Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защото при нея рядко бързите песни са без пошъл и мръснишки подтекст, а понякога и директно си ги пляска глупостите.

Бях в шок като показа бедра в "Кралете" :3fdb8960598fa63e:

Е, "Кралете" мина и замина, простотийка си беше!

Но тази толкова плюта тук "Златен" ми е забавна. Чак пък такива пуритани вече, стане ли дума за Калудова...

Но подочувам, че пак бавна песен ще извади.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, "Кралете" мина и замина, простотийка си беше!

Но тази толкова плюта тук "Златен" ми е забавна. Чак пък такива пуритани вече, стане ли дума за Калудова...

Но подочувам, че пак бавна песен ще извади.

Бързите й песни винаги минават и заминават. В последните 10 години има точно три бързи песни, които се задържаха по-дълго - Ало, девойките, Златен и Уникална (донякъде и Ще ти взема всичките пари), другото потъна безславно. Аз и за това много не очаквам да пусне бърза песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързите й песни винаги минават и заминават. В последните 10 години има точно три бързи песни, които се задържаха по-дълго - Ало, девойките, Златен и Уникална (донякъде и Ще ти взема всичките пари), другото потъна безславно. Аз и за това много не очаквам да пусне бърза песен.
Това много го слушах, текст на Годжи, веднага се запява, но тя си я заряза, както винаги!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го знаем. В Плейбой 2004 беше опоменато че най непрежалимата за него си остава ДесиСлава.

Сега се радвам че така са се развили нещата защото виждаме как повлияха наградите върху топ имената и как всички се главозамайват. И Деса бе тръгнала натам 2003. Именно загубите и несполуките я направиха страхотния човек който е днес. Затова днес е най осъзната и символ на чистото и доброто

 

Не споменавай списание като Playboy, че то е недостижима мечта за Деса. След Камелия там чалга не вирее. Всъщност нищо не вирее, където мине чипровската. Знам, вярвай ми Слави, знам колко ти е мъка, че Пайнера разгони фамилийката на Деса тази пролет и дава второ интервю, в което казва същите неща, но вече в по-мек тон не само за нещастното Фатме, но и за Андра, Кама и т.н. Знам Слави, че ти е още по-мъка за още едно нещо. Митака преди месец каза, че Кама успява защото е добра певица и може да прави веселба, а Деса се провали, защото не може. И да го въртите и сучете, това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава в следродилна депресия, качи още 5 кг

 

desislava-v-sledrodilna-depresiia-kachi-oshte-5-kg-1.jpg

 

 

Следродилна депресия тормози фолк певицата ДесиСлава, разкриват нейни близки.

 

Изпълнителката на „Бели нощи” почти не излизала от къщи, не спяла нощем заради коликите на бебето и се самосъжавявала заради натрупаните килограми по време на бременността.

 

Покрай стреса около малкия Борис ДесиСлава нонстоп се тъпчела с нездравословна храна и така качила още 5 килограма върху и без това наедрялото си тегло.

 

Изпълнителката имала силни притеснения, че повече никога няма да се върне на сцената заради занемарения си външен вид.

 

http://hotarena.net/desislava-v-sledrodiln...achi-oshte-5-kg

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава в следродилна депресия, качи още 5 кг

 

desislava-v-sledrodilna-depresiia-kachi-oshte-5-kg-1.jpg

Следродилна депресия тормози фолк певицата ДесиСлава, разкриват нейни близки.

 

Изпълнителката на „Бели нощи“ почти не излизала от къщи, не спяла нощем заради коликите на бебето и се самосъжавявала заради натрупаните килограми по време на бременността.

 

Покрай стреса около малкия Борис ДесиСлава нонстоп се тъпчела с нездравословна храна и така качила още 5 килограма върху и без това наедрялото си тегло.

 

Изпълнителката имала силни притеснения, че повече никога няма да се върне на сцената заради занемарения си външен вид.

http://hotarena.net/desislava-v-sledrodiln...achi-oshte-5-kg

Това е Жълт сайт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фрийк шоу или кастинг за певци?

 

 

Абсолютна гавра...не чух един, който да става и да кажеш УАУ. :mf_surrender: Факултета, Филиповци и травеститите на тези квартали са ги закарали с рейс явно там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна гавра...не чух един, който да става и да кажеш УАУ. :mf_surrender: Факултета, Филиповци и травеститите на тези квартали са ги закарали с рейс явно там.
Какво се случи там - ти не си ли бачкал в тази фирма? Или те бъркам с някого?

Преди имаха доста хитове - на Стораро ясно, но и на Теодора, Ерик, Дилън, Славена, Валентина и т.н. Как сами се затриха?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стамена ако я одобрят ще падна :D

Фен ТВ ще се задържат само и единствено, ако я вземат! Тази й песен е по-добра и по-гледана от тези на треторазрядниците им!

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи там - ти не си ли бачкал в тази фирма? Или те бъркам с някого?

Преди имаха доста хитове - на Стораро ясно, но и на Теодора, Ерик, Дилън, Славена, Валентина и т.н. Как сами се затриха?

 

Не ме бъркаш хаха :))) Избягах отдавна. Още когато тръгна да се пълни с бездарници. Певците, които си изброила, плюс още няколко, бяха кадърни можещи. Това, че при някои не се получаваше, е друг въпрос. Но след това дойде ред на Адриани, Стилияни и не знам още какви приказни герои. Яд ме е много за Дилън. Можеше да има успеха на Галин, защото пееше доста и го харесваше публиката. Но Фен ТВ и продуценти в едно изречение няма как да сложа. Сами си закопаха фирмите шефовете и в момента не знам от какво изкарват пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая снимка не ли когато беше бременна?

 

Да, точно така, ама можеше и вие малко да потърсите и да намерите каквото ви трябва. Не съм я карал аз да ходи да взима някакви награди на поредното списание или сайт, че да я снимат и да ни информират. Пишат разни сайтове, че се е оранила пак, ама не си правят труда, да пуснат снимки. Странно, за уж жълти сайтове, които недолюбват чалгарките. Но ето, че на церемониите в едър план всичко си се вижда... ЦЪК

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме бъркаш хаха :))) Избягах отдавна. Още когато тръгна да се пълни с бездарници. Певците, които си изброила, плюс още няколко, бяха кадърни можещи. Това, че при някои не се получаваше, е друг въпрос. Но след това дойде ред на Адриани, Стилияни и не знам още какви приказни герои. Яд ме е много за Дилън. Можеше да има успеха на Галин, защото пееше доста и го харесваше публиката. Но Фен ТВ и продуценти в едно изречение няма как да сложа. Сами си закопаха фирмите шефовете и в момента не знам от какво изкарват пари.
А имаха ето такива парчета:

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...