Jump to content



Препоръчани коментари

Много е сладка тук, Сашка Ангелчето е написала текста на "Вярвах ти", интересно!

 

Много плямпане и подхранване на надеждите за какво? За най-слабия албум в кариерата й. Въобще, като почне да умува, все едно слушам Цветин с неговите разсъждения.

 

Добре, че беше "Няма да плача" да отсрами положението в проекта. Уникална песен с потенциал за мегахит, естествено заебана отвсякъде. Сума ти хора й казаха да я клипира, но не - "Винаги" и "Ти, ела" бяха по-важни. Грешките й в кариерно отношение са способни да подлудят един истински фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много плямпане и подхранване на надеждите за какво? За най-слабия албум в кариерата й. Въобще, като почне да умува, все едно слушам Цветин с неговите разсъждения.

 

Добре, че беше "Няма да плача" да отсрами положението в проекта. Уникална песен с потенциал за мегахит, естествено заебана отвсякъде. Сума ти хора й казаха да я клипира, но не - "Винаги" и "Ти, ела" бяха по-важни. Грешките й в кариерно отношение са способни да подлудят един истински фен.

"Винаги" не е клипирана, мисля. Ами "Искаш или да" - тази е песен е яко глупавата, също е оставила прекрасната "Вярвах ти" извън албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Винаги" не е клипирана, мисля. Ами "Искаш или да" - тази е песен е яко глупавата, също е оставила прекрасната "Вярвах ти" извън албума.

 

Имаше някакво подобие на клип "Винаги".

 

Да, и "Вярвах ти" - извън албума. Глупава работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше някакво подобие на клип "Винаги".

 

Да, и "Вярвах ти" - извън албума. Глупава работа.

Това май е ТВ версия от Коледна/Новогодишна програма:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това май е ТВ версия от Коледна/Новогодишна програма:

 

Затова казах "подобие". На "Няма да плача" къде й е ТВ версията или клипа? Не си ли съгласен, че това е най-силната песен от албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах "подобие". На "Няма да плача" къде й е ТВ версията или клипа? Не си ли съгласен, че това е най-силната песен от албума?

За първи път я слушам, това е тематично продължение на "Искаш да се върна". Смотла, това е хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък "Вярвах ти" е един текст... :1000 (29):

Сашка Ангелчето е видна мислителка на рими! :1000 (30):

Не всички сме Мариета Ангелова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ме убиваш с предпочитанията си към тази песен, Сашо... :3fdb8960598fa63e:

Ми уникална е, особено това: "Мояяят разум в този чаааст, над сърцетооо, няма влааааст"

Много пиянска песен <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много плямпане и подхранване на надеждите за какво? За най-слабия албум в кариерата й. Въобще, като почне да умува, все едно слушам Цветин с неговите разсъждения.

 

Добре, че беше "Няма да плача" да отсрами положението в проекта. Уникална песен с потенциал за мегахит, естествено заебана отвсякъде. Сума ти хора й казаха да я клипира, но не - "Винаги" и "Ти, ела" бяха по-важни. Грешките й в кариерно отношение са способни да подлудят един истински фен.

Ти ела е брутална. Анелия я окраде :D

 

Иначе мен тоя албум много ме кефи. Забравяш голям хит, като Има любов.

Аз исках да клипира и Падаш си по мен...много е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ела е брутална. Анелия я окраде :D

 

 

"Ти ела", като излезе, се опитвах изкуствено да създам някаква еуфория по нея в даскало. Отиваме на кафе. Викам им "Ейй, хора, гледахте ли новия клип на Камелия вчера по Планета? Разби ги!". Отговарят ми вяло и незаинтересовано "Миии дааа, гледахме гоо. Бива." :mf_surrender:

 

Насилвах се да я харесам. За мен е най-слабия първи сингъл от албум на Камелия. Тя и не стана кой знае какъв хит.

 

Анелия я окраде, ама на Анелия парчето й се получи много по-добре.

 

Иначе мен тоя албум много ме кефи. Забравяш голям хит, като Има любов.

Аз исках да клипира и Падаш си по мен...много е добра.

