Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Друго си е да му видиш интервю в сериозна медия като 24 часа, а не в Шок, Шоу и там каквото още беше...

Да не повярва човек, този път интервюто му е на 90% добро. Изненадан съм, че дори се изказва директно и обективно за това колко гадно е положението в днешната музика, към която приспадат и изпълнителите му.

Не знаех, че Лили Иванова е напуснала, защото той не е харесвал секси вида и държанието й... :roll1:

Боже, колко сте наивни... Първо, 24 часа отдавна не се свързва с престиж, явно още в 2000-та живееш и не знаеш състоянието на Труд и 24 часа. Изненадан си, че се изказва дирекно за положението в музиката, но предполагам, не си изненадан, че не си признава вината за това. Интервюто му е на 90 % банализми, които сме ги чели. А Лили Иванова е скандална много преди 2-те си години в Пайнер. И много ме съмнява да е имал въобще смелост да я съветва за каквото и да е, а тя да го е слушала. Феновете на Десислава сте станали непоносими. Във всяка анкета да я набутате, всяко добро мнение за нея да броите за актив. Що така отмъстително се държите, сякаш някой нещо ви е взел и вие си го връщате? Поработете, някои от вас, върху правописа с ”о” и ”у” и тогава се грижете за кариерата на Десислава, от която още 20 години ще си чакате голям концерт. И не сте само вашата агитка така, това е притеснителното. Ще се изядете в оная анкета за разнообразието. И на Слави пак му бърка в здравето Глория. СОРИ, Слави. Тая година Глория пак ще издаде най-продавания албум. Фиклено, дай ми още един минус по тоя повод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Оф стига моля ти се.Ако беше за Глория тема щеше да направиш.

Ти си точно фанатик фен на Глория.Само тя и никоя друга.Е аз съм фен и на Глория и на Десислава.И Ивана ме кефи.

Да пик и блиц са по сериозни от 24ч и труд :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф стига моля ти се.Ако беше за Глория тема щеше да направиш.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

А гледахте ли Джордан в Автограф. 70% от интервюто реди суперлативи за Мама Деси :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф стига моля ти се.Ако беше за Глория тема щеше да направиш.

Ти си точно фанатик фен на Глория.Само тя и никоя друга.Е аз съм фен и на Глория и на Десислава.И Ивана ме кефи.

Да пик и блиц са по сериозни от 24ч и труд :mf_surrender:

Стефимир е най-разбиращия и добър човек в тоя форум, обвиненията ти са безпочвени и се основават на това, че не го познаваш лично! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимир може да е готин, но на тема Глория е фанатик

Не е, много пъти сме я иронизирали и осмивали, да не говорим колко е бил прав, че е мързелива и само ходи по почивки в последно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко сте наивни... Първо, 24 часа отдавна не се свързва с престиж, явно още в 2000-та живееш и не знаеш състоянието на Труд и 24 часа. Изненадан си, че се изказва дирекно за положението в музиката, но предполагам, не си изненадан, че не си признава вината за това. Интервюто му е на 90 % банализми, които сме ги чели. А Лили Иванова е скандална много преди 2-те си години в Пайнер. И много ме съмнява да е имал въобще смелост да я съветва за каквото и да е, а тя да го е слушала. Феновете на Десислава сте станали непоносими. Във всяка анкета да я набутате, всяко добро мнение за нея да броите за актив. Що така отмъстително се държите, сякаш някой нещо ви е взел и вие си го връщате? Поработете, някои от вас, върху правописа с ”о” и ”у” и тогава се грижете за кариерата на Десислава, от която още 20 години ще си чакате голям концерт. И не сте само вашата агитка така, това е притеснителното. Ще се изядете в оная анкета за разнообразието. И на Слави пак му бърка в здравето Глория. СОРИ, Слави. Тая година Глория пак ще издаде най-продавания албум. Фиклено, дай ми още един минус по тоя повод.

