Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не си проклинал само Слави. Или си с къса памет? Някой те ядосва - и ти го кълнеш, а после се молиш на Бога... :1000 (29): И ти коментираш кой с каква психика бил... Че мен ти си ме ядосвал едно 6-7 пъти. Да си прочел клетви и пожелания да ти се случи нещо?

И нека ти припомня, че ти беше един от хората, които бяха написали да остана, на което Стела се възмути.

Но не се надявай, де - ново напускане няма да има, тъй като не бих доставила такова удоволствие на трима човека.

 

А след като си толкова вярващ и се молиш да ти простят клетвите, я да те поздравя:

 

 

Да, и си заставам зад думите - искам да останеш. Всеки по-жив потребител е полезен за форума и го раздвижва. Но ти сама ще направиш така, че пак да напуснеш, ако продължаваш по същия начин. Случи се вече веднъж. Прекалено навътре взимаш всяко мнение, различно от твоето, цитираш и почваш със заядливи полемики. Това ще те натовари отново.

 

Благодаря за поздрава, много хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Садо мазо

 

По принцип намирам това прекалено повърхностно и лековато определение, с морално обидна конотация, но най-грубо казно, да. Точно затова дадох линк, където е разяснено малко по-подробно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип намирам това прекалено повърхностно и лековато определение, с морално обидна конотация, но най-грубо казно, да. Точно затова дадох линк, където е разяснено малко по-подробно. :)

Да,видях,просто отговорих веднага като видях поста на Стела и нямах време да търся линкове,но нали все пак трябва да сме интелЕгентни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да не се прави по куп причини, нямащи нищо общо с техническите, а свързани основно с авторски права и тем подобни. Като цяло, опцията изглежда на чисто техническо ниво, налична без особени проблеми. Може би.

Дори и евентуално някой ден тази опция да стане достъпна... сериозно ли трябва да се надяваме, че Митко би се 'разбрал' с една напускаща Галена, за да й запази гледанията? :1000 (29): Той още като чуе, че тя ще напуска ще се обади да й изтрият милионите и оттам нататък човек като потърси 'Галена' в YouTube ще попадне на клипове, които нямат и 1 милион + песента с Ackent.

Реално тези песни се водят собственост на Пайнер и няма логика той да иска да й предоставя правата, за да си ги слага в нейн канал след като му е избягала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ми кажеш нещо, можеш да го направиш директно!

Ако ли не, днес не си възхвалявала Яна, я вземи напиши как мачка с новата бозица... Иначе все едно не си била във форума. :girl_witch:

Не може, не й стиска.

Някой хора обичат да говорят индиректно или по лични чатове... не го ли разбра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме замесвай ако може
Не може. Не смяташ ли, че ти първа ме намеси?

 

 

Съмнявам се поста на Янева да е бил само ебавка, защото Галена наистина води Преслава в една от посочените категории там. Няма да кажа коя.
Сън не спя да мисля как да бутна Галя пред Преса... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, и аз това се чудих дали да не го напиша на Фокси вчера. Как Галена ще напусне след като продукцията й автоматично ще изчезне от YouTube? На Андреа поне най-гледаните й клипове бяха в канала на Кости и милионите останаха.

И Галена, между другото, може вече да е надминала 150 милиона. Тя само от най-големите си хитове има над 100, а като добавим останалите става страшно... :D

Трябва да вземем някой път да преброим кой изпълнител колко има в стрийминг ерата и да направим класация, тъй и тъй трябва да раздвижваме форума, за да не заспи отново. :D

Края на лятото бяха 250 милиона. Сега са поне 300. Мачка си!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може, не й стиска.

Някой хора обичат да говорят индиректно или по лични чатове... не го ли разбра?

Как беше:

"Бели дрехи носим ние на гръб, другите да не разберат - какви сме..." :whistling:

 

Видя ли от един твой шеговит въпрос "как върви Камс продакшън" какъв проблем стана...

