Jump to content



Препоръчани коментари

Довечера е последният ден от раманянската мъка тази пролет. :1000 (19):

 

Разчитам на вас, да не гледате "Гласът на България", за да не се налага да харчите пари срещу Оливия. :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все трябва да си покаже задника :1000 (29):

 

Това е някак.... неизбежно. Уж този пеньоар само загатва крака, но тази Оливия като я е награбила и то баш прозрачното на фокус.... съдба! :dontknow:

 

Да си пусна и аз нещо от Оливия, че само съм я мяркал между другото....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е някак.... неизбежно. Уж този пеньоар само загатва крака, но тази Оливия като я е награбила и то баш прозрачното на фокус.... съдба! :dontknow:

 

Да си пусна и аз нещо от Оливия, че само съм я мяркал между другото....

 

Колко е сладка и какъв красив глас. Камелия е уцелила в десятката с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По правилно е "Десятката е уцелила Камелия". :1000 (29):

:1000 (29):

Не знам, но ако Кама и този път не направи нищо за някой от отбора си ще й се издразня. И по-конкретно за това момиче, такъв прекрасен глас само... Потенциално голямо име, в който и да е жанр!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Не знам, но ако Кама и този път не направи нищо за някой от отбора си ще й се издразня. И по-конкретно за това момиче, такъв прекрасен глас само... Потенциално голямо име, в който и да е жанр!

 

Тя Оливия си подготвя песен.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ния, на Лечев.

Мерси, трябва да си я пусна.

Оливия така или иначе си е победител. Щом и в последния ден от участието си във формата успява да си спечели нови привърженици, като мен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ния е страхотна. Глас от световна величина. Един лайв гледах и тя ми стана фаворит. Не случайно 2 часа преди финала предсказах, че отново Лечев ще спечели.

 

Ния е сладка, може да се харесва сред децата, но не ме впечатли. За финал се избира песен с повече пеене от това в Ти си. Грешка на ментора...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...