Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Годината не е 2008, когато Галена духа в ефир и Камелия обяснява вместо нея, че това не е толкова лошо нещо и всички са лапали пишки. Днес се намираме във време, когото всичко е достъпно от телефона, само ти трябва wi-fi или безкраен мобилен интернет. Просто си седиш в кревата, цъкваш на телефона и новините те заливат като ураган. Всеки има мнение, всеки има версия, всеки има решение на проблема, какъвто и да е той. Преди 10 години когато Галена духаше на един вече никому неизвестен манекен това бе в сферата на мечтите, но днес е реалност. Какво искам да кажа? - ами, че Пайнер няма и 10% от онази тежест, която имаше преди 10 години. Продуцентът вече не е крайното решение за всичко. Вижте как Галена се одърви на Митака в последните 2 години и как за първи път тя не е наказвана. Това не е прецедент, а реално отчитане на пазарните реалности. Вижте кака смело Галена говори за пълната липса от нужда от награди. Този сегмент вече не е фактор в бизнеса. Тя може да си позволи да не бъде на церемонии и да не бъде награждавана, за да има истинска кариера. Галена е много близо до напускане на Пайнер, защото той вече не е онзи фактор, който има решаващо значение за успеха. Интернет го издуха както всички подобни посредници между звездите и хората. Сега условията поставят истинските звезди, а не продуцентите...

Митко Пайнера е изградил много успешна система за страх с триенето на клипове на напусналите. В случая Галена има над 100 милиона гледания сумарно от всичките и клипове. По мои наблюдения тя много държи на тях, и не мисля че разполага с нужния психически капацитет да се сбогува с тях завинаги. Склонен е и на най-различни мизерии но му се разминава заради влиянието му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Митко Пайнера е изградил много успешна система за страх с триенето на клипове на напусналите. В случая Галена има над 100 милиона гледания сумарно от всичките и клипове. По мои наблюдения тя много държи на тях, и не мисля че разполага с нужния психически капацитет да се сбогува с тях завинаги. Склонен е и на най-различни мизерии но му се разминава заради влиянието му.

 

Теоретично могат ли да се транферират клипове от един канал (примерно този на кокошарника) в друг (примерно нов, личен на Галена), със запазване на гледанията? Щото чак толкоз от ютуб не разбирам :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм безгрешен и не пледирам за подобно определение. Но не се подигравам със здравословните проблеми на хората. Това е тотално дъно. А непълнолетният вече е пълнотелен и сам е избрал семейството му да НЕ знае, че ме кефи. Личен избор.
Разнообразявайте малко с речника, че това "дъно" го продънихте вече, опитвайки се да "затапите" някого! :mf_surrender:

След като не пледираш, не критикувай и не давай определения, защото съм виждала твои съобщения изпълнени със закани, заплахи и клетви. За тъжния ти сексуален живот, описван подробно и колоритно, няма да отварям дума сега, тъй като съм заета да мисля как да пробутам някоя награда на Ивана или Камелия!

 

Та кое е дъното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митко Пайнера е изградил много успешна система за страх с триенето на клипове на напусналите. В случая Галена има над 100 милиона гледания сумарно от всичките и клипове. По мои наблюдения тя много държи на тях, и не мисля че разполага с нужния психически капацитет да се сбогува с тях завинаги. Склонен е и на най-различни мизерии но му се разминава заради влиянието му.

Именно, и аз това се чудих дали да не го напиша на Фокси вчера. Как Галена ще напусне след като продукцията й автоматично ще изчезне от YouTube? На Андреа поне най-гледаните й клипове бяха в канала на Кости и милионите останаха.

И Галена, между другото, може вече да е надминала 150 милиона. Тя само от най-големите си хитове има над 100, а като добавим останалите става страшно... :D

Трябва да вземем някой път да преброим кой изпълнител колко има в стрийминг ерата и да направим класация, тъй и тъй трябва да раздвижваме форума, за да не заспи отново. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теоретично могат ли да се транферират клипове от един канал (примерно този на кокошарника) в друг (примерно нов, личен на Галена), със запазване на гледанията? Щото чак толкоз от ютуб не разбирам :)

Тази функция е налична само за мноого големи играчи и инвеститори, като лейбълите на UMG/Sony/Warner например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разнообразявайте малко с речника, че това "дъно" го продънихте вече, опитвайки се да "затапите" някого! :mf_surrender:

След като не пледираш, не критикувай и не давай определения, защото съм виждала твои съобщения изпълнени със закани, заплахи и клетви. За тъжния ти сексуален живот, описван подробно и колоритно, няма да отварям дума сега, тъй като съм заета да мисля как да пробутам някоя награда на Ивана или Камелия!

 

Та кое е дъното?

 

Ама ти си абсолютна простачка! Не можеш ли да говориш нормално с хората без да се заяждаш и да нападаш на лична основа за всеки пост, който не ти харесва? Говорим за това как ТИ, госпожа ИНТЕЛЕКТ, използваш здравословен проблем на човек, за да му се подиграеш, а НЕ за моя тъжен сексуален живот. Имаш някакви сериозни психологически проблеми и набрана вътрешна фрустрация в себе си. Почвам да си мисля, че май тебе мъжа ти не те "уважава" редовно, дето има една дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти си абсолютна простачка! Не можеш ли да говориш нормално с хората без да се заяждаш и да нападаш на лична основа за всеки пост, който не ти харесва? Говорим за това как ТИ, госпожа ИНТЕЛЕКТ, използваш здравословен проблем на човек, за да му се подиграеш, а НЕ за моя тъжен сексуален живот. Имаш някакви сериозни психологически проблеми и набрана вътрешна фрустрация в себе си. Почвам да си мисля, че май тебе мъжа ти не те "уважава" редовно, дето има една дума.
О, ти "почваш" да си мислиш... Благодаря за разяснението, но нямаше нужда. Видимо е, че досега не ти се е получавало. По същата логика, ти пък не можеш без обидна дума/ квалификация или изригване, провокирано от крехката ти психика. С такива като вас няма как да се говори НОРМАЛНО, макар нормата да не е понятие, от което ви увират главите.

