Jump to content



Препоръчани коментари

Изнамерих я. Даже се продава хахаха

 

Опа

Видеокасетите бяха голяма работа. 10 лв през 2000-та бяха цяло състояние. Да ми купят видеокасета беше същинско събитие.

Какви развлечения сме имали само... и пак по-добре от сега... :1000 (29):

Но тази видеокасета е доста богата, рядко имаше по 17 песни. "12 диаманта" на Глория на видео и тя е наблъскана с 16 песни. Всичко си пазя аз. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеокасетите бяха голяма работа. 10 лв през 2000-та бяха цяло състояние. Да ми купят видеокасета беше същинско събитие.

Какви развлечения сме имали само... и пак по-добре от сега... :1000 (29):

Но тази видеокасета е доста богата, рядко имаше по 17 песни. "12 диаманта" на Глория на видео и тя е наблъскана с 16 песни. Всичко си пазя аз. :1000 (29):

 

Лъскава е за времето си. :1000 (29):

Аз имам почти всички публикации за Десислава в пресата след 2000.

СПециалният брой на Нов Фолк ми е даже с автограф :1000 (29): Имам ги някъде и аз в един кашон в България си мисля, ще ги разгледам като се прибера :1000 (29):

Като малък ми беше любимия брой на НФ , а след дова ФХМ, на чиято корица беше скандална :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изнамерих я. Даже се продава хахаха

 

Опа

 

 

Видеокасетите бяха голяма работа. 10 лв през 2000-та бяха цяло състояние. Да ми купят видеокасета беше същинско събитие.

Какви развлечения сме имали само... и пак по-добре от сега... :1000 (29):

Но тази видеокасета е доста богата, рядко имаше по 17 песни. "12 диаманта" на Глория на видео и тя е наблъскана с 16 песни. Всичко си пазя аз. :1000 (29):

Брей, брей... Не си спомням колко е била 2000 година, но ако е била 10 лева, то сега се продава за 25лв. в олх, което значи, че след още 20на години спокойно може да се нарече антика и да скочи на 50-100 лева, и някой кретен като мен, който я е загубил да си я купи. Егати бизнеса, като лихвен влог. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм изненадан от цената. Видео касетите наистина бяха към 10-15 лева през 90-те, а когато вече не бяха на мода ги намалиха- аз доколкото помня моята бройка на "Бели нощи" я взех за по-малко от 5 лева, даже не съм сигурен дали не беше левче. :1000 (29): Но видео касетите явно наистина придобиват антична стойност щом сега е скочила на 25. Трябва да отида да си я затворя в сейф хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, брей... Не си спомням колко е била 2000 година, но ако е била 10 лева, то сега се продава за 25лв. в олх, което значи, че след още 20на години спокойно може да се нарече антика и да скочи на 50-100 лева, и някой кретен като мен, който я е загубил да си я купи. Егати бизнеса, като лихвен влог. :1000 (29):

Ами... по 10 лв бяха, да. Някъде 2004 излязоха тотално от мода в България. Някои ми се развалиха и си ги поднових от складовете през 2009, като вече бяха по 1-2 лв. Тъжно. Касетката, ако се съхранява правилно и не се преексплоатира, е по-траен носител от диска. Така или иначе вече носителите излизат от употреба, освен някои от преносимите като флашка. Видеокасетите ми бяха любими. 10 лв имаха стойност, а сега ги даваме за няма и нищо, една кутия цигари примерно. Тогава от видеотеките и от магазините, които в по-голямата си част бяха сергии... Видеокасетите според мен няма да се преиздават, камо ли на колосални суми, както са виниловите плочи нов тираж или старите. В Базар и Продавалник простотиите с цените са съвсем отделно. Не може употребявана касета, износена, да я продават на 20 лв след 100 години, някои и пиратски. А нови скоро няма да се произвеждат. Последната издадена в света е отпреди няколко години в китайски завод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, VHS има някаква колекционерска стойност дори и днес, а в бъдеще цената може само да се вдига, след като не се произвеждат нови копия. Позаинтересувах се и видях огромни цени на видео касети от по няколко хиляди. Разбира се, става въпрос за разни филми или широко известни по света имена, а не за Десислава или някой друг чалга изпълнител, но в по-далечното бъдеще- кой знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА относно видеокасетата й "Бели нощи " тогава беше една от най-продаваните видеокасети .

В този видеоалбум тя е включила уникални хитове ,както и дуета с Руслан които за съжаление не пусна в албума си "Завинаги " ,както и оригинала на песента " Бели нощи" .

