Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като не са важни, какво караш хората да й броят гласовете?

От девет кладенеца вода ще донесеш, ама няма да паднеш по гръб. Кажи си, че не ти е приятна и се заяждаш.

Каква зодия си немога да разбера? Да не си близнаци?

Аман !

Не позна. Аман е когато натрисащата Ивана във всяка възможна тема, кога със повод и доста по-често без, недоволства как сме полютирали Яница в Скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като не са важни, какво караш хората да й броят гласовете?

От девет кладенеца вода ще донесеш, ама няма да паднеш по гръб. Кажи си, че не ти е приятна и се заяждаш.

Каква зодия си немога да разбера? Да не си близнаци?

Аман !

Самата Янева си каза който не е съгласен да преброи гласовете. Тогава не беше проблем. И да, не ми е най-приятния човек на света, признавам си. Много неща в нея не ми харесват, но това не значи че искам да напуска форума и не мога да водя дискусия с нея тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не позна. Аман е когато натрисащата Ивана във всяка възможна тема, кога със повод и доста по-често без, се оплава, че ние сме полютирали Яница в Скандалите.
Нали не се интересуваш от мен? Играта на "безразличен съм" приключи ли? Много бързо се отказа!

 

Ивана е легенда на жанра! Яна е просто един пъпчив гном, реплика на Мара, която успя да се намърда в нишата "фетиши", за да види кариера след 10 години неуспешни опити!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към момента Преслава е най-известната и влиятелна певица в попфолка. Никой не може да и вземе това. На нея не са и нужни постоянни реновации, защото е обична такава каквато е. Не случайно всички в индустрията и завиждат, купуват и дислайкове и прочие. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Янева си каза който не е съгласен да преброи гласовете. Тогава не беше проблем. И да, не ми е най-приятния човек на света, признавам си. Много неща в нея не ми харесват, но това не значи че искам да напуска форума и не мога да водя дискусия с нея тук.
Ти не водиш дискусии. Твоите постове се състоят предимно от по изречение - две, кой кого мачкал, да възхваляваме някоя нова боза или да се съгласим с приятелчетата. Другите са някакви опити за недомлъвки по адрес на "не най-приятния човек на света"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Козирог е. С Асцендент Риби. :aj:

 

Трудничко......

Самата Янева си каза който не е съгласен да преброи гласовете. Тогава не беше проблем. И да, не ми е най-приятния човек на света, признавам си. Много неща в нея не ми харесват, но това не значи че искам да напуска форума и не мога да водя дискусия с нея тук.

Радвам се, че изплю камъчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всичко е точно. Имам право на мнение за това кой да харесвам и кой не.
Но не и да не наказваш хора, които използват обидни думи по адрес на неприятната ти!

Все пак, все още си глобален модератор, макар да твърдеше, че ще се отказваш! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не и да не наказваш хора, които използват обидни думи по адрес на неприятната ти!

Все пак, все още си глобален модератор, макар да твърдеше, че ще се отказваш! :3fdb8960598fa63e:

Ми както ти твърдеше че напускаш, но се завърна, така и аз си промених мнението си. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми както ти твърдеше че напускаш, но се завърна, така и аз си промених мнението си. :1000 (30):
Моето завръщане вече го изкоментирахте!

И правилата ли си променила? Не видях да си наказала двамата с обидите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето завръщане вече го изкоментирахте!

И правилата ли си променила? Не видях да си наказала двамата с обидите?

 

Наказа ме, имам проценти.

 

За подигравки със здравословни проблеми банът е две седмици междудругото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наказа ме, имам проценти.

 

За подигравки със здравословни проблеми банът е две седмици междудругото.

Написах му да не се мъчи с тревоги, за да не се задълбочи въпросния проблем. Никъде няма квалификации - ти си такъв/ онакъв! :3fdb8960598fa63e:

Голям зор да ме баннат!

 

Я да натрапя малко Ивана, специално за моето копие Докето, което реши да вземе темата ми и идеите ми, за да дава за оценка песни, които публиката мноооого преди Рамания е оценила с отличен! Стелето, разбира се, я е качила във важни, а докато той си почива, тя я модерира и слага песни...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, всичко е точно. Имам право на мнение за това кой да харесвам и кой не.

 

О, не.

Да харесваш императрицата е задължително.

Преси също, защото от 20 години е най-харесваната и обичана в света.

За Ивана е пожелание, но е препоръчително.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах му да не се мъчи с тревоги, за да не се задълбочи въпросния проблем. Никъде няма квалификации - ти такъв/ онакъв! :3fdb8960598fa63e:

 

Смисълът беше друг. Тия неща ги решава Стела.

 

И аз ти написах "простачка" от загриженост да не станеш такава, иначе много те обичаммммммм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, не.

Да харесваш императрицата е задължително.

Преси също, защото от 20 години е най-харесваната и обичана в света.

За Ивана е пожелание, но е препоръчително.

:Vishenka_05:

 

Харесването на Ивана май е напът да стане диагноза.

 

Опа, дали не влязох в графата 2 седмичен бан? Или трябва по-директно да квалифицирам кой - такъв и кой - онакъв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смисълът беше друг. Тия неща ги решава Стела.

 

И аз ти написах "простачка" от загриженост да не станеш такава, иначе много те обичаммммммм.

Не, ти ме квалифицира като такава! Но не бих се учудила след 5 дена и да ме заобичаш! Очевидна фурнаджийска лопата си... :3fdb8960598fa63e:

 

Тази вечер съм яхнала метлата... :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, не.

Да харесваш императрицата е задължително.

Преси също, защото от 20 години е най-харесваната и обичана в света.

За Ивана е пожелание, но е препоръчително.

:Vishenka_05:

Че аз харесвам Императрицата! :Vishenka_05:

И Преси харесвам. И Ивана същооооо :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесването на Ивана май е напът да стане диагноза.

 

Опа, дали не влязох в графата 2 седмичен бан? Или трябва по-директно да квалифицирам кой - такъв и кой - онакъв?

Не се бой. Ти си по клетвите и желанията да умрем в кофите...

Не че получи бан за което... Имунизиран си, все пак модераторът търси с директен въпрос мнението ти за нея! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидна фурнаджийска лопата си... :3fdb8960598fa63e:

 

А ето сега и квалификация от теб, която аз приемам за обидна, понеже това не отговаря на истината. Моля потребителката да бъде наказана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ето сега и квалификация от теб, която аз приемам за обидна, понеже това не отговаря на истината. Моля потребителката да бъде наказана!

 

 

 

Каква ми е лошичка и злобна, обичам като се прави на такава :1000 (29):

Като мен тази вечер. Тук ли се хилеше на Татяна за чаршафа?

 

А дали само се прави на такава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...