Jump to content



Препоръчани коментари

Всъщност Камелия имаше хит преди Дразни ме:

Жалко,че са изтрили клипа с 1+ милиона.

Не са, изтриха тоя от канала на планета с 6 млн. за 7-8 месеца, сигурно щеше да е с 15 млн. до сега.

Иначе ета този клип трупа бая гледания :

 

1.4 млн.

 

Иначе, големите звезди имат договор с националните тв, не в треторазрядните, като Планета :D

 

9310458S.png

 

9310459P.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са, изтриха тоя от канала на планета с 6 млн. за 7-8 месеца, сигурно щеше да е с 15 млн. до сега.

Иначе ета този клип трупа бая гледания :

 

1.4 млн.

 

Иначе, големите звезди имат договор с националните тв, не в треторазрядните, като Планета :D

 

9310458S.png

 

9310459P.png

Е,не знам,на мен не ми излезе,но знаех,че има такъв с почти милион и половина извън канала на Планета и си помислих,че са го изтрили. Между другото песента им май беше една от първите или първата в канала на Планета,която имаше над 100к за първите 24 часа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Камелия имаше хит преди Дразни ме:

Жалко,че са изтрили клипа с 1+ милиона.

Добре, че бе Галин и Гъмзата да чуем за нея.Сама хит няма от 10г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,не знам,на мен не ми излезе,но знаех,че има такъв с почти милион и половина извън канала на Планета и си помислих,че са го изтрили. Между другото песента им май беше една от първите или първата в канала на Планета,която имаше над 100к за първите 24 часа?

Към 140к , бяха навъртяли. И за половин година, бяха с близо 6 милиона.

Заеби това, самата песен наистина е мното яка, много различна и наистина клип и песен много добре си ходят.

Оцко надмина себе си в това парче, Камелия тогава е дала на Алек Сандър да работи и по аранжимента, за това парчето се води и на Оцко и на Алек Сандър.

 

Така процедира и с Неповторим, но Оцко беше с договор в Пайнер, а Камелия, като я е правила още беше в Пайнер. За това следн напускането са се разбрали да не обявяват Оцко.

Добре, че не си изгърмя патроните и не я издаде до, като беше с тях, нямаше да може да има права после над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към 140к , бяха навъртяли. И за половин година, бяха с близо 6 милиона.

Заеби това, самата песен наистина е мното яка, много различна и наистина клип и песен много добре си ходят.

Оцко надмина себе си в това парче, Камелия тогава е дала на Алек Сандър да работи и по аранжимента, за това парчето се води и на Оцко и на Алек Сандър.

 

Така процедира и с Неповторим, но Оцко беше с договор в Пайнер, а Камелия, като я е правила още беше в Пайнер. За това следн напускането са се разбрали да не обявяват Оцко.

Добре, че не си изгърмя патроните и не я издаде до, като беше с тях, нямаше да може да има права после над нея.

Неповторим наистина е много яка песен,една от любимите ми на Кама.Ако беше записала "Диамант" вместо онази Цветина с нея също щеше да смаже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В олкс и базар продават диск на "Къде си ти". Тоя албум колко тиража имаше и как да разбера, дали ако си го купя, ще е матричен? Как изглежда най-най-първият тираж? Гледам, че отгоре покритието е леко прозрачно. Много рядък албум е и ми трябва, макар че е максисингъл. На касета не е излизал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В олкс и базар продават диск на "Къде си ти". Тоя албум колко тиража имаше и как да разбера, дали ако си го купя, ще е матричен? Как изглежда най-най-първият тираж? Гледам, че отгоре покритието е леко прозрачно. Много рядък албум е и ми трябва, макар че е максисингъл. На касета не е излизал.

Няма го на касета, има го само на диск.

Това е първия тираж:

9310483M.jpg

9310485K.jpg

Току що го снимах :D

Онзи ден хвърлих всички касети и дискове и оставих само тея на Камелия от сантимент, не че ги слушам. Но ако ти е важно, мога да ти го дам. Колко кинти даваш?? Лично от Камелия ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма го на касета, има го само на диск.

Това е първия тираж:

9310483M.jpg

9310485K.jpg

Току що го снимах :D

Онзи ден хвърлих всички касети и дискове и оставих само тея на Камелия от сантимент, не че ги слушам. Но ако ти е важно, мога да ти го дам. Колко кинти даваш?? Лично от Камелия ми е.

