Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-мразя да видя хубав мъж с грозна жена, а какво остава за хубав млад мъж със стара, дебела и грозна жена... :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Деса поне е хубавка, особено със Зарко беше в топ форма.

Ужасно изказване относно жена, коята буквално живее втори живот. Цялата е била на решетка, как да изглежда след 20 операции и сума ти медикаменти?? Стрес,лекарства ... всичко се отразява...

Била е много красива жена, виж дъщеря й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ваня Червенкова е чума проклета. Що не стрелят по нас. Не я харесвам. Комплексарка , която си плаща, за да дава интервюта по телевизиите. Аман от драмите и. Не е актриса или певица, че да оправдаем. Гадна свиня

 

Кво като е млад. Грозен е като нея

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук защото не се пише по цял ден за Преслава, Десислава и коя ли още не, че са дебели, Галена, че е чучело, Пенка, че е крокодил, Цонка, че е птеродактил и прочие. Поне никоя от тях не вреди на аудиторията си, продавайки продукти за "отслабване" със съмнителен произход и състав, които очевидно и върху самата нея не работят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-мразя да видя хубав мъж с грозна жена, а какво остава за хубав млад мъж със стара, дебела и грозна жена... :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Деса поне е хубавка, особено със Зарко беше в топ форма.

Тоя, ако е хубав, то пък на. Стефимир, както винаги е най прав и разсъждава най-трезво в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова в никакъв случай не е грозна. Освен това е и много умна жена, с житейски опит и т.н. Ние не можем да съдим никого, преди да сме в неговите обувки..

По-склонен съм да мисля, че щом е тръгнала с някой то ще е по любов, тя не е от тия дето ги сменя много, много. А и не афишира връзките си в публичното пространство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук защото не се пише по цял ден за Преслава, Десислава и коя ли още не, че са дебели, Галена, че е чучело, Пенка, че е крокодил, Цонка, че е птеродактил и прочие. Поне никоя от тях не вреди на аудиторията си, продавайки продукти за "отслабване" със съмнителен произход и състав, които очевидно и върху самата нея не работят.

 

Точно! Удар в десятката ти е коментара! Не ми казвай, че си пробвала от продукта й за отслабване. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук защото не се пише по цял ден за Преслава, Десислава и коя ли още не, че са дебели, Галена, че е чучело, Пенка, че е крокодил, Цонка, че е птеродактил и прочие. Поне никоя от тях не вреди на аудиторията си, продавайки продукти за "отслабване" със съмнителен произход и състав, които очевидно и върху самата нея не работят.

Разликата е там, че тя не е избрала да изглежда така е била природно красива. Нито една от тях не е стреляна е в последствие обезобразявана. За това й си позволяваме от време на време да ги тропаме ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова в никакъв случай не е грозна. Освен това е и много умна жена, с житейски опит и т.н. Ние не можем да съдим никого, преди да сме в неговите обувки..

По-склонен съм да мисля, че щом е тръгнала с някой то ще е по любов, тя не е от тия дето ги сменя много, много. А и не афишира връзките си в публичното пространство.

Рядко поздравявам някого за коментар, но ти правя евала и съм изключително очуден от това, че ти, макар и дете още, разсъждаваш по-трезво и с разбиране от какичките и батковците, коментирали тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова е жестока! Преди няколко дни изяде Мира Радева с парцалите. Личи си, че е супер начетен човек и винаги адекватна. Силна жена - поради този факт беше мразена във Випа. В България народа не е свикнал жената да е силния пол. Книгата и се радва на жесток интерес. И между другото преди години като пя с Глория не се справи никак зле!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук защото не се пише по цял ден за Преслава, Десислава и коя ли още не, че са дебели, Галена, че е чучело, Пенка, че е крокодил, Цонка, че е птеродактил и прочие. Поне никоя от тях не вреди на аудиторията си, продавайки продукти за "отслабване" със съмнителен произход и състав, които очевидно и върху самата нея не работят.

Ами като плюскат, ще пълнеят. Генът е едно, начинът на живот е друго. При Ваня напълняването е вследствие на задържане на течности от системи, витамини. Над 40 лекарства е пиела в онзи период след стрелбата. Като млада е имала спартанска дисциплина и е тренирала като звяр. За съжаление тези операции и изкуствено напомпване с лекарства са я белязали за цял живот. Преслава да коментираме ли как отслабна? Ваня е твърдо против наркотиците и живее супер здравословно. А това, що стреляли по нея, а не по нас... се въздържах само от благоприличие да го коментирам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като плюскат, ще пълнеят. Генът е едно, начинът на живот е друго. При Ваня напълняването е вследствие на задържане на течности от системи, витамини. Над 40 лекарства е пиела в онзи период след стрелбата. Като млада е имала спартанска дисциплина и е тренирала като звяр. За съжаление тези операции и изкуствено напомпване с лекарства са я белязали за цял живот. Преслава да коментираме ли как отслабна? Ваня е твърдо против наркотиците и живее супер здравословно. А това, що стреляли по нея, а не по нас... се въздържах само от благоприличие да го коментирам...