Деси Слава е една от малкото певици ,които доказва с времето своя невероятен талант и добро излъчване на сцената !

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ХАХахах, какви са тия статии :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ти се радвай, Деската още привлича и хваща окото. :1000 (29):

Ми не случайно приятеля и е почти на годините на Майки!Вкуса и е ясен! Пада си по млади агънца! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахах, какво гифче... как го плесне през ръката :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно нейно участие което по едно време бяха го качили в ютуб но сега като търсих са го изтрили май

Даа, май ѝ беше едно от последните. Беше забавно-неадекватна на моменти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този нейн забавен, леко неадекватен стил ми става все по-симпатичен. Може би защото си е нейният стил. Много често е била оплювана за него, но като се замисли човек, това някой да е себе си на сцената е нещо много важно при доста изпълнители по света. Има си ясно изразена индивидуалност у Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ще празнувате днес :1000 (29):

Че само едно празненство достатъчно ли е за фанатици като Десови? :D

Предлагам следната програма: Започваме с обеден пир в ресторанта на шеф Петров, след това пеша се пренасяме в "Св. Александър Невски" за тържествен молебен послучай 39-тата годишнина от рождението на Ангелският глас, а после с карети и грандиозен парад по улиците отиваме до дома й, за да огласим района с музика и танци (само песни на Деси Слава, забранено е пускането дори и на дуети като "В твоите очи" и "Жадувам"). Като за финал- грандиозно вечерно тържество в ЕФЕ Маринела, където освен чалга колежките й сме поканили за гост звезди Мадона, Бионсе, Тейлър Суифт, Кейти Пери и Лейди Гага- всяка от тях ще изпее любимата си песен на Деси. Афтърпарти- във всички клубове, в които тя някога е била гост (тоест всички).

И това е само скромния вариант. :D

 

Встрани от бъзика- Честит рожден ден на Ангелският глас на България! Да е жива и здрава още дълги години, да си гледа семейството и да радва феновете си с качествена продукция! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на една от най-добрите певици в България! :heart:

Да ни е жива,здрава,много щастлива и обичана.Да продължава все така да ни радва с ангелския си глас и хубавите си песни.Да си е все така истинска и усмихната,такава каквато си я харесваме ние! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че само едно празненство достатъчно ли е за фанатици като Десови? :D

Предлагам следната програма: Започваме с обеден пир в ресторанта на шеф Петров, след това пеша се пренасяме в "Св. Александър Невски" за тържествен молебен послучай 39-тата годишнина от рождението на Ангелският глас, а после с карети и грандиозен парад по улиците отиваме до дома й, за да огласим района с музика и танци (само песни на Деси Слава, забранено е пускането дори и на дуети като "В твоите очи" и "Жадувам"). Като за финал- грандиозно вечерно тържество в ЕФЕ Маринела, където освен чалга колежките й сме поканили за гост звезди Мадона, Бионсе, Тейлър Суифт, Кейти Пери и Лейди Гага- всяка от тях ще изпее любимата си песен на Деси. Афтърпарти- във всички клубове, в които тя някога е била гост (тоест всички).

И това е само скромния вариант. :D

 

Встрани от бъзика- Честит рожден ден на Ангелският глас на България! Да е жива и здрава още дълги години, да си гледа семейството и да радва феновете си с качествена продукция! :Vishenka_05:

 

 

Хахаха, скандален :1000 (29):

Поздрав с това:

 

 

Помним ли го :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона има гласовите данни на Андреа. Ако чакате точно тя да изпее песен на Десислава ще пада смях. Това, че някои са милионери и световно-известни, с милиони или милиарди тиражи албуми, не означава , че могат да пеят. Мадона в глас е не повече от Андреа (т.е. почи нищо съществено), нейния успех идва от провокациите , които за ония години са били прекалени, скандални и цензурирани. Ако Мадона беше правила същото сега, нямаше да е интересна кой знае с какво. По същия начин е Азис. За времето си беше първия мъж с рокля, при това скандален и успешен. После колко травестита, не по-малко пеещи се наредиха, известни ли станаха?

Най-близкото до Азис (визуално), станало известно е Джордан, който в началото си го копираше много здраво. Дори беше дебел. После имаме Саранди, който е по кръчмите и Мариян /шоколадката/.

 

А Деси да е жива и здрава, всичко най, нека влезе по-бързо във форма, искам да я видя пак секси, поне както във "В твоите очи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...