Jump to content



Препоръчани коментари

Революционерката Камелия е първата певица с най-бързо достигналата 50 страници лична тема в Рамания. :girl_witch: Или Деси Слава е имала идея тя да е първата? :3fdb8960598fa63e:

Имаше, но Кама пак я изпревари. :girl_cry2:

Нищо, стотната страница ще й я вземем. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с максисингъла си беше бая свежарско за тая година и на фона на цялата помия и цигания в жанра.

Ето тази ми е любимата версия и звучеше брутално на една уредба. :1000 (29):

 

 

А като заговорихте за тройния на Глория и четворния бест на Камелия, само чуйте рекламите на албумите - Камелия е включила в рекламата на 90% стари песни, а Глория точно обратното....после що не си отгледала хитовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето са го вижадли всички, това че сега не искам да ти се показвам е от предпазливост, имаш кофти енергия. Не ща да ме гледаш и злорадставш. Отново се прояви, като куха лейка- тоя респект ми го дадоха преди 5-6 години, когато имаше Мис и Мистър Рамания, където форумците избираха по снимки.. Дали не са ме виждали? Не само, че са ме виждали, ами половивата са ми писали за срещи, опитвали са се да ме свалят и т.н.т. Все пак не съм чучало и не приличам на блъснат талибан в лицето..

Да злорадствам, защото си дърта чанта, минала 30-те? Моля ти се :3fdb8960598fa63e:

Като доказателство на твърдението ми е факта, че сам си призна за филърите, които си си набутал в бръчките :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да злорадствам, защото си дърта чанта, минала 30-те? Моля ти се :3fdb8960598fa63e:

Като доказателство на твърдението ми е факта, че сам си призна за филърите, които си си набутал в бръчките :3fdb8960598fa63e:

 

Кюнан, защо се ядеш с човека?

 

Изглежда много добре и си е отебал за 3 живота напред.

 

едит: Имах предвид "Кюнанан". Кюнан прозвуча като някой турски бей. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да злорадствам, защото си дърта чанта, минала 30-те? Моля ти се :3fdb8960598fa63e:

Като доказателство на твърдението ми е факта, че сам си призна за филърите, които си си набутал в бръчките :3fdb8960598fa63e:

Нямам 30, куха лейко. И пак изглеждам - 100 пъти по-добре от теб. Ето тука има хора, които ще ти го потвърдят.

Съветвам те, да почнеш и ти с интервенциите, че съдбата не е била благосклонна към теб...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точен пост! Няма какво да добавя повече.

Да не говарим, че Камелия още 2001 си позволи да пусне макси-сингъл, на носител само диск. Тогава хората купуваха само, касети и рядко си позволяваха дискове. Да не говорим, че за песен в 4 варианта и 1 клип в диска, цената беше 8 лв. И пак пръсна от продажби тогава и преиздаде няколко тиража. Абсолютна лидерка, без да й пука от риска..

Да, Камелия винаги е рискувала и е печелила. "Презареждане" също е интересен албум, аз го имах на касетка. Просто двете с Глория винаги са могли да си позволят разни експерименти. Другата, която има успешен експеримент, е Екстра Нина с "9-тия елемент". И до днес никой няма такъв албум. Това като разходи за музиканти и смесвания струва майка си и баща си - след като си е продала апартамент заради този албум. Е това за мен са музиканти хора - които рискуват и правят нещо за свой кеф и за публиката си, без да им пука от резултата, от критиката, приходи и разходи и т.н.

Десислава защо я достраша да издаде "Славатроника" на легален носител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава защо я достраша да издаде "Славатроника" на легален носител?

 

Ми тя имаше идеята първа. Наложи я медийно. Иии... така, тя дотам ги докарва нещата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава защо я достраша да издаде "Славатроника" на легален носител?

Защото ако чалга макси сингли и четворни албуми биха се изкупували като топъл хляб в Бг, никой не би си купил такова нещо като Славатроника, освен може би най-верните й фенове. Тя този албум трябваше на запад да го издаде, но с голям лейбъл, защото иначе пак няма смисъл. Поне си е официално издаден, макар и само в iTunes.

 

Деса доста идеи за експерименти е имала във времето и доста от тях не е реализирала, но да не се правим, че не е една от водещите в реализирането на успешни такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам 30, куха лейко. И пак изглеждам - 100 пъти по-добре от теб. Ето тука има хора, които ще ти го потвърдят.

Съветвам те, да почнеш и ти с интервенциите, че съдбата не е била благосклонна към теб...

А-у, толкова ли те заболя шамара, подплатен с твоите думи? Недей да се ядосваш толкова, че пак ще ти излезе някоя бръчица, после ще ми тежи на съвестта... Кого ли залъгвам? Ще се радвам!

Аз не съм мазна лоена топка като теб, сравненията ти с дългите ми крака са безпочвени. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кюнан, защо се ядеш с човека?

 

Изглежда много добре и си е отебал за 3 живота напред.