 

Аз нито виждам да е голямата красавица преди стрелбата, нито да е някаква фиданка (поне в лице):

 

vanq-predi6.jpg

 

Изказването "като плюскат, ще пълнеят" е несериозно. Нали се сещаш, че за да плюскат си има причина тялото им/мозъка им да го желае.

 

Червенкова няма образованието нито капацитета да създава уж безвредни добавки за отслабване, които съсипват животи. Защото знам за такива случаи. Абсолютна шарлатанка и печелбарка.

 

Виж за арогантността, намахания агресивен изказ, сълзливите истории и образа на "силната жена - Дивата, кралицата", по който припадат гейовете по принцип, нищо не можем да й кажем. Там е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червенкова е една посредствена измамница и шарлатанка, на която може да се възхищават единствено невежи.

 

Деса е къде-къде повече от нея, тя вече може да ходи и с внук си, ако иска - няма претенциите на голямата работа `ала Госпожата

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нито виждам да е голямата красавица преди стрелбата, нито да е някаква фиданка (поне в лице):

 

vanq-predi6.jpg

 

Изказването "като плюскат, ще пълнеят" е несериозно. Нали се сещаш, че за да плюскат си има причина тялото им/мозъка им да го желае.

 

Червенкова няма образованието нито капацитета да създава уж безвредни добавки за отслабване, които съсипват животи. Защото знам за такива случаи. Абсолютна шарлатанка и печелбарка.

 

Виж за арогантността, намахания агресивен изказ, сълзливите истории и образа на "силната жена - Дивата, кралицата", по който припадат гейовете по принцип, нищо не можем да й кажем. Там е номер 1.

Хора с хормонални, наследствени, стресогенни или интервенционни проблеми... нямат никаква вина. Има си идиопатични, посттравматични проблеми също. А хора, които си тресяха дирниците в Биг брадър и спяха до 2 следобяд... и това ли е защото организмът им го е искал? Въпреки това аз лично никога не съм ги нареждал - сладки са и така. Но сега да солим човек, който е имал над 10 входно-изходни рани... Червенкова се е консултирала с когото трябва, за да пусне продукта си, който да отговаря на базисните фармацевтико-биохимични условия, иначе щеше да бъде спрян от продажба. Сега на кого му повлияват и на кого - не, не се наемам да коментирам... Всичко е и комлексно.

Не съм за каквито и да е илачи. Едва ли го е създала тоя продукт за допълнително забогатяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червенкова е супер злобно и подмолно същество, постигнало всичко по нечестен начин. Женска мутра, която си мисли че като се държи като каруцарка ще впечатли елементарни същества(явно е успяла, щом има фенове). За визията й пък да не говорим. Ако можеше дива свиня и травестит да се миксират щеше да се роди тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преживяваме ли този жесток текст?! Имам нужда от нов трак на невероятната Глория!

Една от последните ми любими песни на Гло. Страхотна. Много позитивно ми е въздействала винаги

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много завист има в този форум!

То само като видиш кои са захапали жената за визията й - да ти стане лошо. Далеч не е мъжко да се подиграваш на някого, дано не ви стигне отрицателната ви енергия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А хора, които си тресяха дирниците в Биг брадър и спяха до 2 следобяд... и това ли е защото организмът им го е искал?

 

Да, защото организмът им го е искал. Всеки от нас има различна хормонална картина и едни хора стават по-активни вечерта, лягат по-късно, съответно спят до по-късно. Други са по-активни сутринта/през деня и им се приспива по-рано. Деса във ВИП Брадър не е била на работа, за да е длъжна да става в 7 сутринта.

 

Едва ли го е създала тоя продукт за допълнително забогатяване.

 

Разбира се, създала го е за шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може и да не е виновна (пряко нали, то съвсем случайно щото са я направили на решето), ма продължителното и присъствие в общественото пространство хич не е, щото явно си плаща да и обръщат внимание и опити да си изчетка имиджа.

 

И явно има успех, след като има поддръжници и даже фенове наоколо. Хич не съм изненадан кой влиза в тая графа.

 

При Деса поне може да мине за любов .... Тука при всички положения има финансов интерес.

 

Изобщо, последните страници от дискусията що са тука, като са за 18+ раздела? То бива бива извращения, ма спрягането на Весо Фена и Ваня Червенкова в сексуален контекст минава всякви граници дори според мен. Не може ли нещо по-нормално, фистинг, златни душове, примерно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото организмът им го е искал. Всеки от нас има различна хормонална картина и едни хора стават по-активни вечерта, лягат по-късно, съответно спят до по-късно. Други са по-активни сутринта/през деня и им се приспива по-рано. Деса във ВИП Брадър не е била на работа, за да е длъжна да става в 7 сутринта.

Разбира се, създала го е за шоу.

Бях сигурен, че ще го кажеш. А какво правим, ако цял живот се подчиняваме на организма си, а не той на нас? Оправдавай хората за мързела им. Оправдавай ги и за системните им закъснения, несериозност и т.н. То си личи кой има воля. Както любимката ти казва: ”Не мога да уважавам някого само заради таланта му”. Дай да плюем по един човек, кой цял живот е спортувал, работил и живее втори живот. Интересно ми е наркокралиците на форума с какво ще ги оправдаеш - че организмът им го е искал? Ба* тоя организъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...