Jump to content



Online: Камелия - Куклите


Препоръчани коментари

Само дето цитати има и от текстове на Галена, Ваня, Цветина, Джулия. Песента е клише и Камелия не трябва да се задоволява с това. “Дразни ме” беше комерс, но не беше клише, а разликата е ясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Радващо е, че разни нещастни фенчета на някакви Яници и Баници искат да ги е копирала Камелия, но как да ви се каже по-ясно, че Кама е измислила всичко в чалгата, а такива като Яница, д`еба и нещастната мутреса, са просто производни на Камс и нищо друго? Това е положението, приемете го за даденост и дишайте спокойно. И не ми говорете за Галени и Преслави, Деси Слави и разни други сплави. Когато Камелия рискуваше и експериментираше, тези не съществуваха. Да повторя ли? - не съществуваха и никой не знаеше, че ще се появят. Всеки следващ наглец, който вземе да ми се обяснява в тази тема ще бъде засипан с факти, за своята и на кирливата си чалгарка несъстоятелност. Нещо неясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се палиш на всеки, който не харесва песента. Както казах, аз неведнъж съм изтъквал страхотния успех на “Дразни ме” и очаквах последващата песен да е също толкова добра или дори да надгради. За жалост получихме претоплена манджа, слушана десетки пъти преди това, и една предала принципите си Камелия. Жалко е, Фокси, че с теб не може да се води градивна дискусия, когато става въпрос за Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще ви цепя басма на всички тролове, като сте тук само да плюете без аргументи? Клипът, песента и мадамата са топ, а тук чета само лайнометни изпълнения, на фенчета на дребосъци по 1,50 с вдигнати ръце, които никъде не се появават без 2 тона грим и екстейшъни. Я по-кротко, за да не започнем да гледаме детайлите, че свят ще ви се завърти. Пръкнали се оня ден долни куветини, духали на някой с някой лев и вече ми ги правите клоунади тук. Какво са постигнали?- златни, платинени или каквито се сетите албуми. Нищо подобно, просто са на клона и вкарват луди пари за да се правят на актуални, а в джоба не влиза нищо. Айде стига с тия ментаци, оцветени в пайнерска окраска. Нагледахме се на такива в предните 20-30 години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се палиш на всеки, който не харесва песента. Както казах, аз неведнъж съм изтъквал страхотния успех на “Дразни ме” и очаквах последващата песен да е също толкова добра или дори да надгради. За жалост получихме претоплена манджа, слушана десетки пъти преди това, и една предала принципите си Камелия. Жалко е, Фокси, че с теб не може да се води градивна дискусия, когато става въпрос за Камелия.

Предала принципите си? Уау... И как го решихте това. Къде точно Камелия е била против тоя стил, че да си предаде принципите? До колкото помня, тя беше против еднаквите мелодии на Оцко и крадените му семпли.

Дайте да не прави комерс и лековати песни, при все че за 20 години за първи път си позволява подобен стил от към текст, аранжимент и музика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очистиха се в Пайнер от класиките в чалгата, които ги създадоха, загробиха цялата първа генерация и принудиха Кама да се махне, за да им е спокойно на мастиите днешни, които сега вилнеят като разни курветини, до една спонсорирани от разни мутрогенни елементи включително и превъзнесената Галена от цялата чикиджийска фамилия във В.Търново, приела едно време мазна пачавра като Деса за снаха с всичкото съзнание, че от тоя елемент нищо не става. За 9 месеца се убедиха в настоящето и забиха на синчето си звучен шамар, друг път подобна мастия да не влиза в къщата им. И днес моля ви се, разни пубери нахлули тук в темата за най-чистата и проверена класика в чалгата, изкарала и последното пени със собствен труд, ама не на легло, а в бизнеса с микрофон в ръка, създала нещастният Пайнер с парите на M-TEL и собствените си умения на сцена, да бъде охулвана от чикиджии симпатизиращи на чалго-нищожества с нулев принос към бизнеса, които ще ни бъдат ментори на нас, където сме видели всичко в предните 20 години на тоя бизнес? Алоооооооооооооо, къде мислите, че се намирате? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че песента е стилистиката на Яница, и точно тоя стил тръгна от нея и Оцко/Пашев (тук конкретно - втория).

