Jump to content



Online: Камелия - Куклите


Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много енергия има в песента. През цялото време те държи, а това за мен е сигурна заявка за хит. Само клипът ми едва по-слаб, но Камелия е страшно красива и секси в него. Иначе годината е много силна за Камелия. Браво!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после се пречупи и направи това, което трябваше. Както Десислава - започна да пуска актуални неща, които хората искат.

На мен лично това ми е много инспирирано като концепция от И на всички като тебе.

Не лош проект, но аз лично не мога да си го запея и да ме зариби.

Иначе браво за опита : 0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно в клипа. Но честно казано, не очаквах и тя да се пусне по тая вълна, след като е от имената, които могат да задават течения сами. Ако го е направила, за да докаже, че може да се впише в актуалната тенденция - ок, получило й се е. Вижда се, че има хъс, като е на свобода, така да се каже. Но за мен това са страшно немузикантски и краткотрайни песни.

Една "Престъпно е" е нещо уникално за жанра, а пък не се оцени. Както и да е. Песента най-вероятно ще набере популярност и симпатизанти.

Аз лично очаквам баладата "На прага на сърцето ми". Не ми се слушат рап песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибяваща песен, и аз се кефя че Камелия може толкова добре да влезе в звученето на новото време.

Клипът е хубав, но за втори пореден път това е главно заради визиите. Очаквах повече от видеото, честно казано- не знам защо Камелия не предлага продукти на нивото на "Минута живот" точно когато е отново интересна на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах много повече след Дразни ме, това ми идва слабо. Клипът е добър, както повечето на Камелия, изглежда безупречно.

Тази песен не я виждам като хит, а можеше да направи нещо по-избухващо и грабващо, стъпка надолу е за мен това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам каква трансформация претърпя Кама през 2017-а. Пак е надъхана, пак мачкаааа! Много се изкефих на песничката и клипа.

+1 :1000 (33): Брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, аз не чух нищо по-различно от Галена и Десислава - а техните песни бяха строго критикувани от Фокси. И аз не съм очаквал да се повлече по тази вълна, а тя дори вече не е и толкова актуална.

Видеото е супер слабо за Камелия, визията е ТОП, но това имиджово видео е много по-слабо от имиджовите на една Глория например, която е хулена заради тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Сцепва ме чесно... Камелия показва че има усет за актуалност за разлика от Глория и Ивана. Много добро парче. Определено ще се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, аз не чух нищо по-различно от Галена и Десислава - а техните песни бяха строго критикувани от Фокси. И аз не съм очаквал да се повлече по тази вълна, а тя дори вече не е и толкова актуална.

Видеото е супер слабо за Камелия, визията е ТОП, но това имиджово видео е много по-слабо от имиджовите на една Глория например, която е хулена заради тях.

Къде сравняваш Кама със старата кукумявка баба Гло

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после се пречупи и направи това, което трябваше. Както Десислава - започна да пуска актуални неща, които хората искат.

На мен лично това ми е много инспирирано като концепция от И на всички като тебе.

Не лош проект, но аз лично не мога да си го запея и да ме зариби.

Иначе браво за опита : 0

Алоу, да не почна със шамарите, къде ша сравняваш Камелия със бита карта като Толумбата? Осъзнай се най-накрая, че не всичко тръгва от омотаната чиния с кюфтета и друга скара на Фатмагюл!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оценявайте проекта на Камелия, не го сравнявайте с на други певици. Всеки път едно и също и вече не са интересни тези сравнения, всяка прави каквото иска и може ...

 

Камелия изкара много различна песен за нея, тя до сега не е имала подобна, което е похвално, още повече трите й песни тази година са различни една от друга. Хубавото е, че й отива и този стил и успява да се справи, а й песента е съобразена с тенденциите в българската музика. Браво за Камелия и песента, желая

й успеха на "Дразни ме", защото "Дразни ме" е един от хитовете тази година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...