Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз като неин фен в онези години помня, че като станеше въпрос за Деса, всеки със съжалителен поглед коментираше колко е добра вокално, но как била в девета глуха. Дори когато имаше хит + участие в риалити. Същото е положението днес с Кама и Андра. Просто извън Пайнер и с хит, не получаваш признанието и успеха, който в Пайнер се постига дори със слаба бозава песен. Пайнерките също не си позволяваха да кажат добра дума за нея. И Бонка я е нападала, и Силвия, и Галена, и Азис докато кариерата и беше ш застой. Сега не смеят гък да кажат , освен да се измазнят. И старите и песни натрупаха много милиони последните 3 години благодарение на актуалните и успехи.

ДЕСИ никога не е пренебрегнала стила си. Дори в модерните песни,в които няма много пеене, тя намира начин да ги изпее и да напомни за стила си. При Деси винаги най силно е било изпълнението на песните и. Вкарва поп пеене, джазово пеене, рнб пеене и други постановки на пеене, когато влезе в студио. Беше сред първите с чалгорап песни. Галена, Анелия, Емилия и Емануела, които са топ имена, 2 години след И на всички като тебе, търсят подобен хит. Деса вече е на нова вълна, а те кокошките продължават с чалгорапа... Не Деса се слива с всички. Всички се опитват като Деса, ама не става. Не знам в кое виждаш Деса да се слива с останалите, но аз виждам точно обратното - собствен почерк, благодарение на това, че участва в процеса на правене на песните си. Песните и не приличат на други като изключим Отново се родих, която си е банална отбсякъде. Виж новия албум на Анелия. Там можем да говорим за обезличашане и търсене на хит на всяка цена. Коя беше последната балада или различна песен, която ни предложи... Преди 5-6 години може би... Галена и тя същата работа. Добре, че е Моро му, но тя пък крадена...ь

Аз имам други спомени явно. :1000 (29): Десислава винаги е била давана за пример като изпълнител, който се справя прекрасно и без да има силен продуцент зад гърба си. И албуми си издаваше, и участия си имаше. Не помня да е била в кой знае какъв застой. От изброените, които са се заяждали с нея помня само случая с Азис и Силвия, и нападките бяха на личностна основа, а не касаещи кариерата и. Да, ясно е за дуетите с Играта, но съгласи се че тогавашния рап няма нищо общо със сегашните напъни на някои певици в Пайнер и нашумелите през последните години поп диви. Ако трябва да говоря с кое Десислава се слива с останалите - за мен това са текстовете на песните и. Би трябвало да бъде по-сериозна в това отношение. Знам, че прави компромиси за да е конкурентоспособна, окей, вече е актуална и сред по-малките - време е да се стегне.

За Анелия всичко е ясно, там вече няма връщане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като неин фен в онези години помня, че като станеше въпрос за Деса, всеки със съжалителен поглед коментираше колко е добра вокално, но как била в девета глуха. Дори когато имаше хит + участие в риалити. Същото е положението днес с Кама и Андра. Просто извън Пайнер и с хит, не получаваш признанието и успеха, който в Пайнер се постига дори със слаба бозава песен. Пайнерките също не си позволяваха да кажат добра дума за нея. И Бонка я е нападала, и Силвия, и Галена, и Азис докато кариерата и беше ш застой. Сега не смеят гък да кажат , освен да се измазнят. И старите и песни натрупаха много милиони последните 3 години благодарение на актуалните и успехи.

ДЕСИ никога не е пренебрегнала стила си. Дори в модерните песни,в които няма много пеене, тя намира начин да ги изпее и да напомни за стила си. При Деси винаги най силно е било изпълнението на песните и. Вкарва поп пеене, джазово пеене, рнб пеене и други постановки на пеене, когато влезе в студио. Беше сред първите с чалгорап песни. Галена, Анелия, Емилия и Емануела, които са топ имена, 2 години след И на всички като тебе, търсят подобен хит. Деса вече е на нова вълна, а те кокошките продължават с чалгорапа... Не Деса се слива с всички. Всички се опитват като Деса, ама не става. Не знам в кое виждаш Деса да се слива с останалите, но аз виждам точно обратното - собствен почерк, благодарение на това, че участва в процеса на правене на песните си. Песните и не приличат на други като изключим Отново се родих, която си е банална отбсякъде. Виж новия албум на Анелия. Там можем да говорим за обезличашане и търсене на хит на всяка цена. Коя беше последната балада или различна песен, която ни предложи... Преди 5-6 години може би... Галена и тя същата работа. Добре, че е Моро му, но тя пък крадена...ь

