Jump to content



Препоръчани коментари

За първи път чувам, че Деса е искала да издава троен албум. Екстра Нина беше на косъм да го направи с беста си през 2005 г, когато двата диска не побраха песните, които беше селектирала. Кой какви идеи е имал и дали продуцент или други обстоятелства са го ограничили - няма значение. Камелия си е първата! Тони Стораро не го ли направи и той преди няколко години?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С повече от два диска никой не беше имал в Бг по онова време. Нали това съм написал- повече от 1-2 диска.

Защо не може да се казва истината в този форум?

Защото си вманиачен !! Никога не съм, чувал за идеята на Деса, камо ли някой пък да се е съобразявал с това.

Факт ли е, че Кама е първа - факт е! При нея са 4 диска и това е прецедент, бутиков албум. Нещо, което към днешна дата само тя има! Факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото си вманиачен !! Никога не съм, чувал за идеята на Деса, камо ли някой пък да се е съобразявал с това.

Факт ли е, че Кама е първа - факт е! При нея са 4 диска и това е прецедент, бутиков албум. Нещо, което към днешна дата само тя има! Факт.

Не съм аз вманиачения, а тези, които го отричат само и само да не излезе, че оригиналната идея на Камелия не е на Камелия. Това, че някои не сте чували не значи, че този идея не е била факт, много хора, които я помнят могат да го потвърдят.

Иначе вече и Фики има такъв албум. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия беше посочена като новатор за нещо, което първо е било обявено от друг. Да се защити истината ли е ненужно бутане?

Плюс това аз много добре помня какъв интерес предизвика идеята на Десислава за тройния албум през 2008. Не помня тук или в Планета, но масово се говореше каква е новаторка. 10 години по-късно друга е издала първи подобен албум и се води, че идеята едва ли не е била нейна и тя е новаторката. Ъ?

Иначе браво на нея, че поне е била сериозна, за разлика от Десислава. Нейното име ще бъде запомнено с първия такъв албум.

Е как 10? Нали Деса го мислила през 2008 :1000 (29):

Я дай скан , нещо да видим, че май само ти помниш.

Случайно Деса да не би и макси-сингъл да е искала да пуска преди Камелия ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм аз вманиачения, а тези, които го отричат само и само да не излезе, че оригиналната идея на Камелия не е на Камелия. Това, че някои не сте чували не значи, че този идея не е била факт, много хора, които я помнят могат да го потвърдят.

Иначе вече и Фики има такъв албум. :3fdb8960598fa63e:

Чакаме факти!!!!

 

Камелия има ташаци да поеме риска и да е първа, макар да знае, колко пари ще й костват.продукти, като - Къде си ти, Презареждане, Проект 13.

Т.е. рискови продукти в които влагаш и не знаеш, колко ще изкараш, но го.правиш, защото не ти пука!

Да, Камелия е новатора с 4-ния албум, тя е първата и до момента единствено с такъв лимитиран, скъп, продукт. Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как 10? Нали Деса го мислила през 2008 :1000 (29):

Я дай скан , нещо да видим, че май само ти помниш.

Случайно Деса да не би и макси-сингъл да е искала да пуска преди Камелия ? :D

10 години по-късно друга вече е издала такъв албум.

http://m.19min.bg/news/8/2758.html

Само това успях да намеря, към края на статията го пише. Иначе официалното интервю, в които обявява албума е от един вестник, не помня кой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 години по-късно друга вече е издала такъв албум.

http://m.19min.bg/news/8/2758.html

Само това успях да намеря, към края на статията го пише. Иначе официалното интервю, в които обявява албума е от един вестник, не помня кой.

Глория е с двоен , Деса е ИСКАЛА троен, Кама им дава четворен.

Значи по твоята логика, Деса е окрала идеята на Гло??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е с двоен , Деса е ИСКАЛА троен, Кама им дава четворен.

