на 2013 и след това на Наградите, където беше с червено боди - това бяха и двата пъти, когато категорично беше най-добра за вечерта, респ. над Преслава. В останалите случаи е катастрофа.

Абсолютно.

Т'ва беше жесток хит а виж какъв потресаващ припев. Даже като пуска публиката виж как е пипано за да се чуват по-силно.

Но нека сме искрени, само две изпълнителки умеят да контролират публиката и т'ва са Преслава и Камелия. Ивана със старите песни също. Помня на един концерт където Преслава пя ''Помощ'' и сигурно се прие по-добре от 95% от песните пяти там. Преслава знае кога и какво да каже, кога да пусне публиката и дори как да се държи на сцената. За толкова години на сцената има само едно ужасно изпълнение и т'ва е като пя ''Скоро'', ''Режим'' и дуета с Анелия. На този концерт Галена я разби с ''Кой''. Виж с ''Дай ми'' се изложи. Тогава даже и феновете я критикуваха, но си взе поука.

Виж какъв прием и какво чудо. Деца на по 10-12 години пеят песента. Между другото, к'во друго се пя на този концерт ? Изобщо не се сещам за него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм се засягал, на мен ми е ясно, че лафовете ми са си тъпички.

 

По ми е интересно какви високи очаквания имаш към звездите в жанра. На мен лично ми харесват тъпите мохабети или откровените изцепки "Да ти забия един шЪмар", "Елементарници" и "Да не ми е сестра". За всеки случай, по-добре отколкото да се правят на псевдоморалистки със заучени кухи фрази, които вероятно са зубрени наизуст за да видим колко са елитни.

 

Така е, съгласен съм за "Да ти забия един шЪмар", "На майка ти путката" и т.н. И аз съм им се кефел. Но Галена имам чувството, че се напъва прекалено много, не знам просто ми звучи тъпо, като почне да се прави на интересна, неестествено някак. Лично мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво. Посипваме си главата с пепел и спираме да я считаме за дърта. :3fdb8960598fa63e:

Ми малоумно е да те наричат от 25-годишна "дърта". Проблемът е явно, че не се лигави като някои. :whistling: Но българинът си харесва открай време цицорести, сладникави, нискостеблени, лековати жени, които да може да пощипва и с които има мокри сънища. Глория ги отблъсква, щото е властна. Стъписва хората, респектира ги. Въпрос на излъчване. Това не значи, че е изрод. Просто трудно се общува с нея. Трябва да стъпваш на пръсти, което е за хора с железни нерви или по-сервилни такива.

 

Колкото до Галена - има разлика между хитрост и интелект. Не е никак тъпа, простовата е. Не ми се вярва само от притеснение по интервюта да е. Просто беден речник. Иначе си владее кариерата, има нюх. Това е съвсем отделно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.

Т'ва беше жесток хит а виж какъв потресаващ припев. Даже като пуска публиката виж как е пипано за да се чуват по-силно.

Но нека сме искрени, само две изпълнителки умеят да контролират публиката и т'ва са Преслава и Камелия. Ивана със старите песни също. Помня на един концерт където Преслава пя ''Помощ'' и сигурно се прие по-добре от 95% от песните пяти там. Преслава знае кога и какво да каже, кога да пусне публиката и дори как да се държи на сцената. За толкова години на сцената има само едно ужасно изпълнение и т'ва е като пя ''Скоро'', ''Режим'' и дуета с Анелия. На този концерт Галена я разби с ''Кой''. Виж с ''Дай ми'' се изложи. Тогава даже и феновете я критикуваха, но си взе поука.

Виж какъв прием и какво чудо. Деца на по 10-12 години пеят песента. Между другото, к'во друго се пя на този концерт ? Изобщо не се сещам за него.

Това, което даваш с Ивана е този слабия прием на Преслава със "Скоро" - мясаше на прилеп, една руса и кокалеста, 40 кг с мокри дрехи и слаб глас - ужасна!

И аз не помня много от този концерт, сещам се че Цура Янева пя "Без думи" и "За господина" с една тясна черна рокля и имаше холограма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...