Бях в културен шок като я чух за пръв път... Но дебеланата е много надъхана и талантлива. Радва

Когато Деса напусна, друго освен Планета не се признаваше, за това и тя беше в забвение. В момента Планета е дъно, нямат концерти, нямат турнета и награди, да не говорим че Ютуб е платформата, която всеки ползва и няма никакво значение, кой, къде е . Неможеш да сравняваш времената от преди със сега. Аз пък смело мога да заявя, че Камелия след 2010 беше в застой във Пайнер и от както се махна проектите й са по оценени, на по високо ниво, участията й не падат, даже напротив. Просто Пайнера неможе да контролира пазара, така както преди. Всички помним, че Десислава по едно време и учястия нямаше, но времената се менят. Не мисля, че е големия фактор в момента да си в Пайнер. Азис, Андреа, Камелия, Лорена, Алисия, Стораро, Софка.. Не виждам особена разлика в кариерите им от тия на Пайнерките. От към участия и ангажименти по тв. са си равностойни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава беше добре до 2008 сама.По Фен я спукваха от въртене.След това дойдоха проблемите .След 2014 всичко си е ок.А Кама и с фен пак е дъното.Деса имаше 4 години силни след Пайнер.Кама няма и 1.Тия романи по горе са за успокоение колко е добре Кама без Пайнер.Да ама не.Пълно дъно е без 1 хит.Добре, че има 3 хита от 2002 да не умре от глад като Рени и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия много лош вид има. Прилича на пенсионирата й майка.

Не може всички да са красиви като кралица Прес!

От периода 2014 (с тъмната коса) до сега ми изглежда по-млада от началото на кариерата й :D

 

Как е в онзи град,ще ставаме ли съграждани? :3fdb8960598fa63e:

За краткия си престой там успях да видя 2 знаменитости - Тони С. и Весо Фена :roll1:

 

Харесва й снимките и я тагва, ама иначе не я следи :1000 (29):

Няма пълно щастие..

За това пък следва Beyond :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия романи по горе са за успокоение колко е добре Кама без Пайнер.Да ама не.Пълно дъно е без 1 хит.Добре, че има 3 хита от 2002 да не умре от глад като Рени и тя.

Тя Рени за това си ходи по почивки и прави песен от Оцко, защото умира от глад :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може всички да са красиви като кралица Прес!

От периода 2014 (с тъмната коса) до сега ми изглежда по-млада от началото на кариерата й :D

За краткия си престой там успях да видя 2 знаменитости - Тони С. и Весо Фена :roll1:

Няма пълно щастие..

За това пък следва Beyond :3fdb8960598fa63e:

Бляк.Внимавай да не те нападне,че ще те превърне в себеподобно-кон.Не си спомням на теб ли или на Амброжката бях пратил една снимка,която той ми прати как го челастрят.За малко да стана асексуален :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бляк.Внимавай да не те нападне,че ще те превърне в себеподобно-кон.Не си спомням на теб ли или на Амброжката бях пратил една снимка,която той ми прати как го челастрят.За малко да стана асексуален :mf_surrender:

Не си ми пращал подобна снимка за щастие!

Поздрав! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Рени за това си ходи по почивки и прави песен от Оцко, защото умира от глад :mf_surrender:

 

Ужас, дано поне й направи нещо добро и некрадено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм Дявола :gun_bandana:

Много якаа :girl_witch:

Не мога да преценя дали Емануела е по-хубава сега от преди.

С тези дебелите нарисувани вежди ми прилича по-скоро на някой от третия пол.На фотосесиите изглежда яка,но на снимките от участия или на тези,които качва тя не ми допада особено ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много якаа :girl_witch:

Не мога да преценя дали Емануела е по-хубава сега от преди.

С тези дебелите нарисувани вежди ми прилича по-скоро на някой от третия пол.На фотосесиите изглежда яка,но на снимките от участия или на тези,които качва тя не ми допада особено ..

