Jump to content



Препоръчани коментари

Мисля, че Милен знае по-добре от мен. Аз знам някакви бая сериозни цифри за "Илюзия", ама не знам дали са дискове или общо касети с дискове. По-добре да не пиша така на вятъра.

2001-ва бих добавил и "Влюбих се опасно", "Грях ли е", "С половин сърце", "Първа луна", "Весело момиче", някакви неща на Валя... Абе, имаше си, но 2000-та беше по-популярна, прав си.

 

2001-ва Илюзия е с общо над 90 000 продадени бройки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, това специално са снимки от семинара на Джулия Ангелова- гримьорката в хотел Маринела. Камелия й беше модел на курса. Входа е бил 150 лв и е било фраш.

 

Иначе някой наскоро си позволи да се усъмни в участията на Камелия. Ето от 2 последователни дни:

 

Още чакаме песента, това "скоро" много се проточи вече.. :1000 (29):

А това за участията, че няма никой е пълна глупост и може да го каже само някой, който не е ходил, или нарочно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тогава се бях уплашил, че чалгата умира. Много се дразнех на Шамара, Конса, Спенс, Дребен Джи и тем подобни джигити, въпреки че приятелите ми главно тях слушаха. Мисля, че "Мой" беше продал 90К или 100К (може би?). "Къде си ти?" пуснаха трети тираж с 3000 бройки, четвърти нямаше. За "Илюзия" ти ще кажеш.

 

За мен 2001 беше по-слаба от предната, когато по разни детски събирания се чудехме кой хит първо да пуснем. Това, което на мен ми е останало в съзнанието от 2001 като най-вървежно са: "300 нощи, 300 дни", "Гасне пламък", "И ловец съм, и рибар съм", "Бяла роза", "Къде си ти", "Илюзия", "Завинаги", "Омайна, лунна нощ е" и в края й Ивана удари с "Грешна нощ". Останалото мина по-вяло.

 

Адски яките графики на Камелия. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още чакаме песента, това "скоро" много се проточи вече.. :1000 (29):

А това за участията, че няма никой е пълна глупост и може да го каже само някой, който не е ходил, или нарочно.

Еми така е при нея..... :D

 

Queen :notworthy:

 

9314018M.png

 

 

9314019F.png

 

9314020I.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помете ги тогава и с хит и с клип!!

Великан.

Няма да забравя тогава какви драми имаше по форумите, тъкмо Фокси беше настъпил във форумите, а аз и Сашо (май) се бяхме пръкнали по едно и също време, и после ни беше нарекал "верните добермани/стръвни питбули", защитаващи Камелия до откат. Тогава чак Нов фолк бяха писали статия, допитаха се до Камелия, за разприте ни кой бил режисьора и какво било посланието на клипа. За мен си остава най-добрия не само в кариерата на Камелия, но и изобщо за фолк гилдията. Да замесиш политиката и религията дни, преди да започнат първите избори за европейски парламент, е не само риск, но и явно много силен успех. Ето това е новаторство и смелост... И то проект, който не парадира със световни марки, не струва милиони - нито като песен, нито като клип, камо ли да се осланя на някакви вътрешноведомствени задколисни взаимоотношения между политикар и певачица. Е на тогава, Камелия ме спечели като верен фен, и какъвто боклук да пусне утре, си остава ненадмината. То диалози, картини, визии, всичко е една концепция. Концепция която принципно за попфолка концептуално липсва. Евалата!

 

Дано скоро избухне с такъв проект - без тийзърчета, излишни думи по интервюта, превюта, и т.н. Без да сме подготвени - да стреля право в целта. Умее го и през годините това се е доказало многократно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да забравя тогава какви драми имаше по форумите, тъкмо Фокси беше настъпил във форумите, а аз и Сашо (май) се бяхме пръкнали по едно и също време, и после ни беше нарекал "верните добермани/стръвни питбули", защитаващи Камелия до откат. Тогава чак Нов фолк бяха писали статия, допитаха се до Камелия, за разприте ни кой бил режисьора и какво било посланието на клипа. За мен си остава най-добрия не само в кариерата на Камелия, но и изобщо за фолк гилдията. Да замесиш политиката и религията дни, преди да започнат първите избори за европейски парламент, е не само риск, но и явно много силен успех. Ето това е новаторство и смелост... И то проект, който не парадира със световни марки, не струва милиони - нито като песен, нито като клип, камо ли да се осланя на някакви вътрешноведомствени задколисни взаимоотношения между политикар и певачица. Е на тогава, Камелия ме спечели като верен фен, и какъвто боклук да пусне утре, си остава ненадмината. То диалози, картини, визии, всичко е една концепция. Концепция която принципно за попфолка концептуално липсва. Евалата!

 

Дано скоро избухне с такъв проект - без тийзърчета, излишни думи по интервюта, превюта, и т.н. Без да сме подготвени - да стреля право в целта. Умее го и през годините това се е доказало многократно.

Уникален проект, наистина. И до ден днешен стои супер актуално на екран, въобще като визия, монтаж и всичко. Камелия от този клип нататък надмина времето с всеки следващ и към днешна дата е една от малкото чалгарки с толкова силна видео продукция.

 

Но и акъл се иска. Повечето чакат на режисьора без да дават нищо от себе си. При Камелия успеха се дължи именно на това, че винаги влага от себе си и през своя мироглед - я за клипове, я за песни. Страшно умна, прецизна и находчива е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

51 страници.. Камелия мачка в този форум определено.

Тази песен е уникална! :Vishenka_05:

 

Уникално е Цветин да ти разправя как са снимали клипа със Скерлев някъде около Приморско. Горкият манекен, не му е било лесно покрай тази.... по банските. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...