 

Саше, теб има ли албум на Кама, дето да не те кефи? :3fdb8960598fa63e:

 

"Има любов" беше хитец, да. Закърпихме положението с тая песен. И "В сърцето си ми ти" - и тя стана хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти ела", като излезе, се опитвах изкуствено да създам някаква еуфория по нея в даскало. Отиваме на кафе. Викам им "Ейй, хора, гледахте ли новия клип на Камелия вчера по Планета? Разби ги!". Отговарят ми вяло и незаинтересовано "Миии дааа, гледахме гоо. Бива." :mf_surrender:

 

Насилвах се да я харесам. За мен е най-слабия първи сингъл от албум на Камелия. Тя и не стана кой знае какъв хит.

 

Анелия я окраде, ама на Анелия парчето й се получи много по-добре.

Саше, теб има ли албум на Кама, дето да не те кефи? :3fdb8960598fa63e:

 

"Има любов" беше хитец, да. Закърпихме положението с тая песен. И "В сърцето си ми ти" - и тя стана хит.

Предвид, че има 6 албума - не :D

 

Но ето виж, от 3-4 клипа на албума има 2 хита - Има любов и В сърцето си ми ти. Ти ела- можем да я наречем, що годе успешна, покрай турнето наложи и Луд купон да завъртим. Абе не е слаб албума, просто текстовете (повечето) бяха супер

лековити. Като изключим Има любов, Няма да плача, Винаги, Ти не спря и да речем Не си отивай, във всички други пее за свалки, секс и някви такива... просто не са в стила й.

И пак нямаше просташки текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид, че има 6 албума - не :D

 

Но ето виж, от 3-4 клипа на албума има 2 хита - Има любов и В сърцето си ми ти. Ти ела- можем да я наречем, що годе успешна, покрай турнето наложи и Луд купон да завъртим. Абе не е слаб албума, просто текстовете (повечето) бяха супер

лековити. Като изключим Има любов, Няма да плача, Винаги, Ти не спря и да речем Не си отивай, във всички други пее за свалки, секс и някви такива... просто не са в стила й.

И пак нямаше просташки текстове.

 

Сега, като ти прочетох поста, се сетих за "Не си отивай" - много готина песен. Даже сега си я пуснах. :1000 (6):

 

Леле, и за "Ти не спря" бях забравил. :1000 (10): Страхотна е.

 

Ми тя едни от най-яките песни не ги е реализирала изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега, като ти прочетох поста, се сетих за "Не си отивай" - много готина песен. Даже сега си я пуснах. :1000 (6):

 

Леле, и за "Ти не спря" бях забравил. :1000 (10): Страхотна е.

 

Ми тя едни от най-яките песни не ги е реализирала изобщо.

Много е тъпа понякога. Виж,че ще излезе добър албума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Камелия може да сложи две последователни песни в един и същ албум със заглавия "Луд си по мен" и "Падаш си по мен".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, не знам защо има някаква много натрапчива линия, да се поставя под съмнение способността на Камелия да усеща тенденциите и потенциалът, на песните. Даже се говори за липса на усет точно у нея, която пуска албум на име "Златна рибка" Митко Пайнера директно и заявява, че песните не струват и трябва да се събират екипи за да се правят нови. Кама даде достатъчно интервюта по въпроса и многократно заяви, че е обявила на Пайнера, че албума си излиза така, както му го е представила за издаване. Резултатът се знае - ПЛАТИНА.

 

Още по-непонятно ми е как се връзвате на хейт от завършени дебили, доказали своята неадекватност и страхливост не само с анонимното си присъствие в Рамания, но и с отсъствието на каквато и да е форма, на интелектуален потенциал да се води мисловно-аналитичен дебат свързан с Камелия. А най-странното ми е в цялата тази безсмислена вече почти 20 годишна атака срещу нея по всякакви въпроси, от които най-неадекватно звучат критиките относно нейният прочит на най-съвременните тенденции, защото многократно е доказано, че Камелия принципно е от изпълнителите в бизнеса, който не се страхуват да рискуват дори когато провалът се вижда с просто око.

 

Такъв проект бе и албума "Има любов". В края на 2005 година продажбите показаха, че задължителните за нея 2 тиража по 3000 бройки на CD носител са топ за фирма Пайнер и само Ъпсурд я бият, но с нещата на MC носител бяха трагични. Не знам дори влизаше в 10-ката, с някакви си 40 000, като дори Гергана имаше повече от нея. Тогава едни хора забравиха за CD и избутаха напред статистиката с MC, за да се фаворизират определени имена, най-вече Ивана, която задължително трябваше да е лидер във всичко. Нищо лично, просто политика на фирмата.