Мерси, че снима. Аз самия диск исках да видя, и то от обратната му страна - там по едни черти познавам дали е матричен, но сигурно е. Хубаво беше и обложката да видя, че тя май хиляда пъти е сменяна. Какъв беше случаят с тоя албум, Камелия пазеше някакви обложки, нещо с Пайнера имаше - Фокси знае...

Щом ти е от Камелия, не го хвърляй или давай, че наистина е рядко издание. :)

Просто си набавям някакви неща във фонотеката, а и предпочитам да ги търся, докато не ги намеря от някой склад неразопаковани.

Ще имам предвид, ако се реша. Чудя се още, щото то като е и една песен в различни варианти...

 

Дискове и касети си хвърлял... :helpsmilie: Що поне не каза тук на кого и какви. Тук има хора, дето щяхме да проявим интерес. Аз някои неща едвам ги намирам, но то трябва и да спра по някое време, щото нямам място да се задръствам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, че снима. Аз самия диск исках да видя, и то от обратната му страна - там по едни черти познавам дали е матричен, но сигурно е. Хубаво беше и обложката да видя, че тя май хиляда пъти е сменяна. Какъв беше случаят с тоя албум, Камелия пазеше някакви обложки, нещо с Пайнера имаше - Фокси знае...

Щом ти е от Камелия, не го хвърляй или давай, че наистина е рядко издание. :)

Просто си набавям някакви неща във фонотеката, а и предпочитам да ги търся, докато не ги намеря от някой склад неразопаковани.

Ще имам предвид, ако се реша. Чудя се още, щото то като е и една песен в различни варианти...

 

Дискове и касети си хвърлял... :helpsmilie: Що поне не каза тук на кого и какви. Тук има хора, дето щяхме да проявим интерес. Аз някои неща едвам ги намирам, но то трябва и да спра по някое време, щото нямам място да се задръствам.

Мерси, че снима. Аз самия диск исках да видя, и то от обратната му страна - там по едни черти познавам дали е матричен, но сигурно е. Хубаво беше и обложката да видя, че тя май хиляда пъти е сменяна. Какъв беше случаят с тоя албум, Камелия пазеше някакви обложки, нещо с Пайнера имаше - Фокси знае...

Щом ти е от Камелия, не го хвърляй или давай, че наистина е рядко издание. :)

Просто си набавям някакви неща във фонотеката, а и предпочитам да ги търся, докато не ги намеря от някой склад неразопаковани.

Ще имам предвид, ако се реша. Чудя се още, щото то като е и една песен в различни варианти...

 

Дискове и касети си хвърлял... :helpsmilie: Що поне не каза тук на кого и какви. Тук има хора, дето щяхме да проявим интерес. Аз някои неща едвам ги намирам, но то трябва и да спра по някое време, щото нямам място да се задръствам.

Ами всеки тираж беше с различна обложка, мисля че е правила 3-4 тиража на тоя албум.

Аз наистина не ги ползвам от години, имат някаква стойност сантиментална, но вече съм на мнение,че неща които не ползвам и хващат прах някъде си, не ми трябват....Само ми затлачват енергията...

Хвърлих 1 кашон с дискове и касети, много бяха; на хочти всички певици и компилаци. Някой мангал е набарал постата хаха.

 

Оставих си 5 диска на Камелия, но ако съм чесетен, не ми трябват вечее.. за това бих ти го дал. Бъзиках се за парите... каква стойност да има 1 диск от 2001 ...

 

Иначе ето тоя ми е най-любим:

Пак ми е подарък с доста плакати и картички.. така да съм се кефил...

9310493q.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Пайнер клуб - Габрово. :whistling:

 

9310088U.jpg

Ох, горката, как сега ще ходи в Габрово и няма да е на 5 минутки от вкъщи, за да си води здравословният начин на живот. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв беше случаят с тоя албум, Камелия пазеше някакви обложки, нещо с Пайнера имаше - Фокси знае...

Случаят е следният: Пайнера казал, че ако Камелия продаде еди колко си бройки на този албум, той ще вдигне банкет. Камелия ги продава за отрицателно време и поръчва на печатница "Жанет..." отпечатването на нов тираж обложки, печатането изисква технологично време, но Пайнера си ги пуска с техен вариант, за да не може Камчатка да разбере колко точно е продала от този албум. Оригиналната обложка е жълтата, Пайнерската е зелената. Понастоящем вторият тираж жълти обложки обитава таванската стая на Камелиевата къща и се очаква да бъдат включени във вече историческата й предстояща книга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...