Със здравословен проблем не съм се подиграла, но ти няма как да го уловиш. Ти пък си пожелавал здравословни проблем на съфорумец, тъй че ни спести лицемерните си възмущения!

 

Сега очакваме мис модератор да си затвори очите за "простачка", както си е затворила очите за "ти си тъпа" от фенчето на Екстра Нена в темата за десетилетието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази функция е налична само за мноого големи играчи и инвеститори, като лейбълите на UMG/Sony/Warner например.

 

Това ми го обясни по подробно. Искаш да кажеш, че опцията е има, но е скъпо платена. Накъде е посоката на транзакцията - към тубата или между лейбълите? Ако е второто, на теория Митьо и Галя моат се спазарят, да не повярва човек.

 

Междудругото, не съм убеден в тая теория. Галена е в добра позиция, ако скоро и предстои предоговаряне да изнуди Митьо за по-нормални условия за работа. Той може и да и държи видео продукцията заложник, но тя му е златната кокошка в момента и в тая криза, напускането и сериозно би се отразило на фирмените финанси. Той прие Кама болезнено, а Галя съм убеден, че му снася доста повече, има повече участия и отчита по-голям процент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази функция е налична само за мноого големи играчи и инвеститори, като лейбълите на UMG/Sony/Warner например.

Въобще не знаех, че има такава опция пък дори за тези гиганти.Тогава няма да е далеч времето, когато ще стане достъпно и за по-малките играчи. Тогава такива като Димитров и Мария Илиева как ли ще отмъщават ? :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ти "почваш" да си мислиш... Благодаря за разяснението, но нямаше нужда. Видимо е, че досега не ти се е получавало. По същата логика, ти пък не можеш без обидна дума/ квалификация или изригване, провокирано от крехката ти психика. С такива като вас няма как да се говори НОРМАЛНО, макар нормата да не е понятие, от което ви увират главите.

Със здравословен проблем не съм се подиграла, но ти няма как да го уловиш. Ти пък си пожелавал здравословни проблем на съфорумец, тъй че ни спести лицемерните си възмущения!

 

Сега очакваме мис модератор да си затвори очите за "простачка", както си е затворила очите за "ти си тъпа" от фенчето на Екстра Нена в темата за десетилетието.

 

 

Видяхме чия психика е по-крехка. Не аз напускам и се завръщам във форума през две седмици.

 

Точно със здравословен проблем се подигра, казвайки хапливо и иронично "Не се вълнувай толкова да не те заболи сърцето пак!". И това един ден след като човека е споделил притесненията си за този си проблем.

 

Слави в момент на ярост, като ме ядоса, го проклех, но след това ми стана супер гадно съм се молил Господ да ми прости. Сигурен съм, че не го е приел насериозно, нито се е обидил за дълго, защото не съм го мислил.

 

Но при теб е хроника да търчиш и да се заяждаш с всеки, чието мнение не ти харесва. Ако продължаваш така, се очертава ново "напускане".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прехвърлянето на клипове от канал на канал не е никак честа практика, дори и в световен мащаб. Аз сега се сещам само за едни клипове на Кейти Пери от първите й години- главно за такъв тип звезди се прави това, а не за Пайнер и Галена...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхме чия психика е по-крехка. Не аз напускам и се завръщам във форума през две седмици.

 

Точно със здравословен проблем се подигра, казвайки хапливо и иронично "Не се вълнувай толкова да не те заболи сърцето пак!". И това един ден след като човека е споделил притесненията си за този си проблем.

 

Слави в момент на ярост, като ме ядоса, го проклех, но след това ми стана супер гадно съм се молил Господ да ми прости. Сигурен съм, че не го е приел насериозно, нито се е обидил за дълго, защото не съм го мислил.

 

Но при теб е хроника да търчиш и да се заяждаш с всеки, чието мнение не ти харесва. Ако продължаваш така, се очертава ново "напускане".

Не си проклинал само Слави. Или си с къса памет? Някой те ядосва - и ти го кълнеш, а после се молиш на Бога... :1000 (29): И ти коментираш кой с каква психика бил... Че мен ти си ме ядосвал едно 6-7 пъти. Да си прочел клетви и пожелания да ти се случи нещо?

И нека ти припомня, че ти беше един от хората, които бяха написали да остана, на което Стела се възмути.

Но не се надявай, де - ново напускане няма да има, тъй като не бих доставила такова удоволствие на трима човека.

 

А след като си толкова вярващ и се молиш да ти простят клетвите, я да те поздравя:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прехвърлянето на клипове от канал на канал не е никак честа практика, дори и в световен мащаб. Аз сега се сещам само за едни клипове на Кейти Пери от първите й години- главно за такъв тип звезди се прави това, а не за Пайнер и Галена...

 

Може да не се прави по куп причини, нямащи нищо общо с техническите, а свързани основно с авторски права и тем подобни. Като цяло, опцията изглежда на чисто техническо ниво, налична без особени проблеми. Може би.

 

Какво е BDSM :1000 (29):

 

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%94%D0%A1%D0%9C

 

Ама трябва да сме оригинални, нали, да не излезе че копираме Тотя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...