Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Там все още не са :D

А пардон там е офф тва дезар да ги подреждат малко!

В Дийзър максималния брой албуми при търсене е 50. За това така се получава. Но в "All" излизат всички песни. За по-лесно сортирай по изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

http://forums.miglena.net/index.php?showtopic=9729&st=0

Преслава-Мъж на хоризонта, Линк за клипа и мненията ви за него :3fdb8960598fa63e:

 

Още от 2007-ма я хранят заради евтини клипове :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://forums.miglena.net/index.php?showtopic=9729&st=0

Преслава-Мъж на хоризонта, Линк за клипа и мненията ви за него :3fdb8960598fa63e:

 

Още от 2007-ма я хранят заради евтини клипове :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

 

На мен ли ми се струва или хората са били много малоумни тогава? Изразяват се едно такова много допотопно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва или хората са били много малоумни тогава? Изразяват се едно такова много допотопно.

Какво те навежда на мисълта, че сега не са? :3fdb8960598fa63e:

Прекалено е сладникаво и плоско, съгласен съм. Обаче ми направи впечатление, че масово "Завинаги" се издига като Клип на 2007, а не "Някой ден" на Камзи, дали е възможно наистина първата да е победила по гласове, а Камче да лъже, защото й се е искало тя да победи (и аз съм за "Някой ден")?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво те навежда на мисълта, че сега не са? :3fdb8960598fa63e:

Прекалено е сладникаво и плоско, съгласен съм. Обаче ми направи впечатление, че масово "Завинаги" се издига като Клип на 2007, а не "Някой ден" на Камзи, дали е възможно наистина първата да е победила по гласове, а Камче да лъже, защото й се е искало тя да победи (и аз съм за "Някой ден")?

 

Не съм запознат с казуса. Камелия ли е взела наградата за клип? За наградите на Планета говорим, нали? То за какво гласуване може да се говори там изобщо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с казуса. Камелия ли е взела наградата за клип? За наградите на Планета говорим, нали? То за какво гласуване може да се говори там изобщо...

Кама твърди, че тя е победила по гласове на наградите на Планета за Клип на 2007-ма с "Някой ден", но са връчили наградата на Анелия и Миро за "Завинаги", защото Нанков е бил напуснал компанията... Нещо не ми се връзва на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама твърди, че тя е победила по гласове на наградите на Планета за Клип на 2007-ма с "Някой ден", но са връчили наградата на Анелия и Миро за "Завинаги", защото Нанков е бил напуснал компанията... Нещо не ми се връзва на мен.

 

Трудно е да се каже, защото в един форум да гласуват 100, максимум 200 човека, а тогава за телевизионните награди са гласували хиляди. Планета още беше доста вървежна тогава. Като хит е ясно коя мачкаше повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама твърди, че тя е победила по гласове на наградите на Планета за Клип на 2007-ма с "Някой ден", но са връчили наградата на Анелия и Миро за "Завинаги", защото Нанков е бил напуснал компанията... Нещо не ми се връзва на мен.

Да. Планета и дадоха артистично присъствие за този клип.

Нов фолк и дадоха вече клип на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама твърди, че тя е победила по гласове на наградите на Планета за Клип на 2007-ма с "Някой ден", но са връчили наградата на Анелия и Миро за "Завинаги", защото Нанков е бил напуснал компанията... Нещо не ми се връзва на мен.

 

Тогава беше най-нагло изкопирала моментния хит на Дженифър Лопес с боядисването на косата и така нататък. :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива.

Късметът пак ме целува, жива съм и още ме бива!

 

Сенуж, сънуваме ли този хит? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помнех как се флиртува, забравих че съм красива.

Късметът пак ме целува, жива съм и още ме бива!

 

Сенуж, сънуваме ли този хит? :Vishenka_05:

Хитът на годината до този момент и най-хубавата й песен от "Стига ти" насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня какъв културен шок изживяха някои "моралисти" на времето, когато пишеха писма до Нов Фолк да питат дали Траяна ще се завърне след прекрасната балада "Още малко" и как тя наистина се завърна с ковренски песни и визия на травестит

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда отвратително, и Елза Парини не е толкова противен. Ужасно гадна е, това и за евтина се*с кукла не става.

 

Абсолютен травестит.

 

После се оправи, "Теб и никой друг" е готина песен, но първите и песни бяха само с*кс. Въпреки, че визията и това не предполага. Само някой чичко в селска кръчма на 3 ракии би дал на такава да му прави френска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда отвратително, и Елза Парини не е толкова противен. Ужасно гадна е, това и за евтина се*с кукла не става.

 

Абсолютен травестит.

 

После се оправи, "Теб и никой друг" е готина песен, но първите и песни бяха само с*кс. Въпреки, че визията и това не предполага. Само някой чичко в селска кръчма на 3 ракии би дал на такава да му прави френска.

:roll1: :roll1: патладжана

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда отвратително, и Елза Парини не е толкова противен. Ужасно гадна е, това и за евтина се*с кукла не става.

 

Абсолютен травестит.

 

После се оправи, "Теб и никой друг" е готина песен, но първите и песни бяха само с*кс. Въпреки, че визията и това не предполага. Само някой чичко в селска кръчма на 3 ракии би дал на такава да му прави френска.

Най ми кефи как смяташ за нужно да цензурираш "секс", но нямаш проблем да кажеш "травестит", "да му прави френска". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веждите са произведение на изкуството. И най-пропадналите травестити по магистралите за левче ще и завидят.

коментирай тази визия :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най ми кефи как смяташ за нужно да цензурираш "секс", но нямаш проблем да кажеш "травестит", "да му прави френска". :1000 (29):

Тогава влез темата за октавите, и докато не е изтрито чети всичко друго, на което не съм правил цензура.

 

От вътре ми идва на моменти.

 

Поздрави :)

 

P.S.: Мислех да кажа "свирка" , но реших да е "френска". Въпреки, че изключвайки мръсния им смисъл, те са си нормални думи.

 

P.S.2: Какво да коментирам, почти всички до 2006-7 , а някои поне до и 10-та изглеждаха като изкарани от магистралата по време на работа. Ботуши, късите рокли, тънките вежди тип "мост", изобщо - най-евтината и изпаднала гледка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали се спомена тук, но Андреа пусна в Спотифай българска версия на "Bessame" - която ми е от любимите ми песни. Само, че "Mania" звучи нелепо.

 

Дано го клипира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...