Значи по твоята логика, Деса е окрала идеята на Гло??

Няма да се разправям повече, просто казах че не на Камелия е медийно наложената идея за албум с повече дискове от обичайните 1-2- факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 години по-късно друга вече е издала такъв албум.

http://m.19min.bg/news/8/2758.html

Само това успях да намеря, към края на статията го пише. Иначе официалното интервю, в които обявява албума е от един вестник, не помня кой.

Ама че неграмотна статия! Грешна още в заглавието, уличен изказ в първото изречение - не ми издържаха нервите да дочета. Намери друг източник, моля.

Но наистина явно е окрала идеята на Гло!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се разправям повече, просто казах че не на Камелия е медийно наложената идея за албум с повече дискове от обичайните 1-2- факт!

Не само медийно я е наложила Кама, а и пазарно я е реализирала! Другото са лаладжийски истории, както би заключил колосът на мисълта Анелия!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се разправям повече, просто казах че не на Камелия е медийно наложената идея за албум с повече дискове от обичайните 1-2- факт!

 

Боже-Боже!

 

Фрази като "медийно наложена идея", "обичайните 1-2", само и само Деса да се изкара новаторка! :1000 (29): :1000 (29):

 

Каква медийно наложена идея, какви 5 лева. Аз пък съм говорил с Камелия през 2003-4 година и лично ми каза, че има идея да издаде четворен албум в далечно бъдеще. Ето, тя е имала идеята първа и я е НАЛОЖИЛА сред феновете си. Даже с още няколко фенчета го помним. :3fdb8960598fa63e:

 

И какво значи с повече от обичайните 1-2 диска? Обичайно в България 1 албум = 1 диск. ОБИЧАЙНО. Издаде ли някой с повече, значи вече е първи и е нарушил статуквото. Ама Деса искала с повече от 2. Ми хубаво. Камелия пък издаде с повече от 3. Значи ничия идея не е окрала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама много по-яко и седи

Няма спор, щото има дълги крака. Иначе и

.

 

Тука е топ, имаше една фотосесия със същата коса и мъжка риза, ама не я намирам.

Много е хипи, бунтарка. Даже бих казал, че русото я прави много евтина.

Kamelia-1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се разправям повече, просто казах че не на Камелия е медийно наложената идея за албум с повече дискове от обичайните 1-2- факт!

Гло е издала двоен, следователно Деса я краде с идеята за повече от.1.диск.

Камелия, като най-луда пуска четворен, на най-висока цена.

Едно е да искаш, друго е да го направиш. Факт е, че Камелия и Глора са си пуснали това, което са имали за идея. На Кама е най-мащабно, няма какво да се лъжем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло е издала двоен, следователно Деса я краде с идеята за повече от.1.диск.

Камелия, като най-луда пуска четворен, на най-висока цена.

Едно е да искаш, друго е да го направиш. Факт е, че Камелия и Глора са си пуснали това, което са имали за идея. На Кама е най-мащабно, няма какво да се лъжем.

 

Да, но Деси Слава е първа с медийно наложената идея за такъв продукт. Панимаеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, да се съгласим, че всички са копирали от Глория, ако това ще спре спора. :D

 

Според мен никой от никого не е копирал. Практиката да се издават албуми с повече от един диск я има отдавна в световен мащаб. Не може идеята на някого да я приложи при нас да се счита едва ли не за някакъв гениален творчески пробив. Просто еди-кой си изпълнител го е направил първи за нашия пазар. И колкото по-рисков е проектът (като макси сингъл или четворен албум на бясна цена), толкова по-големи адмирации заслужава въпросния творец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим за самостоятелни албуми, през 2004 Глория и Рени издават своите двойни бестове.

