Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да но ти разбра нещата по твоя си начин. Защо винаги се засягаш ако някой има мнение различно от твоето? Това не е захапване към теб. Трябва да уважаваме различното мнение и да умеем да приемаме критика.. така живота е много по-лесен.
О, видяхме те как прие критиките на Сашо и Слави неотдавна... :3fdb8960598fa63e: Та много убедително ти прозвуча този пост, няма що...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Края на лятото бяха 250 милиона. Сега са поне 300. Мачка си!

Като общ брой гледания има ли друг бг изпълнител, който да е по-слушан в ю туб от нея? Азис прави доста рядко песни, затова не знам дали е с цифрите на Галя, въпреки "Мотел" и "Хабиби".

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като общ брой гледания има ли друг бг изпълнител, който да е по-слушан в ю туб от нея? Азис прави доста рядко песни, затова не знам дали е с цифрите на Галя, въпреки "Мотел" и "Хабиби".

Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като общ брой гледания има ли друг бг изпълнител, който да е по-слушан в ю туб от нея? Азис прави доста рядко песни, затова не знам дали е с цифрите на Галя, въпреки "Мотел" и "Хабиби".

Пресито, of course :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, видяхме те как прие критиките на Сашо и Слави неотдавна... :3fdb8960598fa63e: Та много убедително ти прозвуча този пост, няма що...

 

Едно е критика за чалга теми, награди и подобие и съвсем друго е тяхната критика на лична основа, каквото аз към теб не съм отправяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да но ти разбра нещата по твоя си начин. Защо винаги се засягаш ако някой има мнение различно от твоето? Това не е захапване към теб. Трябва да уважаваме различното мнение и да умеем да приемаме критика.. така живота е много по-лесен.

Ти сериозно ли?

Пишеш на друг потребител, да и брои гласовете (видиш ли, тя лъже). Това ако не е заяждане, аз не знам.

Потресен съм от отношението ти последните месеци, наистина не се търпи.

А какво трябвя и не трябва, няма нужда да й разяснявяш, след като индиректно я хапеш, виждайки че други се заяждат с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изправяме ли се на крака, когато чуем отнякъде хита на императрицата?

Трябва да се отдаде почит на новият химн на Република Българи! :notworthy:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ти полудЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като общ брой гледания има ли друг бг изпълнител, който да е по-слушан в ю туб от нея? Азис прави доста рядко песни, затова не знам дали е с цифрите на Галя, въпреки "Мотел" и "Хабиби".

Само Азис може да й е конкуренция. И Криско и Гери-Никол, ако още известно време продължат да пускат тотални хитове.

Азис само от Хабиби и Мотел заедно има 118 милиона. :helpsmilie: Той и на ретро хитовете прави доста, трябва да му се сметнат някой ден. Но действително може би не е колкото Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?

Пишеш на друг потребител, да и брои гласовете (видиш ли, тя лъже). Това ако не е заяждане, аз не знам.

Потресен съм от отношението ти последните месеци, наистина не се търпи.

А какво трябвя и не трябва, няма нужда да й разяснявяш, след като индиректно я хапеш, виждайки че други се заяждат с нея.

Кога съм казала че лъже? Ами за мен това не е заяждане, защото аз си знам с каква мисъл съм го написала. Предният път казах че не е толкова важно и едни такива награди не са фактор сравнено с други музикални и пак се прие като заяждане. Ами не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?

Пишеш на друг потребител, да и брои гласовете (видиш ли, тя лъже). Това ако не е заяждане, аз не знам.

Потресен съм от отношението ти последните месеци, наистина не се търпи.

А какво трябвя и не трябва, няма нужда да й разяснявяш, след като индиректно я хапеш, виждайки че други се заяждат с нея.

 

Не, ти сериозно ли? Стела буквално каза същото, което и самата авторка казваше на всеослушание - който има съмнения с резултатите, може да си ги преброи. Но явно е хапане само когато не ви изнася. Аман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към момента Преслава е най-известната и влиятелна певица в попфолка. Никой не може да и вземе това. На нея не са и нужни постоянни реновации, защото е обична такава каквато е. Не случайно всички в индустрията и завиждат, купуват и дислайкове и прочие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб не ти ли идва за застанеш в поза мирно за да отдадеш почит на новия химн на републиката "Като ти затворят кръчмите"?

