Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В тая чалга ще открият ли нов композитор, име или нова идея близките 100 години? Пълна скука, явно таргета си е 12-18.

Съгласен съм, никога нуждата от нови екипи не е била толкова очеизвадна. И не говоря за това да подражават на другия жанр, а наистина да е в стилистиката на поп фолка, но нещо различн от от Пашев, Оцко, Ганев и останалите, които скоро и на една ръка ще мога да ги преброя. Не коментирам съавторството на текстописци, никак не работи положително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя и Преса яко се бият и в няколко категории за десетилетието. :1000 (29):

Гласувайте, че скоро затваряме темата и ще обявим отличените със специални графики, които феновете да могат да си сложат като подписи! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя и Преса яко се бият и в няколко категории за десетилетието. :1000 (29):

Гласувайте, че скоро затваряме темата и ще обявим отличените със специални графики, които феновете да могат да си сложат като подписи! :1000 (30):

Не остана къде да намърдам Десунката. :confused: Трябваше да има повече категории... айде на другото десетилетие пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не остана къде да намърдам Десунката. :confused: Трябваше да има повече категории... айде на другото десетилетие пак. :1000 (29):
Живи и здрави! :Vishenka_05:

Резултатите са изключително близки и всеки глас е от значение!

Зачела съм всички вотове, без този на Маккони, който има 2 поста във форума... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живи и здрави! :Vishenka_05:

Резултатите са изключително близки и всеки глас е от значение!

Зачела съм всички вотове, без този на Маккони, който има 2 поста във форума... :3fdb8960598fa63e:

Как се движи Камс продаккшън ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като я гледам, май ще отнесе две награди женицата. :whistling:

Малко са й, исках текста да е за нея. Ама така, като гледам ще го грабне Анче. Не че не заслужава и нейния текст е велик, но е друга тематика.

Аз харесвам текстове с повече метафори, повече като поезия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко са й, исках текста да е за нея. Ама така, като гледам ще го грабне Анче. Не че не заслужава и нейния текст е велик, но е друга тематика.

Аз харесвам текстове с повече метафори, повече като поезия...

Ако Кама е сред призьорите, да си сложиш специалната графика! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обезателно, кога ще излизат резултатите, викаш ?
В последния момент винаги има вот, да не вземе Галена да отмъкне секс символа от Камче? :3fdb8960598fa63e:

В неделя ще обявяваме победителите!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последния момент винаги има вот, да не вземе Галена да отмъкне секс символа от Камче? :3fdb8960598fa63e:

В неделя ще обявяваме победителите!

Пресови ще подкрепят Камс :whistling:

Но и Галена да вземе няма да ме е яд ;)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...