 

едит: Имах предвид "Кюнанан". Кюнан прозвуча като някой турски бей. :3fdb8960598fa63e:

"Андрю Кънанан" се чете никнеймът ми. :)

http://kriminalnidosieta.com/seriyni-ubiyt...o-na-modniya-d/

Link to comment
Сподели в други сайтове

2001-ва, въпреки нашествието на рапа, беше една страхотна година - "Илюзия", "Къде си ти", "Влюбих се опасно", "Завинаги", "9-тият елемент", "Ивана Лайв", "Пей, сърце". 7 топ албума + страхотните дебютни на Валя и Емилия и вторите на Мария и Весела, уникални. Петра и Кати също още имаха хитове. Страхотно звучене, жанрът тогава беше вече в най-добрата си форма. Може ли през 2001-ва да са правили песни с такова звучене, а сега...

2001-ва, доколкото знам, след Мишо Шамара - евентуално, най-много са продали Глория и Камелия. Имаме ли приблизителни поне цифри за тиражите тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А-у, толкова ли те заболя шамара, подплатен с твоите думи? Недей да се ядосваш толкова, че пак ще ти излезе някоя бръчица, после ще ми тежи на съвестта... Кого ли залъгвам? Ще се радвам!

Аз не съм мазна лоена топка като теб, сравненията ти с дългите ми крака са безпочвени. :3fdb8960598fa63e:

Хем не си ме виждал, хем съм бил лоена топка :1000 (29):

Куха лейка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Андрю...Влез му виж профила във Фб и ще видиш ,че не е лоена.С едни готини цайси е на профилна.Нищо му няма на Сашо

Снимките му тук са достатъчно показателни. Още не мога да изтрия спомена за фотографията, направена през 2012-та, на мазните му цици, намазани със слънчогледово олио "Кехлибар". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2001-ва, въпреки нашествието на рапа, беше една страхотна година - "Илюзия", "Къде си ти", "Влюбих се опасно", "Завинаги", "9-тият елемент", "Ивана Лайв", "Пей, сърце". 7 топ албума + страхотните дебютни на Валя и Емилия и вторите на Мария и Весела, уникални. Петра и Кати също още имаха хитове. Страхотно звучене, жанрът тогава беше вече в най-добрата си форма. Може ли през 2001-ва да са правили песни с такова звучене, а сега...

2001-ва, доколкото знам, след Мишо Шамара - евентуално, най-много са продали Глория и Камелия. Имаме ли приблизителни поне цифри за тиражите тогава?

 

Аз тогава се бях уплашил, че чалгата умира. Много се дразнех на Шамара, Конса, Спенс, Дребен Джи и тем подобни джигити, въпреки че приятелите ми главно тях слушаха. Мисля, че "Мой" беше продал 90К или 100К (може би?). "Къде си ти?" пуснаха трети тираж с 3000 бройки, четвърти нямаше. За "Илюзия" ти ще кажеш.

 

За мен 2001 беше по-слаба от предната, когато по разни детски събирания се чудехме кой хит първо да пуснем. Това, което на мен ми е останало в съзнанието от 2001 като най-вървежно са: "300 нощи, 300 дни", "Гасне пламък", "И ловец съм, и рибар съм", "Бяла роза", "Къде си ти", "Илюзия", "Завинаги", "Омайна, лунна нощ е" и в края й Ивана удари с "Грешна нощ". Останалото мина по-вяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тогава се бях уплашил, че чалгата умира. Много се дразнех на Шамара, Конса, Спенс, Дребен Джи и тем подобни джигити, въпреки че приятелите ми главно тях слушаха. Мисля, че "Мой" беше продал 90К или 100К (може би?). "Къде си ти?" пуснаха трети тираж с 3000 бройки, четвърти нямаше. За "Илюзия" ти ще кажеш.

 

За мен 2001 беше по-слаба от предната, в която по разни детски събирания се чудехме кой хит първо да пуснем. Това, което най мен ми е останало в съзнанието от 2001 като най-вървежно са: "300 нощи, 300 дни", "Гасне пламък", "И ловец съм, и рибар съм", "Бяла роза", "Къде си ти", "Илюзия", "Завинаги", "Омайна, лунна нощ е" и в края й Ивана удари с "Грешна нощ". Останалото мина по-вяло.

Мисля, че Милен знае по-добре от мен. Аз знам някакви бая сериозни цифри за "Илюзия", ама не знам дали са дискове или общо касети с дискове. По-добре да не пиша така на вятъра.

2001-ва бих добавил и "Влюбих се опасно", "Грях ли е", "С половин сърце", "Първа луна", "Весело момиче", някакви неща на Валя... Абе, имаше си, но 2000-та беше по-популярна, прав си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новата песен ли са снимките?Много е яка!

Не, това специално са снимки от семинара на Джулия Ангелова- гримьорката в хотел Маринела. Камелия й беше модел на курса. Входа е бил 150 лв и е било фраш.

 

Иначе някой наскоро си позволи да се усъмни в участията на Камелия. Ето от 2 последователни дни:

 

9313444U.jpg

9313445i.jpg

 

И

 

9313446w.jpg

9313447Y.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...