Ако все още има вестници в БГ, които изпъкват като нещо повече над другите, то това още са си 24 часа и Труд. Вярно, че и там има тъпотии, но не са тъпкани с такива като жълтите вестници, на които Митко беше давал интервю преди. Аз неговите интервюта там рядко да съм ги одобрявал, между другото, понякога наистина е дъвчел едно и също и се е превземал излишно. Този път обаче говори доста обективно. Бг музиката може и да е на това дередже донякъде заради неговите изпълнители, но и не само заради тях. Имената от попа също много влияят за тази ситуация. И там уважавани изпълнители като Мария Илиева започнаха да правят хитове по новите формули със закачливите текстове и лафчетата. Мнението на Митьо за всичко това не е особено позитивно, но се вижда, че като един истински бизнесмен вижда, че това вече е бизнеса. Както го виждат и имена като Десислава, които не виждам нищо лошо да изтъкваме постоянно след като са едни от малкото, които знаят как да си движат кариерите и да не изпаднат в забвение.

И стига с тези концерти вече. Няколко изпълнители биха могли да направят и да напълнят, но не им се занимава, това не значи, че не са големи. В Бг просто бизнеса е друг. А и ако концертите са най-важното, тогава защо тук не обсъждаме и естрадните звезди редом до актуалните чалга диви? И защо не говорим за това как имена с концерти като Йорданка Христова, Маргарита Хранова, Ритон, Кичка, Камелия Тодорова и т.н. видяха, че само с концерти не става и отидоха да вземат по някой лев и минута слава в риалити предаванията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф стига моля ти се.Ако беше за Глория тема щеше да направиш.

Ти си точно фанатик фен на Глория.Само тя и никоя друга.Е аз съм фен и на Глория и на Десислава.И Ивана ме кефи.

Да пик и блиц са по сериозни от 24ч и труд :mf_surrender:

Ако искаш, бъди и на Петкана фен. Фанатици сте вие. Глория сме я спуквали от критики, особено аз - къде си бил в тия моменти, не знам. А вие за Деса кога нещо друго освен лизачество? Изобщо не ми обяснявай, щото съм давал пари за албуми, концерти и участия на Деса и ще продължа, ако направи нещо смислено. Но вашето натрапване на нея, съпоставките с Камелия и скандалите с феновете й... идват в повече. Символът на доброто и мира, направо сълза от сърна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго си е да му видиш интервю в сериозна медия като 24 часа, а не в Шок, Шоу и там каквото още беше...

Да не повярва човек, този път интервюто му е на 90% добро. Изненадан съм, че дори се изказва директно и обективно за това колко гадно е положението в днешната музика, към която приспадат и изпълнителите му.

Не знаех, че Лили Иванова е напуснала, защото той не е харесвал секси вида и държанието й... :roll1:

 

1) Няма БГ весници, дето да са стока, при условие че всичките са под крилото на Пеевски, а 24 не става от край време. Уикенд поне минава през повече хора, не случайно е най-продаван (щото е с най-мн страници, нали, ако беше и навит на руло ....)

 

2) Интервюто е на 95% едни и същи работи, дето ги приказва от години.

 

3) Баба не е продължила с тях, щото за пари не са се разбрали. Май не и се беше отчел както трябва, губят ми се подробностите.

 

4) Ками със сигурност му липсва повече. Нейните 25% сега със сигурност ги усеща много повече отколкото процентите на Деса в пика на компанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пъти сме я критикували Десислава, но очевидно в този форум хората забелязват само хваленето от страна на някои фенове. Но ако се върнете назад, към периода, в който ДС не ни удовлетворяваше- преди връщането в Пайнер- ще видите колко недоволни сме били в малкото си писане за нея тук. Аз примерно не можех да се примиря, че пускаше клипове по 5 лева на ниво 90-те, докато Галена, Андреа, Цветелина Янева и изобщо много Пайнерски имена разбиваха със световно излъчване в проектите. Но тук идва и мястото да я разберем защо на ръба на фалита не е правила нещо по-различно, знаейки, че без компания ще й е по-трудно да наложи подобен труд. От такъв обоснован мой коментар навярно би останало само впечатлението от това как съм я защитил, а не как съм я критикувал, нали?