През 2009 Глория издава тройния Бест "15 години златни хитове" - 3 диска, Камелия издава през 2010 "Проект 13" - 3 диска и 1 двд, и това са двата най-скъпи албума. Бутикови са, защото първо, че съдържат много материал. Бутикови са и като изработка и твърда опаковка. Обложките и фотосесиите са супер светски. А и Бестове тогава бяха вече лукс да се издават заради подновяването на права - и на кавърите, и на авторските песни, тъй като при повечето песни бяха минали 10 години. Така че не знам защо Десислава пак трябва да бъде спрягана с някакви активи и в това... Достатъчно други заслуги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Деси Слава е първа с медийно наложената идея за такъв продукт. Панимаеш?

Ох, голям смях. Това сг-то, много често се изцепва с такива бисери.

Някой да му вкара коментарите в темата за бисери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим за самостоятелни албуми, през 2004 Глория и Рени издават своите двойни бестове.

През 2009 Глория издава тройния Бест "15 години златни хитове" - 3 диска, Камелия издава през 2010 "Проект 13" - 3 диска и 1 двд, и това са двата най-скъпи албума. Бутикови са, защото първо, че съдържат много материал. Бутикови са и като изработка и твърда опаковка. Обложките и фотосесиите са супер светски. А и Бестове тогава бяха вече лукс да се издават заради подновяването на права - и на кавърите, и на авторските песни, тъй като при повечето песни бяха минали 10 години. Така че не знам защо Десислава пак трябва да бъде спрягана с някакви активи и в това... Достатъчно други заслуги има.

Много точен пост! Няма какво да добавя повече.

Да не говарим, че Камелия още 2001 си позволи да пусне макси-сингъл, на носител само диск. Тогава хората купуваха само, касети и рядко си позволяваха дискове. Да не говорим, че за песен в 4 варианта и 1 клип в диска, цената беше 8 лв. И пак пръсна от продажби тогава и преиздаде няколко тиража. Абсолютна лидерка, без да й пука от риска..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точен пост! Няма какво да добавя повече.

Да не говарим, че Камелия още 2001 си позволи да пусне макси-сингъл, на носител само диск. Тогава хората купуваха само, касети и рядко си позволяваха дискове. Да не говорим, че за песен в 4 варианта и 1 клип в диска, цената беше 8 лв. И пак пръсна от продажби тогава и преиздаде няколко тиража. Абсолютна лидерка, без да й пука от риска..

 

Аз бях на морето тогава и дни наред, след като излезе, не можех да се сдобия с копие, всичко се пласираше за минути. Продавачът вече ме беше научил, че всеки ден ходя да питам за максисингъла. Купих го на цена 13 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не схващате разликата между това да издадеш албум в обичаен вид (1 диск) или в срещания само отвреме-навреме вид (2 диска) и между това пръв да се насочиш към идеята за нещо, което дори и в световен мащаб не се прави никак често (3 или повече диска).

Но както и да е, съгласих се, че Глория е първата, която е правила нещо по-различно, ако това ще успокои страстите. Поста на adorable пък ме подсети, че Камелия със сигурност не е била дори и първата с повече от 2 диска, а пак си е била Глория. До 15 години на сцена си е била новаторка, евала. Но това е по-скоро за нейната тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не схващате разликата между това да издадеш албум в обичаен вид (1 диск) или в срещания само отвреме-навреме вид (2 диска) и между това пръв да се насочиш към идеята за нещо, което дори и в световен мащаб не се прави никак често (3 или повече диска).

Но както и да е, съгласих се, че Глория е първата, която е правила нещо по-различно, ако това ще успокои страстите. Поста на adorable пък ме подсети, че Камелия със сигурност не е била дори и първата с повече от 2 диска, а пак си е била Глория. До 15 години на сцена си е била новаторка, евала. Но това е по-скоро за нейната тема.

Мнооооо си смешен брат!

Камелия е първата и единствена в чалгата с макси-сингъл (2 на брой) и единствената с четворен, ЧЕТВОРЕН.

Кво ми спориш, Деса и двоен няма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...