Jump to content



Препоръчани коментари

Уникално е Цветин да ти разправя как са снимали клипа със Скерлев някъде около Приморско. Горкият манекен, не му е било лесно покрай тази.... по банските. :whistling:

Е няма как да му е лесно, няма мъж на който ще му бъде до такава жена. Клипа е доста добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Облякла се е като Сашка Васева.

Много й ходят по-младежките визии. С тях изглежда свежарски и не евтино, както и онази сесия за дрехите на Вероника, беше бомба там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дизйнерката Мира Бъчварова с комоцио и счупен крак след каскада с коне

 

Съседката на Кама, която и се пада и нещо като лична дизайнерка. Като не си хареса нищо по магазините и при нея да и го ушие. И става бутиково... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, опасността е сериозна, но ще рискуваме все пак.... :1000 (29):
Винаги съм си мислила, че предпочиташ Ваня пред Галина!

Вече и ти си в черния ми списък, много дълъг стана! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мислила, че предпочиташ Ваня пред Галина!

Вече и ти си в черния ми списък, много дълъг стана! :3fdb8960598fa63e:

 

Предпочитах Ивана да мачка Глория, защото надутото Гло имаше нужда точно от кръчмарка като Ивана да я мачка, за да си седне на гъза и да изпусне въздуха. Въобще, много раздути балони гледахме в предните 20 години. Аз и Анелия предпочитах повече от Емилия, но днес и двете са ми толкова безлични, че дори не си заслужава да ги коментирам. Не знам кой и за какво измисли тази тема там, но тя няма никакъв смисъл във форум с ясни пристрастия. И все пак, ще кажа защо цитирах пост, в който е писана Глория, а не Ивана. Не знам защо днес като видях темата се замислих коя от Деса, Глория и Ивана има най-голям принос, за прогреса на Камелия като изпълнител, артист и дори като бранд. Категорично това е Глория. Конкуренцията с нея бе онова, което направи Камелия по-добра в най-голям смисъл. Не, че Ивана няма подобна заслуга с бенда и живите лайфове на турне 2005. Разбира се, че именно заради нея Кама захвърли плейбека след турне 2005 и никога повече не се сети за него. А конкуренцията с Ивана на най-силното, най-посетено, най-мащабно, най-новаторско и най-впечатляващо турне (2006) накара дори лумпените на Деса да ревизират мнението си за Камелия. Те няма да си кажат, но не това е същността на проблема. Но все пак, като заговорихме за приноса, когато се наливаха основите, Глория бе онова, което в най-голяма степен бе причина за прогреса на Кама и самата Камелия не веднъж го е изтъквала. В този смисъл, за Ивана никога не е казала и дума....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитах Ивана да мачка Глория, защото надутото Гло имаше нужда точно от кръчмарка като Ивана да я мачка, за да си седне на гъза и да изпусне въздуха. Въобще, много раздути балони гледахме в предните 20 години. Аз и Анелия предпочитах повече от Емилия, но днес и двете са ми толкова безлични, че дори не си заслужава да ги коментирам. Не знам кой и за какво измисли тази тема там, но тя няма никакъв смисъл във форум с ясни пристрастия. И все пак, ще кажа защо цитирах пост, в който е писана Глория, а не Ивана. Не знам защо днес като видях темата се замислих коя от Деса, Глория и Ивана има най-голям принос, за прогреса на Камелия като изпълнител, артист и дори като бранд. Категорично това е Глория. Конкуренцията с нея бе онова, което направи Камелия по-добра в най-голям смисъл. Не, че Ивана няма подобна заслуга с бенда и живите лайфове на турне 2005. Разбира се, че именно заради нея Кама захвърли плейбека след турне 2005 и никога повече не се сети за него. А конкуренцията с Ивана на най-силното, най-посетено, най-мащабно, най-новаторско и най-впечатляващо турне (2006) накара дори лумпените на Деса да ревизират мнението си за Камелия. Те няма да си кажат, но не това е същността на проблема. Но все пак, като заговорихме за приноса, когато се наливаха основите, Глория бе онова, което в най-голяма степен бе причина за прогреса на Кама и самата Камелия не веднъж го е изтъквала. В този смисъл, за Ивана никога не е казала и дума....
Ти пак го разглеждаш през призмата на някакви схеми, касаещи пътеводната светлина на живота ти! :mf_surrender:

Питам те теб лично, като слушател, като хетеросексуален мъж, като меломан - защо си предпочитал Анелия пред масово одобряваната и така ужасна за мен Емилия, както и кой модел на работа - като пеене, текстове, мелодии, изява, като жена, ако щеш, ти е по-на сърце - този на Глория или този на Ивана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Гледате ли Камелия в Гласът??

 

Уникална е тая жена !!!

 

9331850Q.jpg

9331851E.jpg

 

9 млн. Камс пръска с гледания

 

2-3 пъти покрай Минчо съм го гледал. Доста израснала ката ментор и човек. Не влиза в клишета. Но сезона ми е по скучен от миналогодишния. Графа и Поли са ми големи дразнители...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2-3 пъти покрай Минчо съм го гледал. Доста израснала ката ментор и човек. Не влиза в клишета. Но сезона ми е по скучен от миналогодишния. Графа и Поли са ми големи дразнители...

А кво ще кажеш за безупречната визия в предаването?? Задължително да работи със стилиската и за бъдещите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кво ще кажеш за безупречната визия в предаването?? Задължително да работи със стилиската и за бъдещите клипове.

Напомнят за старата Камелия когато всички девойки по баловете бяха с реплики или шити подобия на нейни рокли от клипове и концерти. Но тя баба изглежда във всичко много добре. СъС сигурност се късата чалгарките от злоба докато гледат... :1000 (6): :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомнят за старата Камелия когато всички девойки по баловете бяха с реплики или шити подобия на нейни рокли от клипове и концерти. Но тя баба изглежда във всичко много добре. СъС сигурност се късата чалгарките от злоба докато гледат... :1000 (6): :girl_witch:

Скоро ще гърми с хитачка баба ти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...