 

А за вестниците няма да споря, защото отдавна не чета такива, както огромен процент от българите, но коментарът ми е на база възгледите ми покрай други хора около мен, които четат. Като цяло медийния бизнес у нас действително вече е предимно жълт, но забелязвам, че на 24 часа и Труд още се гледа малко по-сериозно, отколкото на Шоу и Уикенд, може би защото първите не се надпреварват кой какво по-скандално заглавие ще сложи на всяка страница и все още отразяват и реалните новини от живота на българина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много пъти сме я критикували Десислава, но очевидно в този форум хората забелязват само хваленето от страна на някои фенове. Но ако се върнете назад, към периода, в който ДС не ни удовлетворяваше- преди връщането в Пайнер- ще видите колко недоволни сме били в малкото си писане за нея тук. Аз примерно не можех да се примиря, че пускаше клипове по 5 лева на ниво 90-те, докато Галена, Андреа, Цветелина Янева и изобщо много Пайнерски имена разбиваха със световно излъчване в проектите. Но тук идва и мястото да я разберем защо на ръба на фалита не е правила нещо по-различно, знаейки, че без компания ще й е по-трудно да наложи подобен труд. От такъв обоснован мой коментар навярно би останало само впечатлението от това как съм я защитил, а не как съм я критикувал, нали?

 

А за вестниците няма да споря, защото отдавна не чета такива, както огромен процент от българите, но коментарът ми е на база възгледите ми покрай други хора около мен, които четат. Като цяло медийния бизнес у нас действително вече е предимно жълт, но забелязвам, че на 24 часа и Труд още се гледа малко по-сериозно, отколкото на Шоу и Уикенд, може би защото първите не се надпреварват кой какво по-скандално заглавие ще сложи на всяка страница и все още отразяват и реалните новини от живота на българина.

Много ме дразни, мен лично, как от постовете ти излиза, че едвали не клипът е основополагащ фактор в музиката, и ако той не е скъп и лъскав - не е стойностен и не струва повече интелектуално, и като принос. Веднага давам за пример - "Надежда" на Джина Стоева, "Има любов" на Камелия и "Хепи Енд" на Глория, които са много по-силни като послание и с по-голяма стойност за жанра и възприемането му като квалитетен на музиката на България, отколкото гъзариите на Галена -"Хавани", "Пантери", " Жени" и прочие. Един "Никога и никъде" на Цветелина Янева, макар и нелъскав, и сниман в космоса има силно послание и е силен клип, "Тихо ми пази" също, "Лъжа е" също - бюджета не е важен, важна е идеята и посланието, което носи проектът. И с 10 лева може да създадеш шедьовър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен със адския ужасен клип. Люси много се изложи.

От доста години се наблюдава регрес в качеството на работата на Люси и уеднаквяването на певиците работещи с него. Или ще снима на онази река, или в студио на бял фон, или в дискотека или някакви абсурдни претоплени манджи на негови стари творби. На задници сме се нагледали, вече няма еротика - всичко е пошло и вулгарно. Остригване на мъж с машинка гледахме в "Ще ти дам" на Алисия преди точно 8 години и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Десислава се върна в Пайнер аз бях един от малкото (поне в този форум), които я подкрепиха и не и се подигравах, че го прави от безсилие или от липса на интерес към нея... Сега обаче като се върна назад - проектите и преди Пайнер ми харесваха повече, с някои изключения разбира се (Не го прави, В твоите очи, Смени паролата си)... Тук се коментираше, че откакто се върнала във фирмата била нахъсана да се доказва, както навремето. Според мен обаче залитна по комерсиалното - без фирма зад гърба си правеше "по-рискови" проекти, които се открояваха повече. Мое мнение. Не знам Димитров ли я натиска да се котира сред "младите" или някой друг, но ми се иска Десислава да не се слива толкова със стадото, нещо което не можеше да се каже за нея преди завръщането и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме дразни, мен лично, как от постовете ти излиза, че едвали не клипът е основополагащ фактор в музиката, и ако той не е скъп и лъскав - не е стойностен и не струва повече интелектуално, и като принос. Веднага давам за пример - "Надежда" на Джина Стоева, "Има любов" на Камелия и "Хепи Енд" на Глория, които са много по-силни като послание и с по-голяма стойност за жанра и възприемането му като квалитетен на музиката на България, отколкото гъзариите на Галена -"Хавани", "Пантери", " Жени" и прочие. Един "Никога и никъде" на Цветелина Янева, макар и нелъскав, и сниман в космоса има силно послание и е силен клип, "Тихо ми пази" също, "Лъжа е" също - бюджета не е важен, важна е идеята и посланието, което носи проектът. И с 10 лева може да създадеш шедьовър!