 

 

Края на лятото бяха 250 милиона. Сега са поне 300. Мачка си!
Понеже, нали аз обявявам резултатите за десетилетието, там също мачка! :girl_cry2:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Края на лятото бяха 250 милиона. Сега са поне 300. Мачка си!

Не предполагах, че е скочила чак толкова... :helpsmilie: Но тя от доста време е най-гледаната Бг жена там, така че това не трябва да е изненада. Все пак, както казах, само най-големите й хитове в стрийминг ерата- "Кой", "Хавана тропикана", "Пантера", "В твоите очи" и "Пей сърце" заедно правят над 100. Супер сила си е Галена, никакво напускане няма да има при нея, особено пък сега, когато цялостната гледаемост в чалгата спада все повече и ще й е по-трудно с нейн малък канал да направи нещо на нивото на предните големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и евентуално някой ден тази опция да стане достъпна... сериозно ли трябва да се надяваме, че Митко би се 'разбрал' с една напускаща Галена, за да й запази гледанията? :1000 (29): Той още като чуе, че тя ще напуска ще се обади да й изтрият милионите и оттам нататък човек като потърси 'Галена' в YouTube ще попадне на клипове, които нямат и 1 милион + някой и друг чуждестранен проект с повечко гледаемост.

Реално тези песни се водят собственост на Пайнер и няма логика той да иска да й предоставя правата, за да си ги слага в нейн канал след като му е избягала.

 

Честно казано, размишлявам хипотетично. В тази рамка, не е невъзможно Галена и Митьо да се разберат :)

 

Практически погледнато, Галя може и да не напусне в крайна сметка. Митака със сигурност вече ще да е много по склонен на всякакви компромиси за да не изпусне още една златна кокошка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

@Kondomcho, поздравяваме ли хора с тая песен? :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Аз не се сещам кой да поздравя с нея. Ти явно имаш някой предвид. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как беше:

"Бели дрехи носим ние на гръб, другите да не разберат - какви сме..." :whistling:

 

Видя ли от един твой шеговит въпрос "как върви Камс продакшън" какъв проблем стана...

Понеже, нали аз обявявам резултатите за десетилетието, там също мачка! :girl_cry2:

Аз ли излязох ябълката на раздора?

Съжалявам за което....

Немога да разбере каква е драмата, като всеки може да влезе и да преброи гласовете. Ще кажеш, че е анонимно всичко, че трябва да се пази в такава тайна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Аз не се сещам кой да поздравя с нея. Ти явно имаш някой предвид. :3fdb8960598fa63e:

 

Имам.. :girl_witch: Някой с огромно его може би1000%20(20).gif

 

Ай стигате, че тая боза ша се наложи да ми хареса от толкоз въртене. :)

 

На мига пускаме "Като ти затворят кръчмити"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може. Не смяташ ли, че ти първа ме намеси?

Сън не спя да мисля как да бутна Галя пред Преса... :mf_surrender:

Да но ти разбра нещата по твоя си начин. Защо винаги се засягаш ако някой има мнение различно от твоето? Това не е захапване към теб. Трябва да уважаваме различното мнение и да умеем да приемаме критика.. така живота е много по-лесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли излязох ябълката на раздора?

Съжалявам за което....

Немога да разбере каква е драмата, като всеки може да влезе и да преброи гласовете. Ще кажеш, че е анонимно всичко, че трябва да се пази в такава тайна.

Не, по-скоро ще кажеш, че са очаквали секс символ да е Емануела или Андреа. Голяма тайна разкрих, направо съм за кладата! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Един от ужасите, които трябваше да понеса от Калудка! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилен отговор. "Като ни затворят кръчмите" е голяма панацея :)

 

Изправяме ли се на крака, когато чуем отнякъде хита на императрицата?

Трябва да се отдаде почит на новият химн на Република Българи! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...