Ох,да на снимките й в ИГ е ужасна.С тези евтини перуки ала Елза Парини не мога да я гледам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,да на снимките й в ИГ е ужасна.С тези евтини перуки ала Елза Парини не мога да я гледам. :1000 (29):

Жалко за красивите й очи.Няма такъв поглед!

Между другото забеляза ли , че профила на Ивайло Колев е хакнат от някакви турски сектанти :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЪНО ДЪНО ДЪНООООООООООООО !!! СРАМ И ПОЗОР!!

 

как може да пуска такъв клип ???

 

 

Дали е от значение клипа щом песента гърми от всякъде. Знаеш за какво ти говоря нали ....!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за красивите й очи.Няма такъв поглед!

Между другото забеляза ли , че профила на Ивайло Колев е хакнат от някакви турски сектанти :baaasmiley:

О,не,не се интересувам от такива пасивки.Много са ми противни и той и онзи бившия му колега

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма омръзване това парче, дано Райнето започне да пуска и по-големи хитове. Тази се наложи доста и е много зарибяваща, отдавна е нямала толкова силна песен.

Супер много ме радва песента. И на мен не ми омръзва още. :)

 

Тази песен тия дни не я спирам от въртене! Поздрав за всички!

Изключително любима песен! Много добре ѝ се получи на Валя с нея! А в клипа е толкова готина, колкото не е била дори като по-млада. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво те кара да мислиш, че само той им иска снимка?! Имаше жалби в полицията срещу него и резултатът е никакъв.

 

Весо най-вероятно ще си го изяде не по фолк линия, а по линия на личен живот. Пише си с някакви и после просва скрийншот в публично видимия си фейсбук какво са си писали. Добавя и солиден коментар с много емоция кой за какви услуги искал да го ползва и срещу какви пари.

 

Дори и показването на средни пръсти на Преслава може да му се размине, ако на Павел не му се занимава ... но тия публични гей разпри - не мисля.

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам други спомени явно. :1000 (29): Десислава винаги е била давана за пример като изпълнител, който се справя прекрасно и без да има силен продуцент зад гърба си. И албуми си издаваше, и участия си имаше. Не помня да е била в кой знае какъв застой. От изброените, които са се заяждали с нея помня само случая с Азис и Силвия, и нападките бяха на личностна основа, а не касаещи кариерата и. Да, ясно е за дуетите с Играта, но съгласи се че тогавашния рап няма нищо общо със сегашните напъни на някои певици в Пайнер и нашумелите през последните години поп диви. Ако трябва да говоря с кое Десислава се слива с останалите - за мен това са текстовете на песните и. Би трябвало да бъде по-сериозна в това отношение. Знам, че прави компромиси за да е конкурентоспособна, окей, вече е актуална и сред по-малките - време е да се стегне.

За Анелия всичко е ясно, там вече няма връщане.

Сред следящите фолка фенове, Деса винаги е била ключово име, но за незаинтересованата от нищо маса Деса беше хубав спомен от близкото минало.

Янева наскоро ме накара да помисля върху текстовете на Деса и в интерес на истината песните на които е залагала в повечето случаи са с доста лесносмилаеми да не кажа елементарни текстове. Винаги се е целила към децата. Заради добрите мелодии и невероятните изпълнения с много импровизации е грабвала феновете през годините. Да има текстове които пее за да влезе в клубовете, но и има и много красиви текстове. Деса имаше нужда от проект като И на всички като теб. Благодарение на това парче всяко последвало е влезнало в клубовете. Дори тези с по 4-5 милиона като Гледай да не бъркаш и Дали ще те оставя. Иначе за последните години не ми харесва текста на Гледай да не бъркаш и видеото на Дали ще те оставя. Не отиват на авторитета и. Но това са дребни кахъри

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весо най-вероятно ще си го изяде не по фолк линия, а по линия на личен живот. Пише си с някакви и после просва скрийншот в публично видимия си фейсбук какво са си писали. Добавя и солиден коментар с много емоция кой за какви услуги искал да го ползва и срещу какви пари.

 

Дори и показването на средни пръсти на Преслава може да му се размине, ако на Павел не му се занимава ... но тия публични гей разпри - не мисля.

 

Колко трябва да си изпаднал, за да искаш да си платиш да бъдеш с Весо Фена....? Та той прилича на недоразвит кон. Един милион да ми дават, няма да мога да си легна с него, защото едно, че няма да ми стане, второ, че ще ми се гади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...