 

Тогава вече бях във форумите и бях свидетел на натрапчивият хейт при тези данни. В албума имаше много добри неща, но голям, брутален хит нямаше. Турнето и се получи супер, а в микса и имаше 2-3 песни от албума. Някак нещата не ми се връзваха и въпреки, че Камелия мрънкаше за "Diamanti" на Неда Украден, пак не звучеше разстроена или засегната. Показаха я в едно предаване на Планета за рождения и ден през януари 2005 в някакво студио с Драганински, където ни каза, че той ще прави целият и следващ албум, който ще излезе около Коледа на 2005-та. Имали записана 5-6 песни и оставало още малко. И тогава изведнъж всичко замря. Така стана още по-непонятно какво става. ОК, прецакват я с голям хит и го дават на Ивана. После и взимат Драганински и след 2 месеца се пръква "Дяволско желание". Принципно Кама би трябвало да яхне метлата и да им разгони фамилийката, но тя пак нищо не казва и даже на изглеждаше прикалено ларж, за ситуацията, която си е военна. И тогава някъде в началото на май даде интервю и каза само:

 

"Този път няма да откажа на Playboy".... което тотално обърка цялата чалга и всички забравиха за CD, MC и разни глупости...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това турне от 2007-ма, когато излезе първа по желание е следствие от предизвикателството, което и направих във форума на Планета. Направих някаква тема, в папката и където писах някакви неща от сорта, че е време да се разкара от позицията около Ивана, като накрая направо казах, че ако има дупе за бизнес и се мисли за звезда е редно да излезе първа. И като ми скочиха всички как смея да я подценявам..... и тя излезе първа на турнето. То па взе, че и се получи, та требваше да ми се извиняват наредени на опашка... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв проект бе и албума "Има любов". В края на 2005 година продажбите показаха, че задължителните за нея 2 тиража по 3000 бройки на CD носител са топ за фирма Пайнер и само Ъпсурд я бият, но с нещата на MC носител бяха трагични. Не знам дори влизаше в 10-ката, с някакви си 40 000, като дори Гергана имаше повече от нея. Тогава едни хора забравиха за CD и избутаха напред статистиката с MC, за да се фаворизират определени имена, най-вече Ивана, която задължително трябваше да е лидер във всичко. Нищо лично, просто политика на фирмата.

 

Очаквам доказателства или сканове за това, че "Има любов" е продал 6000 CD-та и 40 000 аудио касети. На мен тази цифра ми се вижда налудничева. По-специално тиража на касетите.

 

Надявам се си даваш сметка, че три години по-рано много по-успешният, чакан и мегахитов "Нещо горещо" продаде около 55К-60К. Ти твърдиш, че през 2005 "Има любов" е продал към 50К. Нещо...няма логика.

 

Също - да неречеш тираж от 40К касети през 2005 "някакви си 40К" е абсолютно подценяване от твоя страна. Невъзможно е 40К касети да не те вкарат в ТОП 10 по продажби през 2005.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам доказателства или сканове за това, че "Има любов" е продал 6000 CD-та и 40 000 аудио касети. На мен тази цифра ми се вижда налудничева. По-специално тиража на касетите.

 

Надявам се си даваш сметка, че три години по-рано много по-успешният, чакан и мегахитов "Нещо горещо" продаде около 55К-60К. Ти твърдиш, че през 2005 "Има любов" е продал към 50К. Нещо...няма логика.

 

Също - да неречеш тираж от 40К касети през 2005 "някакви си" 40К е абсолютно подценяване от твоя страна. Невъзможно е 40К касети да не те вкарат в ТОП 10 по продажби през 2005.

Имаше в пъти по-силни албуми тогава -"Доза любов", "Влюбена в живота", " Дяволско желание", "Гореща следа", " Осъдена душа", "Сладката страна на нещата".

Отделно албумите, издадени през първата половина на годината продават по-малко от тези, издадени през втората половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше в пъти по-силни албуми тогава -"Доза любов", "Влюбена в живота", " Дяволско желание", "Гореща следа", " Осъдена душа", "Сладката страна на нещата".

Отделно албумите, издадени през първата половина на годината продават по-малко от тези, издадени през втората половина.

 

Това в подкпрепа на коя теза го казваш? Моята или на Фокси?

 

2002 - "Нещо горещо", предизвикал истерия - 55К по официални данни

 

2005 - "Има любов", непредизвикал истерия и непроизвел нито един мегахит, на фона на доста по-голямо Интернет потребление от 2002 - 46К според Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...