О не, нека да не излиза така. Клипът е най-добър, когато и песента е добра. :D Но в конкретния случай имах в предвид, че Десислава е показвала, че може да прави и хубави клипове във времето, а в онзи период се беше запуснала тотално, докато колежките й разбиваха.

Попринцип в световен мащаб клиповете станаха изключително важни от ерата на Кейти и Гага насам, като изключим че още през 80-те и 90-те имаше някои умопомрачителни попадения, затова и в БГ стана важно продукта да е представен добре визуално. Но, както казах, най-яката комбинация си остава хубава песен и хубав клип- който успее да я предложи трябва да му кажем Браво. Десислава има 4 такива проекта откакто е в Пайнер и неслучайно именно те са зачитани или за най-големите й хитове от новата ера, или са най-одобряваните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фанатик си.Нали те гледам с години.

Нито й ходя по изявите вече, нито й клеча по профилите, а през годините не съм й цепил басма - можеш да питаш достатъчно хора. Дори във фейсбук съм блокиран, не от нея лично, сигурно е защото съм фанатик. :wacko: Още случаи да не споменавам. Просто като става дума за принципни неща и заслуги, я защитавам. Толкоз по тая тема. И да, въпреки всичко не си сменям любимия артист-изпълнител. Така или иначе хора без пристрастия тук няма. И още веднъж да спомена, че уважавам твореца Десислава, но вие искате само хубаво да се говори, правите го доста агресивно напоследък. Кога последно и за какво лично ти я критикува? Щото аз за Глория мога да ти дам пресни доказателства от темата за нея кога го направих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария пак ли е снимала на тази кариера?! За кой път.

 

28754581_230453730834999_1461622120093057024_n.jpg

29088093_160941957942308_8282109484122243072_n.jpg

Не знам защо всички се изсипват да снимат там и си мислят, че ще направят нещо екзотично и интересно, Татяна снима 2 пъти, Мария за 4-ти път вече, и така нататък. Безидейността ги кара да изглеждат копирайки себе си и еднакви всички.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред последните проекти на Деси преобладават баладите като Ангелите, В друг живот, И това ще преживея. Аз съм много доволен. Пуска и добри парчета за клубовете. Последното е много мелодично, танцувално и страхотно изпято. Доволен съм от представянето и в Капките, където зрителите я наказваха с победи и любов. Да, харесвам проектите и последните години преди Пайнер, но и тогава пускаше комерси като Мойто зайче, Мръсни поръчки, Забранен, Пленница на любовта. Сега съм по доволен - по добри клипове, проекти през 3-4 месеца, вокално израстване. Доволен съм, че само тя от топ имената редува комерсиалки и стойностни неща. От какво да сме недоволни точно. Дъвкали сме тази тема. Умираме от кеф и от продукцията и, и от успехите и. Преди Пайнер имаше и добри неща, но липсваше признанието и уважението, което днес всички в БГ демонстрират към нея - журналисти, колеги, фенове ; )

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...