 

Факт е, че песента е в стилистиката на Гери-Никол, търсена е такава, направена е като такава, а изпяването е точно като при Галена. Никакви Яници, Баници и тем подобни пайнерски анонимки, с 15-годишни кариери и 0 хита в тях не може да са цел, на легенда като Камелия. Актуалната вълна в българската музика се базира на Гери-Никол. Най-голямата звезда в българската музика е Гери-Никол. Най-успешното и пайнерско превъплъщение е Галена. Най-успешната чалгарка дори и без тази база е Галена. Чалгата се върти около Галена. Единствената цел, на легенда като Камелия е, да опита да се включи в тази нова вълна по свой си начин и със своя песен. Според мен, с "Куклите" го прави много успешно и това е причината за хейта тук. Никой не освирква нещо безлично. Освиркват се само сполучливите проекти и за мой кеф, респективно за мъката на точно 2 категории потребители тук, Кама успя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам втория ден ще направи 2 пъти повече гледатия от първия. Мисл, че бяха 60 хил. за 24 часа, а днеска да 7 ще е поне на 180 хил. , което прави 120хил. за втория ден ;)

 

Когато Камс се активизира, резултатите са на лице. Да не говорим че за 2 дена, тая тема е направила повече коментари от почти всички останали теми пуснати за клипове тая година.

Но това винаги е било така, най четените и коментираните теми са за Камелия - закон !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха жалка картинка.Фокса обезумял след всеки пост.

 

Сега сте ми паднали, няма да ви пропусна. :1000 (17): Снощи се нахвърлихте като бесни псета "десовите" и по неизвестни причини "преслините", като дебело натъртвахте за трафика, щото за друго нема какво. Камейсън пич*а, та дрънка! Мадамите около нея топ (особено това чернокосото с издутите джуки). Монтажът динамичен, а първото впечатление е, че ти се завива свят от дупета, крака и много секс. :phpgrin2: Текстът на Динко абсолютно в целта с шеговити и оригинални намигвания към:

 

1. Пайнер - пиела си кафето с него....

2. Кучките в чалгата - които само ръмжели след нея....

3. Гери-Никол - може да е №1, но първо да се огледа, па после да пее и да си хвали дупарата, като много яка....

4. Лачените момци.... кралица с пари не се купува....

5. Олигарсите.... Бентли-Ментли за нея е просто скрап за 1 милион лева и нищо повече....

 

И какво стана с трафика днес? - плати за реклама Цветин и хоп.... да видиш ти как подскочи изведнъж. И лаехте знаейки много добре, че тя няма медия, няма телевизия, няма фирмен PR, няма възможностите на голяма компания и т.н. Знаете, че нейните неща поради този факт тръгват по-трудно, мудно и трябват сериозни медийни участия, за да се забележи, че Камелия е издала песен. Затова първо плюехте трафика, не само защото друго нема какво. Толкова сте предвидими...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но е под нивото на "Дразни ме".Със сигурност ще стане популярна, а защо не и хит след като има всички показатели.Камелия изглежда все по-добре, направо имам чувството, че от 15 години не е мръднала.Истинска секс икона.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бруууталия! Прасна втория си хит тази година!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
В последната седмица здраво ме зариби тая песничка, и в момента я слушам. Лъха на Яница, но по друг начин.

 

Няма как някога Камелия на лъха на Яница. Може Яница да лъха на Кама. Защото когато Кама е правила такива клипове, Яница е била на училище в Русе.

 

Тава е, друго нема....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата песен, не клипа. Иначе като визия е ясно, че Камелия е доста преди Яница.

Песента като звучене ми е близко до песните, които прави за Яница, а и не само. Самото му звучене е такова, а и намахания текст с бентлитата и милионите също напомнят за Яница.

 

В което няма нищо лошо.

 

Пак съм си я пуснал. Брутална е иначе, на хубави колони или слушалки да се слуша, има готин бас и звучене.

Така беше и с "Минута на живот", коренно различна е на 4-ката Pioneer в колата и буфер Bose.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...