Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво й има, аз нищо не виждам

!

 

Радневския Арлекино.

 

Крайчетата на устните са толкова извите нагоре, че ще й стигнат скулите. Има и някаква несъразмерност в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радневския Арлекино.

 

Крайчетата на устните са толкова извите нагоре, че ще й стигнат скулите. Има и някаква несъразмерност в очите.

Кофти фотошоп. Арлекината е от Смядово. Не пипай топ лафовете ми! :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сред последните проекти на Деси преобладават баладите като Ангелите, В друг живот, И това ще преживея. Аз съм много доволен. Пуска и добри парчета за клубовете. Последното е много мелодично, танцувално и страхотно изпято. Доволен съм от представянето и в Капките, където зрителите я наказваха с победи и любов. Да, харесвам проектите и последните години преди Пайнер, но и тогава пускаше комерси като Мойто зайче, Мръсни поръчки, Забранен, Пленница на любовта. Сега съм по доволен - по добри клипове, проекти през 3-4 месеца, вокално израстване. Доволен съм, че само тя от топ имената редува комерсиалки и стойностни неща. От какво да сме недоволни точно. Дъвкали сме тази тема. Умираме от кеф и от продукцията и, и от успехите и. Преди Пайнер имаше и добри неща, но липсваше признанието и уважението, което днес всички в БГ демонстрират към нея - журналисти, колеги, фенове ; )

Не мисля, че някога е страдала от липса на признание и уважение. Всичко е въпрос на вкус, аз лично предпочитам "Мръсни поръчки" пред "И на всички като тебе", както и "Мойто зайче" пред "Гледай да не бъркаш" или "Започваме на чисто". За баладите и в Пайнер не ми се говори, че и там съм пристрастен. Както и да е, темата е коментирана много пъти наистина, просто би било хубаво изпълнител като нея да не пренебрегва стила си в името на бърз успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм. Не знаех, че в Мадам Тюсо има опция да те изваят на място и да се вземеш като сувенир. Кач пара?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Базикаш се, но сега Деса, като се завърне, ще мачка всичко живо заради увеличените количества на желязо в кръвта. Нали 9 месеца + още някой друг след това е нямала мензис и не е губила ценния метал. Ще има Радневския IRON MAN втора част. След първото бебе направи албума "Мистерия". :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Базикаш се, но сега Деса, като се завърне, ще мачка всичко живо заради увеличените количества на желязо в кръвта. Нали 9 месеца + още някой друг след това е нямала мензис и не е губила ценния метал. Ще има Радневския IRON MAN втора част. След първото бебе направи албума "Мистерия". :helpsmilie:

Може да е имала цветна бременност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Базикаш се, но сега Деса, като се завърне, ще мачка всичко живо заради увеличените количества на желязо в кръвта. Нали 9 месеца + още някой друг след това е нямала мензис и не е губила ценния метал. Ще има Радневския IRON MAN втора част. След първото бебе направи албума "Мистерия". :helpsmilie:

 

Галена роди преди година и няма хит оттогава. :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плачем ли на хитове от преди 16 години? :Vishenka_05:

 

 

Тази песен е със страхотен саунд много яко звучи на колата. Валя е една , гласа и се отличава от масата , дано за напред да оцели някой хит , за да може пак да дръпне , макар че последните и песни никак не са лоши и се забелязаха - “Наранявай” , “Как ли да те моля”, “Все си ти”, “Чуждо тяло” и “Нейните неща”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен със адския ужасен клип. Люси много се изложи.

Защо почти винаги се вини режисьора, текстописецаи тн.. а не самите изпълнители ? Анелия е казала на Люси какво иска и преди да бъде пуснат клипа го е одобрила. Не се е изложил Люси - изложи се Анелия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, виж ти.

Галена да спре да краде! И тази невзрачна песньовчица ми я гласяхте за "Хит" на годината. Смях! Оргазмирам от щастие, че й лъсна циганската природа!

:3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Базикаш се, но сега Деса, като се завърне, ще мачка всичко живо заради увеличените количества на желязо в кръвта. Нали 9 месеца + още някой друг след това е нямала мензис и не е губила ценния метал. Ще има Радневския IRON MAN втора част. След първото бебе направи албума "Мистерия". :helpsmilie:

Точно през бременността желязото спада заради плода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно през бременността желязото спада заради плода.

 

Така е, да. Но почти всички бременни пият желязо и го възстановяват, че даже им идва повече отпреди. Чувал съм също, че жените спортистки пият желязо, за да са във върхова форма. Една от причините женския пол да е физически по-слабо издържлив от мъжкия е мензиса и загубата на метала с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някога е страдала от липса на признание и уважение. Всичко е въпрос на вкус, аз лично предпочитам "Мръсни поръчки" пред "И на всички като тебе", както и "Мойто зайче" пред "Гледай да не бъркаш" или "Започваме на чисто". За баладите и в Пайнер не ми се говори, че и там съм пристрастен. Както и да е, темата е коментирана много пъти наистина, просто би било хубаво изпълнител като нея да не пренебрегва стила си в името на бърз успех.

Аз като неин фен в онези години помня, че като станеше въпрос за Деса, всеки със съжалителен поглед коментираше колко е добра вокално, но как била в девета глуха. Дори когато имаше хит + участие в риалити. Същото е положението днес с Кама и Андра. Просто извън Пайнер и с хит, не получаваш признанието и успеха, който в Пайнер се постига дори със слаба бозава песен. Пайнерките също не си позволяваха да кажат добра дума за нея. И Бонка я е нападала, и Силвия, и Галена, и Азис докато кариерата и беше ш застой. Сега не смеят гък да кажат , освен да се измазнят. И старите и песни натрупаха много милиони последните 3 години благодарение на актуалните и успехи.

ДЕСИ никога не е пренебрегнала стила си. Дори в модерните песни,в които няма много пеене, тя намира начин да ги изпее и да напомни за стила си. При Деси винаги най силно е било изпълнението на песните и. Вкарва поп пеене, джазово пеене, рнб пеене и други постановки на пеене, когато влезе в студио. Беше сред първите с чалгорап песни. Галена, Анелия, Емилия и Емануела, които са топ имена, 2 години след И на всички като тебе, търсят подобен хит. Деса вече е на нова вълна, а те кокошките продължават с чалгорапа... Не Деса се слива с всички. Всички се опитват като Деса, ама не става. Не знам в кое виждаш Деса да се слива с останалите, но аз виждам точно обратното - собствен почерк, благодарение на това, че участва в процеса на правене на песните си. Песните и не приличат на други като изключим Отново се родих, която си е банална отбсякъде. Виж новия албум на Анелия. Там можем да говорим за обезличашане и търсене на хит на всяка цена. Коя беше последната балада или различна песен, която ни предложи... Преди 5-6 години може би... Галена и тя същата работа. Добре, че е Моро му, но тя пък крадена...ь

 

 

Бях в културен шок като я чух за пръв път... Но дебеланата е много надъхана и талантлива. Радва

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...