 

Посъбужда нещо в мен въпросния химн, ама чак пък поза "Мирно"? По-скоро поза "Върти-сучи", ако има и две големи уискита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към момента Преслава е най-известната и влиятелна певица в попфолка. Никой не може да и вземе това. На нея не са и нужни постоянни реновации, защото е обична такава каквато е. Не случайно всички в индустрията и завиждат, купуват и дислайкове и прочие. :3fdb8960598fa63e:

Коментирай, че "Не се изтриваш" мина "Виновна", а съвсем скоро и "Бебето на мама " :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към момента Преслава е най-известната и влиятелна певица в попфолка. Никой не може да и вземе това. На нея не са и нужни постоянни реновации, защото е обична такава каквато е. Не случайно всички в индустрията и завиждат, купуват и дислайкове и прочие. :3fdb8960598fa63e:

 

Бля-бля тва сме го слушали. Дай нещо ново в момента най-харесваната певица в галактиката е ИМПЕРАТРИЦАТА, КНЯГИНЯТА, ЕГИПТЯНКАТА, ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИЦАТА, ДУКЕСАТА, ФАРАОНКАТА - Я Н И Ц А!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що ли си мисля, че новата на Мария е с купени гледания - 100к гледания с 3000 харесвания? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бля-бля тва сме го слушали. Дай нещо ново в момента най-харесваната певица в галактиката е ИМПЕРАТРИЦАТА, КНЯГИНЯТА, ЕГИПТЯНКАТА, ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИЦАТА, ДУКЕСАТА, ФАРАОНКАТА - Я Н И Ц А!

Смени графиките с такива на императрицата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е критика за чалга теми, награди и подобие и съвсем друго е тяхната критика на лична основа, каквото аз към теб не съм отправяла.

Все е критика! А и там не беше на лична основа, защото нямаше обиди, а изброени факти за спама и тенденциозното отношение!

Ако Слави, например, беше написал на някого 'простачка"/ "ти си тъпа", щеше да си му дала бан на мига! Таз вечер това не се случи!

И действително, полюциите ви с Яница са нетърпими! Казвам ти го директно и нямам нужда да цитирам някого с недомлъвки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все е критика! А и там не беше на лична основа, защото нямаше обиди, а изброени факти за спама и тенденциозното отношение!

Ако Слави, например, беше написал на някого 'простачка"/ "ти си тъпа", щеше да си му дала бан на мига! Таз вечер това не се случи!

И действително, полюциите ви с Яница са нетърпими! Казвам ти го директно и нямам нужда да цитирам някого с недомлъвки!

Ама аз не се засягам от това което ми казваш. Както и от това за Яница. Ти си казваш което не ти харесва - нормално е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви графики? Ще сменя направо тапетите в нас със снимки на императрицата.

Евала! Искам снимки после на този фон. И като си пуснеш хитовете да заставаш мирно пред фотоса и да покажеш уважение. И с ръка на сърцето! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала! Искам снимки после на този фон. И като си пуснеш хитовете да заставаш мирно пред фотоса и да покажеш уважение. И с ръка на сърцето! :1000 (19):

 

Аз мисля да си поръчам тениска с Яни с червения шлифер от клипа, и после да се наконтя с прозрачния пак оттам отгоре. И тогава да се снимам на фототапета :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога съм казала че лъже? Ами за мен това не е заяждане, защото аз си знам с каква мисъл съм го написала. Предният път казах че не е толкова важно и едни такива награди не са фактор сравнено с други музикални и пак се прие като заяждане. Ами не е.

След като не са важни, какво караш хората да й броят гласовете?

От девет кладенеца вода ще донесеш, ама няма да паднеш по гръб. Кажи си, че не ти е приятна и се заяждаш.

Каква зодия си немога да разбера? Да не си близнаци?

 

Не, ти сериозно ли? Стела буквално каза същото, което и самата авторка казваше на всеослушание - който има съмнения с резултатите, може да си ги преброи. Но явно е хапане само когато не ви изнася. Аман.

Аман !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...